KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
23. led 2012

@petrufa86 zaujmave akurat som to dopozerala 🙂 každopadne by som to praktikovala doma jak vyhodit prachy v centre 😒

vormoni
24. led 2012

Ahoj holky,tak dnešek dobrý,nekrvácím..včera večer jsem zobla ten prášek,takže ráno znova..snad je to tím..a nebo to už prostě přestalo..🙂

z4401
24. led 2012

@petrufa86 Cvičení Mojžíšové doporučuji, ale chce to chodit někam přímo na vyškolenou rehabku,kde jsou na to sestry školeny. Ja na to chodila než jsem šla do prvního IVF a pak to chce opravdu cvičit denně tak jak se ma. Ja jsem ji cvičila snad pul roku a koukej, mame Nellinku, myslim si,ze to opravdu neco do sebe ma. Akorad chce to i hodně pevnou vuli, je to celkem nudné cvičení a zabere tak 20 minut a to se ma cvicit rano a vecer.

z4401
24. led 2012

@darazv Pozor, pozor, pokud se pustis do Mojzisove sama, tak si muzes uskodit, chce to opravdu zacinat pod dohledem aby jsi vedela,zda opravdu cvicis spravne ci ne a pak tam jde hlavne i o tu mobilizaci, kterou si sama neudelas.

No a pak jsem cetla i tu krasnou zpravicku, ze embryjka prezila rozmrazovani,to je uzasne,drzim moc palecky aby se jim u tebe libilo a za 14 dni byli na testiku // a to poradne silneeeeee

z4401
24. led 2012

@vormoni Moc rada to ctu,ze testy jsou v poradku a ze doktor nikde zadny problem nenasel.Urcite to krvaceni nebylo nic vazneho a uz ustane. Drz se.

jana321969
24. led 2012

holky ahojte dlouho jsem tady nebyla aspon měsíc tak se nezlobte posílám Vám pozdrav, zatím nic noveho a tedka v unoru zase klasika 2. pokus IVF.

jana321969
24. led 2012

@darazv ahoj ahoj 3 kousky ty jo kam ty chodís do Prahy do CARU me v Brne dr. rekla ze 3 by me nedaly.

darazv
24. led 2012

Tak holky hlasim že mám pod srdiečkom dvoch mimískov 🙂 tri mi nakoniec neschválili pretože vraj boli velmi kvalitné tak nechceli riskovat ak by sa chytili všetky tri ale tak vedia čo robia 🙂 Dakujem vam velmi pekne a som rada že sa ti to vormoni to krvacení prešlo 🙂

darazv
24. led 2012

@jana321969 ahoj praha-Podolí ale neschvalili mi to nakoniec davaju to ženám nad 35 rokov a po viacerých neuspešnych pokusov ja som mala byt vynimka ale mala som kvalitne embrya tak nechceli riskovat že by sa chytili všetky tri 😒

z4401
24. led 2012

@darazv Tak to je krasna zpravicka, to musi vyjit. Drzime palecky a posilame pohlazeni na pupicek. Pekne si tam ty 2 poklady hyckej at je jim tam na 9 mesicu mooooood dobre. Setri se.

z4401
24. led 2012

@jana321969 Ahojky, opravdu si tu delsi dobu nebyla. V unoru budeme take drzet palecky at ti to vyjde. Dej pak urcite info.

jahodnice
24. led 2012

@darazv
ahoj, celý den jsem na tebe myslela, jak jsi dopadla. Máš tři bojovníčky?

vormoni
24. led 2012

@darazv Tak nakonec dva,nevadí,hlavně že jsou kvalitní,bude velká šance 😀 Moc ti držím palce a ted se pěkně šetři! 😉

vormoni
24. led 2012

@jana321969 Ahoj,no kdepak jsi se ztratila? 😉 Takže v únoru?To máš už za chvíli..budu držet palce🙂

vormoni
24. led 2012

@z4401 Ahoj,děkuji..snad jo,ale už asi uplně klidná nebudu..bojím se že se to zas objeví a že to s sebou může něco přinést třeba později..kdyby aspon zjistili příčinu.. 😖 Tak jen doufám.. 🙂

jahodnice
24. led 2012

@darazv
držím moc palečky,aby se embryjka pěkně upelešila a ze svého hnízdečka odešla až za 9 měsíců

petrufa86
24. led 2012

@darazv tak to je krásná zpráva, teď hlavně vydržet minimálně deset dnů a pak bude //

darazv
24. led 2012

Dakujem holky ste zlaté Vám prajem aby ste ma čím skor nasledovali 🙂 šetrit sa radšej budem už to proste musí dopadnut dobre ,,,3.2 urobím prvý testík a dufam a verím v tom že tam budú // 😀

jana321969
25. led 2012

ahojte holky díky moc, jinak tak nic noveého nevím pri stimulaci bude jen zmena hormonu z PUREGONU NA MENOPUR, tak uvidime, pry je nova technika me rikala znama jak je PCSI jestli vam to neco říká tak je tedka dalsi nejaka podobna technika.

jana321969
25. led 2012

@darazv ahoj tak tfuj tfuj hodně štěstí kolik pokusu IVF mas za sebou se radeji ani ptat nebudu sama jsem uz z teho napalici jak cesta po vytouženém miminku je těžká a bolestná ☹ . taky vám říkají jaké stadium ti zavadějí?

darazv
25. led 2012

@jana321969 dakujem 😀 no mám za sebou 1et a tretí ket takže 4transfér ☹ jasné vždy mi hovorili ake mi embrya dávaju vždy boli vraj luxusny a prd z toho,,,

jana321969
25. led 2012

aspon mas zasoby my nic nemely bohuzel, nekdy se nekomu dari zase vic z čerstvých vajíček nez KETU neboj dočkáme se!!!

vormoni
25. led 2012

@darazv Ahoj,tak jak se cítíš?Natěšená a doufám,že se rozmazluješ?:o)

vormoni
25. led 2012

@jana321969 Tobě Jani přeju úspešný odběr a pak ještě úspěšnější ET.. 😀 A aby i něco zbylo do mrazáčku,člověk nikdy neví,vid.. 😉 Budu držet palce:o)

vormoni
25. led 2012

Jinak u mě zatím dobrý,mám druhý den pokoj,nevím jestli pomohly ty prášky nebo co,ráno jsem totiž zcela jasně cítila, jak ze mě něco teče a běžela jsem hned na wc,a ono naštěstí nic..Co to ale teklo?RAději nepřemýšlím,hned mi naskakují černé scénáře..Tak se držte holky,je to boj.. 😉

darazv
25. led 2012

@vormoni ahojky cítim sa fajn 😀 som rada že už ste v poriadku prajem ti aby to bolo i nadalej 🙂

darazv
25. led 2012

@jahodnice ahojky o kolkej maš zajtra UZ?daj hned vediet jak si dopadla budem na teba mysliet a držat palčeky 🙂

jahodnice
25. led 2012

@darazv
na utz jdu ve 14.30, dám vědět hned, jak dorazím domů. Odpočívej ať se miminka pěkně zabydlí

darazv
25. led 2012

@jahodnice tak budem na teba mysliet a hned daj vediet odpočívat sa snažim 😀

z4401
26. led 2012

Holky prosím Vás polikátý den cyklu se dělá punkce? Nejdřív myslím 12 ne? Nebo může být i dřív?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru