Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
29. čer 2012

@pavlaoo3 Tak ja som ešte na tom celkom dobre ja skor obdivujem ženské čo prešli aj 3X ivf a žiadny uspech a idú dalej nevzdávaju sa 😉 každopadne ja do 2IVF nechcem ist tak sa modlím a verím tomu že tento transfer bude uspešny 😀 prajem prijemny víkend 😉

simca31
autor
29. čer 2012

@irseb jezis zlatko to je mi lito ☹ to je tak nespravedlive clovek se tesi ze to konecne vislo a pak prijde takova rana boze to je hnus drz se kocko vim ze ted to moc boli ale musis se dat dohromady a bojovat dal drzim palecky do dalsiho pokusu 🙂

simca31
autor
29. čer 2012

@irseb a vubec co ti rekli v caru oni ti neudelali ani sono?vzdyt to neni sranda takove krvaceni ne?

irseb
29. čer 2012

Ahoj,vůbec nic,jen mi manžel dojel pro ascorutin,mám ležet a 9.7.přijít na UZ.Je to děs,běs.Už je mi lépe,krvácím pořád,ale už ze mě nepadají ty kusy ☹ Chtěli mě pozvat příští týden,ale pak si vzpomněli,že jsou svátky,tak prý až po nich.

darazv
29. čer 2012

@irseb Tak to som zaskočená z toho prístupu u nas v caru aj keby som krvacala hned mam prist a robia UZ 😒

darazv
29. čer 2012

@simca31 Ma teraz napadlo na krv mam ist 9teho to je moje štastné čislo 😀 som narodena 9.9 o 9tej hodine rano,s mojím priatelom som sa dala dokopy 9teho,moja staršia fenka je narodena 9teho 😀 už len potrebujem dopísat som tehotna 9 teho 😀 ale aj moj prvy ET bol chvilku radostny ,,a potom ked som šla na krv 9.9 a hcg začalo klesat ☹ to som mala smutne narodky nikdy na ne nezabudnem 😠

simca31
autor
29. čer 2012

@irseb ty jo tak to nechapu 😲 co to je za pristup si vem ze klidne mimi tam byt jeste muze nebo odchazi ale neco ti tam muze zustat?nechces si radeji zajet ke svemu gynekologovi nebo na pohotovost?ja bych teda mela strach

simca31
autor
29. čer 2012

@darazv to je urcite znameni 🙂 tolik devitek ale nerikej blbosti ted to dopadne dobre a mimisek uz se nepusti a hotovo 🙂

simca31
autor
29. čer 2012

@darazv a ja jdu taky 9 mela sem jit sedmeho ale to je sobota tak to vychazi na toho 9 😀 tak to mame na stejno i kdyz se taky bojim isreb mela takovou radost a co se stalo 😒 ja se budu bat tesit i kdyz bude tt pozitivni

darazv
29. čer 2012

@simca31 no je to smutné čo sa jej stalo ☹ z mojej skusenosti viem že testy niesu posledná radost ale samozrejme ako sa poznam viem že mi to nedá a testikovat budem,,,som sa dohodla na emimine s jednou holkou že testneme spolu 5teho u mna to skor nemá ani zmysel ,,,ked mi robili tak skoro KET 15DC takže sa už tešim na 5 teho 😀

darazv
29. čer 2012

@simca31 jéééé tak samozrejme 9teho je naš den D radostny 😀

simca31
autor
30. čer 2012

@darazv tak ja bych mohla taky testnou to bych mela dostat mrchu ale se bojim 😒 sem srabyk

darazv
30. čer 2012

@simca31 neboj sa mrcha určite nepride 😉 túto noc som mala neskutočné bolesti prsou ☹ vobec sa mi to nepači ale v Caru ma upokojili že je to normalne z tých hormonov,,,

irseb
30. čer 2012

Ahoj holčiny,tak dnes je už o trochu lépe,ale pořád nic moc.Už nekrvácím,jen trochu špiním,břicho bolí jako celé ty tři týdny.Raději jsem ještě dnes volala do car,mluvila jsem s jiným lékařem a řekl,že léky mám brát dál a mám přijít opravdu až toho devátého ☹ ,tak se trochu bojím,jestli to ze mě vyšlo všechno,abych nemusela na revizi.Tak za dva dny si mám udělat znovu test a budu vědět na čem jsem.Ach jo,to je bezmoc.Myslela jsem,že budu mít super dárek k narozeninám,mám je 13tého,ale teď už nebude co slavit.

lu777
30. čer 2012

@irseb taky bych určo volala do CARU a chtěla utz... 9. 7. je hrozně pozdě!!!
já jsem prošla 3x ivf a tohle mám taky za sebou 😔 je to psychicky hodně náročné.... doufám, že máš oporu v příteli...

holky držte se!! všem přeju krásná zdravá miminka.... a hlavně v těch CARech se nenechte odbýt, placené z většiny jsou jen 3 pokusy a stačí menší špatná informace a pokus je v háji....

simca31
autor
30. čer 2012

@darazv to je stech hormonu me taky boli hlavne na stranach jak jsou natekle zlazky ale pockej bude hur 😀 jinak dneska strane vedro byli sme na chalupe a bazenek byl tak krasne teply ale ja se bala do nej vlezt abych nechytla nejaky zanet ted uz sme konecne doma tak sem si dala aspon vlaznou vodu a je mi lip ale sem s toho tepla tak utahana ze dnes budu spat jak mimino 😀

simca31
autor
30. čer 2012

@irseb je fajn ze je ti lip ale stejne nechapu ten car jsou dost nezodpovedny muze se stat cokoliv ja bych se odbyt nenechala jde o tve zdravi a platime jim dost penez abychom si zaslouzili lespi a ochotnejsi pristup preju at si v poradku kocko drz se 🙂

simca31
autor
30. čer 2012

@lu777 diky moc a tobe se povedlo mimi?

irseb
30. čer 2012

@simca31 Je to tak no ☹ Už jsem se s tím dnes nějak poprala,tak počkáme jak to všechno dopadne ☹ Díky

simca31
autor
30. čer 2012

@irseb tak hlavne at si v poradku a zdrava a drz se vse chce cas ale zahoji se to a budes bojovat dal 🙂

darazv
1. črc 2012

@simca31 Ahoj mojka tak ako? mne už je lepšie bola som kusok vyvenčit psikov a teraz vegetím 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv ahoj tak to je fajn ale setri se ja sem se dnes zblaznila a samozrejme si udelala tt a negativni takze zacinam stracet nadeji 😒

darazv
1. črc 2012

@simca31 Simčo ty si trupmetka 🙂 neboj určite budú // nie každá má na 8 den pozitivni testík 😉 pozri sa na mna ja som mala predtym ducha na 6 den a prd z toho postupne mizol,,nie u každej z nás sa vytvára hcg skoro,,takže bud kludná // ti može ukazat ovela neskor skús 10-12 den .

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv ja vim ze jeste je nejaka mala nadeje ale sem trupetka no proste nekdo ve me vevnitr rikal udellej si test a ja ho poslechla 😀 bricho me boli porad ale znas to takovi negativni tt test te vezme vitr z palchet ale skusim to jeste toho 5.nebo 6 to bych mela mit mrchu tak uvidime 😒

darazv
1. črc 2012

@simca31 neboj nič nieje stratené 😉 ja by som tiež najradšej skusila už na 8 den ale u mna to nema zmysel kedže mi ket robili skor,dnes som len 21DC takže budem rada ak vobec toho 5teho budem mat ducha na teste,,,, lebo to budem len 25DC a menzes mam dostat až na 32DC takže tento ket je upne iný jak tie predtym 😒

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv prave proto ze je jini tak to bude dobre 🙂 mojka

darazv
1. črc 2012

@simca31 dufam že budeme štastné tehulky s uspešnym koncom pretože už by som to asi nerozchodila 😠

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv taky doufam protoze todle bych uz taky nerozchodila ty toho mas za sebou vic ja vim ale me uz ten minuli neuspech polozil a musela sem se dat dohromady trvalo mit to 6 mesicu 😒

darazv
1. črc 2012

@simca31 neboj bude dobre 😉 už aby bolo 9teho 😀 chcem zaspat jak šipkova ruženka a zo budit sa až buducí pondelok 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv jo kez by to slo vid 🙂 zaspala bych celich tech 14 dni 😀