KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
28. lis 2011

@blanula85 takt o je vinikající, že tam ten duch je, uvidíš, že bude sílit. Já jsem dnes také 11 den 🙂 a také tam mám jen slabého ducha 🙂 Musíme v to pozitivně věřit

jana321969
29. lis 2011

@z4401 ahoj jezdim do BRNA DO REPROFITU, holky vam nektere tady delaly geneticke testy z krve??

blanula85
autor
29. lis 2011

ahoj holky,tak dnes jsem opět testovala ale už je to stráááášně slabej duch ani pořádně není vidět ,takže nám to nevyšlo.to už by sílilo.takže je to ještě pregnyl.nicméně v pátek jdu na krev do unici,s tím že už vím výsledek.takže se od prosince začneme snažit normálně,a třeba to zase vyjde.no uvidím 🙂

s.nek
29. lis 2011

tak holky, konečně vidím, že čárečka posílila a začínám pomalu věřit, končím testovací mánii, už jen po pár dnech nějaké kontrolní 🙂 a nevím, jak vydržím do toho 14.12. to mě asi klepne, jo a taky jsem včera konečně přestala špinit

s.nek
29. lis 2011

@blanula85 Blani, to mě moc mrzí, ale třeba se přeci jen jeden zachytil a ještě to posílí... zázraky se někdy dějí a nebo prostě chce přijít mimi přirozeně. Nám se dcerka taky nedařila ani dva roky pod hormonama a pak přišla po vysazení všech hormonů úplně přirozeně.

s.nek
29. lis 2011

@jana321969 nee, nedělali, byli jsme na genetice kdysi, když jsme se chtěli začít snažit o dcerku, ale to jen proto, že jsem epileptička a bylo to jen podle rodiné anamnézy ne z krve

blanula85
autor
29. lis 2011

@s.nek pěkné testíčky máš 🙂 potichoučku gratuluji 🙂 myslím že už to nebude sílit ten můj test,ted už testit nebudu,počkám na tu krev. no hned po menses(teda až přijde) vlítneme na snažení 😀 .doufám jen že to nebudu mít jak minule,furt mě stoupalo hcg tak jsem pořád musela lítat po doktorech a dlabat prášky 😒 .

s.nek
29. lis 2011

@blanula85 děkuju, snad to všechno klapne, pořád bojím bojím. to máš teda divoké, čím to, že ti stoupá hcg? já zas bez hormonů vůbec neovuluju, možná jednou za dva roky - což byl případ Márinky, ta se do toho beruška trefila, ale teď jsou výsledky horší než před třemi lety - mé i manželovi, proto doufám, že už je to opravdu konec snažení, protože na další nemám sílu ani moc optimistické prognózy

darazv
29. lis 2011

@s.nek veľká gratulace budúcej maminke🙂

jahodnice
29. lis 2011

@blanula85
pořád ještě můžeš doufat,že se objeví hcg v krvi. Jinak my se taky budeme snažit doma a na další pokus půjdu nejdřív v únoru nebo možná v březnu.

s.nek
29. lis 2011

@darazv děkuju mockrát, snad už bude vše dobré 🙂

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
ahoj, jak se cítíš?Kdy budeš testovat? Já už funguju v práci,sháním dárky na Vánoce,hrůza...

darazv
29. lis 2011

@jahodnice ahoj citim sa raz tak raz onak🙂som len 8den od KETu tak testovať budem mozno vo štvrtok ak mi ovsem dovtedy nepride menzes su chvile ked si myslim ze to nevidim ruzovo a take divne pocity ako keby co chvila mal prist menzes. Každopádne co sa ma stat stane sa ja to nijak nezmením🙂Ved mam este 5 pokusov na KET.No neznasam nakupy sviatky a darceky to je na nervy:(Ty si z kade vlastne?

darazv
29. lis 2011

Holky kdy ste testovali prvy krat od KETu a na kolky den sa vam ukázali // ja uz nemam prehľad:(

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
bydlím v Praze,Hostavice(Dolní Počernice)

darazv
29. lis 2011

@jahodnice tak to sme skoro susedky🙂ja praha 4 Haje

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
no, to jo, to jsme skoro sousedky.Bydlíme tu 2 roky a kromě kolegyň z práce tu nikoho neznám,nemám s kým probrat své problémy, takže tohle forum je pro mě spása.

vormoni
29. lis 2011

@s.nek ahoj,tak testíky máš krásné,myslím,,že ti to vyšlo,jako mě..gratuluji 😀

vormoni
29. lis 2011

Jinak všechny zdravím,dnes jsem byla od 10h v Ph a přijela jsem v 17hod a mám toho plný brejle..pěkně jsem si odvykla courat..:-OLístek na peníze mi v caru vypsali,odvezla jsem ho do práce a nastínila jsem jim budoucnost,když to s mým mimi dobře dopadne-že se už nevrátím..a kupodivu to šéfová vzala dobře,že mi gratuluje a přeje ať to klapne..Moooc se mi ulevilo..ted jen aby i kontrola dopadla ok 😉

vormoni
29. lis 2011

@blanula85s tím duchem je mi to líto,jestli je to jak říkáš..ještě uvidíš, co na tý krvi.. 😨 Přála bych ti, aby se duch projevil pozitivně🙂

darazv
29. lis 2011

@jahodnice hovor mi nieco o tom:(ja som na tom podobne..Prid dakedy na kavu a pokecáme osobne🙂Kolko ti je ak smiem vediet.

vormoni
29. lis 2011

@s.nek Jinak můj testík vypadá takto:

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
už nejsem žádná mladice,je mi 37. Kafčo je úžasný nápad, jsem rozhodně pro.Určitě se domluvíme.

darazv
29. lis 2011

@vormoni holky kedy ste testovali prvy krat?Mam na 10den po KET ci neskor?

darazv
29. lis 2011

@jahodnice ale prosim ta netáraj do dochodku mas daleko🙂a ja mam rada staršie zeny odomna lebo mladšie su este niektoré take nevyburene tak s nimi nieje ani reč.Inac mame ten istý problém obe túžime po mimi a priatelia maju na nic rybičky🙂

vormoni
29. lis 2011

Já jsem byla na ET a zaváděli mi 1 embryo ,tak nevím je-li to jedno,asi joo🙂a testila jsem 7-8den,což bylo brzo..a pak desátý a už tam byly // 😀

darazv
29. lis 2011

@vormoni tak vo štvrtok dam vediet jak som dopadla🙂

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
je pravda, že kdo nemá stejný problém jako my,nepochopí.Teď jdu spáchat něco k večeři a na to kafčo se těším, jednou by se naše dětičky mohly kamarádit...

darazv
29. lis 2011

@jahodnice ano a budu nase detičky vediet hned dva jazyky cz a sr🙂

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
jo, to bude super.Tak až se to to bude hodit,dej vědět a domluvíme se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru