KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
9. bře 2012

@audrina AHoj,tak jak je?Si představ,že mě dnes také překvapilo špinění,jen malinko,ale myslela jsem,že už se to neobjeví,celý únor jsem měla klid..Takže jsem také v poloze ležmo a doufám,že je to jen náhoda..večer si zobnu ascorutin a bude.. 😉

audrina
9. bře 2012

Ahoj,tak dnes na sonu 13 mm,7 +3,srdicko busi,tak snad bude vse ok.hematom tam jeste mam,ale muj pan gynekolog je v klidu,zeje malinky a ze na to nemam myslet...no to se mu rekne...jinak zle,zle,malem jsem nedobehla na zachod,ty nevolnosti jsou fakt strasne...

jahodnice
9. bře 2012

@audrina
to bude dobrý, uvidíš. Hlavní je, že se miminko má čile k světu

darazv
9. bře 2012

@vormoni no to je des konečne si mala klud a po dlhej dobe zase ,,pekne krasne odpočivaj 😉

vormoni
9. bře 2012

@audrina Tak prima,že je malé v pořádku a že tě i dr.uklidnil 🙂 ,i když je mi jasné,že sama máš furt strach,já to znám.. 😒 Ty nevolnosti musíš nějak vydržet,se 2dětmi to je asi moc těžké..neumím si to ani představit,naštěstí mě to minulo.. 😎 Drž se! 😵

vormoni
9. bře 2012

@darazv Ahoj,přesně tak,nějak jsem už nečekala,že se to vrátí..ale co si píšu ještě s holkama v mém termínu,tak tam jedna špiní celou dobu,má to tedy většinou po stolici,ale i tak..dr.jí nic neřekl,a dostala také ten ascorutin..Musíme doufat,že to neznamená nic až tak zlého:o)

darazv
9. bře 2012

@vormoni neboj určite to nič zle neznamená,,,vela zien špiní cele tehotenstvo 😉

vormoni
12. bře 2012

Ahoj holky,tak hlásím,že výsledky plodovky jsou v pořádku a čekáme holčičku!!!! 😀 😀 😀 Jsem šťastná jako blecha!!! 😀 😀 😀

monivo
12. bře 2012

@vormoni gratuluju, krásné zprávy 🙂

monivo
12. bře 2012

@darazv a co ty? Dělala jsi si test?

vormoni
12. bře 2012

@monivo Děkuji:o) nNo jo,máš pravdu: Dari,co tvůj test? 😲

jahodnice
12. bře 2012

@vormoni
veliká gratulace!!!!

darazv
12. bře 2012

Holky je to negativní ale nie som sklamaná 🙂 raz sa to podarí určite.Monika gratulujem k holčičke priala som ti to 😀

vormoni
13. bře 2012

Díky holky🙂
@darazv Tak škoda,ale nevadí,určitě to vyjde při dalším pokusu,držím palce..:o)

darazv
16. bře 2012

Holky ahojte nejak nam to tu vázne 😠 kde sa túlate?mne mršula ešte nedorazila ale už citim tlaky bruchu tak by sa mohla umudrit mešká mi 5dní 😠 od stredy máme krasne slnečno tak chodím hned jak pridem z prace so psíkmi na dlhšiu prechadzku 🙂 dnes som bola na hematologii a cca 6.4 budem vediet vysledky z imuno aj z hematologie tak hadam niečo najdu 😖 Monika jedna aj druhá jak sa citite?Tinka s tebou je čo?prajem vám prijemny víkendík 😀

monivo
16. bře 2012

@darazv ahoj 🙂 nějak nemáme společné téma, tak debata vázne 😅 U mě nic nového. Stále je mi šoufl, ale už to není permanentně celý den. Trochu se mi asi zvětšila prsa, protože mi poslední dva dny vylézají z košíčků bradavky a je to docela nepříjemný. Moc nadšená nejsem, že bych si chtěla kupovat nové podprsenky, to se mi nechce. Poté, co jsem přestala kojit Terku, tak se mi tvar prsou hodně změnil a já musela obnovit všechny podprsenky a není to příliš levná záležitost, protože já potřebuji aspoň trochu vyztužené 😀 Lehounce mi povyskočilo břicho, ale zatím to v triku není vidět a kalhoty taky zapnu. Na UTZ jsem byla min. týden už u své gyndr. a další kontrola je až v Gennetu 30.3. NT screening. Do té doby nic. Takže vlastně ani teď nevim, jestli se něco děje či ne 😉

jahodnice
17. bře 2012

@darazv
ahoj Dari, u mě zatím nic nového. V úterý jdu na endokrinologii pro výsledky hormon.profilu a v dubnu možná zkusíme inseminaci. Celý týden jsem hned po příchodu z práce zalezla do pelechu, spousta dětí chodí do školy nastydlá, takže jsem to od nich samozřejmě chytila Včera jsem zajela do Střešovic do zahradnictví a nakoupila kytičky na balkon,zatím tam mám jen macešky a pelargonie jsem ještě raději nechala na chodbě. Na Mělníku v zahradnictví jsem si vyhlídla úplnou novinku, žlutou pelargonii a téměř černou fuchsii, už se těším, až si je koupím.Ve středu jdu do divadla, v pátek mám sraz se spolužáky z vysoké, příští neděli jdu zase do divadla na Zvoníka od Matky boží.Odpoledne se chystám do Ikea nakoupit levné hrnky, budeme ve škole s dětmi malovat na porcelán, jsem prostě pořád v poklusu...

vormoni
17. bře 2012

@darazv Ahoj,máš pravdu vázne to tu,máte své starosti..U mě je to dobrý,ted jsme byli na 3dny na návštěvě u tchánů,bála jsem se kvůli nemocenské , aby nepřišla kontrola,a naštěstí nic ve chránce nebylo.. 😉 u mě je břicho už slušné,prsa už také balím do podprdy ,co jsem měla při Kubíkovi,zatím se vejdu 🙂 Ale oblečení už musím těhotenské,pohodlné kalhoty s pružným pase..jsem ráda že nemusím nic kupovat,že jsem si to schovala..max.nějké tríčo pak na teplo,aby nebyla úplně stejná,když ted čekáme tu holčičku 😀 Mě čeká ted ve čtvrtek velký ultrazvuk v gennetu,tak se těším,budou se dívat i chlapi🙂Držím palce,aby výsledky našli příčinu,proč se vám nezadařilo..a přeju také krásné jarní dny 🙂 😎

vormoni
17. bře 2012

@monivo Ahoj a co obrázek z ultrazvuku,nedostala jsi? 😉 To je dycky doba do dalšího UZ vid.. 😲 To je mi tě líto,že stále trpíš nevolnostmi,musí to být těžké..Já ted měla problémy krapet se zácpou,zrovna když jsem byli u tchyně..ale mslím,že to bylo změnou prostředí hlavně..doma je doma..Vyřešil to švestk.kompot 🙂 cítila jsem se hrozně nafouklá..ale jinak nic strašnýho..Jediný neduh ,který vnímám je flekatý obličej,strašně se mi vysušuje pleť a mám sem tam červené skvrny, co jsou vidět hlavně po ránu a když svítí sluníčko.. 😲 Holčička si prostě bere své.. 😀

vormoni
17. bře 2012

@jahodnice Tobě přeju brzký uzdravení,je to radost s nastydlíma dětma.. 😲 Kytičky na balkoně ti závidím,ten my bohužel nemáme,ale sázíme něco na chatě tak snad se už taky dočkáme květěny..sneženek je tam už dost.. 🙂 Tak přeju krásné zážitky v divadle a na srazu se pěkně odvaž,jsou jen jednou za pár let..já si většinou moc nepamatuju.. 😲 Ale neber to doslova 😎 Držte se holky 🙂

darazv
19. bře 2012

Ahojte holky tak to sme na tom podobne mne pre zmenu praca dáva zabrat až som rada ked sa ocitnem večer v posteli 🙂 ja som akurat tiež mierne prechladnutá tak večer si dám ešte paralen nech to vypotím aj v praci je dost ludí chorych sa ani nečudujem ked je také kolisavé počasie,,monivo- no ja nie som ani tehotna a podprsenky som si musela dokupit narastli mi prsia po tych hormonov takže užas 😒 tak sa mi majte krasne ja idem pracovat 😀

darazv
19. bře 2012

@jahodnice daj vediet jak si dopadla s vysledkami 😉 na 2ivf si nechcela ist až cez letné prazdniny?hlavne si porob všetky testy a potom sa do toho vrhni jak Ja 😉

jahodnice
19. bře 2012

@darazv
na druhé ivf se chystám až o prázdninách, v dubnu nebo v květnu zkusíme inseminaci, moc šancí tomu nedávám,ale můj doktor říkal, že to máme zkusit, je to zadarmo, tak proč ne.Zítra dám vědět, jak jsem dopadla.

darazv
19. bře 2012

@jahodnice oki daj vediet 🙂 inseminace je to IVI?ak hej tak to moc šance nieje to máš pravdu dokonca je aj malá šanca ked má muž kvalitní spermie som počula,takže to ani skusit ja nejdem načo?

monivo
20. bře 2012

@darazv inseminace je IUI 😉
@jahodnice za zkoušku nic nedáš, inseminace není nic náročného. Já teda osobní zkušenosti nemám, holky kolem mě vždy podstoupili pouze IVF

z4401
20. bře 2012

Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla a tak jsme mimo obraz co se tu deje. Vecer jak bude vice casiku tak zkusim procist at vim.
Ja dnes byla na klinice a zahajila jsem stimulaci. Tak snad pujde vse tak jak ma 🙂

z4401
20. bře 2012

@jahodnice držím palce při IUI, musí to vyjít. Teď jsem četla, že jedné dívčině vyšla na poprvé. Tak držím moc palce ať se k ní přidáš 🙂

z4401
20. bře 2012

@vormoni Mocinky blahopřeji k testům, že plodovka dopadla dobře a že čekáte holčičku. Budete mít páreček, to je fajn. 😉

jahodnice
20. bře 2012

@darazv
tak výsledky mám všechny v normě, takže můžu vesele těhotnět 😉

jahodnice
20. bře 2012

@z4401
@monivo
inseminaci beru jako prostředek na zkrácení čekání na další IVF

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru