KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
29. čer 2012

@darazv Já se jen bojím ,když si to rozhodnu samaproti jeho vůli,že na mě pak bude naštvaný a dlouho mu to nepůjde pod nos,nechci si kazit radost při tak velkém okamžiku ...to je přece nesmysl...Budu jeden velký hormon a měla bych být v klidu..ne?Chlapi jsou ale natvrdlí,nebo hlavně ten můj.. 😕 😒 😠 Moc ti držím palce at máš za to čekání aspon dvojitou radost a budeš mít hned dvě miminka.. 🙂

jahodnice
29. čer 2012

@vormoni
my jsme o jménech pro děti ještě nemluvili, myslím si, že v našem případě to je zbytečné. Mně by se pro chlapečka líbilo jméno po mně, tedy Martin a pro holčičku asi Zuzanka.
Jinak být tebou, nenechala bych si do jména kecat a prostě by to byla Nelinka a hotovo 🙂

darazv
29. čer 2012

Ma teraz napadlo na krv mam ist 9teho to je moje štastné čislo som narodena 9.9 o 9tej hodine rano,s mojím priatelom som sa dala dokopy 9teho,moja staršia fenka je narodena 9teho už len potrebujem dopísat som tehotna 9 teho ale aj moj prvy ET bol chvilku radostny ,,a potom ked som šla na krv 9.9 a hcg začalo klesat to som mala smutne narodky nikdy na ne nezabudnem ☹

jahodnice
30. čer 2012

@darazv
tak ať ti 9.červenec přinese štěstíčko, které se u tebe v bříšku zabydlí na 9 měsíců 😉

darazv
30. čer 2012

@jahodnice dakujem ale mam obavy,,nechapem jak je možné že v týchto horučavach a ja som prechladla ☹ vkuse kýcham robila som si aj harmanček nad parou a prd z toho,,ach jaaaj to sa može len mne stat dufam že to mimiskom neubliži a držú sa,,

vormoni
1. črc 2012

@darazv Ahoj,já byla také nachlazená hned po IVF a bála jsem ,se že ten kašel mi to zkazí a přesto to vyšlo.. 😉 Neztrácej proto naději, ale šetři se.. 🙂 Je to hnus být nemocná v těch vedrech,to ti věřím..a co teprve být v 8.měsíci..:-O Ale to už vydržím,že jo 😉 😎 Tak včera jsme už pár 3D fotek vytvořili,ručička na oku zmizela,ale byl tam ve spodní části pupečník,takže nějaké nerovnosti zůstaly..ale mám aspoň něco a už ji dál nebudu trápit 😅 Přikládám fotečky ,co jsem dostala 🙂 přeju Vám všem brzy podobné snímečky vlastních prcků.. 😵 😵 😵

jahodnice
1. črc 2012

@vormoni
To je krááása, ani nevíš, jak ti závidím...

jahodnice
1. črc 2012

@darazv
mě taky bolí v krku, mám i horečku, tak jsem si nasadila zbytek nějakých antibiotik, co jsem měla doma. Je pravda, že u mě ale o nic nejde.Hlavně buď v pohodě, odpočívej a věř těm svým prckům 🙂

darazv
1. črc 2012

@vormoni Nadhera 🙂 zavidim,,mne už je lepšie večer som si dala čajík a paralen a vyzera že to kusok zabralo 😀

darazv
1. črc 2012

@jahodnice to nieje normalne že človek v horučavach ešte aj ochorie,tak pekne krasne odpočivaj v postielke 😉

jahodnice
1. črc 2012

@darazv
dneska už je mi líp, ale včera v pátek to byla hrůza. Raději ani nechodím na sluníčko, válím se v obýváku u televize.To je úžasný začátek prázdnin ☹
Hlavně, že je tobě líp

vormoni
1. črc 2012

@darazv To je dobře,že je ti líp,aspon budeš brzy fit..škoda pěkného víkendu,co?..My jsme zalezlí doma,v tom vedru se nedá jít nikam,být na chatě to je jiná,ale nejde to,ráno byli chlapi na závodech večer dnes i zítra jde táta na noční..Takže na chatu až v úterý.. 😉 Musím se dnes ještě 1x pochlubit,Kubík dnes závody vyhrál a má pěknou zlatou medaili 🙂

darazv
1. črc 2012

@vormoni gratulujem 😀 ten musí byt hrdý na seba a vy pyšny na neho 😉 je zlatučky.

jahodnice
1. črc 2012

@vormoni
je to šikula

vormoni
1. črc 2012

Díky holky 😀

vormoni
3. črc 2012

Ahoj holky,tak jak to jde?Co darča,jak se cítí,už je zdravá?U nás červencovek se začlo rodit,jedna přesně v termínu a druhá o 3dny dříve..U mě se asi ještě nic nechystá,byť je to samá bouřka.. 😲 😅 Zítra jdu poprve do porodnice na monitory a kontrolu,uvidím co mi řeknou..Dnes odpol odjíždíme na chatu a budem tam až do pátku,tak se ozvu pak..Držím všem palce 😀

darazv
3. črc 2012

@vormoni ahojky tak držim palčeky ja som uz oki paralen a cajik zabral 😀 skusim testik stvrtok 😉 skor to nema ani zmysel tak sa držkaj a prajem prijemne dni na chate 😉

jahodnice
3. črc 2012

@vormoni
držím palečky na kontrolu a na chatě si to hezky užijte

jahodnice
3. črc 2012

@darazv
ve čtvrtek budu držet všechny palce, které mám

darazv
3. črc 2012

@jahodnice dakujem si zlatá 😉

darazv
4. črc 2012

@jahodnice ahoj samozrejme blbka som si urobila testik dnes a ani náznak // 😠 no mam ešte pred sebou 4 dni tak budem stale dufat a verit // 😉

jahodnice
4. črc 2012

@darazv
A kolikátý jsi dnes den po KEtu?V caru říkali testovat nejdříve 10.den. Nezoufej,vydrž ještě ty 4 dny, pak tam určitě budou vysněné //

darazv
4. črc 2012

@jahodnice 9 den ☹

jahodnice
4. črc 2012

@darazv
ještě vydrž, ty // tam určitě budou

jahodnice
5. črc 2012

Moje prázdninová tvorba

jahodnice
5. črc 2012

@darazv
ahoj Dari, tak jak dnes?

darazv
5. črc 2012

@jahodnice ahojky dnes som si ho urobila pred hodkou ked som došla z prace a v limite sa mi objavil duch,,nejdem sa ešte moc radovat po mojích skusenostiach ale potichučky sa teším 😉

darazv
5. črc 2012

@jahodnice nadhera klobuk dole 😉

jahodnice
5. črc 2012

@darazv
Super, vypadá to nadějně,držím pěsti

jahodnice
6. črc 2012

@darazv
co dušík,sílí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru