Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
24. čer 2012

@simca31 Dakujem ja som akurat dokukala českú farmu a idem pustit daky filmík ešte 😉 a manžel nech ta pekne krasne nadalej rozmazluje a obskakuje 😀 zajtra ešte ráno napíšem jak to dopadlo so zmrzlinkami dobru nocku pa 😉

hokinka
24. čer 2012

@simca31 Simčo, koukám, že babulky se v pořádku probudili a už je máš u sebe 😉
móóóc držím palečky aby bylo vše v pořádku 😀

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv tak co zlati uz si tam volala i kdyz ja vim ze se urcite rozmrazili a cekaji na tebe 🙂

simca31
autor
25. čer 2012

@hokinka ahoj zlati jj obe dve a vypadali v poradku tak sme je tam soupli obe aby tomu druhemu nebylo smutno 🙂 jinak dnes uz je mi lip brisko tolik neboli ale holky je mozne ze mi uz po ranu muze byt spatne?napila sem se kavi rozpustne s mlikem a normalne se mi zvedl zaludek asi to bude s tech leku co beru ze? jinak zlati moc dekuju 🙂

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv ty me zase napinas 😀

darazv
25. čer 2012

@simca31 Ahojky čakaju na mna vraj luxusní 2 embryjka tak mam tam byt na obed 😀 teraz sa idem nachystat a poobede budem zase tu paaaaa 😀

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv je ja sem to rikala tak tfuj tfuj tfuj myslim na tebe a drzim vse co mam 🙂

pavlaoo3
25. čer 2012

Ahoj, zdravím Vás všechny, co jste tu!Hledala jsem nějaké místečko v diskusi, kam se přidat...tak mi prosím dejte vědět, jeslti byste ještě jednu snažilku tady přibraly🙂Mám teď naplánovaný KET, už za 4dny, vlastně můj třetí embryotransfer, a nějak dostávám strach, jak se to blíží...Tak hledám někoho s podobnými zkušenostmi, s kým popovídat, podělit se a tak...

simca31
autor
25. čer 2012

@pavlaoo3 ahoj vitej ten strach je normalni ale sme tu od toho aby sme se navzajem podporovali tak si tady spravne drzim palecky a jak se rika do tretice vseho dobreho 🙂

darazv
25. čer 2012

@simca31 Ahojky tak už som doma a musím povedat že prvy krat ma bolel transfer 😠 teraz mam mierne tlaky podbrušku ale to je normalne mam v sebe dve embryjka vo fáze 60 a viac bunkove vraj také kvalitné dlho u ních neboli a dokonca mi embryoložka tvrdila že sa može stat že sa chytia obe zmrzlinky ale ja som sa už toho napočuvala aj predtym a prd z toho ale teraz musim verit že to bude uspešny koniec 😀 mojka idem si zdriemnut som mimo a nevyspatá 😝

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv tak konecne jen odpocivej a naber sili mi sme taky spinkali a je nam lip 🙂 hele tebe taky bolel transfer jo tak to je urcite znameni ze to je proste jine a ze je to ono uvidis 😀 mi se ted jdeme napapkat a zase chvili lezet a koukat na telku i kdyz je tam prd tak odpocivej maminko a pozdravuj mimiska 🙂

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv ahoj mamino tak co prospali ste?jak ti je odpocivas a hladis brisko 🙂

darazv
25. čer 2012

@simca31 bolel ma transfer a predtym nikdy tak je to určite dobré znamenie 😀 prvé čo som urobila akonahle som teraz vstala bežala som do kuchyne do ladničky 😀 teraz idem kuknut daky dobry filmík a vegetit 😉 prvé tri dni budu pre mna najhoršie predstava že nič nerobit ma desí 😠 pa pa držkaj sa

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv jj taky mi to pripadalo divne ze to bolelo ale mudr mi rikal ze do me musel hloubeji ze sem mela hodne vysoko cipek ale hlavne ze sme to prezili jj to mi povidej cely vykend sem lezela manza na me dohlizel ale pro me to jsou muka nic nedelat a dneska sem aspon umila nadoby a sporak a uz me pobolivalo bricho tak se sla lezet a jak sem se vyspala je mi lip a taky nevim co do te pusi dat taky se drz odpocivej a zatim papa zlaticko 🙂

darazv
25. čer 2012

@simca31 Ty maš aspon priatela pri sebe a moj musel do prace maju vela toho a má poobedne tento týžden takže každy den odíde o 14tej a vráti sa o pol dvanastej ☹ Simčo ty si mala kolko dnove embryjka PK?

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv no dneska uz sem sama muj sel na noc a pride az rano ale myslim ze kdyz pujdu sama ven se psem kolem baraku tak se nic nestane)ja sem mela 3 deni nas se totiz neptali jestli chceme pk a rovnou je tam soupli ten treti den no ale snad ted budou lepsi bojovnici aspon jeden vzpominas si na janicku ta ted ceka dvojcatka a taky mela 3 deni ale ja vim prote ze to vide proste to citim 😀

darazv
25. čer 2012

@simca31 Jasné že to vijde 😉 ale pytala som sa len preto lebo napr,ja mam 5 denni tak u mna hrá rola zavrtavaní do 72hod a u teba teda o dva dni viac čiže 120hod, 😉 takže prvých 5 dni neprahanaj s ničim a veget 😀

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv jj ja vim nic namahaveho nedelam ani nesmim))

darazv
25. čer 2012

@simca31 idem ja kukat na nove farmu tak sa maj krasne zajtra sa tu stretneme 😉

simca31
autor
25. čer 2012

@darazv jj taky se pujdu koukat ukazky vypadali dobre 🙂 tak papa a dobrou vam vsem 😉

hokinka
25. čer 2012

@simca31 ahoj Simi, už se tam miminka točej a to může způsobit nevolnost 😉
určitě se jim tam bude líbit, taková příprava se musí kladně projevit!!!
Já jsem měla kliku a v pátek mě vezmou na klinice na Zbraslavi na ambulantní hysteroskopii a konečně se dozvím, jak to vypadá tam uvnitř, doufám, že najdou nějaký problém, který vyřešíme a na podzim už bude vše v pořádku a můžeme začít nanovo 🙂

@darazv
@simca31 krásné sny vám i vašim miminkům 😉

simca31
autor
26. čer 2012

@hokinka ahoj kocko tak to sem rada snad tam neco najdou aby se to mohlo odstranit a ty muzes zas jit do dalsiho pokusu kolik mas jeste zmrzliku?ja uz zadne tak jestli to neklapne tak vse na novo ☹ rano sem byla na krvi kvuli te trombofilii tak doufam ze mam krevni desticky v poradku no to doufam ze se zavrtavaji po ranu mi dnes je nejak soufljak nesnidam tak sem se dnes nasnidala 🙂 ale mela si taky tak vyvinuty cich ja normalne citim vse a vadi mi parfemi a vune na zachode 😀

simca31
autor
26. čer 2012

@darazv ahoj zlati jak ste se vyspali 🙂

darazv
26. čer 2012

@simca31 Ahojky vyspinkali sme sa do ružova 😀 teraz idem spapat obedík a vegetit a jak si na tom ty?ešte mas bolesti či už je to oki?

hokinka
26. čer 2012

@simca31 Simčo, to je dobré znamení s tou vůní...
Já měla zamrazeno jen jedno embryo, tak to bylo buď a nebo 😉
držím pěsti 😉

darazv
26. čer 2012

@hokinka Ahoj tak v piatok budem na teba mysliet niekedy je fakt dobré kuknut na nas aj z vnutra a nie len navonok 😉 nabereš nové sily a podzim bude tvoj uspešny 🙂

simca31
autor
26. čer 2012

@darazv ahoj jen odpocivej ty brisko uz tolik neboli jen sem tam pichne nebo takova krec ale ta unava ted sem vstavala spala sem zase hodinku po obede 🙂

simca31
autor
26. čer 2012

@hokinka je no ale jestli to taky neni tema hormonama vis oni nekdy dokazi vyvolat ty tehu pocity ale ja vim ze sem tehu ja sem asi cvok ale ja proste citim ze se uvnitr neco deje 😀 jejda takze musis od znova ale to bude uz urcite naposled taky drzim palecky na patek a pak dej vedet ju opatruj se zlati 🙂

darazv
26. čer 2012

@simca31 mne až šibe z toho lenošenia 😀 kukala som filmy a teraz idem pozriet další,,nech už je štvrtok a mohla som byt v praci 😀 predtym ked som bola 2 tyždne doma vsugerovala som si všetko možné 😝

simca31
autor
26. čer 2012

@darazv me to taky nebavi jako pomalu se hybu navarim sednu lehnu ale ani nad tim nejak nepremislim porad tady mam navstevi takze to je taky dobre ja se jdu taky jeste na neco kouknout a pak chrnet tak dobrou noc a sladke sny mamino 🙂