KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
2. led 2012

@jahodnice tak mne každy tvrdí že som neposedná ja som skor strašne poriadkumilovná neznesiem bordel 🙂 ale na teba každopadne nemám mne dokonca kamošky zo slovenska dali prezdivku MONK che čo samozrejme prehanaju 😀

jahodnice
2. led 2012

@darazv
taky nemám ráda nepořádek, ale zas to tak nepřeháním. Alespoň mi pak nebude vadit, až mi doma dětičky udělají bordel 🙂

vormoni
2. led 2012

@darazv Ahoj,no ještě to nic neznamená..zkus to za 2-3dny a uvidíš..Co to špinění nebylo?

darazv
2. led 2012

@vormoni ahoj vobec som nešpinila no uvidim vo štvrtok skusim ešte a v piatok mam ist na krv

vormoni
2. led 2012

@darazv Ono tě to s mimčem přejde,uvidíš 😀 Já taky furt uklízím po malým,ale je to náročný,pořád něco zvedat a uklízet..tak člověk pak poleví.. 😉 Jak to jen šlo,honila jsem ho ať si po sobě uklízí,už to i občas funguje..jen nesmíš moc kontrolovat, kam to uklidil 😅

vormoni
2. led 2012

@darazv Aha,no třeba to nemusí být pokaždé,to jsem se nikde nedočetla..Držím palce,at to za dva dny ukáže lepší výsledek 😉

petrufa86
2. led 2012

@darazv Ne v pohodě, mě to nevadí 🙂 Nene, žádný dětičky nemáme. Mě je 25, přítelovi 34, takže ten má už nejvyšší čas s dětmi.V březnu 2010 jsem vysadila prášky a když se rok nedařilo šla jsem ke svý gyndr, ta říkala že není na co čekat a napsala přítelovi dopručenído do Caru na spermiogram. Ten nedopadl zrovna nejlíp. Takže jsme se objednali na konzultaci, já ze začátku dobrý, pak mě jeden měsíc nenarůstala sliznice tak mě nasadili prášky už nevím jak se jmenovali a po těch jsem neměla ovulaci, takže se čekalo na dlaší ms a to už jsem ovulaci měla i vysokou sliznici. Pak se mě udělala cysta na vaječníku, 2 měsíce se čekalo jestli sama s ms odejde. Neodešla, tak jsem byla v říjnu na laparce. A v prosinci jsem začala stimulovat na IVF.Při oplozování vajíček měl přítel spg o 100% lepší, všechny hodnoty měl o dost vyšší než jsou normy. Takže já zdravá, přítel taky a prostě nám to nejde.

petrufa86
2. led 2012

@darazv A co vy, jak dlouho se snažíte a proč Vám to nejde? Hele,já jsem taky bez práce. Chtěla jsem to přerušit a počkat a přítel mě řekl, že jsme v rozjetém vlaku takže to dotáhneme do konce a že nějak bylo, nějak bude. Na plyn, elektriku, jídlo a benzín máme, takže.... A našetřené penízky na výbavičku máme,takže není co řešit , zatím. a oba na účte ještě nějakou rezervu taky máme. naši nám slíbili kočárek, takže to nějak zmákneme.

jahodnice
2. led 2012

ty jo, to jste všechny mladice proti mně 🙂
nám s přítelem je oběma 37, takže opravdu máme nejvyšší čas...

darazv
2. led 2012

@petrufa86 no tak to sme na tom napodobne 🙂 ja som oki len priatel má na prd spermie ako niežeby neboli nekvalitné ale sú vraj spomalene že by bol zazrak prirodzene otehotniet,my sme spolu vyše 6 rokov a snažili sme sa cca tri roky len tak že ked to pride tak to príde ale po dvoch rokoch sme si povedali že asi to bude vážny problem a vysledok poznaš,s tou pracou sme rovnako aj moj priatel tvrdí že momentalne nech nešpekulujem o dalšej praci ked mame toto rozrobené že asi tažko vysvetlim novej praci -šefe idem na ivf neuvidite ma dva tyždne a možno aj tri roky,,,tiež vyžijeme momentalne ešte bude jedna moja vyplata a o necelí mesiac som bez roboty 😒 tak to si ešte mladica riadna 😀 a ty kde byvaš Ja praha-Háje 🙂

darazv
2. led 2012

@jahodnice ale netrepkaj aj ty si mladica čo je to 37?nič ,,a inač mohla by si sa nam aj ukazat dake foto šupnut 😉

jahodnice
2. led 2012

@darazv
tak jsem našla fotku z letošního léta, byla jsem s neteřinkou v Dinoparku. Stará si nepřipadám, to ne, ale na děti už je to opravdu nejvyšší čas. Nerada bych si připadala jako jejich babička 🙂

jahodnice
2. led 2012

@darazv
my jsme se snažili asi půl roku a pak přítel sám navrhl, že zajde na spermiogram a tam zjistili, že spermie jsou málo pohyblivé a nepomůže ani klasické ivf, takže jsme ještě navíc měli metodu icsi.
Kdy zajdeme na to kafčo?

darazv
2. led 2012

A nechceli ste detičky už skor?či nie ste dlho spolu?na kafčo možme určite zajst 🙂 alebo možme dat stretko ked budeme oficialne tehule 😀 inač ja som mala tiež isci 5denni prodloužena kultivace chvalili embrya do nebies že jak sú kvalitné a kukni 2pokusy neuspešné a tretí asi na obzore ☹

darazv
2. led 2012

A viete čo je najvačšia sranda?kolko žien podstupili ivf dr tvrdili že prirodzenou cestou nemaju šancu že zlí spermogram alebo iny problem a buuum po nevydarených ivf nakoniec ženske otehotnelli prirodzene 😉 možno že tym že to už vzdali po ivf prestali na to mysliet a buum otehotneli lebo verim psychika vela urobí ,,,pretože ked clovek niečo chce a myslí na to a sugeruje si to nieje to vraj dobré,,preto milujem tie reči doktorov nemyslite na to netestikujte odpočivajte a bla bla pri tom sa im to lahko hovorí ,,,jaaaj svet je nespravodlivy velmi,,

darazv
3. led 2012

@jahodnice a na tej foto ta ani nevydno 🙂

z4401
3. led 2012

Ahojte holky, tak já mám bohužel špatnou zprávičku. O miminko jsem před Vánocema přišla. Když jsem byla v CaRu na kontrole v 7 týdnu těhu, tak zjistili, že mimo to se chytlo i druhé embryjko a to se bohužel usídlilo ve vejcovodu, takže okamžitá hospitalizace a operace :( takze jsem to 2 dny v nemocnici obrečela, naštěstí mě na Štědrý den pustili domu a ja mohla být s rodinou u stromečku, ale musela jsem ležet, byla jsem jen 2 dny po operaci :(

darazv
3. led 2012

@z4401 čože?bože to je smutné ☹ žena aby sa radovala až po 9 tych mesiacov ked bude fakt mimi v naručí je to fakt nespravodlive a je mi to hrozne luto ☹ tak si len pekne odpočin naber silu a po čase ked budeš fit sa pokús znovu o mimi.

jahodnice
3. led 2012

@z4401
tak to mě moc mrzí. Proč je svět tak nespravedlivý?

petrufa86
3. led 2012

@darazv Ahojda, já bydlím 20 km od Pardubic nebo Hradce Králové. Taky jsme měli ICSi a 5ti denní prodlouženou kultivaci. Taky říkali že zavádějí ty 2 nejlepší blastocysty a co z toho je? PRD.

Nějak se nám ten nový rok pěkně se.. Já ráno u doktora nic moc a večer byl přítel a v pondělí nastupuje do nemocnice a v úterý jde na operaci. Takže nový rok nám na zdraví moc nepřeje

petrufa86
3. led 2012

@jahodnice taky si to dost často říkám 😠

petra49
3. led 2012

Ahoj holky, tak dnes jsem měla mít KET, ale ze 6 embryek nepřežilo ani jedno, tak jasem to už obulela, stalo se to některý, že by se žádný nerozmrazilo? Trochu jsem s tím počítala, že to vyjde a do dalšího pokusu se mi moc nechce, chjo

petrufa86
3. led 2012

@petra49 Tak to je mi líto. Jak je to možné? A jak to oni dělají, rozmrazí všechny, 1 nebo 2 zavedou a zbytek opět zamrazí?

jahodnice
3. led 2012

@petrufa86
rozmrazují je většinou po dvou, když nepřežijí, rozmrazí další.

petra49
3. led 2012

No měli jsme 2 várky po třech- cpala jsem se zbytečně hormonama a nic. je to fakt děs, někdo uvažuje nad potratem ajiný dělá psí kusy- cpe se hormonama- jen aby nějaký mimi měl. Život je pěkná mrcha, jen mě drží nad vodou, že už mám aspoň Tomika.

Holky- nevíte někdo o té metodě, že už se odeberou nezralá vajíčka, co to obnáší a kolik to stojí. díky

jahodnice
3. led 2012

@petra49
jukni na stránky iscare praha, mají tam popsané jednotlivé výkony a spoustu info se tam dá načerpat z poradny

petrufa86
3. led 2012

@petra49 Jojo, život je prostě takový a nespravedlivý. Ale ty máš aspoň Tomíka, ale my nemáme zatím ani jedno mimi ☹ ☹ O tom že se dají odebírat nezralá vajíčka slyším prvně.

jahodnice
3. led 2012

@petrufa86
jsem na tom stejně, zatím bez dětí a začínám se bát, že už to tak zůstane...

petra49
3. led 2012

petrufa To máš pravdu a Tobě přeji co nejdřív mimíska do bříška. no říkal mi to můj dr. v caru, protože jáměla lehký OHSS a bylo mi fakt zle, ale co to obnáší nevim

jahodnice
3. led 2012

@petra49
kam chodíš do caru? Vím, že se dělá tzv.nativ, je to bez stimulace, odebere se jedno vajíčko a oplodní se. Nevím ale cenu, každý car má jiné ceny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru