KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
1. únor 2012

@vormoni no dovol? 😠

darazv
1. únor 2012

Tak moja láska mi urobila palacinky s džemom navrch šlahačka a gramko a doniesol mi to do postielky ked to pojde takto dalej budem sa za chvilu gúlat 🙂

vormoni
1. únor 2012

@darazv Co jsem provedla? 😲 )

vormoni
1. únor 2012

Nemyslela jsem to zle,každá máme své problémy a i já ty svoje potřebuji konzultovat s někým v mé situaci,však víš.. 😒 i když vy mě držíte od začátku bezvadně a já se také snažím,no ne? 😀 Počkej,ted tu bude určitě přetěhulkováno! 😀 😵

darazv
1. únor 2012

@vormoni odpusteno a chapem 😝

danielahe
1. únor 2012

@darazv ahoj, ja uz mam po pokusu, ten mi nevysel, tak cekam az budu moc jit na KET. 🙂

simca31
1. únor 2012

holky diky za podporu porad jeste doufam pry se to nekomu ukaze az 18den ja bych mela od pondeli mit mrchu ale beru utrogestan a ted mi to pry zadrzuje mam pychani v podbrisku jak bych to mela tak nevim no zavadeli mi 2 embrijka 3deni

danielahe
1. únor 2012

@vormoni ahoj, mam tam jednoho bobecka, vic jich nebylo 🙂 , tak mu budu drzet palce, at vydrzi. pa a dekuji 🙂

darazv
1. únor 2012

@danielahe viem sory som to nejak všetko polietla ☹ neboj určite ketík vyjde 😀

danielahe
1. únor 2012

@darazv Ahoj, v pohodě 😉

jahodnice
2. únor 2012

@darazv
jak je, mamino? Ty jo, palačinky se šlehačkou bych si taky dala, ale to bych si je musela udělat sama.Moje zlatíčko zvládne maximálně čaj, to je vrchol jeho kuchařského umění ☹
naštěstí o víkendu přijedou naši a maminka mi určitě něco dobrého uvaří 🙂
Přijede i neteřinka, u nás v domě budou opět natáčet další díl nekonečného seriálu Ulice, a ona si to nemůže nechat ujít, prostě je to pro ní exotika...
Už jsem ti u mě rezervovala pletené bačkůrky a čepičku pro mimčo(a), barvu nechám na tobě 🙂

darazv
2. únor 2012

Tak holky testík hotová dialnica 🙂 na krv nepojdem počkám do utorka všaj je to za chvílu,žeby konečne zázrak a ja som sa dočkala vytuženeho mimi?Tinka a enie pekne odpočívajte 🙂 wormoni jak sa cítiš špinenie už prešlo uplne?

vormoni
2. únor 2012

@darazv Ahoj,to je opravdu super,moc ti to přeju,aby ses konečně dočkala.. 😀 Máš pravdu,že úterý je za chvíli a s pozitivním testíkem se to čeká lépe.. 😉 U mě dobrý,špinění se už neobjevilo,co beru ty prášky tak jen 1x a minimálně..Beru jen 1 na noc,ale trošku se bojím vysadit..Sestra na gyn.mi řekla že je můžu brát do další kontroly,což mám 13.2.ale já se tím nechci zase ládovat..zkusím po neděli vysadit.. 😕

darazv
2. únor 2012

@jahodnice ahoj som štastná jak blcha 🙂 u vás natačaju ulici?to musí byt zažitok ty byvaš v dome či v panelaku?no ten moj pre zmenu strašne rád varí takže varíme striedavo ale viac on jak Ja 😉 Ty si ale trdielko nerob si starosti s vecičkami,,,inač je vraj taká povera že sa nemá nič skor kupovat babu čo musí byt blbost pretože kedy inokedy sa to má kupit 🙂ako sa cítiš?inač sme sa minuli s prispevkami písali sme asi naraz 😀

darazv
2. únor 2012

@vormoni tak to som rada a ani sa ti nečudujem a ty si špinila aj krvičku?sory už mám okno či to bol vytok alebo krv 😒 a tfuj tfuj neboj už sa to nestane 😀

vormoni
2. únor 2012

@jahodnice Tak to máte v domě pěkné rozptýlení,co? 😉 Koukám,že se nenudíš,já také kdysi pletla,ale přešlo mě to,a kromě toho plete ve velkém moje mamka,už ted má nejmín 3 soupravičky neutrální barvy..prý dá něco i mému bratranci,kteří také čekají mimčo,chvíli přede mnou 😲 Ale ráda bych se něčemu věnovala,at furt jen neuklízím a nevařím..jestli háčkování,vyšívání..? 😅

vormoni
2. únor 2012

@darazv No bylo to jen ráno,větší množství(zas tolik ne,těžko říct,třeba půl náprstku?) staré tmavé krve..dohněda..pak už jen lehké špinění do večera..Jakoby mi tam něco prasklo a vždy v noci když jsem ležela v klidu to steklo dolů a ráno to ze mně vyhrklo..naštěstí žádná jasně červená,to by bylo horší... ☹

jahodnice
2. únor 2012

@darazv
bydlíme v novostavbě, je to něco jako panelák, 4 patra. V telce ještě díly natočené u nás nebyly, bude tu bydlet Muller se Světlanou. Developer Skanska tu má zařízený ukázkový byt, takže natáčejí tam.
Jinak pletu hrozně ráda, obzvlášť malé věcičky, všechny kamarádky ode mě dostaly soupravičku-bačkůrky, čepička, svetříček,takže budu myslet i na tebe.Tedy pokud nepohrdáš pletenými věcmi jako moje bývalá švagrová.
Jinak náš dům je k vidění na skanska reality/Jahodnice, jsou tam i fotky ukázkového bytu

darazv
2. únor 2012

@jahodnice tak to tam asi nebyvate dlho to ste len nedavno museli kupovat ked su to novostavby 🙂 jee muller mysliš našeho spevaka?ak hej je to moj oblubeny píše krasne texty 🙂

darazv
2. únor 2012

@vormoni to bolo len také tfuj tfuj nečistoty aby si bola pekne prečistená 🙂 a teraz je to už oki,vysadíš tie lieky a uvidíš bude to v poriadku tiež by som sa nechcela krmit práškami takže ta chápem.

jahodnice
2. únor 2012

@vormoni
vždy tu po filmařích zůstane akorát binec, zašlapané chodby,všude nedopalky cigaret a kelímky od pití z cateringu...
já i vyšívám a háčkuju. teď mám rozvyšívané Kosatce od Van Gogha a na jaro si chci uháčkovat šaty. moc mě to baví a u je to tak akorát společník k těm různým nekonečným seriálům Ordinace, Ulice...

jahodnice
2. únor 2012

@darazv
muller z Ulice, hraje ho Teplý. Bydlíme tu necelé 3 roky, splácet budeme asi 20 let ☹

darazv
2. únor 2012

@jahodnice kukala som akurat tie byty jahodnice boli ponuky na byty a riadne ceny 😒 však čo sa dalo čakat sme v prahe,,,, ale byty pekné 🙂

darazv
2. únor 2012

@jahodnice 😀 ja som mislela že myslíš slov,Speváka

vormoni
2. únor 2012

@jahodnice Pěkný domy,to jo.. 🙂 v kterém patře bydlíš a máš i balkon?My jsme ve starým paneláku,2.patro a bez balkonu..Aspon že máme zateplení a není to ten typický šedý panelák,je zelený 😉 ..ale balkon mi chybí velice.. 😒 Jsi dobrá s těmi ručními pracemi,já za mlada ráda kreslila,to mě fakt bavilo,myslela jsem, že se tím jednou budu živit,příspěvky do různých časáků..ale vždy mě slušně odmítli..Dělala jsem portréty z fotek a pak jako modní návrhy..kde jsou ty časy.. 😅

vormoni
2. únor 2012

@darazv Děkuji,kéž by jsi měla pravdu.. 😉

jahodnice
2. únor 2012

@darazv
máme 3kk, 75 m, za 3,6mil.

jahodnice
2. únor 2012

@vormoni
bydlíme v 1.patře, máme balkon asi 4m čtvereční, stačí to. V přízemí mají lidi dokonce předzahrádky, ale přízemí jsem nechtěla, přeci jen bych se docela bála nechat otevřené dveře a být třeba v jiné místnosti

jahodnice
2. únor 2012

ukázka nejnovějšího výrobku pro panenku mojí neteřinky. Panenka zatím okupuje dětský pokojíček...

vormoni
2. únor 2012

@jahodnice Tak to je nádhera,závidím. 😲 .Můj brácha koupil byteček v Hostivaři,jen 1+KK s balkonem..kámoška taky,a je to moc malinké..Ty už počítáš s rodinkou 😀 ,takže chápu,že máš větší,ale ty peníze..To je děs,vid.. 😖 My máte 3+1,komplet zrekonstruovaný,takže podle našich představ,škoda jen že balkon jsme nemohli přistavit.. 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru