KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
3. led 2012

@petra49 no je mi to strašne luto že neprežilo ani jedno embryo ☹ mne teraz na ket museli rozmrazovat dve varky pretože v prvej varke z troch prežilo jedno tak museli rozmrazit dalšiu varku aby mi mohli dat dve embrya ale je to aj tsak na prd pretože pochybujem že som tehotna pretože 10den po ket som mala negativni test ☹ no a ked sa embryo raz rozmrazí už nieje možné ho dat znovu zamrazit pretože z druhej varky prežili všetky tri a teda dva zvyšne vyhodili 😒

jahodnice
3. led 2012

@darazv
je to strašně nespravedlivé ☹ proč má někdo jedno dítě za druhým a my se nemůžeme dočkat ani jednoho...
u nás do školy chodí děti, za 3 roky co tam pracuju, se té rodině narodily 3 děti a další 4 mají doma. Všechny děti jsou těžce postižené, mají nějakou genetickou mutaci v anamnéze, ale prostě nemají problém otěhotnět...
prostě jw to hrůza

petra49
3. led 2012

Jahodnice- chodim do gennetu v liberci, no to by prý měli odebrat nezralý a měly by dozrát mimo, uvidim co mi řeknou pak na konzultaci jdu asi 18.1. ani si to nepamatuju,jak jsem byla v šoku- musim tam ještě cinknout

petra49
3. led 2012

darazv- tak ještě uvidíš, moc držim palce, nám se první IVF povedlo na první pokus a máme 1,5 letýho Tomáška a chtěla jsem druhý-no uvidim- musíme bojovat

Všem děkuju za rady a podporu a všem tady přeju splnění toho největšího přáníčka 🙂

jahodnice
3. led 2012

@petra49
jo, to je jedna z metod, pak ještě ten nativ, pak je možná ještě inseminace-ta se neplatí, ale ta je možná,pokud není problém ve spermiogramu

vormoni
3. led 2012

@z4401 ahoj,to snad ne ☹ já myslela když se neozýváš,že máš moc práce s malou a užíváš vánoc, a ono tohle...to je teda hrozné 😖 Moc mě to mrzí,hlavně to,že to nešlo vyřešit jinak, aby to správně uchycené mohlo žít dál..to je nespravedlivé.. ☹ s takovou komplikací člověk nepočítá,když zavádí 2 embrya..Tak držím palce at jsi zase brzy fit,i když tohle asi potrvá se z toho vzpamatovat..Já si ani neuvědomuju,jaké mám asi štěstí,že je vše zatím v pořádku,může se to ale vždycky změnit..děsivé..nemyslet na to,radši.. 😢

petrufa86
3. led 2012

@jahodnice Neboj, kdyť sem psala, že 2012 bude plodný, takže?

jahodnice
3. led 2012

@petrufa86
podle výše přidaných příspěvků to tak bohužel nevypadá ☹
ale přesto doufám, že rok bude opravdu plodný. Kolega v práci vykládá karty, tvrdil, že budu mít dvojčata, tak pořád doufám, že měl pravdu 🙂

darazv
3. led 2012

@jahodnice ani mi nehovor niektoré ženy rodia jak jablon a mi nič 😢 ja to už vidím na menzes strašne ma bolí podbrušku presne jak to aj mávam pred mrchou ☹ inač 10.1 som objednana s priatelom na imunologiu aj ked sme ju podstupili pred ivf v podolí chcem sa poistit tak som zvolila praha1 a tam som sa objednala pretože to chvália že tam do podrobna zistia a vyriešia problem prečo sa nedarí prirodzene otehotniet takže tak radšej sa treba poistit a neverit na 100 percent CARU pretože mi pride že radi tahaju prachy,,,v tomto momente som caru nechala 30tisic,,,a inač vyzeraš super riadna kočka aj ja budem chciet tak pekne vyzerat v 37 rokoch 😵

petrufa86
3. led 2012

@darazv Já zatím cca 22 000 Kč a to do toho nepočítám ty 30 Kč poplatky za těch 9 měsíců. Včera jsem si vyzvedla v lékárně ten estrofem a doplatek 312 Kč 😝 😝 + teď až půjdeme na KET 3800 Kč 😨

jahodnice
3. led 2012

@darazv
ta fotka je rok stará, teď mám kratší vlasy,mikádo.

jahodnice
3. led 2012

@petrufa86
u nás stojí ket 6900,- ☹

petrufa86
3. led 2012

@jahodnice Hmm, to je dobrá pálka. Sem si říkala že si asi taky založím CAR a budu rejžovat. 😒

jahodnice
3. led 2012

@petrufa86
to mě napadlo taky.Nejvíc mě štve, jak pořád všude říkají, že je to zadarmo...

petrufa86
3. led 2012

@jahodnice Jo, to mě taky štve, v televizi všude, všichni říkají jak je to zadara a pak všichni čučí když na ně vybafnou 20 tisíc . Kreténi (pardon)

darazv
3. led 2012

@petrufa86 Nas stojí ket 5000 kč 😒

darazv
3. led 2012

@jahodnice jééé aj ja mam mikado už skoro tri roky 🙂

petrufa86
3. led 2012

@darazv Já bych potřebovala taky s vlasama něco udělat. Od tý doby co sem píchala injekce a brala prášky mě strašně padají. Jsou všude, kam se podívám. V poledne setřu a ve 4 jdu třeba na záchod a už tam jsou znova. Bych mohla stírat každý den 😖

jahodnice
3. led 2012

@petrufa86
na padání vlasů je dobrý biosil, v lékárně stojí pár kaček a lékárnice říkala, že má skoro stejné účinky jako dražší přípravky, u kterých se platí pouze značka

darazv
3. led 2012

No mne tiež kusok vypadavajú ale nieje to tak strašné 🙂 holky neviete mi poradit ked už sme pri tej teme -vlasy,,,mam prirodzenu barvu plava no a dala som si farbu palette- šampon krotí mal po 24zmytí zmyznut a mam ju stale už skoro tri mesiace nervy mam že jak je možné že ju vkuse mam jak sa jej mam zbavit aby som mala prirodzenu moju barvu?

petrufa86
3. led 2012

@darazv já zamlada když mě hodně chytla barva tak sem si vlasy máčela v heřmánku. Normálně sem ho nasypala do umyvadla zalila vroucí vodou a máchala v tom vlasy. A pomáhalo to, barva zesvětlala. A to sem se barvila načerveno, takže si myslím, že tobě by to mohlo po tomhle jít dolů raz dva.

darazv
3. led 2012

To fakt? a to kolko mam dat toho heřmanku ked ho budem chiet dat do vedra?a ako dlho si mam machat sory ale je to pre mna tabu 🙂 to počujem prvy krat a nechapem jak je možné že mi stále drží šampon tri mesiace

z4401
3. led 2012

@vormoni Ahojky, no byl to pro nás hodně velký šok a v nemocnici jsem to pořádně obrečela, kord 2 dny před Vánocema, o to to bylo všechno ještě smutnější. Doktor říkal, že to co se stalo mě, že to je hodně vzácné :( Zítra jdu vytahovat stehy, tak prokonzultuji s doktorem co se dá, nicméně ale moc mě asi neporadí, bude mě stejně odkazovat na reprodukčku, tak tam pak někdy v puli ledna asi zavolam a domluvím se co bude dál. Ale chtěla bych tak v březnu podstoupit další IVF. Mražáčky už bohužel nemáme :(

z4401
3. led 2012

@darazv přesně jak říkáš, dokud nemáš mimi v náruči tak nikdy není vyhráno :( A jak ty? Nějak nestíhám dočítat?

z4401
3. led 2012

@jahodnice IUI se neplatí jak kde, my ji podstoupili 2x a pokazde jsme platili 1500, vydri dusi!!!!!!!!!!!!!

darazv
3. led 2012

@z4401 čo je to vlastne ivi?no ja som na tom biedne 1vf-biochemicka gavidita 1ket-neuspešné 2 ket mam teraz som 11den po ket a včera som mala negativny test a bolí ma podbrušku dostanem mrchu určite som zufala už ,,aj som sa už vyplakala tak mi je lepšie ☹

jahodnice
3. led 2012

@z4401
u nás v caru se neplatí, zato ket přijde na 6900,-

jahodnice
3. led 2012

@darazv
iui je inseminace, tzn.do těla vpraví spermie, ale to možné pouze při dobrém spermiogramu

petrufa86
3. led 2012

@darazv Á, nová fotečka To teda taky nevím, proč ji máš tak dlouho a nevymeje se. Normálně tam nasyp aby sde zakryla hladina. A když do toho vlasy namočíš, tak by se ta voda(odvar) měl začít zabarvovat tou barvou (šamponem). Luhuj vlasy tak 10 minut a pokaždé když si budeš vlasy umývat tak to můžeš zopakovat. IUI je inseminace a to znamená že při ovulaci ti partnerovi spermíky zavedou speciálním katetrem do dutiny děložní.

@z4401 u nás v CARU se za IUI platí 1000 Kč a to za ten katetr.

darazv
3. led 2012

@jahodnice jaj tak nás sa to netýka :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru