KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
26. lis 2011

@marsik82 Ahoj,vítáme tě🙂No bolest hlavy jsem měla taky,u mě je to znak přicházející menstr.ale nedorazila🙂přitom mě píchalo jeden den v břiše a pak jsem špinila,dál už zase nic a za 3dny jsem měla dvě čárky🙂Tak držím palečky🙂

blanula85
autor
26. lis 2011

@jana321969 ahoj,jak ríká vormoni,zkus to ještě ten ctrnacty den,třeba ještě není vyprodukováno tolik hcg.tak moc držím pěsti aby tě testík překvapil ,myslím na tebe.

vormoni
26. lis 2011

Nevíte holky co je s darazv..?Dlouho tu nebyla..divný.. 😒

jana321969
26. lis 2011

@vormoni ahoj ja vim diky holky moje 🙂 jenze vetsine holkam se aspon duch objevi urco snad ne uz dvanacty den,ja tam mela bilo.

jana321969
26. lis 2011

@blanula85 dik kamaradko

blanula85
autor
26. lis 2011

@vormoni to vubec nevim co je s darazv 😒 snad je u ní vše ok

blanula85
autor
26. lis 2011

@jana321969 já jdu na lov duchů asi až v uterý,snad tam něco najdu.ještě nemám koupené testy,pač kdybych je měla tak jsem už testovala v pátek--se znám--měla jsem takové nutkání,ale pak mě to radši přešlo.

jahodnice
26. lis 2011

@blanula85
jo,jo,přesně jako je to v reklamě

darazv
26. lis 2011

Ahojte holky majiteľ nezaplatil internet tak nas vypli.Tak som si zariadila aspon na mobile.

blanula85
autor
26. lis 2011

@darazv ahoj 🙂 my už jsme se o tebe báli 🙂 jak je?

blanula85
autor
26. lis 2011

@jahodnice já myslela že to v reklamě přehánějí 🙂 možná ji taky vyzkouším,a voní aji nebo jen mění ty světla?a jak dlouho vydrží?

jahodnice
26. lis 2011

@vormoni
nejsem závistivý člověk,ale ty dvě čárky ti opravdu závidím.Snad se taky jednou dočkám.Teď jsem dorazila domů, přítel si byl vybírat nové brýle-13 tisíc a já jsem mezitím skočila do Yves Rocher a nakoupila kosmetické balíčky pro mamku,tchýni a kamarádku, ještě jsem nakoupila sladkosti pro děti do školy k Mikuláši.Všude jue plno lidí, vozíky mají naplněné k prasknutí, vypadá to,jako kdyby čekali hladomor,hrůza.

darazv
26. lis 2011

Tak prvé 4 dni oki ale dnes mi je na nic mam take divne pocity v bruchu raz ma pichne na ľavej strane potom na pravej a citim lechtanie tak verim ze je to dobre znamenie a este ma sem tam bolia kríze.A vy ako sa mi mate?Chýbali ste mi musim hlavne prečítať vsetko co som vynechala🙂pa

jahodnice
26. lis 2011

@blanula85
voní,mají asi 3 druhy vůní,já mám čokoládu,vydrží docela dloho.Teď jsem byla nakoupit nějaké dárky,ale nějak mě to letos netěší...

darazv
26. lis 2011

@vormoni Ahojky Mamina uz som tu som konecne aspon mobilná na net ako sa mi mas ja nic moc tak DUfam ze je to naznak uhniezdovania🙂

blanula85
autor
26. lis 2011

@jahodnice to chápu ☹ ale neboj bude zase líp uvidíš .

blanula85
autor
26. lis 2011

@darazv ty jsi dnes kolikatý den?

darazv
26. lis 2011

@blanula85 Ahojky konecne mam pristup na net chýbali ste mi hlavne skúsenosti kedze mame podobne🙂Dnes som 5 den po KET a citim sa na prd.A Ty si jak na tom?

jahodnice
26. lis 2011

@blanula85
snad jo. Další pokus zkusíme asi v na konci ledna,mezitím zkusíme domácí výrobu 🙂

blanula85
autor
26. lis 2011

@jahodnice třeba se vám zadaří zrovna jako nám,když nám nevyšlo ivfko tak pak byla taky domácí výroba a zadařilo se 🙂 držím moc pěsti!!!!!

blanula85
autor
26. lis 2011

@darazv je ti špatně? mě není nic,ani špinění,tak nevím zda je to ok nebo ne 😒

blanula85
autor
26. lis 2011

holky to špinění musí být u těhotenství,,to zahnizdování,,????

vormoni
26. lis 2011

@darazv Ahoj,no sláva🙂To by mohlo být uhnízďování,přece jen tam máš dvě a může to být dřív než u mě.. 😉 Tak hlavně klid a vydrž do testování,aspon 10dní.. 😵 Já se mám ok,nic mi není,i když se cítím trošku plná,ale i docela žeru..takže kdoví..Jsem nějaká hladová,či co.. 😀

vormoni
26. lis 2011

@blanula85 To právě nevím,snažila jsem se to vyčíst na netu a jen psali,že to právě znamená většinou uhnízdění,ale jestli je to vždy doprovázeno,to jsem nezjistila.. 😒

blanula85
autor
26. lis 2011

@vormoni no já to taky hledala ale moc jsem toho teda nevyčetla,holt to je 50 na 50.

vormoni
26. lis 2011

@jahodnice Ahoj,já bych taky záviděla,to je normální..kor když jsem četla,jak se to mnohokrát nedaří,tak proč zrovna já bych měla být výjimka,že..ale nakonec se mě někomu zželelo,asi.. 😉 musíš doufat,že příště to bude ono..svátky člověku nepřidají,když se nezadařilo,ale snad máš kolem sebe lidi co tě mají rádi,tak to určo překonáš🙂Budu držet palečky a myslet na vás na všechny, holky... 😵

darazv
26. lis 2011

@blanula85 no DUfam ze je to oki ze sa mozno akurat uhniezduju no verim tomu ze to bude v pohode musi byt🙂

darazv
26. lis 2011

@vormoni ja si tiez myslim ze sa tam moji mimiskovia akurat upelešili🙂no Mojka len jedz co ti hrdlo praje ved jes teraz za dvoch🙂

blanula85
autor
26. lis 2011

@darazv taky doufám 🙂 jestli se nám to ted nepodari,tak to zkusíme zase normálně,třeba mě to po té dilataci zase vyjde,hyn v úterý sa ukáže 😎

darazv
26. lis 2011

Svet je niekedy tak krutý..Kolko žien rodí jak jablon aby zarábala na dávkach a zeny co túžia z lasky po miminku musia prekonať dlhu cestu a este k tomu aj zaplatiť.Otras!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru