KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

verry
6. kvě 2012

@vormoni to je super že ti to vyšlo hned na poprvé. U mě to tak zprvu taky vypadalo... spousty dalnic, v krvi HCG...ale nakonec to skončilo ☹ takže jdu hned do KETu 😵 snad to bude s uspěšným koncem 🙂
@jahodnice to mě mrzí,chjoo 😖 a jdeš do dalšího KETu? mate ještě mražáčky? já jich mám 5 a furt uvažuju jestli dát jednoho broučka nebo dva 🙂

jahodnice
6. kvě 2012

@verry
já už mrazáčky nemám. V červnu zkusíme IUI, pak ještě jednu a končíme. Do druhého IVF už asi nepůjdeme, špatně to snáším psychicky a v září mi bude už 38 let, tak jsme se prostě dohodli, že si zařídíme život bez dětí 😒

annie29
6. kvě 2012

@jahodnice Nevzdavej to.. Kamaradce ted vyslo 3. IVF a je ji 39.. Vsechno chce svuj cas. Napoprve je to spis nahoda

vormoni
7. kvě 2012

Ahoj holky,tak pátý den neštovic vypadá už líp,malý v noci docela spinkal,žádné velké škrábání.. 🙂 snad už je to na ústupu.. 😅 Včera tady pěkně pršelo,za to dnes zatím slunečno🙂Pěkný začátek týdne přeju všem🙂

darazv
7. kvě 2012

@verry Ahojky tak ja mam za sebou 4 trensfery vysledok 1et-biochemicka gravitace,2ket nic 3 ket nič,4 ket biochemicka gravitace ,takže som sa radovala chvilu 😒 dala som si 2 mesiace pauzu prešla roznymi testami imunologie,genetika,hematologie a som uplne v poriadku jedine čo má priatel malo pohyblive spermie,,,tak nechapem kde je problem že po 4 transferoch nie som tehotna 😠 akurat idem znovu na KET jak ty tento mesiac 🙂 v nedelu som dostala mrchu(svina meskala 2 tyždne) a 17.5 idem na UZ kvoli sliznice a velikosti folikulu a potom ak bude všetko oki tak na KET vychadza mi to na cca 25.5,a ty ideš kedy presne na KET?držim palčeky ja mam posledne tri zmrzlinky v zasobe tak sa budem modlit aby to prežili 😀

darazv
7. kvě 2012

@vormoni Ahojky tak to vyzerá už chvalabohu s malým lepšie,,nezavidim mu ☹ mne už konečne mrcha dorazila 17.5 idem na UZ a potom na KET cca 25.5 🙂 inač mam všetko po starom akurat že ma sere to počasie 😠

darazv
7. kvě 2012

@verry a aby som nezabudla vždy som si dala zavest 2 mimisky 🙂

jahodnice
7. kvě 2012

@darazv
počasí mě taky pěkně s...víkend propršel skoro celý, zítra volno a taky to na sluníčko nevypadá ☹

jahodnice
7. kvě 2012

@annie29
a jak to vypadá s tebou? Půjdeš do dalšího IVFka?

darazv
7. kvě 2012

@jahodnice Dnes cely den pršalo zamračene bolo a teraz tu svieti slnko to počasie si s nami robí čo chce 😀 kedy maš UZ?nech viem kedy ti silno držat palčeky 😉

jahodnice
7. kvě 2012

@darazv
nechám to až na červen, nemám teď nějak náladu běhat po doktorech, potřebuju si odpočinout, hlavně psychicky. Do dalšího IVFka už asi nepůjdeme, zkusíme tak dvakrát inseminaci a pak to necháme na přírodě, nemám už sílu to zkoušet znovu. Prostě se začínáme smiřovat s myšlenkou, že my prostě děti mít nebudeme
Hned jak vykouklo sluníčko, přesunula jsem se na balkon, abych si ho užila....

darazv
7. kvě 2012

@jahodnice Ja ta chapem tiež som aj rada že som si odpočinula od CARU teraz tam vlastne pojdem po skoro troch mesiacoch a necham to na osud prve tri dni ostanem doma a potom normalka do prace a žiadny test nebudem si robit počkam na krv,,nijak to neovplivním,,po mojích skusenostiach s testami končím čo sa má stať stane sa 🙂

jahodnice
7. kvě 2012

@darazv
při minulém pokusu jse taky byla doma jen tři dny a pak normálka v práci. Doma se člověk akorát užírá a pozoruje a navíc přijde o peníze ☹ ještě bych tak potřebovala, aby kolem mě nebylo tolik těhotných. Bydlíme v novostavbě a já mám pocit, že letos jsou snad všichni okolo těhu, jen já ne, když nepočítám dvě důchodkyně, co bydlí ve vedlejším vchodě...

vormoni
7. kvě 2012

@darazv No zdá se to lepší,hlavně už je veselejší 🙂 Budu ti moc držet palce,aby už to tentokrát vyšlo..Měla jsi slušnou pauzu,ale i to je potřeba,zcela tě chápu.. 😉 U nás to ted taky svítí,ale střídá se to pěkně..apríl 😅 My ted sledujeme hokej,je to ale bída.. 😕

vormoni
7. kvě 2012

@jahodnice Tak to je škoda,že to s IVF vzdáváte..vím,že je to psychicky i finančně náročné,ale zase ta pravděpodobnost .. 😅 Moc bych ti přála úspěch v IUI,i když sama vím,že nám to nevyšlo..budu držet palečky 🙂S těma těhulkama máš teda pech..já jich tu zas tolik nepotkávám..ale na pár jsem už taky narazila 😉Počasí se jistě brzy vyblbne a přijdou i lepší nálady,opatrujte se holky 😵

jahodnice
7. kvě 2012

@vormoni
tak nějak už nemám sílu bojovat...IUI velkou šanci nedávám, beru to spíš jako tak na zkoušku, abych měla pocit, že jsem ještě pro to, abych měla dítě udělala.Od září chci začít chodit na kurz francouzštiny, už jsem od maturity hodně zapomněla, málo ji používám a chci si udělat státnici.

vormoni
7. kvě 2012

@jahodnice Tak jak myslíš..Je fakt že s novým cílem,se to pak může podařit spontánně a o to větší by jste měli radost🙂

jahodnice
7. kvě 2012

@vormoni
to by bylo fajn, ale takové štěstí já mít nebudu. I bez dětí se dá žít...
Co jméno pro princezničku? A výbavička, už je přichystaná?

vormoni
7. kvě 2012

@jahodnice To je ale pesimismus.. 😠 Určitě se žít dá,ale není to ono..také je tu adopce a sposta kojenců,co nemají pořádné rodiče.. 😕 jméno stále nemám vybrané,manžel mele pořád o Natálce,jsem už krapet nahlodaná..ale tak jednoduše mu to nedám,když mi zavrhl Nelinku.. 🙄 Výbavička už nějaká je,mrkni mi na album..pomalu nakupuju a spoustu věcí máme už po Kubíkovi,jako postel,přebalovák,jídelní židličku a tak.. 😎

verry
7. kvě 2012

@darazv ahoooj, ja byla dnes v CARu jsem 12DC, vyfasovala jsem pregnyl, večer píchnout a za týden v pondělí 14.5. jdu na KET 😉 je to můj první KET, a necháme si nakonec zavést dva broučínky 😵 😵
držííím pěstě, maš toho tolik za sebou. ted už to určite vyjde! 😉

darazv
7. kvě 2012

@verry Jééé gratulujem tak budem silno držat palčeky a urobila si dobre s volbou 2 mimiskou 🙂

jahodnice
7. kvě 2012

@vormoni
do adopce ani pěstounské péče nejdeme, tak odvážní nejsme

jahodnice
7. kvě 2012

@vormoni
oblečky jsou opravdu nádherné, mají teď na mimča spustu krásných věciček. Já chci taky nakupovat
🙂 🙂

jahodnice
7. kvě 2012

@verry
Držím palce ať to vyjde a mimísci se drží vší silou celých 9 měsíců

verry
8. kvě 2012

@jahodnice děkujuuu 😉

vormoni
8. kvě 2012

@jahodnice Třeba to přijde časem..ale lepší budou vlastní,tak se snažte🙂

vormoni
8. kvě 2012

@verry V pondělí budu držet palečky,at se mimískové u tebe zabydlí a hned na 9 měsíců.. 😀 😎

jahodnice
8. kvě 2012

ahoj holky, tak alespoň u nás to vypadá na celkem hezký slunečný den.hned po obědě se zaparkuju na balkoně, udělám si kafčo a budu si užívat volno.Hezký den všem!

verry
8. kvě 2012

@vormoni děkujuuu 😉

verry
8. kvě 2012

@jahodnice jojoo, dnes bude snad krásně, tobě též krásný dník 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru