KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
8. pro 2011

@s.nek dakujeme a určite to dopadne dobre a budeme čoskoro maminy 😀

vormoni
9. pro 2011

@s.nek Ahoj,já mám to samé,ještě když ležím na zádech je to ok,ale z boku když stojím mám břicho pěkně nafouklé,také mě to překvapilo..myslím,že to bude utrogestanem ,ale říkaly holky,že u druhého mimča bříško vyskočí dřív než u prvního..Také bych si ráda pořídila nějaké úpletové šaty,at se nemusím tlačit v kalhotech na svátky.. 😀

jana321969
9. pro 2011

@vormoni díky zase se tady ukažu a tobě tfuj tfuj hodně štěstí!!!

jana321969
9. pro 2011

@darazv davku 150 a mela jsi tolik vajicek ja davku 175 a mela jsem 9 vajicek teda k pouziti jen 6.

darazv
9. pro 2011

@jana321969 tak vieš vela aj urobí jak reaguje telo na hormony no a moje telo asi dost 😀

jana321969
9. pro 2011

no prave - to je mazec ale znam jeste jednu ta na stejnou davku jak ja mela 20 vajicek a divej na me, takze tim padem slaba davka nejakeho hormonu i minimalni stimulace muze mit stejny ucinek skoro nebo spis nulovy??? to se asi tak neda rict vid.

jana321969
9. pro 2011

@darazv snad příští rok pro nás obě bude fakt lepší a budeme maminkami 🙂

s.nek
12. pro 2011

@vormoni no tak přesně ty jsem si pořídila 🙂 je to super. už jen dva dny do UZ, už ať je to za námi a jen s dobrými zprávami!!! jinak já mám po prvním těhotenství potrhané svalstvo na břiše, takže to bude i tím, stačí že se trošku napiju nebo najím a už mám břicho, nejde to nijak zpevnit, jedině jít na plastiku, ale to si nechávám až po druhém těhotenství, tak snad už to bude toto 🙂

vormoni
12. pro 2011

@s.nek Ahoj,já se teprve kouknu až pojedu do Ph,spojím kontrolu s nakupováním..doufám,že budou dobré zprávy a tím pádem i nálada na nákupy..🙂Už se také těším,ať to máme za sebou..Já měla břicho jako před porodem,až ted posl.půl roku bylo volnější,nemělo cenu se snažit o mimčo a přitom posilovat,to se nedoporučuje..ted s věkem už očekávám ,že to bude chtít pak máknout.. 😉

s.nek
12. pro 2011

@vormoni já právě nikdy neměla břicho, tak mě to dost trápí, a pořád jsem po porodu cvičila a posilovala, až jsem zjistila, že to nemá cenu, že to není vytahané, ale potrhané svalstvo a že to se zpevnit nijak nedá :( takže mi tak divně visí a v půlce ho mám rozdělené jako zadek a takovou jakoby celulitidu tam mám prostě fuuuuuuuj takže se těším, že až se trošku zvětši teď tak by mohlo zase trošku dobře vypadat 🙂 no a pak ta plastika. Jiné jak dobré zprávy si nepřipouštím, ale taky už se těším, až to bude za námi a budeme si jistí 🙂

vormoni
13. pro 2011

@s.nek Tak to je smůla s tím bříškem,kolik jsi nabrala v těhoteství?Já asi 15kg ve finále,ale většina šla dolů hned s porodem a pak kojením,takže jsem byla do roka hubenější než před těhotenstvím..Já myslela že hrozí max.strie,tak jsem mazala,ale ne zas tak poctivě..a měla jsem asi štěstí že i ty se mi vyhnuly..Takže zítra přeju štěstí a pak si písnem jak jsme dopadly..🙂Bude to ok,určitě 😀

s.nek
13. pro 2011

@vormoni no tak to já jsem si zase vyžrala úplně všechno, mamka strie neměla a to se mnou přibrala 20 kilo, tak jsem myslela, že se mi taky vyhnou, ale začaly se mi dělat už v 17tt a to nad koleny, pak prsa a nakonec teprv břicho, to jsem teda měla mega velké, ale přibrala jsem jen 16 kilo no není to nejmíň ale ani nic extrémního myslím, 9 jsem nechala v porodnici a do měsíce jsem měla všech 16 dolů, horší to bylo asi s těmi kily, co jsem přibrala kvůli dvouletému braní hormonů, bylo to taky zhruba 16 kilo a některé mi už bohužel zůstaly :( sice jsem začala zase trošku hubnout, ale jak jsem zas začala brát hormony, tak se to zastavilo, ale asi jsem nic nepřibrala naštěstí, ale i tak si připadám jak otesánek :( ale co, teď už to neva a jestli všechno klapne, tak se do toho budu moct příští rok dát :D určitě si písnem, držím pěsti!!!

s.nek
13. pro 2011

@vormoni taky už se tak nemůžeš dočkat? se mnou šijí všichni čerti poslední dva dny

darazv
13. pro 2011

Ahojte maminky i zatial nemaminky tak hlasim slizniku oki ešte pre istotu piatok ultrazvuk a pichnem injekciu ovitrelle a šup v utorok ketik tak hadam ježisko dostane rozum a ja budem konečne tehula však do tretice všetko dobré a mam dalši liek navyše prednison 🙂a vy sa jak citite ?joj jak vam zavidim maminky 😉 paaaa

jahodnice
13. pro 2011

@darazv
tak to je super, že to stihneš ještě do Vánoc, já snad na začátku ledna, tedy pokud to dostanu v termínu a stihnu včas ultrazvuk, jinak budu muset ještě měsíc počkat ☹

s.nek
13. pro 2011

@darazv ahojky, tak to jsou dobré zprávy, Ježíšek určitě bude rozumný, přece do třetice všeho dobrého ne? Já jdu zítra na první ultrazvuk, tak mi nervičky pracují, jinak se mám fajn 🙂 držím pěsti a čekám dobré zprávy!!!

darazv
13. pro 2011

@s.nek jeee ideš na UZ tak držim palčeky a budem na teba mysliet hned daj vediet jak ste dopadli čo verím že určite bude všetko v poriadku 🙂

darazv
13. pro 2011

@jahodnice ahojky neboj bude to v poriadku a novy rok budeš mat určite uspešny hlavne leden a budeš tehula držim palčeky 😀

jahodnice
13. pro 2011

@darazv
taky ti držím palce,moc. Je škoda, že u nás v CARu nepracují během svátků, končí už 17.prosince a pak až po novém roce

jahodnice
13. pro 2011

@vormoni
držím palečky na zítřejší ultrazvuk

vormoni
13. pro 2011

@s.nek No teda..to se nedá nic dělat,každá to máme jinak.. 😒 Ted to nebudem řešit,tloustnout budeme mít na programu dne 😀 Já se těším,i když ta dálka přede mnou..jsem si nějak odvykla a tuším budu unavená z toho courání..ale hlavně ať nám řeknou že je vše v pořádku 😉

vormoni
13. pro 2011

@jahodnice Děkuju,dám vědět,co mi řeknou🙂Tobě také hodně štěstí v lednu🙂

vormoni
13. pro 2011

@darazv Ahooj,tak to je prima, že to stíháš,vánoce budou v prima očekávání🙂Jak říkáš do třetice všeho dobrého 😉 Budu držet palce! 😵

s.nek
13. pro 2011

@darazv díky moc, snad donesu jen dobré zprávy 🙂
@vormoni jasně, teď budem řešit úplně jiné věci 🙂 v kolik zítra jdeš?

s.nek
14. pro 2011

tak holky, je tam!!!! a srdíčko už bouchalo jak zvon 🙂 je jen jeden ale i tak je radost veliká, tak se pěkně koukejte příští měsíc přidat, moc vám držím pěsti!!!

darazv
14. pro 2011

@s.nek je tak to som rada tak pekne krasne si uživaj tehotenstvo a dufam že sa čoskoro pripojím 🙂 a vormoni je jak na tom ona mala tiež dnes UZ nie?

s.nek
14. pro 2011

@darazv děkuju 🙂 jj měla, ale zatím nic nedávala vědět, i když ona říkala, že to spojí s nákupy, tak možná dorazí až večer 🙂

s.nek
14. pro 2011

@darazv jo a příští měsíc tě čekám do klubu 🙂

jahodnice
14. pro 2011

@s.nek
veliká gratulace! Snad se taky někdy dočkám...

s.nek
14. pro 2011

@jahodnice určitě, po novém roce tě taky čekám v klubu těhulí, a žádné odmlouvání!!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru