Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
24. kvě 2012

tak u me se to taky odklada)))ted me stimuloval v minimalnim mnozstvi hormonu a sliznice 5.5mm takze cekam na dalsi mrchu tu mam dostat okolo 6 cervna a pak nasadit silnejsi stimulaci takze na ketik jdu at tak po 20 cervnu 🙂 kdo si pocka snad se docka))

darazv
24. kvě 2012

@simca31 čože?tak to sme na tom rovnko 😒 no ja by som mala tiež dostat mrchu cca 6.6 😉

simca31
autor
24. kvě 2012

@darazv sme se asi domluvili)))ale tak vis co ted budem mit obrrrrrrrr sliznici a to by bylo aby nebylo s toho mimi 🙂 tak to je super budem stimulovat stejne a jak se jinak mas

darazv
24. kvě 2012

@simca31 tiež budem 1DC brat lieky?mam sa v celku fajn až na to dusno 😠

darazv
24. kvě 2012

@simca31 preklep či aj ty budeš brat lieky 😀

simca31
autor
24. kvě 2012

@darazv jj taky od 1dc no to dusna je fakt hnus kdyz sem jela k mudr tak sem se sprchovala a kdyz sem prijela domu mohla sem se sprchovat znova 🙂

darazv
24. kvě 2012

@simca31 A ake budeš brat lieky?a na ktorý DC maš ist na UZ ja na 12-13,,a kyselinu listovu mam brat už teraz tú acidum folikum 😉

simca31
autor
24. kvě 2012

@darazv tak 1 dc mam zacit brat estrofen 3x1 prednison 1x dene kyselino listovou taky beru uz ode dneska na uz 14 den a pak nasadim 3x2 utrogestana od prvniho dc zase injekce na redeni krve ☹ na ty se fakt netesim ale vydrzim vsechno 🙂

darazv
24. kvě 2012

@simca31 holka moja zlatá maš toho fakt dost ale za to mimi to fakt stojí 😉 ja dakujem bohu že už nemusim prednison,,,dost čo som po tých hormonov pribrala 😠

simca31
autor
24. kvě 2012

@darazv jo to mas úravdu pro mimi udelam vse a vydrzim co budu muset jj taky sem po nem pribrala za ty dva roky zobanim hormonu sem pribrala 20kg nekdo nepribere nic nebo jen par kilo a ja tolik vypadam jak velryba 🙂 ale zase rikam az bude po vsem tak to snad pujde dolu a zas budu pekna doufam mamina 😉

hokinka
24. kvě 2012

Ahoj děvčata, tak u mne taky žádná hitparáda, tedy alespoň o sliznici jsem je nic konkrétního nedozvěděla. Byla jsem objednaná na 11:30 a přišla na řadu až ve 12:05 no a na paní doktorce bylo dost znát, že je hladová. Na můj dotaz jak roste děložní sliznice mi řekla, aniž by se mi podívala do obličeje ,,roste!"
Mám jít na KET v pátek 1.6. ale upřímně z toho nemám nejlepší pocit, protože se mi moc nelíbilo jednání CARu od úterý si mám zavádět utrogestan, na to se mě sestra zeptala, jestli mi zbyl, tak jsem řekla, že jo, ale nevim jaké množství asi jedno platíčko, tak mi odpověděly, že to je akorát...daly mi podepsat papíry že zaplatim rozmražení a souhlasim s jejich podmínkami a nic jiného jsem se nedozvěděla ách jo...

hokinka
24. kvě 2012

@simca31 taky jsem brala prednison, když jsem loni onemocněla obrnou 😖 a nabrala 12 kil , ale máš recht, že kdyby mi ho dali a řekli, že sice naberu 20 kilo, ale budu mít zdravé miminko, tak vůůůůbec nepřemýšlím a snim hned celé platíčko najednou.
Jestli Ti můžu něco doporučit, tak ten kontryhel. Nechápu to, ale já po bylinkách vždy zvracím, tak když jsem dostala tip na bylinkový čaj tak už mě to preventivně nakoplo, ale tenhle je fakt docela dobrej. Koupila jsem si je snad od všech firem, ale jen jeden se mi zdá nejlepší. Je od firmy Wellness Tea 20x0,5L ale jsem si jistá, že s tebe bude mamina i bez čaje 😉

simca31
autor
24. kvě 2012

@hokinka tak to je parada ze aspon ty jdes na radumoc ti to preju ale jak rikas jak se k tobe chovaji ja nekdy pochopim ze treba maji uz hlad atd ale stejne se maji chovat profesionalne platime jim dost penez aby si nas spis predchazeli ja za sebe muzu ric ze u nas v caru v ceskych budejovicich v artu jsou mili a sem tam spokojena i kdyz nekdo tam byt spokojeny nemusi ale snad pani doktorka bude mit aspon naladu v den ketiku a je to krasne datum budu na tebe myslet jj jak rikas priberu kolik bude potreba hlavne aby bylo zdrave mimi a taky dekuju za podporu i kdyz si nekdy rikam proc sem chodim kdyz se divam na ty alba s miminkama tak je mi smutno ale zas snim ze se taky dockam ale zase lidi okolo mi sice drzi palce ale nevi o cem to je jak se citim co vsechno musim prekonat ale mi tady co sme si tim prosli tak vime o cem je rec a proto tu chodim a asi i budu)))at to dopadne jakoliv ale ta podpora je tady strasne dulezita me to dokaze fakt nakopnout abych myslela pozitivne a bojovala treba darinka to je bojovnice a klobouk dolu tolik uz si toho prozila a bojuje stale mas muj obdiv mojko 🙂

darazv
24. kvě 2012

@hokinka Jééé tak super spravička budem silno držat palčeky 🙂 no s tým jednaním to poznam u nas v caru tiež niekedy je dokorka naladova zrovna som bola u nej na tom druhom UZ a iba povedala ket nebude nieje vhodna sliznica a bodka,,,,ona je proste naladova,,nechapem takyto pristup oni maju byt k nam mily už len za tie prachy čo tam nechame a o psychike ani nehovoriac!!!mily boli ked sme tam prišli nový teraz je to kolisavé,,,ak mi nevyjde tento ket tak končím a pojdem do ineho CARU,,a ty kde chodiš?

hokinka
25. kvě 2012

@darazv ....chodím k Apolináři na Vinohradech. Dostala jsem doporučení od své doktorky na pana doktora Vokroje a to rozhodlo o klinice, kam půjdeme... Bohužel si nemůžu vybrat doktora třeba při svojí ovulaci a musim jít k tomu, kdo tam zrovna je. Holt všeobecné fakultní nemocnice jsou míň komfortní než soukromé 😨
Nevím, nikdy jsem na KETu nebyla, ale taky mi přijde zvláštní, že se bude dělat 18tý den cyklu, po punkci jsem šla vždy do tří nebo čtyř dnů, takže mi to vycházelo na 14tý DC. No asi se ve všem moc šťourám a to neni dobře 😀
Děvčata uvidíte, že se sejdeme za pár měsíců na diskuzi o výběru jména pro miminka a tenhle čas strávený smutkem a pochybnostmi zúročíme na péči o naše ratolesti. Já například zatím věnuji své mateřské pudu svým dvěma fenkám a to že hóóódně dobře 🙂

simca31
autor
25. kvě 2012

@hokinka jeeeee uz aby to bylo zalozime diskusi tehulkovani ja mam o jmenach jasno ale zas si budem vymenovat pocity s brisky uz se na to moc tesim 🙂

simca31
autor
25. kvě 2012

jo a taky mame pejska a sem za ni rada je jako nase miminko i kdyz je ji uz 6 let ale stejne ona je tak rozmazlena ale nejvic se mi libi jak si vazaduje pozornost a chce se mazlit proste nase holcicka 🙂

hokinka
25. kvě 2012

@simca31 jééé,takže jsme snažilky a pejskařky k tomu 😉 to je hezký vědět, že v tom člověk není sám.
Moje holky mají 11 a 9 takže bábinky Border kolie a yorkshire 🙂

darazv
25. kvě 2012

@hokinka ja som mala vždy KET na 20DC 😉 A ja mam dve fenky jack russel terier 5 a 2 ročné 😀 moje 4nohé miminka,,

simca31
autor
25. kvě 2012

jeeee tak sme se pekne sesli 🙂 nekdo mi treba rika ze se pako kdyz mame tu nasi holcicku tak radi kdyz ji neco boli nebo je nemocna tak fakt kolem ni skacem jak kolem miminka ale ja rikam proste kdo ma rad zvirata ma rad i lidi a je takovy lidstejsi a nekdo zas rika ze to beru jako nahrazku za dite ale to neni pravda i kdyz dite mit budem stejne ji porad budu milovat a venovat se ji rikam ji nase prvorozena))taky sme chteli nebo spis ja jeste jednoho pejska ale ta nase je zarlivka sem zvedava kdyz domu prinesu to nase miminko co bude delat snad si zvikne

darazv
25. kvě 2012

@simca31 Tak tak pravdu maš ja rovnako mam take pocity kto miluje zvierata miluje i deti,,,no ked sme mali iba našu Jesi tak nam bolo luto že ked sme praci tak je niekedy sama aj 6 hod,,tak nas napadlo jej dopriat kamošku a strašne sme sa báli toho že ju neprijme,,čo aj sa stalo prvé tri týžne Čivku nechcela a bolo to šteniatko pri tom,,,asi si Jesi myslela že ju chceme nahradit ale postupne si na seba zvykali a teraz bez seba nedaju ani krok 😀 dokonca je staršia ustupnejšia voči mladej je to proste krása ked aj 4 nohe zvieratko ma kamošku a vonku su zohrana dvojka 😀

simca31
autor
28. kvě 2012

ahoj holky jak se mate 🙂

hokinka
29. kvě 2012

@simca31 Ahoj, u mne nervy jako špagáty. Špatně snáším estrofem, zvracení, bolesti hlavy atd... a do toho jsem se dnes ráno probudila s vyrážkou na nohách za kolenama. Ta moje malá yorkšírka má průjem, už tři dny. No hezky mi ten týden začíná... 😔
Co Ty? Už víš kdy jdeš?

darazv
29. kvě 2012

@simca31 Ahojky ja zatial všetko po starom
😉

darazv
29. kvě 2012

@hokinka ahoj čože?tak to ma dost zaskočilo pretože ja akonahle dostanem mrchu idem od 1DC brat estrimax(to je to samí čo estrofem) nemam skusenosti s tým liekom pretože ho mam 1krat,, akurat že ma zaskočil pribalovy letak rakovina prsou atd,,, 😠 no tak dufam ja ho nebudem znášat tak hnusne jak ty,,a prajem ti aby ta to čím skor prešlo,,a nedala si jej nevhodne krmivo?možno to má z toho ak má dáku inú zmenu v jedle 😉 no nezavidim ti ☹

simca31
autor
29. kvě 2012

@hokinka jejda to je mi lito ja ho beru taky ale problem nemam byt tebou tak si zavolam do caru a reknu jim to ja pristi tyden tak 6 mam dostat mrchu a zacnu stimulovat dnes sem si byla pro injekcena redeni krve ((tak mse tessim ale vse zvladnu nase pesana zas dneska mela zacpu a jak u toho plakala bobek mali musela sem ji dat gutalax a pak se zas posrala 🙂 ale uz sme ok ty se drz

simca31
autor
29. kvě 2012

@darazv ahojky ni mi by sme meli zacat spolu ne))teda doufam ze mrcha dorazi jak ma a jdem na to 🙂

darazv
29. kvě 2012

@simca31 Ahoj no jo mali by sme ist do toho ketíku rovnako ale bojím sa aby mi mrcha zase nemeškala jak posledné dva cykly 😒 dnes som 23DC a mavám ho na 32DC tak sa budem modlit aby nemeškal a modlit sa aby sme mali naraz mrchu 😀

hokinka
30. kvě 2012

@darazv
@simca31
Ahoj holky, myslí, že většina zdravotních problémů jsou u mne způsobena psychikou. Vím, co dělá vědomí, ale nakonec moje tělo poslechne stejně podvědomí a j se nestačim divit 😲 Holt pozitivní myšlení je nejdůležitější a musím se ho učit 😉
Průjem u mojí yorky ustupuje, slááva, protože byla na očkování a moc jsem se bála, že u ní propukl nějaký z naočkovaných virů... Jasně, že to bylo z papání, jsem hrozná psí máma a nabídnu té mrše skoro vše na co má chuť, ale s tím má útrum 😉!!!
Holky, za pár dní začínáte, tak na vás budu moc myslet a věřim, že když jsme se tady takhle sešly, tak nám to dobře dopadne 😉

simca31
autor
30. kvě 2012

@darazv no tak ja beru prasky ty v nedeli vysadim a do tri dnu by mela mrcha dojit teda doufam zatim me to nesklamalo taky pride neboj a pak jdem bojovat 🙂