KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
27. bře 2012

Holky ještě jsem se chtěla zeptat, kolik jste dopláceli za léky při stimulaci při IVF? Já dala za injekce 5 tis a dnes další litřík a to mě ještě zachránila sestřička, že měla zbytky Puregonu od pacientek co je už nepotřebovaly a tak mě je dala, jinak bych prý vyplázla dalších 9 tisíc, páč by je už neplatila pojišťovna. Já to fakt nechápu, sakra proč mě nedají nějaké léky co plně hradí pojišťovna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z4401
27. bře 2012

@jahodnice tak to musel být čupr zážitek 🙂

jahodnice
27. bře 2012

@z4401
já měla menopur a centrotide, doplácela jsem cca 1800,- a ještě mi polovička dávky zbyla. Menopur není v peru, musí se rozpouštět prášek a natahovat do injekce,ale dalo se to zvládnout

z4401
27. bře 2012

@jahodnice Jo jo Menopur moc dobre znam, mela jsem ho pri stimulaci pri IUI. Fakt nechápu proc nenabízejí levnější varianty. Hold je to proste biznis :(

jahodnice
27. bře 2012

@z4401 já půjdu na IUI asi příští měsíc, ale bez stimulace. Já chodím do centra ke svému gynekologovi, tak snad ze mě nechtěl sedřít kůži a předepsal mi levnější léky

z4401
27. bře 2012

@jahodnice Takže teď čekáš na "mrchu" a pak se to rozjede? budu držet moc pěstičky ať se zadaří. Nedávno jsem četla, že se to jedné hočině povedlo na první pokus. Tak věřím, že i tobě to výjde. Tak jak ostatním "snažilkám" Je tu JARO, začne všechno kvést a rozmnožovat se 😉

z4401
27. bře 2012

@jahodnice Mě právě příjde, že v těch CaRech jsou fakt vydříduši a těží na lidském neštěstí :( Je to smutné. Ale zase na druhou stranu, co bychom za to nedali že!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a můžeme být rádi, že je medicína tak daleko

jahodnice
27. bře 2012

@z4401
já to spíš beru jako berličku na zkrácení čekání na další IVF, úspěšnost IUI není moc velká. Jinak máš pravdu, je jaro, sluníčko mě úžasně nabíjí energií, vidina blížících se prázdnin snad ještě víc

jahodnice
27. bře 2012

@z4401
s financemi je to fakt síla, prostě kdo nemá peníze, nemá šanci...

z4401
27. bře 2012

@jahodnice No a já si myslím, že už další IVF nebude potřeba, že se IUI potvrdí 😉 Máš pravdu, prázdniny jsou tu co by dup a mě to připomíná, že se musím jít domlouvat do práce na nástupu, Nell bude mít v červnu 3 roky a mě končí mateřská ☹ tak strašně rychle to uteklo

jahodnice
27. bře 2012

@z4401
kéž bys měla pravdu! Tak pokud to vyjde, třeba do práce už ani nenastoupíš 🙂

z4401
27. bře 2012

@jahodnice No já bych právě na neschopenku nechtěla, nedovedu si představit, že bych měla být s malou zavřená doma a chodit jen v určitou dobu ven :( tak si chci domluvit nástup do práce až v září i v případě kdybych byla těhotná

darazv
27. bře 2012

@z4401 v pondelok budem na teba mysliet a držat palčeky inač dakujem vám 😀

vormoni
28. bře 2012

@audrina Ahoj,tak to gratuluji že je mimi v pořádku a že je ti už i lépe,tak pěkně odpočívej a raduj se s dětma..Ty jména jsou fakt zajímavý,Kubík také přemýšlí jak jí budeme říkat,už to byla Marína(mořská panna ze šmoulů) nebo broskvička(mamuťátko z doby ledové.. 😀 )Je hezké když nad tím děti přemýšlí.. 😉 Co je už mín veselé je ,že my stále nejsme na jméně dohodnutí,už bych jí ráda nějak říkala,ale nemůžem se s manželem shodnout..Je to děs,já prostě chtěla jakou dobu tu Nelinku,i když ještě nikdo nevěřil,že to může být holka..ale manžel nechtěl,doufala jsem ,že ho přesvědčím,nevypadá to tak..Každé další jméno je už jen náhražka nelinky a nevím,jestli mi nezačne vadit.. 😲..ach jo..

vormoni
28. bře 2012

@z4401 Ahoj,budu ti moc držet v pondělí palečky,at máš hodně vajíček a ať se pěkně oplodní 🙂 Já měla tuším to samé jako jahodnice,vzala jsem si středně drahou variantu a stálo mě to tuším 1000kč + utrogestan poté..Nevýhoda toho míchání,ale zase člověk dost ušetří...a míchal i píchal stejně manžel 😀 takže mě tohle nevadilo..i když to občas i bolelo,ale co by jsme nevydržely,že?Že jsou dr.vydřiduši s tím jen souhlasím,už jsme to tu probíraly několikrát..Já ted řešila 3-4D ultrazvuk.Nechce se mi jet kvůli tomu do Ph a vypláznout zase 1400kč,jak kde,ale kolem litru všude..A tak jsem zkusila najít něco v Rakovníku..Za rohem mám nemocnici a tam to dělá 1 dr.za 700kč,když se to povede,když ne tak třeba za 200kč 2D UZ,takže to dám tady a jsem ráda že to budu mít a ušetřím.. 😉 Dr.říkal,že v Ph jsou dr.dražší,taky že jezdí jiným autem než on,to je jasný..Ať jdou někam ty velký města! 😠

vormoni
28. bře 2012

@darazv Tobě také držím palce,at se přijde na problém a při dalším pokusu už bude vše jak má být a brzy sse zadaří 😎 😀

vormoni
28. bře 2012

@jahodnice Tobě také držím palce při IUI,jak říkáš proč to nezkusit.. 😉 S jarem se určitě zadaří vám všem,myslím na vás🙂Nevíte někdo co je s Janou? 😲

z4401
28. bře 2012

@vormoni To jsou vydříduši fakt, 1400 za UTZ!!! Děs. Já s malou byla také na UTZ a mám dojem, že už také na 3D a platila jsem tehdy 1000. Teď jsem si ale říkala, že bych už asi do druhého nešla. Od té doby jsem se na něj stejně nedívala. Ale zase na druhou stranu je to pěkná památka pro děti. Tak nevím.
Co se týká varianty, tak mě ani nenabídly levnější. Vůbec to se mnou nějak neprobírali. Jen prostě doktor řekl, že minule jsem reagovala dobře na ten Puregon (9 vajíčk - což si nemyslím, že by to byla extra dobrá reakce) a tak že mě ho dají znovu. Teď na kontrole jsem měla na jedné straně krásných 5 folíků a na druhé to bylo slabší 4 menší folíky. Tak to vypadá, že extra velká úrodična nebude. Ale jak já doma i manželovi říkám, stačí mě 2 dobrá embryjka, která se chytnou. Víc jich nepotřebuji 😀 Zatím jsem nějak stále optimistická....... jen ty prachy, kdyby člověk mohl tisknout

vormoni
28. bře 2012

@z4401 No já měla taky jen 10vajíček a to jsem si myslela,že je moc.. 😉 Hlavně at se většina oplodní,at máš dvě pěkné a další na zamražení 🙂 co kdyby..Právě jsem si taky říkala,že na ten 3-4D prdím,ale zase je mi to trochu líto,tak jsem ráda,že jsem objevila tohle..Píšu si s holkama,těhulkama a ty mě právě říkaly ,že mají levnější..a v nemocnici kor.. 😠 Jsem jim vděčná za info 😀 Uvidíš v pondělí,že to bude dobré,drž se 😉

z4401
28. bře 2012

@vormoni Děkuji moc, v pondělí určitě dám vědět jak to dopadlo 🙂

jahodnice
28. bře 2012

@vormoni
někde na diskusi jsem objevila, že Jana čeká dvojčátka

z4401
30. bře 2012

@jahodnice má to i u ikony psané, že je v 9. týdnu, že myslím 4. listopadu čekají dvojčátka 🙂

vormoni
30. bře 2012

Jojo,to je pravda s Janou🙂Tak jsme dnes holky koupili už kočárek,není nový ale ještě rok v záruce,tak jsem ráda,že mámjednu starost z krku..Dám vám se fotečky,opravdu se mi líbí a je jak nový🙂

jahodnice
30. bře 2012

@vormoni
ty jo, ten je krásný!!!!

z4401
30. bře 2012

Holky kam jste prosim pichaly Pregnyl? Do briska nebo do zadecku?

z4401
30. bře 2012

@vormoni Júúúúúú Xlander a červená barvička, dobrá volba. Také jsem měla červený kočárek a mám ho stále schovaný i pro případ klučini ¨)

vormoni
31. bře 2012

Díky holky,jsem ráda,že se vám líbí.. 🙂 doufám, že budu spokojená,viděla jsem je jen u kamarádek,předtím jsem měla nový od perego..Ani ho nemám doma a nemůžu se kochat,odvezem ho na chatu a tam bude čekat..Tam si ho i pak prohlídnu 🙂

vormoni
31. bře 2012

@z4401 Kámoška měla pro kluky taky červený,prostě se jí líbil,tak co.. 😉 Jinak my jsme píchali do břicha.. 🙂

z4401
31. bře 2012

Holky já jsem ťula, já jsem si prohlížela před chvilkou veškeré papíry co mám z CaRu a zvlášť mám papír ohledne Pregnylu a tam vysloveně je napsáno od sestřičky, že si to mám píchat do břicha 🙂)))) Tož tak se mnou, hormony mě asi pěkně lezou na mzek 🙂)))) Tak snad to bude aspoň k něčemu

z4401
2. dub 2012

Holky tak dnes jsem po OPU a máme 12 vajíček,tak uvidíme kolik se jich oplodní a kolik vydrzí, snad bude i nejaká úrodička pro zamrazení (pro případ) 😉 Ale reknu vám, je to bysnis financni jak hrom!!!Ale to jsem tu uz resili. Manzel pry ma spermosky v norme, pry 25 min. coz je pry pekny, ze nej je kolem 32 ci co, ale ze i tak by bylo lepsi dat si ICSI!!!!NO co na to rici ze!!!!Clovek se boji, ze co kdyby nahodou to nevyslo a tak radeji zaplati navic dalsi chechtaky :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru