KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
15. lis 2011

@darazv
v pondělí vyrazím na krev a uvidím

jahodnice
15. lis 2011

@vormoni
nezbývá než si vzájemně držet palce. Pro jistotu v pondělí zajdu na krev a v tom lepším případě budu pokračovat v marodní, jinak asi poslušně naklušu do práce ☹

vormoni
15. lis 2011

Já jsem ráda,že mě z toho věčnýho přemýšlení,jak to dopadne.. vytrhuje můj Kubík,aspon se odreaguju a někdy i víc než bych musela,ale to jsou děti.. 😀 Mě moc břicho nebolí,zdají se mi trošku víc naběhlý prsa,ale kdoví..Nejvíc mě štve výtok,chvílema je to "prostě mokro",a já hned myslím,že jsem to dostala.. 😢 Naštěstí zatím ne.. 😉

vormoni
15. lis 2011

@darazv Děkuji,také držím palce 😀

jahodnice
15. lis 2011

@vormoni
to mokro je prostě příšerný, v kombinaci s bolením břicha, takže se pořád kontroluju, jestli jsem to nedostala. Už si připadám jako paranoidní...

vormoni
15. lis 2011

@jahodnice Bože to jsem ráda,že v tom nejsem sama.. 😉

jahodnice
15. lis 2011

přítel už si ze mě utahuje, jestli se prý raději nechci odstěhovat na WC a mám prý nadměrnou spotřebu toaleťáku 🙂 🙂 🙂

vormoni
16. lis 2011

Tak holky,test jsem si udělala a koukala na mě jen 1 čárka 😖 ,tak jsem ho zkusila vymáchat víc,protože se určitě spletl,že..a lehce se mi ukázala i druhá čárečka.. 😅 tak nevím ,mám-li tomu věřit,nebo je to jen prosvítající inkoust díky řádnému vymáchání..No co už,pro dnešek si nenechám zkazit lepšící se náladu a zítra to zkusím znovu,jak se má..třeba to bude přesvědčivější.. 😉 To je hrozný co to s člověkěm dělá.. 😲

jana321969
16. lis 2011

ahoj holky ja jsem byla na ET 14.11. MAM ZAVEDENE 1 CM MORULA GR.2, 1 BLASTOCYSTA GR.2, NEVIM JAKA JE TEDY ŠANCE Z TEHOTO MATERIALU. VAM DRŽÍM PĚSTIČKY, CO JSTE ZAVÁDĚLY VY?? JE TO NÁŠ PRVNÍ POKUS.

vormoni
16. lis 2011

@jana321969 Ahoj,mě zaváděli 1 pětidenní blastocystu 9.11.Musíš věřit,nic jiného nám nezbýva 😉

jana321969
16. lis 2011

@vormoni blastocystu nebo uz tu expandovanou blastocystu, a jak to dopadlo????

vormoni
16. lis 2011

Nevím jak to myslíš,prostě mi řekli, že je to krásná blastocysta,narostla během 5dní v prodloužené kultivaci a druhou mi zamrazili spolu s dalšími dvěma(ty ještě nedorostly do blastocysty,ale byly prý kvalitní..)A jak to dopadlo stále nevím,dnes mi možná test ukázal druhou čárku,je to spíš duch,ale naděje tu je.. 😉

jana321969
16. lis 2011

tak držím palečky 🙂 a kam chodís do centra ja do reprofit BRNO

vormoni
16. lis 2011

Já jezdím do Ph,Iscare na Maninách,ale jsem z Rakovníka..Díky,také ti držím palečky🙂

jana321969
16. lis 2011

holky velikost děložní sliznice 9 mm je to ok, dr. rikala ze jo ja se v těch rozměrechnějak nevyznam, kdy chceš testit??

vormoni
16. lis 2011

@jana321969 To já nevím,mě nic neměřili,takže to ti neporadím.. 😒

jana321969
16. lis 2011

aha, a kdy budeš testit??

jahodnice
16. lis 2011

@vormoni
ahoj, tak to vypadá nadějně. Já jsem odvahu testovat ještě nenašla,ani jsem si ještě test nekoupila.Spíš se smiřuju s tím, že takové štěstí, aby se zadařilo napoprvé mít nebudu.

vormoni
16. lis 2011

@jahodnice no nevím,spíš vidím téměř neviditelné..a začla mě pobolívat hlava,což u mě bývá před menstruací..tak jsem opět bez nálady..uvidím co mi ukáže zítřejší test..uff.. 😒

jahodnice
16. lis 2011

@vormoni
držím palce,moc.Já to možná zkusím zítra....ještě uvidím. Včera mi bylo opravdu zle, zvedal se mi žaludek, točila se mi hlava,bolelo mě břicho. Zvládla jsem příteli vyžehlit jednu košili.aby měl dnes jít v čem do práce a musela jsem zalehnout do pelechu. V pondělí jdu na krev,to už bude výsledek jasný. Naštěstí to mám na Maniny blízko, takýe mezi odběrem a sdělením výsledku se asi pojedu uklidnit domů.

jahodnice
16. lis 2011

@blanula85 držím palečky na zítřejší KET

vormoni
16. lis 2011

@jahodnice Tak podle mě tvoje příznaky vypadají mnohem víc nadějně,držím palce,pokud budeš testit🙂Mě dnes akorát píchalo v podbřišku vlevo,pak opět oblíbené"mokro" a do toho ta hlava.. 😒 Tak pěkný večer všem a zase zítra s dojmy a novinkami,ahoooj 🙂

darazv
16. lis 2011

Ahoj tak v pondelok idem na KET 😀 už neviem dočkat moj prvy ketík a dufam posledny 😀

blanula85
autor
16. lis 2011

@jahodnice moc děkuji doufám že bude úspěšný.Dnes mě volali z embriologie že se mě ze 4 rozmrazili jen 2 embrijka.tak moc na ně myslím aby se dál pěkně vyvíjeli.ptala se mě ještě že kdyby se náhodou zastavili do zítra tak jestli mě můžou rozmrazit tu druhou pipetu ve kterých máme ještě 4.tak jsem souhlasila.z toho rozhovoru mě bylo docela dost do breku.prej se zamražovali nějakou starší metodou tak prej se uvidí.moc mě teda neuklidnila 😒 . tak jestli zítra budeš testit tak ti přeji krásné // 🙂 .já myslím že podle těch příznaků jsi určitě těhulka 🙂 .

vormoni
17. lis 2011

@darazv Tak to ti držím palce, at to vyjde.. 😉 Mě ani dnešní test neukázal dvě čárky,jen si namlouvám,že tam je..ale to až po tom, co to zkouším znovu a znovu namočit..bude to jen ten inkoust prosvítající.. ☹ Krom toho jsem včera večer lehce špinila,čekala jsem,že to do rána přijde..a zatím nic..ale určitě je to na cestě..mám ten známý pocit... 😒 Tak bych se chtěla mýlit.. 😖

jahodnice
17. lis 2011

@blanula85
držím palce a testit zatím nebudu. Nemám doma testy, u nás v supermarketu je mají vyprodané,asi tu bude pěkná úroda dětiček, takže dneska vyrazíme asi na Černý Most a teprve je koupím. Cestou si dáme nějaký dobrý oběd na uklidnění a zítra to možná zkusím.Tina

darazv
17. lis 2011

@vormoni dakujem 🙂 a to že ti test ukazuje negativny vysledok neznamena že je koniec,a to že špíniš može byt naznak toho že sa embryo uhniezdilo,vela dievčat malo toto čo ty testy na prd aj menzes dostali a div sa svetu boli tehorné 😀 tak hlavne byt v klude a verit tomu že pod srdiečkom maš mimi a nerobit predčasne zavery 😠

vormoni
17. lis 2011

@darazv no děkuji za útěchu,já ještě doufám v koutku duše.. 🙂 prý je ještě brzy..snad..asi zkusím počkat a neudělat test zase zítra,je to akorát horší...hlavně ať to nedostanu.. 😉 hlavně moc nemyslet,nejradši bych těch 14 dní prospala a probudila se až na ten test 😀

vormoni
17. lis 2011

Ještě jsem ted řešila jestli nedělám chybu,že celou dobu polykám utrogestany,nezavádím..i při inseminacích..prostě celou dobu,psali to v těch papírech ,co mi vždy dali sestry ohledně užívání injekcí a léků..že se může i polykat(je to na i krabičce,že..)..já s nimi nemám žádné problémy,doted jsem je nepozorovala a jestli mám,tak to ani nevnímám..jen jsem se lekla,když se mě na to ptala kámoška,proč je radši nezavádím..Včera jsem radši zavolala do iskaru a uklidnili mě že to opravdu nevadí..ale stejně ve mě hlodá červíček... 🙄

darazv
17. lis 2011

@vormoni to je učinné rovnako,zavadi se preto aby sa ti nemotala hlava a nebolo ti nevolno pretože pri polykani byvaju tieto nežiadajuce učinky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru