KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
30. led 2012

@darazv
držím palce, začíná to vypadat nadějně. Mně říkali, že ovitrelle se v těle drží 6 dní, takže to už by na testu nemělo být vidět. Embryjka mám ve dvou dávkách, tak snad alespoň jedno bude vhodé k zavedení. 🙂

jahodnice
30. led 2012

moc vám holky všem děkuji za podporu, jste zlaté. Věřím tomu, že všechny dotáhneme tento boj do vítězného konce 🙂

darazv
30. led 2012

@jahodnice dakujem 🙂 a chceš si dat dvoch mimískov?a neboj určite prežijú prajem ti to a budem na teba mysliet a držat palčeky,,zaspíš v pohode?ja vždy den pred transferem som nedokazala zaspat myslela som na embryjka transfer atd vždy som zaspala cca o 4tej rano 🙂

jahodnice
30. led 2012

@darazv
chci 2 mimísky, ať je větší šance. Noc bude šílená jako minule, večer jsem nemohla usnout, ráno jsem se každou chvíli budila a dívala na hodinky, jesli už je 7 hodin a můžu volat do laborky. Pak jsem jela se strachem, aby vydrželi až do odpoledne, do zavedení. Prostě hrůza...Kdo nezažil, nepochopí

darazv
30. led 2012

@jahodnice jasné poznám to 🙂 tak ráno ked dovolaš daj vediet 😉

jahodnice
30. led 2012

@darazv
neboj, podám raport 🙂

annie29
30. led 2012

@jahodnice a kolik jich tam mas celkem? Ja jen 1... Byly 4 dobry, jedno neuspesne pri ET, pak na KET se jedno nerozmrazilo a druhy nevyslo..

annie29
30. led 2012

Ja volam az po 8, tak jsem na to zvedava..

monivo
30. led 2012

@darazv neboj, špinění 6-8den po KET je normální a řekla bych, že pozitivní jev. Tomu testu bych nepřikládala moc velký význam. Jak píšeš, může být ovlivněn. Já jsem 6. den zítra, tak jsem zvědavá 🙂

monivo
30. led 2012

@jahodnice také držím palce 😉

jahodnice
30. led 2012

@annie29
mám tam ještě 4.Minule se rozmrazily obě dvě, ale ani jedno se neuchytlo. Ze zdravotních důvodů mi ET nedělali, všech 6 se mrazilo a na ket jsem šla asi 5 měsíců po odběru.

annie29
30. led 2012

Tak to mas jeste dobrou zasobu, to je optimistictejsi 🙂 Ja to moc nevidim.. 😒

jahodnice
30. led 2012

@annie29
určitě to dobře dopadne nám oběma. Kam chodíš? Já do Iscaru

darazv
30. led 2012

@monivo dakujem uvidim necham sa prekvapit 🙂 kukala som tvoj album máš krasnu dcerku narodila sa predčasne však to je zazrak nie?tak skoro som nevedela že je šanca aby prežilo babatko je fakt nadherná 🙂

annie29
30. led 2012

@jahodnice ja chodim do Gestu

monivo
30. led 2012

@darazv děkuju 🙂 Zachránit se dá i mimčo v 24tt. Zázrak to je. Dítě z IVF, ještě do toho předčasně narozené.... 🙂

annie29
30. led 2012

@monivo to jste si asi uzili svy.. ☹ ja rodila 36+1 a i to mi stacilo 🙂 A kamaradce co porodila ve 26.tt bohuzel chlapecek pontydnu umrel 😨

monivo
30. led 2012

@annie29 ježiš, no to je hrozný. Ale to asi byl nemocný, ne? Terka byla naštěstí v pořádku. Proč jsi rodila dříve?

jahodnice
30. led 2012

příbuzní mají holčičku, když se narodila měla 650 g, 23.týden těhotenství. Teď jsou jí 2 roky, je krásná,zdravá

darazv
30. led 2012

To radšej nerozoberajme iba pekné spravičky 🙂 bo budem plakat teraz ma všetko dojíma 😉

monivo
30. led 2012

@jahodnice to je taky zázrak, to byla opravdu hodně malinká. Dcera měla 1120g.

@darazv ano ano, tohle téma není úplně nejvhodnější 😉

annie29
30. led 2012

@monivo nikdo nerekl, proste mi praskla voda a bylo 😵

jahodnice
31. led 2012

@darazv
ahojky, tak jsem volala do laborky, vypadá to zatím dobře, rozmrzly obě, snad to do oběda nevzdají...

annie29
31. led 2012

Ja si taky pojedu pro toho posledniho prdolu

darazv
31. led 2012

@jahodnice super držím palčeky🙂 ked prídeš domov šup do postielky🙂

vormoni
31. led 2012

@darazv Ahoj,to je super zpráva..každý duch je dobrý,tak věř a bude tam i podruhé..Já jsem špinila ten jeden den,myslím..pak už dobrý🙂Určitě je to tentokrát to pravé,držím mooooc palce 😀 !!!!

vormoni
31. led 2012

@jahodnice Tobě také moooc držím palce,at to mimískové nevzdají,páč je čeká prima pelíšek 😉Drž se a pak doma odpočívat a myslet pozitivně! 😎 😀

vormoni
31. led 2012

@annie29 I jedno embryjko může být to pravé,uvidíš.. 😉 Hodně štěstí,ať to máš brzy za sebou a doma se pěkně rozmaluj:o)

vormoni
31. led 2012

@monivo Držím palce při testování,ale kliddně bych ještě počkala.. 😉 Dcerka je krásná,muselo to být těžké,ale dobře to dopadlo,dnes dělají dr.zázraky,aspon většinou a to je dobrá zpráva.. 😀

monivo
31. led 2012

@vormoni já nechtěla testovat. Myslela jsem to tak, že jsem dnes 6. den po KET, tak jsem zvědavá jestli přijde špinění. Myslíte, že když nebudu špinit vůbec, že to znamená něco špatného? Zatím nic.
@annie29
@jahodnice držím oběma palce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru