KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
9. kvě 2014

@jahodnice Jo to nevím,asi že jsme pořád pro evropu " východ ".. 😒 U nás ze všeho jen kousek,nebo dokonce co zbyde..A náš vývoz jde úplně jiná kvalita do ciziny,než se prodává nám..Např.prací prášky a aviváže,velký rozdíl stejná značka pro nás a pro export(z vlastní zkušenosti..).. 😅 😕
Co se týče počtu ks.tak ti už přesně nevím,ze začátku jsem mívala dvě pyžamka stejné vel.ted už mám 4ks,body tak 6ks nejmíň..A v tom tescu jsi nebyla,ted tam mají zas slevy na bodyčka..určitě mrkni,já třeba z lidlu moc nemusela,většinou byl slabší materiál a padaly malé z ramínek..Tesco mnohem kvalitnější.. 😎 Kočárek neznám,mrknu...dnes jsem viděla moc pěkný od firkonu..Velká nafukovací kola a vypadal moc pohodlně.. 🙂

vormoni
9. kvě 2014

@darazv Jojo,je to něco jiného..když je možnost a máš to třeba do německa blízko,určitě se to vyplatí.. 😎 A jak se máš ty,pokračujete zdárně s domečkem? 🙂

darazv
9. kvě 2014

@vormoni holka ani sa nepytaj ☹ doteraz nemame projekt v ruke od augusta sa drbeme s pamiatkarmi!!!oni by snad boli najradsej kebyze byvame v starom dobe!!!ale snad už tento mesiac sa to dorieši...inač ten prasok si objednavam a nedam dopustit 😉 ako aj na ostatnu kozmetiku.

vormoni
10. kvě 2014

@darazv Aha,tak to je fakt opruz.. ☹ Nám tady prášek s avivážema vyrábí v Rakoně a občas nám někdo sežene,právě ty na export.. 😎 Takže jsme u zdroje 🙂 Držím palce aby to konečně klaplo a mohli jste kutit.. 🙂

blanula85
autor
17. kvě 2014

Jahodnice@ moc moc gratuluji k vytouženému těhotenstvííí 🙂 ,hlavně se opatrujte 🙂

jahodnice
18. kvě 2014

@blanula85 moc děkuji, koukám,že ty už máš 2 děti. Moc si to těhotenství užívám,je mi dobře, už se oba na tu naši princezničku těšíme.

jahodnice
2. čer 2014

dnes jsem byla na kontrole, všechno je v pořádku

vormoni
5. čer 2014

@jahodnice Ahoj,to je prima,jen tak dál..Už jsi za půlkou🙂)

jahodnice
5. čer 2014

@vormoni jo,jo,utíká to.Moc si užívám nakupování pidi oblečků,na holčičky mají všude tolik krásných věcí...

jahodnice
12. čer 2014

@vormoni ahoj,dneska jsem byla na ogtt testu,to byl teda hnus 😒 ,cestou domů jsem se zastavila v tescu a to jsem neměla dělat-maji 30% slevu na F&F,takže jsem neodolala a nakoupila tašku plnou oblečků-overálky,bodýčka,....teď jen doufám,že se mi tahu cukrovka vyhne,protože držet dietu by byla moje smrt...

vormoni
12. čer 2014

@jahodnice Ahoj,jojo,taky jsem to četla včera v letáku ,že mají slevy.. 😀 Dobře jsi udělala,bodyčka mají kavlitní i pyžamka,a s tou slevou je to veselejší..Počkej až budou výprodeje v létě..To ještě stihneš 😀
To jsi musela vypít tu přeslazenou vodu co?Taky se pamatuju,ale dalo se to a určitě to budeš mít ok 😀

jahodnice
12. čer 2014

@vormoni jo,jo,tu sladkou vodu,kamarádka mi poradila,že si ji můžu okyselit citronem,ale i tak to byl fujtabl. Oblečky jsou krásně měkkoučké,paráda. V létě se do tesca určitě ještě podívám. Zítra začínám 27.týden,99 dní do porodu,letí to

jahodnice
19. čer 2014

@vormoni ahoj,tak test na cukrovku snad v pohodě, sestřička říkala,že by zavolala,kdyby něco, nikdo nevolal... Ty brďo,za týden začínají prázdniny,asi budu jediná,kdo se bude těšit na jejich konec...to už se budeme blížit termínu porodu a těšit se na tu naši princeznu.

vormoni
20. čer 2014

@jahodnice ahoj,tak to je dobře 🙂 Ted jsem slyšela o tom hrozném případě, kdy nějaká maminka po tomto testu umřela a je to síla,jak se můžou takové věci stávat?:-O ☹ ☹ ☹ Jsem ráda,žes to nebyla ty..ale i tak je mi líto rodiny,neumím si to představit ,co zažívají... 😒
Tak se hlavně opatruj,prázdniny utečou,kor když bude pěkně- i když v těhu lepší menší teplo co? 😉

jahodnice
20. čer 2014

@vormoni taky si říkám,jak se taková věc může stát. Jsem ráda,že už jsem na tom testu byla,teď by mě tam nikdo nedostal...
Jinak počasí by mi vyhovovalo zhruba takové, jako bylo tento týden,ani horko ani zima.Dávám dokupy výbavičku, oblečky už mám, příští týden chci objednat přebalovací komodu a postýlku a kojící polštář. Pořád doufám, že mi na mallu nevyprodají ten vyhlídnutý kočárek-gb Hardy,barva lila.

darazv
20. čer 2014

@jahodnice Ahojky a kedy cca by si ten kočarek chcela kupit?priatel je obchodni zastupca v MALLE ,mohla by som sa ho spytat či ti ho dá bokom 😉

jahodnice
21. čer 2014

@darazv ahojky,moc děkuji za nabídku,chci ho koupit tak v průběhu července. Co nového u tebe? Už rekonstruujete?

darazv
21. čer 2014

@jahodnice ahojky projekt už máme konečne v ruke,pamiatkari nam dali zabrat!! 😠 a cca o mesiac sa pustime na novu strechu atd.Priatel ti odkazuje že v MALLE začnu velké zlavy ešte sa o tom nevie 😉 bohuzial kočarik na mesiac dat bokom nejde,ale určite si vyberieš o mesiac z ponuky a čo ty vieš možno tento bude ešte levnejší alebo najdes lepši 🙂 prajem prijemny vikend aj monike 😉
@vormoni

jahodnice
21. čer 2014

@darazv díky moc, dnes se u nás staví naši a možná se do mluvíme,že kočárek objednáme a zaparkujeme u nich. Ještě jsem si na malou vyhlidla kojící polštář a monitor dechu,tak na tvou radu počkám,jestli je nezlevní...Hlavně, že už konečně můžete začít stavět, ty průtahy kolem jsou hrozné. Nebudeš zkoušet další ivf? Hezký, i když chladný víkend

vormoni
21. čer 2014

@darazv Ahoj,díky i tobě hezký víkend,počasí ale stojí za prd.. 😒 Super, že máte s památkáři vybojováno a budete se do toho moct pustit..takovou dobu to trvalo.. 😲 😠
My dnes měli dětské rybářské závody,Kubík chytal a my se s malou jeli podívat ..2hodiny nám tam úplně stačili a oni tam lovili od 7ráno.. 😅 😕Ale máme 3.místo.. 😎

vormoni
21. čer 2014

@jahodnice Monitor dechu super věc,kojící polštář jsem chvíli používala,ale nakonec se mi lépe kojilo vleže..Vsedě s polštářem jsem se moc hrbila a boleli mě pak záda..Ale záleží asi i na vel.prsou.. 😉 Uvidíš jak to bude vyhovovat tobě🙂

darazv
21. čer 2014

@jahodnice ahojky nie nebudem sme obaja zdraví tak načo IVF ,minuli cyklus sme skusili IUI a neuspesne doktor ma ukecal ale ak mam pravdu povedat to sa dalo čakat že IUI bude neuspešne ..umrel mi dedeček a bol to pre mna zlí mesiac ,psychika v prdeli..rozhodli sme sa ze nejdeme vyhladavat doktorov ,ja konečne nebudem zobat to svinstvo (hormony) dám sa dokopy ,zameriame sa na domček a možno to príde časom samo a prirodzene 😉 čim dlhsie sa nedarí tym viac som zmierena a kludnejšia..jedine ze ma teraz dr na to nahovoril inac by som ani do IUI nešla..Ja verím na zázrak a viem že i ja sa raz dočkam a o to vacsia radost bude.Pozri na seba ,mna to vzdy nakopne ked čitam tie pribehy,zazraky 🙂držkaj sa čo chvila sa ani nenazdaš a budes maminou ♥
@vormoni ahojky tak to gratulujem to je ale šikulka 😉 inač čo manžel?nezlobí?poslucha? 🙂

jahodnice
22. čer 2014

@darazv s dědečkem mě to mrzí,já už nemám ani jednu babičku ani dědečka. Máš pravdu,pokud jste oba zdraví,kašli na ivf...když se zadařilo u nás,povede se i tobě. Stejně na tom byla i petrufa a danielahe. Na miminko se oba moc těšíme, je to takový náš malý zázrak. Malá je čilá, kope jako o závod. Já jsem v pohodě, je mi dobře,probrala jsem zatím jen 3,5kg,vejdu se běžného oblečeni, prostě si to užívám.

jahodnice
1. črc 2014

@darazv
@vormoni ahoj kočky, včerejší kontrola -vše v pořádku,malá má 1130 g, roste tak jak má. Dnes jsem objednala kočárek, už mám objednanou i postýlku a přebalovací komoru, do ložnice použijeme koš na kolečkách,ten je ještě po mně, jen jsem objednala novou matraci,mantinel a peřinky. Včera jsem jukla do HM a Spencera, mají slevy...cestou domů mě ještě zaujala deka do kočárku a lehátko do vany. Teď už jen nájezd na Ikeu pro žínky,osušky a matrací do postýlky a pak do lékárny a máme snad všechno.
Užijte si léto

darazv
2. črc 2014

@jahodnice ahojky kde si kupovala pre muža ten fertilman?ako dlho ho bral?ja som chcela preventivne kupit mojmu a v lekarni na mna čumela jak puk..že to nepozná 😠

jahodnice
2. črc 2014

@darazv ahoj,fertilman jsem kupovala na netu,www.otěhotnět.cz,vyzvednout si pak můžeš v ženských domovech na Andělu, bral to asi 3 měsíce. Jinak jsem někde četla, že i pro chlapa je dobrá kyselina listová,tak jsme nasadili i tu.Dnes mi z mallu přivezou kočárek,už se těším

darazv
2. črc 2014

@jahodnice dakujem 😉 objednala si si ten čo si aj chcela?tak super 🙂

darazv
2. črc 2014

@jahodnice teraz som kusok zmetena ktorý bral muž?fertilman alebo fertilan? 😒

jahodnice
2. črc 2014

@darazv není zač. Objednala jsem ten co jsem chtěla, GB Hardy,komplet lila,za tu cenu je perfektní

vormoni
2. črc 2014

@jahodnice Ahoj,tak to už budeš připravená na vše🙂Je to krásné,uplně vzpomínám na ty začátky u mě..Bylo fajn,že jsem dost vydělávala a koupila si spoustu věcí,s malou jsem zas dost ušetřila,jak už byly věci po Kubíkovi..Ty slevy vymetám taky,ted jsem pořídila tenisky bud na ven nebo do tělocviku v září..jen za 74kč !Určitě se vyplatí nakukovat do tesca,a to slevy teprve vypuknou.. 🙂 Tak sem pak dej nějaké foto výbavičky,nebo do alba..🙂
A gratulace,že tak krásně rostete,co takhle ukázat pupík,nenecháš si udělat foto někde v ateliéru na památku? 😎 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru