KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
2. dub 2012

@z4401 Ahoj,tak to je pěkná úroda,uvidíš že se oplodní většina a pak jen aby pěkně rostla,aspon do blastocyst.. 🙂 držím palečky,to bys mohla jít na transfer koncem týdne,nebo až v pondělí?Drž se a dej vědět,jak se jim daří.. 😎

jahodnice
2. dub 2012

@z4401
super úrodička, hlavně ať se jich oplodní co nejvíc a dej určitě vědět, jak pokračujete.

jahodnice
2. dub 2012

@vormoni
A koukám, že máš novou fotečku. Sluší to ti,mamino

z4401
2. dub 2012

@vormoni No ja si davat prodlouzenou kultivaci nebudu, takze vidim transfer na stredu. Prodlouzena kultivace stoji totiz 9 tisic navic a to by nas uz vyslo na nejakych 31 tisic, coz je fakt katastrofa. Ani u Nellinky jsem nemela prodlouzenou a supli me ji hned 3 den do briska 🙂

z4401
2. dub 2012

@jahodnice Tak snad se oplodi aspon ze 5, abychom meli jeste jednu davku na zamrazeni 🙂)) Ale budu rada, kdyz bude vubec neco na ET 🙂

jahodnice
2. dub 2012

@z4401
neboj, dobře to dopadne a mražení už nebudou ani potřeba 🙂

z4401
2. dub 2012

@jahodnice No ja v to doufam a ani si to na minutu nepripoustim, ze by to nemelo vyjit, v tomto jsem zatim optimista. Oto horsi ovsem bude, kdyz to nevyjde, to by bylo vekle zklamani pro me. Sazim porad na to, ze to zatim pokazde vyslo, teda ze se chytla. 😉 Manzel me sice rika, ze at nejsem si tak jista, ale ja mu zato rikam, ze je lepsi myslet pozitivne nez negativne 🙂))

vormoni
2. dub 2012

@z4401 Aha,tak to jo.Já ani nevím,že to tak jde.. 😲Tím lépe,za chvíli je budeš mít v bříšku,určitě jich bude dost na ET a já myslím,že i na zmražení.. 🙂Držím palce 😀

vormoni
2. dub 2012

@jahodnice Děkuji,už je to pěkně vidět..🙂Dělali jsme pár fotek i s Kubíkem,ať mám na památku..no některé se docela povedly..🙂

z4401
2. dub 2012

@vormoni no na me klinice teda kde chodim tak delaji nadstandardni kultivaci (tj. na zahranicnich mediich ci co) a ta uz stoji 6 tisic navic, do toho ICSI 8 tis, mrazeni mam dojem 6 tis, hormony atd to se proste nascita. Musim proste verit, ze to vyjde i bez nejake prodlouzene kultivace, tu jsme fakt nikdy nemeli a chytli se vzdy 🙂

z4401
2. dub 2012

@vormoni Fotecky moc krasne, slusi ti to 🙂

jahodnice
2. dub 2012

@vormoni
krásná mamina

darazv
2. dub 2012

@vormoni Jééé ty si krasna tehulka 😀 postavička super kilá ti asi idú len do bruška 😉 závidim ti,,

darazv
2. dub 2012

@z4401 Ahojky super gratulujem a je jedno kolko sa ti oplodní hlavne nech sa pekne na prvy krát chytí a nepustí po dobu 9 mesiacov 😉

z4401
2. dub 2012

@darazv Tak tak, hlavne at jsou poradne na zavedeni 🙂

vormoni
3. dub 2012

Díky holky,tak zatím jsem v polovině.. 🙂
@z4401 Je mi to jasný,že se to nasčítá..mě ani nikdo nenabídnul bez kultivace..fakt jsem nevěděla, že to stačí,a tím líp 😉 ,že to jde a u vás to bylo i úspěšné..tím lépe 🙂 Člověk bezhlavě poslouchá rady dr.ale zřejmě jim jde hlavně o ty prachy.. 😠 Přeju krásně oplodněné embryjka a ve středu šup s nima do bříška 😀

z4401
3. dub 2012

@vormoni No já to ted konzultuji s jednou divcinou, co se prave timto umelym oplodnenim hodne zajima. Takze nes s do vseho rozhodnu,tak to s ni radeji konzultuji. I co se medikamentu tyce,co brat a v jakych davkach atd. Tak snad me to prinese stesti.

z4401
3. dub 2012

Holky takze: ze 12 vajicek bylo 10 zralych a oplozenych, dnes bojuje 8 embryjek a ET je naplanovany na ctvrtek dopoledne 🙂))) coz je vlastne o jeden den deleji kultivace nez kdyz jsem na tom byla poprve s Nellinkou. Tak snad do ctvrtka vydrzi vsechny a budou pekne bojovat at mame i zasobicku, kdyby nahodou.

jahodnice
3. dub 2012

@z4401
tak to vypadá dobře!!!

darazv
4. dub 2012

@z4401 jééé tak super správička gratulujem 🙂 Zajtra budem na teba mysliet 😉

darazv
4. dub 2012

Holky tak 17.4 idem do Podolí na 10.00hod vysledky z hematologii a 11.00hod vysledky z imunologie ,tak si počkam ešte dva tyždne a hádam to bude stát za to 😉 Zajtra mam volno idem s mojou laskou okuknút jeden dom v Kolíne a ak sa nám zapáči tak ho kúpime,sme sa rozhodli kupit vlastné hniezdečko ako investovat nehorázne sumy do prenajmu bytu 😀

z4401
4. dub 2012

@darazv jééééé tak to si udelate krasny den a drzim palecky at se domecek libi a mate svoje bydlenicko, neni nad to 🙂))) My teke bydlime ve svem domecku,ktery jsem si vlastnorucne postavili 🙂)) a je to fakt super pohodicka. No a 17.4. drzím také palce at to dobre dopadne,at uz prijdou na to, proc to nejde a muzete se vrhnout do dalsiho mimiskovani 😉

jahodnice
5. dub 2012

@darazv
tak ať se domeček líbí a hlavně ať je v něm brzy miminko

jahodnice
5. dub 2012

@z4401
držím palce na dnešní transfer

z4401
5. dub 2012

@jahodnice moc dekuji, snad maji mimisci pekne ustlano a bude se jim v novem pokojicku libit 🙂))

darazv
5. dub 2012

@jahodnice dakujem dom ideme kuknut nakoniec v sobotu 😒 To počasie je fakt užaš 😠 som aj prechladnutá tak dnes to aspon vyležím ked už mám to volno.

darazv
5. dub 2012

@z4401 Ahojky tak ako tehulka?už maš v brušku plod lásky?Snaž sa aspon prvé tri dni vegetit 😉

vormoni
5. dub 2012

@z4401 To je skvělý výsledek,at pěkně vydrží a dnes se úspěšně zabydlí v bříšku🙂 🙂

vormoni
5. dub 2012

@darazv Tobě držím palce s baráčkem,at se vám líbí a s ním vám to otěhotnění určitě vyjde,jiné starosti 😎 17.4.ať se dozvíš dobré zprávy a pak už to půjde jak na drátkách 😀 Brzké uzdravení jinak..u nás prší,je to hnus,dnes mě ven nikdo nedostane.. 😎

vormoni
5. dub 2012

@jahodnice A ty jdeš kdy na inseminaci?Už ted někdy? 😕 Držím také palce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru