Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
13. čer 2012

tak holky dneska nebyl moc prijemny den ale deda uz je v nebicku a snad se letos uz nic spatneho nestane ted se budu uz jen soustredit na mimiska grep koupeny tak se jdu do nej pustit 🙂

simca31
autor
14. čer 2012

@hokinka ahojky tak co uz si skousela tt))uz by si klidne mohla to prozivam uplne stebou a sem napnuta jak struna a porad drzim palecky tfuj tfuj tfuj 🙂

simca31
autor
14. čer 2012

@darazv ahojky jak je 🙂

hokinka
14. čer 2012

@simca31 ahoj Simčo, nechtěla jsem vám ani psát. Bohužel jsem se včera odpoledne 12 den po ket testla a byla jasně jedna.
Vše bylo až do devátého dne jako když jsem těhotná a od devátého mě vše přešlo.
Ještě se budu testovat ten 17tý den po ketu jak mám ve zprávě od doktorky, ale moje nálada je na bodu mrazu.
Holky moc vám držim palce vám to určitě vše výjde, to cítím 🙂

simca31
autor
14. čer 2012

@hokinka ale jeste neni nic straceno kocko dokud nekrvacis u kazde se hcg projevuje jinak moje segra mela negativni testy az do ctvrteho mesice pockej jeste do toho 17 dne a pak i tak bych si zasla na krev budu se modlit aby na tebe ty dve vykoukli a nevzdavej to moc na tebe myslim 🙂

simca31
autor
14. čer 2012

@hokinka jo a raci testuj z rani moci a vecer pred spanim moc nepi aby nebyla moc moc naredena a beres utrogestan?

hokinka
14. čer 2012

@simca31 Děkuju Simčo, jsi zlatíčko.
Beru utrogestan a estrofem, takže menstruaci nedostanu dokud estrofem nevysadím.
Ze začátku jsem tomu nedávala žádnou naději, ale pak se začaly projevovat příznaky těhotenství, které nepřikládám estrofemu. Od devátého dne najednou vše zmizelo, jen bolavá prsa zůstala.
Máš pravdu, nesmim házet bambitku do žita, ale znáš to ☹
Testovat se budu oravdu až ten 17tý den ráno a dám na Tvou radu a nebudu večer pře tím moc pít 😉 je to dobrý nápad.
Nikdy v životě jsem na testu neviděla II neumím si představit tu radost, jaké to je...
Simonko, nedělej si z ničeho vrásky, Tvá děloha nesmí mít žádné deprese a musí se pouze radovat 😀
Budu držet pěsti 😉

simca31
autor
14. čer 2012

@hokinka vis jak se rika nadeje umira posledni vim jaky je to pocit videt cisty tt ale vis co zase darca mela nekolikrat pozitivni a radovala se a pak byla sklamana jeste vic ale jak rikam skus to jeste jednou a uvidis budu strasne mooooooooooooooooooooc drzet palecky ja si vrasky nedelam ale bylo by mi to lito kdyby ti to nevislo strasne moc si to zaslouzis kocko 🙂

darazv
14. čer 2012

@hokinka Ahojky mojko čo to tu čítam,,,prosim ta este nič nieje stratené ako pisala Simca ja som mala pozitivni testy a prd z toho a ty možeš byt živy priklad opaku,,vela žien malo negativni testy a boli nakoniec aj tak tehotné tak nezufaj a pekne krasne hladkaj bruško 😉 viem ako sa citis a je mi luto čim prechadziš ale hlavu hore nič nieje stratené!!! opatruj sa a prajem ti z celeho srdca aby ti krv potvrdila pravy opak testu a bola si vytužená Maminka,,a ak sa tak nestane treba byt silna pozri jak som na tom ja 4 neuspechy a nevzdavam sa a bojujem dalej 😠 mas dake mrazaciky?sory nemam prehlad,,

darazv
14. čer 2012

@simca31 Simčo vcelku fajn už sa neviem dočkat na den D 😀 kedy ides na UZ?nejak stracam prehlad 😠

simca31
autor
14. čer 2012

@darazv ahoj ja taky uz aby to bylo jdu v utery na uz tak uvidime jak roste sliznice a jestli bude vse dobre tak pak dalsi pondeli nebo utery to bych mela byt 20 den 🙂

darazv
14. čer 2012

@simca31 už aby to bolo ja idem 22.6 na UZ 😉 teraz sa mi to nejak vlečie 😠

simca31
autor
15. čer 2012

@darazv tak to jdes hned za mnou 🙂 me to teda utika nejak rychle ted kdyz je hezky tak porad neco delame na zahrade neboj nez se nadejes tak to mame za sebou 😉

simca31
autor
15. čer 2012

@hokinka ahoj zlati jak je 🙂

hokinka
17. čer 2012

@simca31
@darazv
ahoj děvčata, tak dne s17tý den a test jasně negativní ☹
zítra jdu na krev, ale už teď tomu nevěřim. Dám si tak půl roku pauzu a pak opět IVF ale mezitím ještě půjdu na hysteroskopii.
Děvčátka hróóózně moc vám držim a budu držet pěsti a příjdu vás podpořit při čekání.
Vám to určitě výjde, víte co se řiká ,,první vyhrání z kapsy vyhání" takže teď už je čas na úspěchy 😀
Ještě jednou děkuju za podporu 🙂 😅 😉

simca31
autor
17. čer 2012

@hokinka ahoj zlati je mi to moc lito vim jak se citis souhlasim s tebou s tou pauzou taky sem si dala pul roku clovek se zahoji a pak je pripraveny na dalsi boj a priste to urcite vide kocko a co vsechno ti delali za vysetreni?jako myslim hematologii imunologii laparo ono je lepsi vse absolvovat treba prijdou na nejakou pricinu kamaradka taky byla 2x a pak sla na imuno a tam ji zjistili alergii na sperma manzela tak nadavala ze tam nesla driv a taky ze mohla usetrit za ta leta za antiko 🙂 ale bude dobre neboj udelejte si treba s manzelem peknou dovolenou neco pekneho si kup za odmenu za ty nerviky a dekuji za drzeni palecku 🙂

darazv
17. čer 2012

@hokinka Mojko to ma mrzí ☹ kiežby sa stal zazrak a krvička ti potvrdila pravy opak,,,každopadne ak sa tak nestane daj si fakt pauzu mne to len pomohlo drž sa 😉

irseb
18. čer 2012

Ahoj devcata,poradite mi nekdo prosim?Dnes jsem 6ty den po et jedne blastocysty a nevydrzela jsem a testla.Uz asi po minute se mi objevila druha zretelna carka..,ale mam teplotu 37,3.Pregnyl jsem nemela.Co si o tom myslite?Mam velke pochybnosti ☹ Diky Irca

darazv
18. čer 2012

@irseb Ahojky ja to vidim velmi nadejne pretože ak si teda nepichala ziadnu injekci nemalo by to byt ničim ovplivnene 😉 a ak je teda dost zretelna / tak ti zatial potichučky gratulujem 😉 popripadne možeš sem hodit testík nech ho vidime,,,je to tvoje prvé IVF?ak ano mas velke štastičko 🙂

darazv
18. čer 2012

@hokinka čo mojko jak si dopadla?

darazv
18. čer 2012

@simca31 Simčo zajtra mas den D budem drzat palceky aby bolo vsetko oki a mala si pekne nachystany domček na ketík 😉

irseb
18. čer 2012

@darazv Ahojky,díky za povzbuzení🙂Ne,ne je to moje 7 ivf s darovanými vajíčky a už jsem trochu mimo.Kéž by to bylo.Biochemické těhu se asi nepozná co?

darazv
18. čer 2012

@irseb no holka tak to si si prešla dlhou cestou ☹ 7 je štastné čislo tak musiš verit tomu,ja som mala biochemicku 2krat a nemala na 6 den velmi zretelne čiarky iba taky silnejší duch ktorý na 14 den už bol slaby ☹ počkala by som a na tvojom mieste skusila 10den testik viem že ti to teraz nedá ale zbytočne sa budes len stresovat a to ti neprospeje,,proste hladkaj bruško a ver tomu že mimi tam je a bude len a len rást až kym ho nebudeš mat nakoniec v naručí 😀

irseb
18. čer 2012

Tak děkuji za povzbuzení,raději už testovat nebudu,zkusím to až ten desátý den.Díky,díky

simca31
autor
18. čer 2012

@darazv ahojky jj zitra jdu na ten uz sem zvedava jak mi to tam vyrostlo urcite dam pak vedet 🙂

simca31
autor
18. čer 2012

@irseb ahoj ja bych to taky videla nadejne ale jak rika darca skus jeste ten desaty den a pak jeste treba 14 a uvidis jestli hcg stoupa a drzim moooooooooc palecky aby bylo vse ok a potom vsem co si uz prosla tohle urcite tvuj posledni 🙂

darazv
18. čer 2012

@simca31 o kolkej to mas? budem na teba velmi mysliet 😀

simca31
autor
18. čer 2012

@darazv 12.30 🙂

darazv
18. čer 2012

@simca31 jéééé ja tiež 12.30 ale až v piatok 😠

irseb
18. čer 2012

Děkuji Vám všem za podporu,no,uvidíme jak to dopadne.No,moc nevěřím,že ten test zase zítra ráno nevytáhnu 🙂 A co když ten 14tý den / bude silnější,to už nemůže být biochem.těhu?Jsem z toho zmatená,prsa mě nebolí,jen v podbřišku,ale to je normální.Ach jo,zase dlouhých 14 dní.