KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
19. bře 2016

@jahodnice aha,to jsem nevěděla😉tak to jo..A držim palce😊

jahodnice
19. bře 2016

@vormoni díky, ozvu se po příjezdu domů, tablet si s sebou neberu

vormoni
24. bře 2016

@jahodnice Tak jak to vypada,vse ok?😇👶

jahodnice
25. bře 2016

@vormoni už jsme doma, malá se narodila v úterý -3170g, 51cm. Porod megarychlý- za 1,5 hod.od první kontrakce, na 2 zatlačení byla venku. Novopečený otec to ani k porodu nestihl. Fotky dodám

vormoni
25. bře 2016

@jahodnice velka gratulace,ty jsi teda superrodicka😉jakypak s tim crcání..já myslela ze už v pondělí..tak honem nakou fotečku,co na ni říká lenička?Tak hodně zdraví,ať krásně prospívá😇

jahodnice
25. bře 2016

@vormoni v pondělí jsem nastoupila, vyvolavačku mi dali v úterý. Lenička zatím v pohodě, pořád kouká do postýlky, snad jí to vydrží

jahodnice
31. bře 2016
pjja
1. dub 2016

Ahoj holky, víte li o někom, kdo je samoplátce ivf a shání léky- gonal, mám nevyužitý ze svého ivf 2600j

vormoni
2. dub 2016

@jahodnice To jsem jeste nevidela,takovy dvojkocarek😉Tak jak se dari malicke?Kojite?😊

jahodnice
2. dub 2016

@vormoni malá baští hipp mléko, po minulé zkušenosti jsem si nechala zastavit hned po porodu laktaci. Večer se napucne kolem 23 hod.a vydrží tak do 4.30 hod, takže se celkem i vyspím. Kočárek v je perfektní, až Lenička nebude chtít jezdit, tak z něj opět udělám jednokočár.

starbak
11. dub 2016

Ahoj holky,prosím vás, jsem po prvním IVF, ET jedničkové blastocysty bohužel nevyšel, máte některá zkušenost s tím, že se chytne i dvojková? Mám jenom jednu v mrazáku, tak se KETu trochu bojím,ale pořád věřím, že to dobře dopadne. Díky za odpovědi

verunkadar
9. zář 2016

Prosím mohu se Optat, jak na člověka působí Estrofem? Mam od zítřka brát 3x 1 tabletu a nějak se toho bojím, koncem měsíce jdu na KET ☹

ejbinka
16. pro 2016

@starbak ahojky tak co chytla se??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru