KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

monivo
8. únor 2012

@annie29 to je od nás trochu dál. Taky se tam chystám už pěkně dlouho s dcerou 🙂 Ale vstupné je dost drahé.

annie29
8. únor 2012

No 150, ale stoji to za to. Jediny misto kde si dam kafe a o maly 3 hodiny nevim 😉 jen ta hlavni atrakce by na vas jeste mozna byla velka.. Nicolce budou v dubnu 3 a zvlada to dobre, ale je tam i zona pro maly deti.

vormoni
9. únor 2012

Tak koukám,že je to tu samá pražačka..:o)Já tam také pár let bydlela,začali jsme na Smíchově,pak chvíli Hloubětín,Podolí,a nakonec Žižkov..Bylo to docela fajn,užila jsem si tam mládí 😀 ale jsem ráda,že dnes už tam nebydlím,už jsem si toho chaosu a spěchu užila a preferuju ted klidnější město..Naštěstí jsou i v Ph místa,kde je klidněji,aspon kvůli těm dětem.. 😉

jana321969
9. únor 2012

@vormoni ahoj ahoj mamino posílam ti pozdrav, zase delší dobu skluz nových tváří tady máme 🙂, jo jo prsa, ja je mam zvětšení ted při stimulaci aj jestli je to tema hormona asi. Jinak druhý pokus před námi v sobotu odběr vajíček.

jana321969
9. únor 2012

@darazv ahoj ahoj mě to vykládej u nas to tedka druhý pokus bude už 44.000,. Kč jelikož nemáme mražáčky z minulého pokusu právě. Mě dr. řekla že by zatím imuno a tak nedelala ze pri umelém oplodnění se nějak tělo se spermií nepotká, to spíš asi tělo něchce přijat vajíčko pak nebo nevím ja zatím žádné testy imuno ani genetiku nemám.

monivo
9. únor 2012

ahoj holky, jdu juknout, jestli není něco nového 🙂
@darazv co ty? nějaká změna? Byla jsi znovu na krvi?
@jahodnice a jak ty? Vydržela jsi a čekáš až do zítra? 🙂
@jana321969 na sobotu držím palce, aby bylo vajíček hodně a byla kvalitní a hodně se vám jich oplodnilo 🙂

jana321969
9. únor 2012

@monivo ahoj díky díky, ale stejný počet asi bude jak minule pri odberu 9 ks, holky kde vy berete tech 15-20 vajíček 🙂, ja minule mela puregon tedka mam menopur 3 baleni.

z4401
9. únor 2012

@jana321969 jéééé takže už se pracuje na dalším pokusu 😉 mocinky držím palce ať to tentokrát výjde. My jsem do toho už vrazili také 35 tis a dalsich 27 nas ceka ted na konci unora (snad), ale zase je pravda, ze z prvniho mame Nellinku, tak snad i nase 2.IVF bude uspesne. No a tehdy jsem stimulovala take s Puregonem a mela 9 vajicek a z toho oplodnenych co vydrzela 5. Tak drzim moc palce at mas hlavne kvalitni vajicka (doktor me totiz rikal, ze neni dobre mit moc, ze lepsi min a kvalitni) a at to opravdu uz vyjde a dockas se //

jahodnice
9. únor 2012

@monivo
vydržela jsem a čekám na zítra nebo možná až na sobotu

monivo
9. únor 2012

@jana321969 já měla Gonal v peru. Měla jsem 32 vajíček, jedno šlo na transfer a pak nám ještě zbylo 11 embryií do mrazáku. Já tenkrát měla asi moc veliké dávky, taky jsem kvůli tomu měla silný OHSS a týden po ET jsem skončila na 14dní na Bulovce. Nic příjemného.
@jahodnice tak to je dobře. Tak už se nemůžu dočkat, až nám sem napíšeš výsledek 😉

jahodnice
9. únor 2012

@monivo
snad se budu mít čím pochlubit

jahodnice
9. únor 2012

@z4401
jé, já jsem taky měla 9 vajíček a vydržeelo jich pět. Stimulovala jsem menopurem, dostala jsem tři balení a jedno celé mi zbylo

monivo
9. únor 2012

@jahodnice taky doufám, že ano 🙂

jahodnice
9. únor 2012

už jste tu dvě těhulky, tak by to chtělo mě do třetice 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
jé, ty jsi bydlela v Hloubětíně? Já tam učím

z4401
9. únor 2012

@jahodnice No a kdyz ti zbylo cele jedno baleni tak ti ho v CaRu nodkoupi zpet? U nas to tak aspon bylo, kdyz zbylo nejake baleni, tak se dalo vratit 🙂

z4401
9. únor 2012

@jahodnice určitě to vyjde a budeš 3 těhulka zde 🙂))) držím palečky. 😉 Co testík, neláká tě? Kolikátý vůbec jsi den od ET?

jahodnice
9. únor 2012

@z4401
já si ho nechám na příště, doktor říkal, že by mi asi léky neměnil

jahodnice
9. únor 2012

@z4401
testík mě láká, ale to dnes teprve 9.den

jana321969
9. únor 2012

@z4401 ahoj ahoj no dr. si prvne myslela abych ze jsem mlada moc dobre nereagovala tak jsem mela pry slabe davky puregonu 175, po celou dobu, a 9 jich bylo a 6 oplodněných, a tedka 3 ampulky kazdy den menopuru a na utz dnes 9 foliků tak snad jich pujde co nejvic pry po puregonu jsou kvalitnější tak nevím co vím, tak že tento pokus se nebojím a beru vše s klidem protože vím co mě čeká!!!! měly jste nekdo asistovaný hating??? co to je a na co to je??

vormoni
9. únor 2012

@jana321969 Ahoj,no kde se touláš?Tak držím palce na sobotu,ať máš kvalitní vajíčka,at pěkně narostou a zbyde i do mrazáčku🙂Já měla 10,z toho 9 oplodnili,a nejlepší byly 4..My jsme měli ten asist.hatching,což bylo napíchnutí spermie přímo do vajíčka tzv.ICSI.. 😉 jestli jsem to dobře pochopila🙂

vormoni
9. únor 2012

@jahodnice No jo bydlela,ale už před sto lety 😀 kousek od metra,bylo tam takové nákup.centrum pp pravé straně a dál pak řada domů,po pravé straně silnice..byla jsem tam v podnájmu s přítelem a dalšími lidmi.. 😲 Tak jsem zvědava jestli dáš zítra ten test,moc držím palce,a věřím,že to konečně vyšlo:o) 😀

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
nevím, jestli budu mít zítra ráno odvahu, možná to nechám na sobotu

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
icsi a hatching je něco jiného. Icsi je píchnutí spermie do vajíčka, hatching je protržení slupky u embrya pro snadnější uhnízdění. Některá centra ale hatching odmítají dělat

annie29
9. únor 2012

Ahoj holky. Ja ten hatching pri prvnim IVF mela. Ted jsem ho nechtela a embryolozka mi rikala, at to na ni neprasknu, ale uprimne ze delam dobre. Ze narusovat tu slupku je zbytecne a naopak to muze byt pro embryo dalsi stres, kdyz ho kvuli tomu musi tahat z pelisku

annie29
9. únor 2012

@jahodnice ja asi budu testovat zitra, ale nejak se mi do toho nechce 😉

annie29
9. únor 2012

@jahodnice jakoze chci mit jasno ale nechci zas hypnotizovat bilou, ktera zustane bila.. Navic jsem nesehnala mamatest a mam tu nejaky debilni Rapid..

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
mně se taky nechce, nějak to podvědomě oddaluju. Vidím to na další pokus v létě

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
taky mám pocit, že uvidím jen jeden proužek adidas

annie29
9. únor 2012

@jahodnice ja taky, uplne to vidim. Snehobilo a ja to budu 2x tahat z odpadu.. Jak ti je?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru