KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
28. zář 2014
darazv
28. zář 2014

@jahodnice jak dusí??nejak tomu nechapem 😒 myslela som ked velke prsia -viac mlieka,tym padom spokojene miminko,každopadne aspon viem že som sa mýlila 🤐 ,malá je po kom??nevidela som tvojho muža takže neviem posúdit ale je čačaná ♥

jahodnice
29. zář 2014

@darazv velká prsa ucpávají dětem nos,...poslala jsem ti naši společnou fotku mailem

vormoni
29. zář 2014

@jahodnice Ahoj,moc gratuluju k Leničce,je mooooc pěkná a k rychlému porodu,kolikrát jsem slyšela,že vyvolaný porod dlouho trval,bolesti a nakonec pak třeba císař.. 😒 Tos to měla krásné a bez nastřižení,jsi šikulka..🙂))Co přítel,jak se mu porod líbil? 🙂
S tím mlíkem je to škoda,ale jak říkáš,někdy to nejde bez UM hlavně když bude dítko spokojené,pak i maminka,která se aspon vyspí..🙂Jak často zatím papáte?
Jinak já mám prsa sotva 75B a kojila jsem oba dva rok a jen s kloboučky,naučili se a cucali o stošest a taky to šlo..Takže to ještě nezdávej a dokud budeš moct dávej i svoje..třeba se to ještě rozjede.. 😉 Bohužel je kolikrát nevýhoda ve velkých prsou,také jsem to slyšela,ale ne vždy,takže se Darinka nemusí bát,třeba to u ní bude ok 😎
My se včera vrátili z dovči,dala jsem pár fotek do alba..bylo to hezké,teplo jsme měli a ted zase to naše teplo,aspon odpoledne..Naštětsí jsme to zvládli bez větších nemocí,sice první den malou boleli ouška,ale byli jsme vybavení léky tak jsme to asi podchytlili a pak už byl klid..Jen trocha rýmička,ale to z té vody nebylo až tak divné..Tak se holky opatrujte a občas nám písni když ti to malá dovolí🙂Gratujuji moc moc moc.. 😀

jahodnice
29. zář 2014

@vormoni přítel u porodu byl,zvládnul to bez újmy na zdraví...z Leničky je naprosto vedle, dívá se na ni jak na svatý obrázek. Krmíme tak 8 krát denně, někdy ji nakojím a dám dokrm,jednu dávku jí dávám jen um.mléko,je pak víc zasycená a klidnější.
Moc krásné fotečky z dovči,taky jsem kdysi byla na Djerbě,ale to už je dávno.
My dnes jdeme po prvně k pediatričce.

vormoni
29. zář 2014

@jahodnice Tak at to máte dobrý s kyčlema..🙂
Djerba tenkrát asi byla jiná než dnes,nějak tam mají problémy s odvozem odpadků a všude ,naprosto všude jsou hromady smetí,na silnicích ,chodnících, na trávě na pláži..jak jedno velké smetiště.. 😠 Prostě to tam přestali odvážet.. 😖 Když jsme to viděli měli jsme dost strach co nás čeká..ale hotel byl samozřejmě v pohodě,udržovaný..v pořádku,jen jsi nesměla vylézt za brány.. 😅 😕 😕 To když jsem byla před lety na pevnině s bráchou,nic takového si nepamatuju..Snad se to jednou změní,podruhé bych tam už radši nejela,raději zase jinou destinaci 🙂

darazv
29. zář 2014

@jahodnice mailem??ty maš moj mail?nič mi neprišlo 😉 - darazv@seznam.cz

darazv
29. zář 2014

@vormoni prečo nevidim tvoje album z dovči? 😕

jahodnice
29. zář 2014

@darazv tak to jsem to posílala jinam,deska.rahelova....kdysi jsi mi posílala dietu podle krev.skupin

darazv
29. zář 2014

@jahodnice jo ten mail som zrušila ,teraz mam tento,príde mi že malá je po tatkovi 🙂

jahodnice
29. zář 2014

@darazv taky mi to tak přijde, říkala mi to i paní z pokoje v porodnici a můj taťka.

darazv
29. zář 2014

@jahodnice inač sranda tvoj mail začina pismenkami- zvolen a ja pochadzam z mesta ZVOLEN 😀 posielam ti fotku ,to dnes dala kamoška na facebooku a hned si ma napadla ,ber to v ramci srandy 🙂

jahodnice
29. zář 2014

@darazv bydlele jsem ve vesnici Zvoleněves

vormoni
29. zář 2014

@darazv Ahoj,to nevím proč ti to nejde,mám tě v přátelích,takže bys to měla vidět.. 😕 😕 😕

darazv
29. zář 2014

@vormoni mas tam ako posledné album nikolka 2014 😒

vormoni
29. zář 2014

Ano,tam jsou ty fotky..🙂

vormoni
30. zář 2014

@darazv Tak co,vidělas je?Asi bych je měla dát zvlášt.. 😉

vormoni
30. zář 2014

@jahodnice Tak jak s kyčlema,vše ok,vid?🙂

darazv
30. zář 2014

@vormoni jo jo videla,mne nedošlo že si fotky z dovči dala do toho albumu nikolka,myslela som si ze album je novy vytvoreny a ja ho nevidim 🙂 pekne fotky ,malí rastie jak z vody 🙂

jahodnice
1. říj 2014

@vormoni byly jsme zatím jen u pediatričky, na kyčle jdeme 15.10.a 9.10.na screening sluchu novorozenců.Malá je zatím hodná, v noci se i docela vyspím

jahodnice
1. říj 2014
darazv
4. říj 2014

@jahodnice velmi ti to pristane 🙂

jahodnice
7. říj 2014

@vormoni nevím, kde přesně jste byli, ale to ''neuklizeno,, je v arabských zemích tak nějak normální. Já byla na Djerbě zhruba před 10 lety,odpadků tam moc nebylo,ale pláže taky moc neuklízeli a to jsme byli v hotelu s pěti hvězdami. Nedávno jsem četla na ten konkrétní hotel recenze a dost se zhoršil...

vormoni
7. říj 2014

@jahodnice Ahoj,no my měli hotel Caribian world,a kolem něj docela dobrý,i když se také našli odpadky,co se tam váleli i 3 dny ,než je někdo uklidil..a to ráno klasicky vyjížděli uklizečky na pokoje a chodby a zahradníci vyráželi do zahrad..Ale mimo hotel prostě katastrofa..to nebyli jen sem tam smetí,to byl fakt haldy a hory smetí..kolem chodníků co chodí turisti do blízkých obchůdků..vůbec jim to nepřišlo divné..Já bych byla otrávená od rána,probudit se a vidět to svinstvo..Jako by to neviděli..No jsem fakt ráda,že tam nežijeme,člověk je pak vděčný za tu civilizovanost u nás...i když i tady se najdou problém.místa..je to proti nim jak kapka v moři.. 😉
Věřím, že se hotely zhorší,prý tam jedou na doraz,dokud to jde a vydělává jim to,do ničeho moc neinvestují..a pak to asi zavřou či co.. 😕 Naštěstí ten náš hotel patřil ještě do kategorie dobře fungujících.. 😉

jahodnice
7. říj 2014

@vormoni v carrib.worldu jsme byli před 3 lety na pevnině, v Kartágu. Kolem hotelu bylo celkem uklízeno, i v širším okolí, vyrazili jsme dokonce i místním budem a vlakem do hlavního města.
Jinak už jsme kompletně na um.mléku, moje jí nestačilo,byla brzy unavená a padala vyčerpáním. Nutrillon jí chutná a pro mě je nejdůležitější, že přibírá a je spokojená.

vormoni
7. říj 2014

@jahodnice Ahoj,tak hlavně ,že je malá spokojená a přibírá,to se nedá nic dělat,když to nešlo.. 😉 My dnes byly s malou na cvičení s dětma,jí se to líbilo,já doufala ,že to bude něco jiného než s kubou,ale nebylo..No co se dá dělat,pro mě už je to podruhé.. 😅
Aspon se trošku vyblbne a poznáme jiné maminky,uvidíme jak dlouho nás to bude bavit..zaplatily jsme za první čtvrtletí.. 😉

jahodnice
11. říj 2014
darazv
24. říj 2014

@jahodnice Ahojky mamina tak ako si uživaš rolu matky? 🙂

jahodnice
24. říj 2014

@darazv ahojky, moc si to doma užívám, Lenička je hodná, krásně papá, v noci spinká,roste jako z vody...je to nádherné být mamka, moc ti přeju,aby ti to taky brzy vyšlo

darazv
24. říj 2014

@jahodnice dakujem snad i ja sa dočkam ♥ sem tam hoď nejake foto 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru