KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
22. únor 2012

@darazv asi to tak ma byt, mozna si chce telicko preci jen trochu odpocinout od toho zakroku pred Vanocema. Mesic snad nejak utece.

darazv
22. únor 2012

@jana321969 Ak si v poriadku a máš za sebou všetky testy tak normálne donosíš miminko,ale ak maš v sebe protilatky dáke alebo iný problem tak je jedno aké kvalitné ti dajú embryjka pretože to nevyjde,,ja som živý priklad mala som vždy pre ních povedane luxusní embryjka a aj tak prd z toho 😠 preto idem podstupit komplet testy a zistit pričinu neuspechov a až potom ked mi zistia kde je pes zakopany pojdem na KET,,lutujem že už som to davno neurobila pred IVF takto by som aspon nezažila sklamanie,stres a peniaze ani nekomentujem,,,a fakt ma potom nasere ak to bude fakt dáka blbost pri ktorej stačili dáke lieky alebo injekcie tak budem paf,,,ale chvalabohu že nemam problem si pichat sama injekce vtom som odborník 😀

jana321969
23. únor 2012

@darazv ahoj ja zadnou genetiku ani imuno nemam, a myslim ze nikde nedelaji ty testy driv asi nez po nejake zkousce ivf. znama z jineho fora ji vyjdou testy a asi ma jakesi uz 4x bihochemicke tehu.

vormoni
23. únor 2012

@z4401 Aha,tak o tom slyším prvně 😲 ..pokud ti to umožní v caru tak proč ne,něco ušetříš.. 😉 Četla jsem ,že ne všude to chtějí dělat..Ale také ,že to vyšlo právě takto mnoha neúspěšným snažilkám po iui,ivf,a ketech..Budu držet palce:o)

vormoni
23. únor 2012

@darazv Souhlasím s tebou,určitě zkus všechny možnosti,aby našli tu příčinu a pěkně bych se tam rozčílila,jestli zjistí nějakou tu hloupost,kterou by vyřešily prášky či injekce..! 😠

simca31
23. únor 2012

@jana321969 ahoj mas pravdu kazde centrum tyhle testy nedelaji a to je ta chyba protoze si vem ze kazda mame nejaky problem a genetyka nebo imunologie nebo laparoskopie muzou ten problem odhalit ale ja prave nechapu ze kazde centrum je v tom jine to by meli delat vsichni automaticky ale proc ze kdyz to nevide tak lip pro ne zase prachy navic ono je to smutne ale je to byznis (myslim ze je lepsi par techto testu absolvovat a byt si jista ze je vsechno v poradku nebo ne

monivo
23. únor 2012

@jana321969 v gennetu testy genetiky a imuno dělají ještě před prvním IVF.

jana321969
23. únor 2012

@monivo jo tak to je dobre si myslim no,

jana321969
23. únor 2012

@simca31 jako co vim tady od holek jejich nazor tak rikaji ze genetika vetsinou vyjde dobre to spis kdyz je nejake umrti ditete v rodine nebo postizeni a tak, jinak to vychazi fakt ok, a u imuno pry zase to me rikala moje dr, tak fakt nevim proste spermie a vajicko v tele k sobe vubec nedojdou kdyz je to umele aby treba moje telo zabijelo spermie nebo tak jako ze by bylo telo imuni na spermie kdyz se to oplodnuje bokem tak nevim, a na co je dobra laparoskopie to nevim. Taky me to stve jak vas ze se to nedari hnedka na porpve jak nekomu vzdy jsem si myslela nez jsem chodila na konika ze umele je naporpve TUTOVKA a ☹

darazv
23. únor 2012

@jana321969 no ved to že ja som tiež mala 2krat biochemicku graviditu,,takže musi byt niekde problem,ako je dobré znamenie že sa embryo chytí ale k čemu ked len na chvliu 😠

darazv
23. únor 2012

@simca31 tak tak mojka pravdu maš 🙂 ale to by nebolo zdravotnictvo aby na nas kusok nechceli zarobit 😠 kde sme sa to dostali aby sme ešte platili za to že chceme byt matkami,,,,des

monivo
23. únor 2012

@darazv to máš pravdu, je to hrozné, že musíme platit za něco, co si jiní "zařídí" sami přirozenou cestou. Je to v tomhle nespravedlivé.

monivo
23. únor 2012

Mě se teď dny nějak děsně táhnou. Je takové všelijaké počasí, do toho je mi pořád šoufl....nějak se nic neděje 😀 Taky je to možná tím UTZ, které mám až příští týden ve středu. Pořád nemám těhu vůbec potvrzené, tak je to takový zvláštní 😅

simca31
23. únor 2012

@darazv ale neboj sice nas to bude jeste neco stat 🙂 ale mi ten boj jednou vyhrajeme 😉 a budou s nas brzo maminy a budem chovat ty nase vymodlene andilky 😀

annie29
23. únor 2012

@darazv ja mam za sebou taky 2 biochemicky a vubec zadny problem se nenasel.. Proste to muze byt i nahoda..

simca31
23. únor 2012

@darazv ale treba muj doktor v caru mi rikal ze by to delal zadarmo ze on ma stejne jeden plat a zbytek zchrabne majitel toho centra 😉 tak sem mu prave rikala ze je to nespravedlive ze mi za to nemuzem ze mame takove problemy a ze treba alkoholici nebo narkomani maji lecbu zdrama a kdyz si jeste vlastni vynou znici zdravi tak dostanou duchod 🙂 a mi platime takove prachy tak mi dal za pravdu 😉

darazv
23. únor 2012

@annie29 važne? no tak u mna 4 neuspešne pokusy a dve biochemicke ale ak by to bola nahoda tak to len ja možem mat tolku smolu ☹ a ty si teraz ako na tom?

darazv
23. únor 2012

@monivo no je to strašne ja už to nejdem ani komentovat lebo zošediviem 🙂

jana321969
24. únor 2012

@darazv právěš právě, me teda u prvního pokusu se asi nechylto vubec, ted uvidime,

vormoni
24. únor 2012

@monivo Je to dlouhý vid..já se taky těším na každý další UZ,chodila bych nejradši každý týden a ne 1x za měsíc..Těším se i ted na pondělí,i když mě čeká ten odběr plodovky a to nebude nic příjemného,ale aspon zase toho mrňouse uvidím..:o)Nikdo mi nevolal ohledně výsledků krve,,tak doufám,že všechny hodnoty vyšly v normě,prý by mi snad jinak dali vědět.. 😲 Tak držte palce,dám vědět,jak to proběhlo.. 😉 Určitě dopadneš ve středu dobře a budeš oficiální těhulka 😀

vormoni
24. únor 2012

@jana321969 A ty jdeš kdy na další pokus,nebo tě čekají také nějaká vyšetření?

monivo
24. únor 2012

@vormoni jasně, budu držet palce 🙂 Odběr plodové vody není nic příjemného, ale zase na 100% dozvíte pohlaví 🙂

jana321969
24. únor 2012

@vormoni ahoj druhy pokus zas ebou jsem psala sem, cekam na test ale opet zadne priznaky.

darazv
24. únor 2012

Ahoj holky takže 7.3 imunologie a 16.3 genetické testy na trombolii,,,zaujmavé volala som dnes na genetiku či mi robili aj testy na trombolii(pred rokom) a oni na to že nemali dovod kedže som bola prvo snažilka,,,že to robia skor po par neuspechov tak som bola zaskočená a ešte som ju musela prehovarat aby mi tie testy vobec urobili ako fakt nemam slov načo si platím poistovnu ked musím sa dobre že nie prosit o vyšetrenie,,,,karyotyp mi robili aj štitnu ale trombolii nie,,,no kebyže nezavolam tak možno by som znova čakala dlho kebyže na imunologii by problem nebol ,,,a ešte mi sestrička povedala že som mlada že čo stresujem že sa raz dočkám tak to ma fakt nasralo!!!Ako mám pomaly tridsat ani jedno dieta s priatelom(36) som vyše 6 rokov tykaju mi biologické hodiny a mám to akože nechat tak?čo je toto za svet ,,aby si sa všade prosila o testy lebo oni ti ich sami neponuknú 😠

darazv
24. únor 2012

@jana321969 Janka neboj držím ti palčeky 🙂 Je vela žien čo neprešli komplet testami a boli oki a otehotneli a prajem to aj tebe z celeho srdca,neriad sa mnou ja ten problem bohužial mam ale to neznamena že ho máš aj ty,,ja len kebyže to viem už davno prejdem testami a až potom do toho ivf idem.

annie29
24. únor 2012

@darazv ja to mam takhle:
1.IVF - 1. ET biochemicke tehotenstvi do 7tt
1. KET holcicka skoro 3 roky
Prirozene otehotneni - biochemicke do 7tt
2.IVF - 1. ET nic
1. KET nic
2. KET nic
Zamrazeno uz nic a do dalsiho se nam uz mozna ani nechce...

vormoni
24. únor 2012

@darazv To je fakt děs,neochota a ještě ty blbé kecy,že..Ty sice mladá jsi,ale partner už moc ne a bude to akorát horší,to víme všechny..Tohle uklidňování mě taky rozčilovalo..mě to říkali v 36letech a manželových 41letech,že se nemáme stresovat..to určitě.. 😠 Nedej se,aspon se dozvíš na čem jsi a pak už to bude jen na štěstí,když na nic nepřijdou..ale budeš vědět,žes udělala maximum🙂 😵

vormoni
24. únor 2012

@annie29 To věřím,že se ti do toho nechce,jde taky o pěníze vid,nikdo si je netiskneme..I když ty jsi myslím psala,že ti i ty hormony nedělají dobře,vid..A co zkoušet jen inseminaci?Ta je zadara a přece jen pročištěné sperma má větší šance dorazit na místo určení 😉 A ta stimulace tam je minimální 🙂

annie29
25. únor 2012

@vormoni u nas inseminace nic nevyresi, bez ICSI jsme bez sance..

jahodnice
26. únor 2012

@annie29
tak to jsme na tom stejně, bez ICSI to prostě nepůjde ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru