KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
9. únor 2012

@jahodnice Tak jsem to popletla,měli jsme to ICSI a stačilo to..to druhé už asi velký zásah,je to na každém,co jim dr.doporučí.. 😕

vormoni
9. únor 2012

@audrina No to muselo být hrozné v té nemocnici..ale jsem ráda,že to nakonec dobře dopadlo,tak už se tolik nebojím,co kdyby.. 😉 Odkud jsi,někde z Moravy že?Já pocházím ze Strážnice,okr.Hodonín.. 😵

darazv
9. únor 2012

@jana321969 no len sa prosím ta nepopál jak my že sme nemali celkovu imunologiu a kukni jak som dopadla ☹ potom budete lutovat tie prachy jak teraz my 😒 kebyže možem vrátit čas urobim najprv testy na imunologii a potom by som až šla do ivf,,,pretože dr ti JU nebudú nukat pretože aj oni asi chcu niečo vycucat z nas aspon mi to tak príde,,,, 😠

darazv
9. únor 2012

hcg 2,2 a už aj mrška dorazila tak čakám kedy sa riadne spustí,,,celková imunologie až 7.3 takže dva mesiace pauza aspon sa dám dokopy zistím pričiny neuspechov a budem fit a vrhnem sa v dubnu na ketík dufam že už posledny Vám všetkým budem držat palčeky k uspešnemu oplodneniu budeme si písat nadalej a ja budem kukat na váše úspechy.

vormoni
9. únor 2012

@jahodnice Tak uvidíš jestli zítra nebo v sobotu,každopádně hodně štěstí přeju:o)

vormoni
9. únor 2012

@darazv Ahoj,tak přece nic.. ☹ To mě mrzí,opravdu..je to nespravedlivost na tom světě.. 😒 Snad dr.zjistí problém a pak už nic nezabrání tomu,aby jsi i ty chovala mimčo! 😉 Drž se a vydrž tu s náma 😅

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
díky za podporu., snad to dobře dopadne a když ne, tak dáme v létě další pokus. Teď už by toho na mě bylo psychicky moc

jahodnice
9. únor 2012

@darazv
to je mi líto, alespoň že nemusíš na zákrok, alespoň troška štěstí při té smůle. Určitě se brzy dočkáš mimča, neboj

z4401
9. únor 2012

@annie29 Ahojky, tak to jsem rada, ze jsi to dala do placu a jsem za to vdecna. Ohledne AH. Ja ho pri prvnnim mela, samozrejmne sem si dala vsechno co bylo nadstandard jen proto abych mela vetsi uspesnost. Sice se zadarilo, ale ted pujdeme do druheho IVF, mrazacky uz nemame, tak si teda ten AH nenecham udelat a je. A je pravda, ze kdyz jsem byla nedavno na KETu, tak u toho to nedelaji a uchytla se obe embryjka, tak mozna na tom neco i bude 😉 dekuji za radu

z4401
9. únor 2012

@darazv Také mě to mocinky mrzí, jak to dopadlo ☹ preji hodne sil a drz se. Ted si odpocin a jak budou vysledky imuna tak se do toho pustite znovu a jak se rika, na jare zacina vse kvest a vsechni zviratka "plodi" tak v tom by byl zakopany cert, kdybychom i my se nedockaly no ne???? A treba do toho pujdme zaroven a budeme se aspon podproovat. 😉

darazv
9. únor 2012

@jahodnice no to som vdacna aspon toto že sa očistím sama,,, tebe držím moc moc palečky 🙂 teším sa ked prídem kuknut tehulku 😉

darazv
9. únor 2012

@z4401si zlatá dakujem,, tak tak na jar všetko kvitne a aj sa viac plodí 🙂 budem fit a hlavne budem vediet kde je zakopany psík 🙂 hlavne musím zhodit kilá rozmyšlam na orbitrek platinum že si kúpím.

jahodnice
9. únor 2012

@darazv
zítra ráno možná zkusím testnout, ale velké šance tomu nedávám, pak asi počkám do pondělí na krev, jestli tedy do té doby nedorazí mrška.
jeden kolega v práci vykládá karty, asi do toho půjdu...

darazv
9. únor 2012

@jahodnice neboj ak nebude zajtra bude neskor hlavne nestresovat 🙂 no čo sa tyka vykladu kariet ja osobne nemam dobré skusenosti nikdy mi nevyšlo čo mi bolo vyložene z kariet 😒 a to boli profesionalky vraj,,čo asi len penazí tahaju z ludi,,,alebo len ja som bola tá smoliarka 😖

jahodnice
9. únor 2012

@darazv
já jsem psychicky docela v pohodě, oproti minulému pokusu. Kolega mi karty vyloží zadarmo, já mu občas pletu věci na dcerku. Ale beru to spíš jako legraci. Nedávno mi tvrdil, že viděl v kartách, že budu mít dvojčata...kde sakra jsou 😠

vormoni
9. únor 2012

@jahodnice Také na kartáře ani věštce nevěřím,jen se obohacují na lidech, co chtějí slyšet dobré zprávy.. 😒

vormoni
9. únor 2012

@darazv Radši bych šla cvičit mezi lidi,máš-li možnost.. 😉 ty stroje jsou drahé a stejně kolikrát člověka nepřinutí na ně vlézt..měli jsme doma takové ty běhací lyže,a po dvou letech co jsme na ně věšeli prádlo,šly do sklepa..vlastnoručně jsem je rozebrala! 😎 Ale třeba budeš světlá výjimka?. 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
já tomu taky nevěřím, ale proč neslyšet zadarmo pár pozitivních větiček 🙂 , ivf je hlavně o psychice a topící se i stébla chytá

audrina
9. únor 2012

T:Vormoni,jsem z UH.T.Darazv:Chapu zcela tvoje rozcarovani,fakt pokud se to nepovede na poprve tak by meli udelat imunologii a ne tahat dalsi prachy...a o tom si nedelam iluze,to je fakt.docela me s...,ze fetaci,alkoholici atd maji leceni zdarma a leceni neplodnosti je hooodne draha ruska ruleta 😖

darazv
9. únor 2012

@vormoni nie nie ja na sr som doma vždy cvičila pri hudbe to problem nemam 🙂 tu som to nepotrebovala pretože som vahu ako tak mala oki až teraz po ivf buuum desat kil naviac,,,

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
můj brácha má doma rotoped, používá ho jako věšák na prádlo.
Když nebudu těhotná taky se chystám zhubnout, budu chodit v Hloubětíně plavat a začnu jíst víc masa a zeleniny bez příloh a s přítelem si chceme koupit kolečkové brusle, kolem domu nám vede cyklotrasa a bruslařská dráha

darazv
9. únor 2012

@audrina tak tak pravdu máš je to strašne aby sme si platili za to že chceme mimi a neskutočné prachy 😠

darazv
9. únor 2012

@jahodnice brusle mám aj ja tu 🙂 rada sa korčulujem som, vtom profik kamoška ma nenavidi za to pretože vždy som bola popredí jak ona 🙂

darazv
9. únor 2012

@jahodnice pradsa tvojom brušku 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@darazv
kéž by

vormoni
9. únor 2012

Ok holky,už mlčím.. 😉
@darazv Závidím,já nikdy neměla odvahu,ale třeba se jednou dokopu a budu jezdit,třeba za kočárem.. 😲
@jahodnice Plavání to beru,ale mám problém,že potřebuju teplou vodu,,nejlépe jak ve vaně.. 😀

vormoni
9. únor 2012

@audrina Myslím že jsem tam kdysi dávno byla,ale už se nepamatuju ..naposledy jsem sedla na špatný vlak a místo do Vracova jela k vám 😀Na cestování vlakem jsem byla dost levá.. 😅

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
hlavně v Hloubětíně je bazén se slanou vodou, takže to tam nesmrdí chlorem

vormoni
9. únor 2012

@jahodnice Aha,to je dobrý..já občas jezdila do Podolí,ale 26st..tep.voda,nebylo nic pro mě.. 😲 Jsem hrozný teplomil.. 😀

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
taky mám ráda teplo i teplou vodu. Nejvíc mi teď vadí, že se nemůžu rochnit vaně plné pořádně teplé vody 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru