KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
1. dub 2014

@vormoni přišly výsledky prenascanu, je to v pořádku, je to holčička. Zatím nepřibírám, ale bříško už pomalu leze.je mi dobře,užívám si to.

vormoni
1. dub 2014

@jahodnice Jéééé,tak to je prima,povedlo se.. 😀 😀 Tak si to krásné období užívej,a zásobuj nás fotečkama 🙂 😎

jahodnice
1. dub 2014

@vormoni k doktorovi jdu v pátek, fotku dodám

kleopatra007
2. dub 2014

Ahoj,holky jsem po neúspěšném IVF je dobré jít hned po dvou měsících na KET?když měsíc a pul špiním a mezitim i normální ms.Za týden s další ms bych měla začít stimulovat,ale bojím se jestli to není ještě brzo 😒 tady u nas v Pronatalu v CB to moc neřeší ☹

danielahe
2. dub 2014

@kleopatra007 ja byla na ketu hned po prvni ms, take hned 1. mesic a byl z toho tobula 🙂

danielahe
2. dub 2014

@kleopatra007 ale pokud spinis a zaroven mas ms, tak fakt nevim 😒

kleopatra007
3. dub 2014

tak mě už dnes vybavili hormony 🙂 když prej nepřestanu špinit po ms tak se stimulka přeruší a zas až příští měsíc.To čekání to fakt je fuj 😖

vormoni
4. dub 2014

@jahodnice Ahoj,tak jak na kontrole,doufám,že je vše v pořádku?🙂

jahodnice
4. dub 2014

@vormoni ahoj,jsme v pořádku,kdybych nevěděla pohlaví z toho placeného testu,tak bych pořád netušila,ta malá potvora měla překřížené nohy. Na velký utz jdu 2.5.a na utz do gennetu 6.5. Včera jsem se jukla do kiku,měli výprodej,bodýčka za 25,dupačky za 79,nechala jsem tam 350 korun.Fotku nemám,jen video,ale nevím,jak sem mám dát odkaz.Doktor mi ukázal i ksichtík na 4D utz

vormoni
4. dub 2014

@jahodnice Stačí zkopírovat odkaz www.tam kde to máš stažené ,jesti youtube?..Tak to musel být zážitek,co? 🙂 Já také nakupovala v kicku mají super akce na ty malé věcičky ale i pak na větší,pořád tam chodím.. 😎Celkově mají moc pěkný věcí a za dobré ceny,kam se kolikrát hrabe tesco.. 😉

darazv
8. dub 2014

@jahodnice tak je to dievčatko 🙂 gratulujem.

jahodnice
8. dub 2014

@darazv díky, co je nového u tebe?

jahodnice
18. dub 2014

@darazv
@vormoni krásné Velikonoce

vormoni
20. dub 2014

Ahoj holky ,vám všem také hezké velikonoce🙂

vormoni
24. dub 2014

@jahodnice Ahoj,jak se máme,co je nového s Leničkou? 🙂

jahodnice
24. dub 2014

@vormoni ahoj,mám se fajn,minulý týden jsem podnikla nájezd na Lidl,nakoupila jsem bodyčka,taťata,pro sebe tahu kalhoty,leginy a triko. Na kontrolu jdu 2.5.,zatím jsem ještě nepřibrala,ale bříško už mám. Předběžně mám vybraný kočárek,postýlku i přebalovací komodu. Po velkém utz se vrhnu na nákupy,chystám se obejít pár sekáčů, nemusím mít všechny hadýrky nové.

vormoni
24. dub 2014

@jahodnice Tak to je prima,těhu věci mají v lidlu super,také jsem pár kousků měla..Dětské mají aké hezké,ale body lepší v tescu 😉A jakýpak kočárek bys ráda? 🙂
Já nakupuju použité také ale víc na netu než v sekáči,nebaví to hrabání..Ale zase si líp omakáš kvalitu.. 😅 Zjištuju ,že u Nikolky v tom jedu víc jak za Kubíka,to muselo být víc nového,ale ted už mám rozum 😉 a nové hlavně ,když je ve slevě nebo od babiček.. 🙂 Taky budu muset někam na nákupy,moc nám toho po minulém létě nebude..
Nikolka je ted zase marod,minulý týden měla zánět ucha a až dnes jsem byla u dr.na ušním..Dostala ATB a nemůžeme ven,což je opruz,ale hlavně když pak budem fit.. 🙂 Máme ted furt rýmy a kašle,tak nám udělá na kontrole i stěry,aby jsme se už dali na léto do kupy..nejlépe i se mnou,také furt nudlím..Tak držím palečky a pošli zas fotečku maličké 😉

jahodnice
24. dub 2014

@vormoni kočárek bych chtěla firkon balance,jen nevím,jakou barvu. Do tesca se taky chystám, ještě chci juknout tady na koníkovi na bazárek a některé sekáče prodávají miminkovské věcičky přes net na pytle,tak to možná zkusím. Když jsem byla dítě,měla jsem zánět středního ucha snad třikrát, nic příjemného. Ať se Nikolka brzy uzdraví. Co Kubík? Pomalu se blíží prázdniny...utíká to

vormoni
24. dub 2014

@jahodnice Kubík dobrý,válčíme se školou,ale docela úspěšně až na psaní..Ted už donesl i 2 trojky..za malé písmenka při psaní jmen.. 😅 😕 Ale jinak to jde na kluka.. 😉 Prázdniny se blíží tak si to snad užijeme na chatě a taky na prázdninách u babi..Musíme naplánovat i nějaký výlet,třeba zoo a akvaparky.. 😎
Malá to měla prvně ten zánět a ráda bych kdyby naposled..ale to asi neovlivnim..Ještě se zeptám té ušařky na příp.prevenci.. 😉 Kuba tím trpěl asi 3x,pak jsme ho naočkovali prevenarem a od té doby měl klid..Jenže malá ho má taky a stejně to chytla..Těch bacilů je holt moc.. 😒

vormoni
2. kvě 2014

@jahodnice Ahoj,tak jak to jde?Jak se cítíš?Co Lenička, roste?Bylas ted někdy u dr?A co fotečku,dali ti? 🙂 😉 😎

jahodnice
2. kvě 2014

Ahojky,u dr.jsem byla dnes, Lenička roste tak jak má,fotečku sem hodin zítra až zapnu comp,teď píšu z tabletu a tam nejde dát "fleška".Na kontrole byl se mnou i Jirka, byl z toho nadšený,Lenička řádila jak černá ruka...

jahodnice
2. kvě 2014
vormoni
3. kvě 2014

@jahodnice ahoj,tak to je fajn,hlavně ,že je vše v pořádku🙂Fotečka moc hezká...To věřím,že se mu líbilo,jak tam rejdí..Počkej až to uvidíš na břiše,ty boule jak se přesunují..🙂Tak jen tak dál🙂 😎

jahodnice
9. kvě 2014

@vormoni ahoj, v úterý jsem byla na utz v gennetu, všechno je v pořádku, tak jsem si zas na chvíli oddycha. Včera jsem nakoupila bodýčka v kauflandu, měli v akci. Od bráchy jsem dostala tip na německé stránky lidlu,mají tam dětské oblečení lupilu na online shopu, tak si ho asi během víkendu objednám. To co tady mají v omezeném množství během akce tam mají pořád. Proč není něco takového i u nás?

jahodnice
9. kvě 2014

@vormoni ještě se asi tupě zeptám, kolik ks oblečení od každé velikosti jsi kupovala? Nerada bych. aby mi něco chybělo, ale zároveň nechci kupovat zbytečně. Jinak jsem našla lepší typ kočárku -GB hardy, barva lila, i s autosedačkou za 9990,-

petrufa86
9. kvě 2014

@jahodnice gratuluji k těhotenství, je to zázrak, co?? můžu poprosit o tu stránku německého lupilu, díky moc 🙂

jahodnice
9. kvě 2014

@petrufa86 ahoj, přesně tak, u nás se opravdu stal zázrak. ta adresa je lidl.de

vormoni
9. kvě 2014

@jahodnice Jo to nevím,asi že jsme pořád pro evropu " východ ".. 😒 U nás ze všeho jen kousek,nebo dokonce co zbyde..A náš vývoz jde úplně jiná kvalita do ciziny,než se prodává nám..Např.prací prášky a aviváže,velký rozdíl stejná značka pro nás a pro export(z vlastní zkušenosti..).. 😅 😕
Co se týče počtu ks.tak ti už přesně nevím,ze začátku jsem mívala dvě pyžamka stejné vel.ted už mám 4ks,body tak 6ks nejmíň..A v tom tescu jsi nebyla,ted tam mají zas slevy na bodyčka..určitě mrkni,já třeba z lidlu moc nemusela,většinou byl slabší materiál a padaly malé z ramínek..Tesco mnohem kvalitnější.. 😎 Kočárek neznám,mrknu...dnes jsem viděla moc pěkný od firkonu..Velká nafukovací kola a vypadal moc pohodlně.. 🙂

darazv
9. kvě 2014

@vormoni ja kupujem teraz len z nemecka prašky na pranie a nedám dopustit 🙂 je to rozdiel oproti ČR..že ma to skor nenapadlo,takto kupovat. už mam v plane objednat si další teraz- ariel actilf.

jahodnice
9. kvě 2014

@vormoni
bodýček už mám dost,ještě nemám dupačky, objednám vlnu a začnu plést svetříčky,bačkůrky, čepičky...do tesca se taky chystám. Zítra jedeme do globusu,tak třeba budou mít něco tam. Taky mám osobní zkušenost s kvalitou pracích prášků z Německa, jogurty taky mají úplně jinou chuť- stejná značka,jiná kvalita 😒
firkon je také v užším výběru, ještě je čas-můžu porovnávat,zkoušet, moc mě to baví.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru