KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

danielahe
1. kvě 2012

@z4401 uvidis, ze to bude vporadku, hlavni je, ze hcg roste, budu na tebe zitra myslet.pa 😉

vormoni
2. kvě 2012

@z4401 Ahoj,no to jsi teda měla den.. ☹ Tak hlavně že se vám nic nestalo,chudák malá,ta se asi lekla.. 😒 Také ti přeju dnešní kontrolu at je v pořádku,hcg jak má být s třeba už i srdíčko at bije..To špinění může být spousta věcí,tak se drž a nepřipouštěj si neúspěch..Moc držím palce 🙂 Ozvi se 😵

vormoni
2. kvě 2012

@jahodnice
@darazv A vy holky,kdy máte ty pokusy?Nějak se to vleče co? 😲 U mě vše ok,rostu a těžknu..jezdíme ted na chatu co je hezky a pěkně tam makáme,docela fuška,ale aspon nějaký pohyb mám..Malý se tam vyřádí a snad brzy budem moct i přespat..Zítra jedu na test cukrovky,a chci se také už objednat na 3D ultrazvuk,už jsem začala 28.týden a to je tak prý nejlepší..Také jsme řešili opět jména a mám hové tipy,ale žádné pro mě není top,jako byla Nelinka...Jen pro zajímavost: Veronika,Simonka,Anetka,Daniela,Deniska,Nikolka,Natálka..ach jo.. 😕

danielahe
2. kvě 2012

@vormoni je, taky bych chtela resit jmeno pro holcicku, ale cekame druheho chlapecka 🙂 . Mne se libi jmeno Emily, Ella, Izabella a Claudie, ale z tech tvy se mi libi daniela 😉 -kdyz jsme byla mala, teta mi rikala dadulko (to ji ovsem vydrzelo dodnes, s tim rozdilem, ze ted jsme dadula 😀 ) a Denisa 😉 . Uvidis, ze az to prijde, tak vyberes jmeno, ktere se bude hodit nejvice. A proc neni tom Nelinka?...manza nechce?

z4401
2. kvě 2012

Ahojte holky, tak dnešní kontrola dopadla dá se říci dobře, až na maličkost, že jsem tam na výsledky čekala 2 hodiny, desne!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak HCG minule cca pres 800 a dnesni HCG pres 7200 pry krasne roste, tak jak ma. Na UTZ to bylo stale spatne, pac pry mam mimiska ulozeneho az nehore v deloze a tam pry vaginalni UTZ nedosahne tak viditelne jak kdyz by byl nekde uprostred nebo dole a pres brisni UTZ je viditelnost horsi 😒 ale tak hlavni, ze doktor to tam videl a ukazoval me i kde to je (vacek a v nem malou tesku, ze je to embryjko). Nicmene pristi tyden jdu opet znovu na krev a UTZ takze dalsi cekajici tyden prede mnou. Tak snad to bude uz pak zase o neco lepsi 😒

jahodnice
2. kvě 2012

@vormoni
už bych taky chtěla tloustnout, ale ne z jídla 🙂 . Počítám tak v půlce května IUI a o prázdninách další stimulaci na IVF a pak končím, už na to nemám nervy.Máš vybraná samá hezká jména. Až to jednou budu řešit, nevím, jak to u nás dopadne, skoro pod každým jménem si představí nějaké dítě ze školy...

jahodnice
2. kvě 2012

@z4401
tak to je moc dobře, že je všechno tak jak má, moc ti to přeju, zasloužíš si to. Užívej si těhotenství a na nic špatného nemysli

darazv
2. kvě 2012

@z4401 Vidíš nieje sa čoho báť,všetko je v poriadku tak si pekne užívaj kludné tehulkovanie 😉

darazv
2. kvě 2012

@vormoni Tak zajtra budem držat palčeky a čo sa týka mena mne sa velmi páči Natálka mam uvahe to meno už davno ak budem mat dcerku,ale ani Nikolka nieje špatné,čo sa týka mna ako naschval mi meška mrcha už 8 dní dnes som 40DC a mavam ho na 32DC je to ako zakon schvalnosti ked nechcem menzes tak príde a ked ho chcem tak nie a nie sa spustit 🙂 takže sa mi automaticky aj KET posuva tak budem rada ak ho budem mat vobec kvetnu ☹

darazv
2. kvě 2012

@danielahe Ahojky jasne pamatam si ta 😀 no tak to je velmi uspešne CAR v brne ale pre mna je to daleko každopadne mam posledne tri zmrzlinky v podolí a hrozím sa ak budem musiet podstupit 2ivf ☹ mam za sebou 1et a 3 kety takže ked dorazí mrcha čaka ma 4 ket a hadam aj posledny ,každopadne ak už nebudem mat zmrzlinky a ani uspešne tehotenstvo volím do buducna iny CAR čo ani neviem sa rozhodnut aky hlavne ten najlepší 😀 ale až ked budú na to finance bo je to des 😠 najprv budem chciet s mojou polovičkou vyriešit domček a až potom ked sa našetria peniažky na 2 ivf 😉

jahodnice
2. kvě 2012

@darazv
to vypadá nadějně, třeba už nebudeš KET potřebovat a jsi těhotná, moc bych ti to přála. A jak to vypadá s domkem, už máte něco vybráno?

darazv
2. kvě 2012

@jahodnice Dakujem ale určite nie som robila som si TT (33DC) a snehobílo 😒 bolia ma prsia aj mam tlaky brušku tak čakam kedy už dorazí a ty si dostala mršku?domček ešte len okukujeme necheme sa moc unahlit aby sme potom nelutovali 🙂

jahodnice
2. kvě 2012

@darazv
jo,jo,už dorazila,potvora jedna ☹
mám depresi,dneska jsem viděla asi 6 nových těhulí v domě a v domě naproti...a my pořád nic

darazv
2. kvě 2012

@jahodnice Tak škoda že nam neprišla naraz aspon by sme mali rovnaky termin na transfer,no ja chvalabohu v okolí tehulky nemam ale chytá ma to za srdce ked vidim pri prechadzke so psami nastavájuce maminky s velkym bruškom ☹

z4401
2. kvě 2012

@vormoni Vidím, že řešíš jména 😉 Natálka se mě také moc líbí a to bylo top u mého manžílka, já měla Nellinku a on Natálku, nakonec jsem vyhrála ja 😀 No a tak jsem si říkala, že druhá holčička by byla Natálka, ale bohuzel, mimco podle výpočtů by se mělo když to výjde narodit někdy ke konci roku a to Natálka má někdy kolem Vánoc myslím svátek, takže by byla chudina, kdyby se tak i jmenovala :( No ale jinak se mě líbí třeba Sofie i Sára, ta by se zase hodila k Nelle 🙂

z4401
2. kvě 2012

@darazv no dokud nebude byt srdicko jak o zavod tak nebudu klidna 😉
No a čtu, že tě trápí zase mrška, tak to je fakt zákon schválnosti :( Ach jo. Třeba testik byl horší a proto sněhobílo? Nezkoušela jsi to třeba i později? Moc bych ti přála //

z4401
2. kvě 2012

@jahodnice mocinky mě mrzí, že tak "potvora" dorazila ☹ ach jo. Tak teď ať to rychle uteče a můžeš jít do IUI. Už jsi to řešila v Caru? Vím, že já u IUI brala myslím už 3 den hormony 😉

jahodnice
3. kvě 2012

@z4401
já budu bez hormonů, jen potom utrogestan

vormoni
3. kvě 2012

Ahoj holky,jména jsou problém,pořád nevíme které,jen tipujeme z kalendáře která by šla..Nelinku jsem chtěla já,manžel ne,protože mu připomíná psa ,co měli s bejvalkou..asi by mu ji tím jménem připomínala.. ☹ Jinak test na cukrovku mám za sebou,a zítra budou výsledky..Přijela jsem domů akorát na oběd a kafe,co jsem ráno nemohla dát..a pak jsem si vyzvedla Kubu ze školky s dárečkem navíc -neštovicema.. 😲 Takže jsme volali dr,co si máme koupit a jeli jsme do lékárny a honem nakoupit a doma natíráme pupínky,co se už objevují..Já je naštěstí prodělala jako dítě,takže bych měla být ok..akorát,že jsem dostala rýmu,asi jsem nastydla na chatě..takže je mi nic moc.. 😒
@danielahe Máš taky zajímavé jména,cizí..jak bys řešila svátky?Gratulace ke chlapečkovi 😎
@z4401 Tobě velká gratulace,to je dobře že tak pěkně narostlo hcg,už můžeš být klidnější,ted ještě to srdíčko 🙂 Opatruj se a nic netahej.. 😉
@jahodnice jojo,máš pravdu každé jméno ti někoho připomene,já bych i ráda,takové co ještě není v rodině,at jsme originální a když to nebude nikoho připomínat..což je problém.. 😒 nejlepší by bylo kdyby si malá sama vybrala 😅 Budu ti držet palce v polovině května,dej pak vědět 😉
@darazv Taky bych ti přála jen falešný test a velké překvapení u druhého..a když ne,at brzy dorazí ta mrcha a nezdržuje..

danielahe
3. kvě 2012

@vormoni , tak izabella je v kalendari, myslim, ze claudie nebo klaudie taky a emilka by se pocestila 😀 no ella by asi byla na elisku 😀 😀 😀 , ale to resit nemusis, pac holky ten muj chlap proste asi neumi 😀 😀 😀 , takze to jsme nejak neresila 😀 😀 😀 , ale ted resime chlapecka, chtela jsme daniela nebo jakuba, ale daniela ma segra a jakuba mi zasevyfoukla sestrenice....takze jsme se zatim tak nejak shodli na Tobiskovi 🙂 ...

danielahe
3. kvě 2012

@darazv budu ti prat, aby ti vysel ket a 2 ivf nebylo potreba 😉 ...a kdybys preci jenom chtela treba nejakou konzultaci, tak napis panu doktoru Textlovi, je to clovek na pravem miste a poradi, i kdyby jsi nechodila na jeho kliniku 🙂 , ale budu drzet palecky, aby to tentokrat vyslo. 😉 🙂 ....a at domecek je super 😉

vormoni
3. kvě 2012

@danielahe Máš pravdu,některá tam jsou,ale počeštěná..já bych hlavně chtěla ,aby mělo to jméno pěknou zdrobnělinku,ne každé ho má.. 😒 Hele u nás to bylo také tak,,z Radkový rodiny nejsou moc holky,ale spletli se.. 😠 Možná nám dali to správné embryjko,když viděli ,že kluka už máme,prý se to dá poznat..ale já si vyloženě neřekla..Prý ale někde na klinikách ti dají vybrat..to se mi ale nezdá 😲 Já jsem přešťastná,že se to podařilo a bude páreček 🙂

danielahe
4. kvě 2012

@vormoni no my nemeli vybirat z ceho samej kluk tam na nas cekal 😀 😀 😀

vormoni
4. kvě 2012

@danielahe Jak víš? 🙂
Tak my dneska druhý den neštovic,Kubík je už pěkně osypaný,má to všude akorát na nohou méně..všude natíráme tak 3 denně..je už víc bílý jak růžový.. 😲 Trošku mě to děsí,jestli budou přibývat a nabobtnávat jako už má některé..To je teda nemoc.. 😠

z4401
4. kvě 2012

Holky není tady mezi náma nějaká účetní??????? Nejlépe mzdová????

jahodnice
6. kvě 2012

ahoj holky, tedy to je víkend, prší a prší

verry
6. kvě 2012

Ahoj holky, tento měsíc mě čeká 1.KET. Ráda bych se zeptala, jak je too tu u vás?? Kolik jste si nechaly zavést embijek-kolik se chytlo??? A vyšel někomu KET na poprvé??
Předem děkuji za všechny odpovědi 😉

vormoni
6. kvě 2012

@verry Ahoj,u mě vyšel první ET se zavedeným 1 embryjkem..na KET nedošlo..ale mám ještě 3 v mrazáčku..Ale některým holkám tady snad vyšel, tak ony se ti ozvou 😉 Držím moc palečky 😎

vormoni
6. kvě 2012

@jahodnice Ahoj,no u nás včera nepršelo,to až dnes a ještě i bude.. 😲 Ale nám je to jedno,páč musíme být doma,dokud budem tečkovaný ☹

jahodnice
6. kvě 2012

@verry
ahoj, já byla na ketu dvakrát, pokaždé 2 embryjka a nechytlo se ani jedno ☹ , ale to určitě nebude tvůj případ. Držím palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru