KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
14. pro 2011

@s.nek
slibuju, že nebudu odmlouvat a budu poslouchat 🙂

vormoni
14. pro 2011

Ahoj holky,já přijela až v 18hod,nákupy... 😕 Tak je to v pořádku i u mě,jsem v 7.týdnu a srdíčko už také bije 😀 😀 😀 Je tam jeden a má 1cm,mám i první obrázek,vlastně už druhý s obrázkem embrya 😉 Pěkně jsme se tam rozloučili a ted už pošupajdím ke svému gynekologovi,mělo by to být do 14dní..Dostala jsem na rozloučenou kufřík pro nastávající maminky,takové jako dávají pak v porodnici..milé🙂Přeju vám ať to i vám brzičko vyjde🙂

vormoni
14. pro 2011

@s.nek Gratulace,dopadlo to dobře,ted už můžem být v klidu a jen odpočívat🙂))

jahodnice
14. pro 2011

@vormoni
moc a moc gratuluji, až mi ukápla slzička dojetí

darazv
14. pro 2011

@vormoni jééé tak super gratulujem nastavajúcej Maminke už len odpočivat a vychutnavat si tehotenstvo 🙂

darazv
14. pro 2011

@jahodnice už len aby sme boli mi maminy a bude to jak má a budeme všetky štastné 🙂 ale čo chvila budeme aj mi mat mimi pod bruškom ktoré bude zo dna na den rást a rást až kym ho nebudeme mat v naručí 😉

vormoni
14. pro 2011

@jahodnice Děkuji,uvidíš že se také doškáš,držím palce.. 😉

vormoni
14. pro 2011

@darazv Také děkuji,zázraky se dějí,a nebude to jen vánocema🙂Držte se!🙂

jahodnice
14. pro 2011

@vormoni
na zázraky už pomalu přestávám věřit ☹

vormoni
14. pro 2011

@jahodnice Ale no tak,to se přece musí.. 😉 Hlavu vzhůru..Viděla jsem dnes tvého dr. v caru,já byla u Jaržembovské,říkala,že bohužel jich tam ted moc pozitivních nepřišlo,tak byla ráda,že já byla z těch prvních vlaštovek..

jahodnice
14. pro 2011

@vormoni
já jsem s doktorem mluvila minulý týden, trošku mě uklidnil, říkal, že udělá všechno pro to, abych byla těhotná, že nevidí důvod, proč by to nemělo vyjít, tak uvidíme. S neúspěchem jsem se už celkem srovnala, ale dnes jsem viděla miminko své kolegyně, tak to na mě zas nějak padlo...

petrufa86
14. pro 2011

@jahodnice Můžu se prosím zeptat kolikáty DC se chodí na KET? a beoru se nějaké prášky nebo píchají nějaké injekce?

darazv
14. pro 2011

@petrufa86 ahoj zaleži či ovuluješ alebo nie ja ovulujem tak ja som bola na 10 DC utorok a ešte idem v piatok a ak bude sliznica a folikul velky jak ma byt tak pichnem piatok večer ovitrelle to je niečo jak pregnyl a KET mat v utorok 🙂 ale ak neovuluješ tak tušim sa ide 1DC k dr a beru sa dake lieky podporujuce.S tym ketom je ako u koho niekto ho má už na 16 den a niekto na 20 a viac den,Ja ho budem mat teraz na 17den a pred mesiacom som ho mala na 20den.No dufam že som ti aspon nejak pomohla pa

petrufa86
14. pro 2011

@darazv jo, pomohla. Já ovuluji, jsem právě po ET a vypadá to, že sem to dostala a že se to nepovedlo. Jen je naprd, že 16-18 den vychází na 30.12-1.1. a to má centrum zavřeno. Takže to vypadá až na leden 😒

darazv
14. pro 2011

@petrufa86 aha a nemože byt že sa ti embryo akurat zahniezdilo a preto špiniš ? alebo je to vyslovene menzes?

petrufa86
14. pro 2011

@darazv Od rána mě bolí břicho a teď to, co ze mě teče (teda neteče, mám to vždy jen na toaletním papíře když jdu na záchod) není samotná krev, ale je takový jako sliz s příměsí trošičky světlé krve. Tak nevím, co toje. Jsem 10tý den po ET a to myslím, že je na uhnizďování pozdě,ne?

z4401
14. pro 2011

@vormoni Mocinky blahopřeji 🙂 jsem ráda, že je vše v pořádku. Já jedu zase v pátek na kontrolní krev a UTZ a také doufám, že už půjde vidět srdíčko 🙂

z4401
14. pro 2011

@petrufa86 Ahojky, jen tal lehce čtu poslední příspěvky. Neboj a neházej flintu do žita. Ještě není pozdě. Uhnizdování může být mám dojem až do 12 dne ne-li i později. Je to hrozně indivudální. V tvém případě to může být opravdu uhnízďování. Budu držet palečky, ať tomu tak je a mimísko se krásně zavrtává do sliznice. Hodně štěstí

darazv
14. pro 2011

@petrufa86 presne tak može to byt uhnizdovani a neskušalla si si robit test?a maš v sebe jedno embryo?držim palčeky 🙂

jahodnice
14. pro 2011

@petrufa86
na ketu jsem byla 17.den cyklu, v úterý jsem si píchla ovitrelle, od pátku jsem si zaváděla utrogestan, ket byl pak v pondělí

jahodnice
14. pro 2011

@petrufa86
embryo se zahnízďuje 3.-5.den po transferu, ale špinit může člověk i na začátku těhotenství. Jinak od 10.dne po transferu je těhotenství zjistitelné podle hcg v krvi

vormoni
15. pro 2011

@petrufa86 Ahoj,já si také myslím,že to může být uhnízďování,dokud to nebude jasně červená,je to možné..Zkus test,a neházej flintu do žita předčasně🙂 😉

vormoni
15. pro 2011

@z4401 Ahoj,děkuji🙂Mě krev ještě nebrali asi až můj gynekolog,ke kterému bych měla jít do 14dní..zatím jsem byla jen na UZ.Tak hodně štěstí i tobě,bude to ok,určitě🙂

s.nek
15. pro 2011

@vormoni tak taky moc gratuluju, já už jsem i objednaná ke svému, jdu už příští středu, radši jsem volala hned, protože pak jsou vánoce a říkali mi, že bych k němu měla jít co nejdřív, tak aby se to nezkomplikovalo 🙂 už se těším, za týden bude prcek zas o něco větší a už bude líp vidět 🙂

petrufa86
15. pro 2011

@vormoni @jahodnice ahoj, na krev jdu v pondělí 19týho, tak se uvidí, jinak těhu testy jsem si dělala tři 10,11,12tý den a stále / čárka. MS se nerozjela, teda myslím. Za celou noc a ni doteď ani kapka a ten hlen s příměsí světle růžové krve mám stále jen na toal. papíře jinak ne. Takže si myslím, že to je špinění. A od rána mě břicho ani záda nebolí jako včera. Ale je to divný, že by se 12tý den zahnizďovalo. Nevím, mám z toho hlavu jak pátrací balón. 😠

vormoni
15. pro 2011

@s.nek Ahoj,já jsem objednaná na 30.12.nechtěla jsem mězi svátky,protože plánujeme jet k rodičům na Mor..tak aspon takto,sice jsme se chtěli vrátit až 31.ale nedá se nic dělat,tohle je důležité.. 🙂 Před chvílí jsem přijela od dr.vezla jsem jim tam neschopenku..mám toho plný brejle po včerejšku.. 😲

s.nek
15. pro 2011

@vormoni no to věřím, já jsem byla jen na otočku autem v Brně a stejně jsem byla hotová, ale možná je to spíš tím, že malá je jak motorová myš, pořád po mně leze, na něco se ptá, dělá binec mezi tím, co uklízím a já jí nějak nestačím 🙂 snad to brzy přejde, mě i ji :D

vormoni
16. pro 2011

@s.nek ahoj,no to je pěkná dálka:-OTo znám s tím uklízením,je to pořád dokola..Hele,taky tě občas pěkně píchne v břiše?Mě to docela znervózňuje,nevím jestli je to ok,nepamatuju se že by mě při prvním těhotenství něco pobolívalo,ale to jsem chodila do práce,a možná se tak nesledovala.. 😖

s.nek
16. pro 2011

@vormoni od nás to není dálka, asi tak 45min 🙂 jinak to píchnutí sem tam je normální, teď už mi to teda tak moc nedělá, spíš tak 14 dní až 3 týdny od transferu, ale sem tam mě jemně nebolestivě popíchne. ALe holky na srpňačkách to některé mají často, já spíš únavu a nevolnosti. Jaký termín porodu ti vypočítali? mně 1.8. ty máš asi ještě červenec, že?

vormoni
16. pro 2011

@s.nek Ahoj,mě ještě žádný, v Caru mi jen řekli v kolikátém týdnu jsem a tohle asi až můj dr..což bude toho 30.12.To budeme mít prcka chvíli po tom prvním,ten se narodil 10.7. a to jsem 10dní přenášela..Tak hlavně at to nemají hned za sebou..😲Četla jsem ,že občas píchá jak se zvětšuje děloha,tak jsem klidnější..Tak ty jsi kousek od Brna,nevím proč si automaticky myslím,že jsou tu spíš Pražačky a okolí..Já jsem z Rakovníka,ale rodiče máme na jižní Moravě a Vysočině.. 😉 Sjedeme vždy půl republiky, když se máme vidět 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru