KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
2. bře 2012

@darazv No to koukám v kolik jsi to psala..:-OTo je hrozné,když člověk nemůže spát a ráno musí do práce..Usnula jsi nakonec?A co víkend,máš volný?Já byla na inseminaci 4x,je to zavedení pročištěného spermatu při ovulaci (předtím si pícháš injekci ,aby neproběhla dřív),tak bych to nějak popsala.. 😉

darazv
3. bře 2012

@vormoni ahojky užívam si vikendík vkuse by som spala asi na mna lezie jarná unava 😀 tá inseminace je určená aj ked priatel má priemerne spermie?a to je zadara?

vormoni
3. bře 2012

@darazv No mi měli pohyblivost jen 35% a dělali nám to 4x..Oni to sperma protřídí a nechají tam jen ty pohyblivé a pak ti je šoupnou dovnitř..Jediné ,co mi na tom vadilo,že jdeš hned domů,já bych tam třeba 5-10min ležela s nohama nahoře,ale bohužel..kolikrát jsem měla pocit,že to ze mě vyteklo..Dr.mě říkali ,že něco vyteče,ale v tom množství několika milionů tam zůstane dost na to, aby to i vyšlo..Neplatí se skutečně nic,jen za injekci ovitrelle a pak jsem brala utrogestan do menstruace.. 😉 Tak to je fajn,že se dospíš vid? 😉 Já dnes udělala trapas jako prase,vyrazili jsme celá rodinka na dětský karneval,malý vyšňořený..a na místě jsme zjistili,že je až zítra a ne dnes.. 😲 😅 No hrůza,tak si to zítra dáme znovu.. 😎

darazv
3. bře 2012

@vormoni Tak to si ma pobavila 😀 to sa mne raz stalo že som si dala budík klasika zobudila som sa šla do kupelne potom sa najest a otec mi hovorí kde sa chystam no a ja že do školy a on na to hej tak to je divné že chceš ist do školy v nedelu 😀 no a čo sa týka tej inseminace je sranda že to nám vobec neponukli hned ivf ,,,a to robia v CARU?

vormoni
4. bře 2012

@darazv Ano to dělají v caru. 🙂 U nás to byly právě ty první pokusy,neúspěšné,které pak rozhodly o IVF..Pořád jsem věřila,že to bude stačit..ale nnevyšlo nám to.. 😒 Tak to tě táta zastavil ještě včas..to my se museli obléct,nastrojit kostým,namalovat fousy,vyrazit autem a zjistit to až na místě.. 😲 Ale nemáme to daleko..tak jsme měli generálku,no.. 😀

jahodnice
4. bře 2012

@darazv
na utz jsem byla po ketu, musí se tam, i když byl neúspěšný.

vormoni
4. bře 2012

Tak dnes už maškarní proběhlo,bylo to docela fajn,dám vám sem fotečku toho našeho piráta.. 🙂

jahodnice
4. bře 2012

@vormoni
krásnej pirát. Koukám, že jsi přesně v polovině těhotenství, utíká to,co?

vormoni
5. bře 2012

@jahodnice ahoj,letí to fakt hrozně.. 🙂 Ale jsem teprve 19+1,tady to ukazuje ňák dopředu.. 😉

s.nek
5. bře 2012

@vormoni neukazuje to napřed 19+1 už je začátek 20.tt,. 20+0tt je pak konec dvacátého 🙂 já jsem dnes 19+4tt letí to fakt neskutečně. Jinak @jahodnice přeju hodně štěstí při inseminaci @darazv nám taky ani nenabízeli, je na to třeba dobrý spermiogram a to u nás moc není, takže taky rovnou IVF

vormoni
5. bře 2012

@s.nek Aha,mám v tom krapet hokej,takže v polovině budu až v neděli..jasný🙂Jak se kulatíš?Já zatím ne moc,měla jsem pocit většího břicha ,tak před měsícem,asi to byly spíš plyny.. 😀 Ted je to lepší a zatím jen takové roztomilé bříško..:o)

darazv
5. bře 2012

@vormoni Ten je krásny ani by som nepovedala že má 4 roky skor viac 😀

jana321969
6. bře 2012

AHOJTE HOLKY ASI ČEKÁME DVOJČÁTKA ZATÍM NA UTZ JDOU VIDET 2 VACKY JEDEN JE MENSI TEDA TAK SE UVIDI PRISTI TYDEN UTZ MOZNA PUJDOU VIDET SRDÍČKA.

vormoni
6. bře 2012

@jana321969 Jééé Jani,tak velká gratulace,to je príííííma 😀 😀 😀 Držím moc palce,opatruj se! 😉

vormoni
6. bře 2012

@darazv Díky,má 4 roky a 8 měsíců🙂Na fotkách vypadá většinou starší,ale ve skutečnosti je ještě stále roztomilý malý prďola 😀

jana321969
6. bře 2012

@vormoni díky ale šok uvidime prisit tyden podle srdíček to druhe je menší o 0,4 nevim zda je to moc ci ne moje dr, rikala ze je mensi ale vypada dobre ze to fakt vydi na dvojcata

vormoni
6. bře 2012

@jana321969 Tak uvidíš,snad to bude ok, a začnou se pěkně vyvíjet obě🙂Držím palce 🙂

jana321969
6. bře 2012

budu rada i za jedno, dvě taky ale je to větší risk asi uvidime budu informovat

darazv
6. bře 2012

@jana321969 velká gratulace 😉

jahodnice
6. bře 2012

@jana321969
Jani, to je super zpráva, moc ti gratuluji!!!!

monivo
7. bře 2012

@jana321969 taky gratuluji 🙂

audrina
7. bře 2012

Ahoj vsichni...tak ,jak jsem predpokladala,nebo snad vnitrne tusila nic nemuze jit jednoduse,ze...dnes me po 3 tydnech propustili ze spitalu,od zacatku 4 tydne masivni krvaceni v kusech,krece,atd...podle lekaru znamka nidace a pry at si z toho nic nedelam,ze uz to znam...kazdopadne,mimco v poradku,srdicko tluce,sme 7+0,v deloze maly hematom...je to des,je mi strasne zle a bojim se jit pomalu na zachod,furt sekontroluju,fakt nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny...no,ale kdyby na to prisloklidne budu v tom spitale lezet az do porodu,jenom kdyz bude bobisek v poradku...a aby se clovek prilis nenudil,za par tydnu tu mame geneticke vysetreni a jak se znam minimalne sedm bezesnych noci predtim... 😒

jahodnice
8. bře 2012

@audrina
ahoj, hlavně ať je miminko v pořádku, budu ti moc držet palečky

vormoni
8. bře 2012

@audrina Ahoj,no to je teda hrůza.. 😲 Ale dokud je mimčo ok,musíš se snažit být také..je to ale o nervy,to ti věřím.. 😒 Každá nemá to štěstí na poklidné těhu,ale uvidíš,že se to určitě zlepší a kdyby bylo třeba zůstat v nemocnici,tak jak říkáš,ty to dokážeš..kvůli mimi 😉 Je to určitě statečný bojovník 🙂 Pěkně odpočívej,co to jde a ať se ti brzy uleví a wc už nebude postrachem..Já od špinění v lednu jsem také furt ve střehu,jakékoliv mokro mě hned znervózní,naštěstí je to jen výtok.. 😉 Tak hlavu zhůru a odpočívat! 😎

audrina
8. bře 2012

odpocivam,odpocivam...dnes mi bylo tak blbe,ze jsem ani nemohla vylezt z postele.Chudacci deti...musela jsem si k nam nastehovat sveho otce,protoze muj manzel jepracovne v zahranici a dve detatka a naseho pritulneho labradora ted fakt nezvladam.zitra jdu na sono tak se tesim.

darazv
8. bře 2012

@audrina Ahojky pekne krasne odpočívaj a hladkaj bruško a raduj sa z tehulkovania 😉

darazv
8. bře 2012

Holky som kusok zaskočená dnes som si urobila TT(28DC) a je slabo pozitivní,,,robila som si ho preto lebo som chcela vediet či by to nešlo riešit prirodzenou cestou ak by nahodou mi zistili na imunologii alebo hematologii nejaky maly problem ktorí by sa dal riešit podporujucimí liekmi ,,,priznám sa nečakala som taký vysledok a navyše v danom limite,,,menzes mavam vždy na 32DC tak skúsim TT urobit zo srandy ešte v pondelok,,,s tym že nadej si nedavam ale aspon viem že moje telo aspon na chvilu prijme mimiska čo som rada a je to dobré znamenie,,,,alebo sú testy nekvalitné ja teda vždy iba MAMATEST,,pa

monivo
8. bře 2012

@darazv teda, to jsou zprávičky, ani nevim, co na to napsat 🙂 Tak počkáme ještě na další testík a uvidíme. Ale držím palce, to je jasné 😉

darazv
8. bře 2012

@monivo musela som vam to napísat kedže vy jediné viete a hlavne ste tým všetkym prechadzali jak ja,,ale nejdem sa radovat ale každopadne som to nečakala ,,ale dakujem a pondelok dám vediet 😉

vormoni
9. bře 2012

@darazv Ahoj,no to je zajímavé.. 🙂 Budu také držet palce,kéž by to znamelo úspěch 😀 Mamatesty jsou určitě spolehlivé,já používala poslední dobou také tyto..Žádné prášky ani injekce ted přece nebereš,takže by to falešně ukazovat nemělo.. 😲 Opatruj se a dej vědět! 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru