KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
2. únor 2012

@jahodnice Moc pěkné,šikulka🙂

jahodnice
2. únor 2012

@vormoni
ty peníze jsou strašný, brali jsme si hypotéku 2,8mil., 800tisíc jsme platili v hotovosti, nemáme žádný hyper moderní nábytek,ale stejně nás to stálo dalších 300tisíc, když počítám i nábytek, který nám přijedou montovat příští týden

annie29
2. únor 2012

Jahodnice tak to bydlime kousek od sebe, my jsme v Hornich Pocernicich

jahodnice
2. únor 2012

@annie29
jo, je to kousek. Od nás dokonce jezdí do Horních Počernic bus, takový midibus, číslo 296.

vormoni
2. únor 2012

@jahodnice Aha,no kdo potřebuje designový nábytek,akorát lidi co neví,co s penězma..my máme vše nové,taky ala ikea,kika atd..a stačí to.. 😉 Ale je fakt, že to taky stálo,kdy se to pak sečte.. 😲 To my naštěstí nic nesplácíme,manžel si na byt vydělal u před lety a pronajímal ho pár let..pak jsme ho společně vybavili a před 2lety jsme koupili chatičku ve Zbečně,aby bylo kam jezdit s malým.. 😀 a pomalu to tam dáváme do kupy.. 😵 😅

monivo
2. únor 2012

ahoj holky, včera jsem tu nebyla a vy jste toho tolik nakecaly....jen jsem to letmo přelétla 🙂
@jahodnice teda, ten tvůj denní režím záááávidím. Ležet v posteli, DVD atd., taky bych to někdy zopákla. Takhle jsem to měla při prvním těhu, byla jsem na rizikovém. No to je super, že u vás natáčejí, to bych taky někdy chtěla vidět. Ulici sleduji z internetu vždy, když jde Terka spát. Až to tady dopíšu, tak jdu na to 🙂 To je dobré vědět, že bude nějaká změna a že se taky natáčí v nových místech.
@darazv to je super, že čárka sílí 🙂
Tak, a teď to důležité....
ráno jsem trochu špinila, bylo to světlé růžové, trochu mě to vyděsilo. Ale musela jsem s dcerou k doktorovi (kašle, rýma). V lékárně jsem si koupila obyč těhu test......no a jsou tam // a není to žádný duch, ale pěkně silné 🙂 Zatím se nechci radovat, je brzy. A rozhodující bude i krev. Ale hned jsem o trochu klidnější 🙂

monivo
2. únor 2012

@simca31 vydrž, ještě to může vyjít, rozhodující bude krev. Držím palce 😉

darazv
2. únor 2012

@monivo no tak to super ty si 8 den však?neboj ja som tiež špinila aj ked iba hnedy vytok 🙂

jahodnice
2. únor 2012

@monivo
super, další těhulka,doufám,že se taky přidám 🙂

vormoni
2. únor 2012

@monivo Jééé,tak to gratuluji,další dobrá zpráva:o)To se nám to pěkně rozjíždí,to je bezva..:o))))

vormoni
2. únor 2012

@jahodnice Taky doufám,že se přidáš 😉 držím palce,furt.. 😵

darazv
2. únor 2012

@jahodnice o tom ani nepochybuj jasné čo chvila nám povieš radostnu novinu ty // 🙂

monivo
2. únor 2012

@jahodnice držím palce, aby ano 🙂

simca31
2. únor 2012

@monivo diky za podporu ale dnes sem byla na krvi sice sem 12 den po ket ale i tak by se melo prokazat nejake to hcg a u me to z vysledku nevypada na tehu tak snad priste mame jeste dva v mrazaku 🙂

vormoni
2. únor 2012

@simca31 Tak to mě mrzí,co se dá dělat.. ☹ Tak snad příště bude větší úspěch.. 😉

monivo
2. únor 2012

@simca31 jasně, příště to vyjde 🙂

simca31
2. únor 2012

uz sem si poplakala a snad bude lip ted asi budu potrebovat cas a nabrat silu na dalsi pokus 😒 ale fakt dik za podporu protoze ta je v takovich chvili hodne dulezita 🙂

darazv
2. únor 2012

@simca31 to je mi fakt luto neboj určite to najbližšie vyjde 🙂

darazv
2. únor 2012

Holky foták mam pokazeny a mobil moc kvalitne nefotí ale hádam niečo uvidite 🙂 od spodu 6,8,9 po ket 😀

jahodnice
2. únor 2012

@darazv
super!!!

annie29
3. únor 2012

@darazv no myslim ze tahle kvalita bohate staci aby bylo videt ze to dobre dopadlo!! 😉

monivo
3. únor 2012

@darazv jo jo, je to vidět, je to sice světlé, ale je to tam 😀

Já si ho udělám znovu zítra. Ale už včera tam byla čárka dost viditelná. Taky jsem měla tenhle ponořovací a chtěla jsem na to naspat datum a ono se mi to k té jedné čárce rozpilo do modra, tak jsem to nechtěla dávat sem, takovou hrůzu 😀

vormoni
3. únor 2012

@jahodnice A kolikátý den jsi ty dnes?Vydržíš až na 14.den? 😉

vormoni
3. únor 2012

@monivo To neřeš,jde o tu dálnici,to kolem není důležitý.. 😀

jahodnice
3. únor 2012

@vormoni
dnes jsem teprve 3.den, jestli mrcha nedorazí dřív, tak to zkusím testnout tak 10.den

vormoni
3. únor 2012

@jahodnice Aha,myslela jsem že víc,tak to je jasný...času dost... 😉

jahodnice
3. únor 2012

@vormoni
je to dlouhé, to čekání. V pondělí jdu do práce, snad to rychleji uteče

monivo
4. únor 2012

Holky, tak tady je dnešní test 🙂

@jahodnice kde pracuješ? Máš klidnou práci? A tuší, že se snažíte?

jahodnice
4. únor 2012

@monivo
Super, snad se taky dočkám.Učím na speciální škole, Teď budu týden v práci, pak máme prázdniny, pokud budu těhotná, už se tam nevrátím.Ve škole to ví, že se snažíme, ale o tomto pokusu ví jen ředitelka a jedna kolegyně, ostatní si myslí, že mám chřipku. Taková devítiměsíční chřipka by se mi moooc líbila 😉

jahodnice
4. únor 2012

tak od rána mám křeče v břiše, takže počítám, že mrcha dorazí co nejdřív. Jsem sice teprve 4 dny od ketu, 23.den cyklu, ale už se cítím tak, jako že do večera mrcha dorazí... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru