KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
jukni na www.iscare.cz, je to mezi Holešovicemi a Palmovkou, docela dobře v dosahu MHD, tramvaj staví přímo u CARU. Přijde mi, že jsou tam docela milí a je to pracoviště Karlovy University

darazv
1. pro 2011

Cez
Mobil mi nejde otvorit cenník kolko stojí prosim ta KET?

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
KET stojí 6900,-, ten ceník nejde otevřít ani mně, asi tam mají nějakou chybu

darazv
1. pro 2011

@jahodnice tak oproti podoli su dráhy mna KET stojí 5000kc🙂

blanula85
autor
2. pro 2011

@marsik82 gratuluji ke dvoum // 🙂 .další těhule na světě 🙂

blanula85
autor
2. pro 2011

tak dnes jsem byla na krvi,mám si volat v deset hodin,ale jen se potvrdí to co už vím 😎

vormoni
2. pro 2011

@darazv Zkus to v tu sobotu a uvidíš,také držím palečky🙂

vormoni
2. pro 2011

@z4401 Držím palce,ať to dobře dopadne na krvi.. 🙂 já to holt v\držím i bez ní,a bud to bude ok nebo ne..řeknou mi až na kontrole..Občas mě píchá a pobolívá v břiše,nevím,že bych to měla při minulém těhotenství,tak mě také napadají myšlenky o mimoděložním..ale snažím se je honem zahnat!!! 😎

vormoni
2. pro 2011

@marsik82 Tak gratuluji k dvěma //,vítej do klubu,a ať je vše v pořádku🙂

vormoni
2. pro 2011

@blanula85 Tak to mě mrzí,jestli to nedopadlo,držím palce při dalším pokusu.. 🙂

vormoni
2. pro 2011

@darazv Četla jsem kolik jsi měla vajíček,to jsem ani netušila, že může být až taková úroda.. 😲 Já měla deset a myslela jsem jak je to hodně..Bud ráda,že jich máš tolik,bude na další pokusy a nebude tolik léků..a určitě se ňáké chytí,když by nevyšly ty ,co tam máš ted... 😉 Pořád věř,jo? 🙂 Podolí je uznávaná nemocnice,určitě jsou i tam dobří..já jsem v iskaru jen protože, tam chodila kamarádka..Kdoví,jestli bych se vůbec rozhoupala bez ní a zkoušela to doted přirozeně a asi i zbytečně.. 😒

blanula85
autor
2. pro 2011

tak krev 0,9.hlavně mě padl kámen ze srdce že to nebude stoupat a nemusím zase na revizi.

vormoni
2. pro 2011

@blanula85 Tak škoda,že to nevyšlo..ale jak říkáš,můžete začít hned nanovo..držím palečky🙂

z4401
2. pro 2011

Ahojte holky, moc nestíhám, pác dodělávám koláč a balím zavazadla na víkend na hory. Krev dopadla dobře. HCG 73,1 prý je to krásné, dnes je to vlastne 14 dní od KETu 🙂 No a příští pátek jdu znovu na krev, zda HCG stoupá a podle toho hned UTZ kde se mimísek nachází. Snad si ustlal krásně někde uprostřed dělohy 🙂

darazv
2. pro 2011

Holky radšej budem testikovat v nedelu nechcem si vikend pokazit ak by nahodou bola len jedna / ☹ ale uprimne nemam z toho dobry pocit a už som aj s tym vyrovnana 😒 musime byt silne kolko žien tužia po miminku roky a nič,,tak ja budem dufat že aspon jeden z tych 5 pokusov čo ešte na ket mam vijde 😀

blanula85
autor
2. pro 2011

@vormoni děkuji 🙂 budem se snažit o sto 6 😀

vormoni
2. pro 2011

@darazv To víš že jo,zkus to v neděli a když nic,máš spoooouuustu dalších pokusů🙂))Držím palce!

marsik82
2. pro 2011

Ahojky holky tak to máme potvrzené 🙂 🙂 Hcg 2 721 a to jsem 16 den od ket. Prý tam budou asi dvě podle toho jak to vyšlo. 16.12 mám ultrazvuk tak tam se to dovíme. Jsem hrozně šťastná.

marsik82
2. pro 2011

@blanula85 Tak to mě opravdu mrzí, že se to nepovedlo. Držím palce určitě se to brzy povede.

vormoni
2. pro 2011

@marsik82 Tak to gratuluji,já jsem snad jediná, co na krev nejde..ale v caru mi řekli ,že to tam nedělají tak musím vydržet..Je fakt že při prvním těhotenství mě objednali na první kontrolu snad až za měsíc a až pak mi ji brali..a taky jsem do té doby nic nevěděla..to akorát ted se stresuju,jestli bude vše ok..čím víc o tom člověk čte,tak je to větší stres..méňě informací bylo tenkrát lepší.. 😵

marsik82
2. pro 2011

@vormoni Mužu říct, že to byly pěkné nervíky než jsem dostala výsledek z krve, ale už je to zamnou. Teď zase stres než bude ultrazvuk jestli je vše v pořádku. Stím čtením máš pravdu já taky pořád něco hledám a pak mám strach a zbytečně se pak stresujeme. Trochu se bojím, že nemám žádné příznaky jen mě občas bolí břicho a prsa, jinak nic. A kdy máš ultrazvuk 🙂

vormoni
3. pro 2011

@marsik82 No já jdu na první kontrolu právě 14.12.,což je 5.týdnů od ET a rovnou na ultrazvuk..Já také jen doufám,že je vše ok..Jsem jako ty bez příznaků,občas píchnutí v břiše nebo i dole,doufám,že se mi to tam jen vevnitř připravuje..a neznamená to nic zlého,nevím jestli jsem to měla i při prvním těhotenství,to jsem se totiž takhle nehlídala a chodila jsm normálně do práce,tak jsem si možná nevšimla..Ale je fakt že jsem měla celé těhotenství bez problémů,takže když bude i ted budu ráda..Havně ať mi už řeknou,že je vše na dobré cestě 😉

vormoni
4. pro 2011

Ahoj holky,tak kdepak jste,nějak to tu vázne.. 😒 Něco nového?U mě nic,občas mě pobolívá břicho tak doufám,že je to normální a vše je ok..Jinak přeju krásnou adventní neděli.. 😀

blanula85
autor
4. pro 2011

ahoj @darazv tak jak dopadlo testíkování??doufám že máš jen a jen pozitivní zprávy a jsou plné // 🙂

blanula85
autor
4. pro 2011

jinak dnes jsem to už dostala,zítra jedeme do caru na konzultaci,tak mám nachystáno spoutu otázek.asi to od ledna zkusíme s clostylem,třeba nám zabere 🙂 .

jahodnice
4. pro 2011

@blanula85
já jdu na konzultaci do caru ve čtvrtek, v únoru asi zkusíme další pokus KET.

darazv
4. pro 2011

Ahoj holky tak hlasím dorazila už aj mrcha test negativny tak zajtra idem do caru čo dalej,,,chcela by som ešte stihnut ket pred sviatkami tak hadam to klapne 😒 blanula ako tak vidim mrcha nam prisla naraz ,no hadam sa už dočkame vytuženeho miminka,prajem vam prijemnu nedelu a držkajte sa 🙂

jahodnice
4. pro 2011

@darazv
tak jak dopadlo nedělní testování? Můžu gratulovat?

darazv
4. pro 2011

@jahodnice ahoj pozri nad svoj komentar 😢

jahodnice
4. pro 2011

@darazv
asi se naše příspěvky minuly, kdyý jsem psala, ten tvůj tam ještě nevisel. Být tebou bych na ket nepospíchala, mně doktor radil jeden cyklus počkat a pak zkusit další pokus. S doktorem se jdu domluvit ve čtvrtek co a jak dál. Jinak na další pokus půjdu nejdřív v lednu,ale spíš to nechám až na únor.Tak budeme doufat, že to příště vyjde a budeme těhotné společně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru