KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
6. črc 2012

@jahodnice ahoj mojka tt si budem robit až v nedelu chcem mat krasny vikend a nepokazit si ho ak by tam nebolo nič 😉 či to už dopadne tak alebo onak som neskutočne plná energie že ma to len tak nezlomí na vyber ani nemam hold život pojde dalej 🙂

jahodnice
6. črc 2012

@darazv
určitě tam budou //,neboj. V neděli dej určitě vědět,držím i palečky a moc ti mimčo(a) přeju

vormoni
7. črc 2012

@jahodnice Ahoj,krásné věcičky,kolik miminek z nich bude mít radost..:o)

vormoni
7. črc 2012

@darazv Ahoj,dobré zprávy čtu,moc doufám,že to tentokrát bude jak má být,počkej na neděli a dej vědět,opatruj se a nic těžkého nedělej,relaxuj-nic jiného ani nejde v těch vedrech vid? 😀 😀 Držím všechny palečky🙂 😎

vormoni
7. črc 2012

Jinak u mě dobrý,kontrola proběhla,monitor mi natočili,zatím je vše v klidu,ani bouřky s náma nic nedělají.. 😎 Na chatě jsme se furt chladily(obě)v bazénu a není nic lepšího 😀 Ted tedy 4 dny doma,ale spousta práce přede mnou,velké prádlo,chystání oslavy pro Kubíka,dort,návštěvy...nudit se nebudu.. 😅 😕 Ale musím to zvládnout ještě 2 v 1 😀 😀 Pěkný víkend holky 😉 😎

jahodnice
7. črc 2012

@vormoni
díky za pochvalu, v pondělí s věcičkami vyrazím do Motola, už mám rozdělané další soupravičky.To je dobře,že je všechno v pořádku,Nelinka si počká na lepší počasí, je jí jasné, že teď by to bylo v porodnici peklo...

darazv
7. črc 2012

@vormoni Ahojky tak včera som mala prišerne bolesti a nevidim to ružovo 😠 dnes tie bolesti su menšie a pravdu povediac ani nemam chut si robit test zajtra asi to necham na krv v pondelok to bude jasné 😒 bože ako to letí zachvilu mas princezničku v naručí 😀 opatruj sa pekny vikend vam prajem
@jahodnice pekny vikend vam prajem
😀

jahodnice
7. črc 2012

@darazv
tobě taky pěkný víkend a hlavně víkend bez bolestí. Na pondělní krev držím palce. Já už jsem z toho vedra nějaká zmožená, k obědu jsem udělala jen rychlovku - těstovinový salát s tuňákem a teď se válím u počítače, dávala jsem si nové fotky na facebook.

darazv
7. črc 2012

@jahodnice dakujem no to vedro je des človek nemože normalne fungovat 😠 tak aj ty máš fb? a aké fotečky dávaš?

vormoni
7. črc 2012

@darazv Tak snad to ještě neznamená konec nadějí,držím palce v pondělí.. 😉 Tady bylo dopol dobře pod mrakem,pak dokonce sprchlo..ale ted zas leze pecen.. 😲

vormoni
7. črc 2012

@jahodnice Tuňákový salát dobrý,taky bych si dala..já pekla plecko a k tomu rýži a rajčat.salát..A ted ještě bublaninu.. 😎

darazv
7. črc 2012

@vormoni no pondelok je pomaly za dverami a budem vediet na čom som 😉 rozmyslam že ak to zase nevyjde čím mám ešte prejst aby zistili problem neuspechov,,,chcela som ist na laparoskopii ale som čitala ked ma priatel pomalé spermie tak mi je to na nič podstupit ,,tak ja už neviem

vormoni
7. črc 2012

@darazv No to si nech radši poradit od dr.,pokud ty jsi v pořádku,tak je to asi zbytečný zásah a radši bych zkoušela inseminace a to umělé,kdyby to nebylo tak drahé.. 😒 Já ted našla naše první příspěvky,sama jsem si už nepamatovala,jak to bylo když jsem čekala na test po IVF..A tam mě akorát píchalo v podbřišku jeden den kdy jsem i špinila a myslela jsem že to dostávám,bolela mě i hlava.. a to došlo zřejmě k zahnizdění..test s duchy jsem měla 11.den..po ET.. 😕 Drž se 🙂

jahodnice
7. črc 2012

@darazv
na fb jsem dávala fotky domu, kde bydlíme a kytičky na balkoně

jahodnice
7. črc 2012

@darazv
a ty máš fb?

darazv
7. črc 2012

@jahodnice jasné už dlho,, komunikujem aspon takto so surodencami 😀

jahodnice
7. črc 2012

@darazv
já jsem si fb dělala kvůli neteřince, píšeme si spolu a posíláme si fotky

darazv
7. črc 2012

@jahodnice jééé tak to je zlaté 🙂

jahodnice
7. črc 2012

@darazv
jo,jo, je to super. Je to moje jediná neteřinka od bráchy a moc si to spolu užíváme. Příští týden o víkendu se za ní jedeme podívat na tábor a asi v srpnu bude u nás - chystám výlet parníkem, 3D kino, znovu Dinopark ...Už se obě moc těšíme, dokonce i můj Jirka - dost spolu blbnou

jahodnice
8. črc 2012

@darazv
Dari, na zítra držím palečky a určitě dej vědět, jak jsi dopadla.Já ráno razím do Motola s čepičkami a botičkami udělat radost nedonošeňátkům.

darazv
9. črc 2012

holky je to negativní ☹

jahodnice
9. črc 2012

@darazv
to snad ne???!!! Je mi to opravdu moc líto, moc jsem ti to miminko přála. Plánuješ další IVF?Vyraž na dovču, naber síly a pusť se do dalšího boje. Jednou se zadařit prostě musí

darazv
9. črc 2012

@jahodnice Martinka dakujem chcem aby si rovnako uvažovala a nezdavala sa 😉 my kazdopadne zajtra ideme ešte do podoli pokecat s dr teda skor priatel je neskutočne vytočeny a chce vediet kde je fakt problem a chce všetky vysledky čo mame u nich zobrat a poslat ich do prdele samozrejme ze v dobrom proste podat ruku zbohom,,,som objednana k svojej gynekološke o tyzden ona je zastanca umel,oplodnenia a krmenia svinstva do tela chce nam pomoct že priatela pošle na spermiogram a ak to bude zlé ale na hranici čo samozrejme bude,,,tak chce nasadit 3 mesacnu kuru pre neho chvali liek profertil že vela parom pomohla a že ked vieme dat do Ume,oplodnenia tolko penazi tak prečo nevyskusat lieky za 3000kč a bez hormonalnych svinstiev,,takže skusime toto a možno mna ešte pošle na laparoskopii a urobi horm,profil 😉 a na dovču neviem kde ist ked sme všetky uspory dali do podoli ☹

jahodnice
9. črc 2012

@darazv
Ahojky Dari, my chceme příští cyklus zkusit IUI, co bude dál se uvidí.Nevím, jestli pojedeme na dovču, možná nějaký prodloužený víkend v Paříži...
A co třeba zkusit změnit CAR?Já jsem byla v Motole s čepičkami a bačkůrkami, viděla jsem ta malá miminka a chtělo se až plakat.

jahodnice
10. črc 2012

@darazv
ahojky, tak jaké jsou novinky po dnešní návštěvě CARu?

darazv
10. črc 2012

no dnes sme mali dlhy rozhovor s darebnym samozrejme hned jeho prva veta - co nám to deláte? ,,,tak kukam na neho jak blazon a hovorím mu či si robí zo mna srandu? tak sa obhajoval tým že je to proste matka priroda atd že to niekedy holt trvá a bla bla bla,,,že asi navzdorujem tomu tak som sa začala smiat že je vtipny,,,,no kažopadne ma poslal na laparoskopii nech na mna kuknu z vnutra,,,takže 8.8 idem na pred operačnu konzultaci a cca 14 dni na to pod kudlu a medzitým idem moju lasku poslat na spermiogram a pchat ho liekmi kažopadne ak pojdem niekedy ešte do 2 ivf zmením určite CAR ,, 😀

jahodnice
10. črc 2012

@darazv
no jo IVF je pro ně dobrý výdělečný podnik. Když jsem dávala jedné holčině zbytek mých léků na stimulaci, říkala mi, že jde do 10.pokusu - při jednom odběru vajíček jí propíchli vejcovod a při další stimulaci jí dali tak silnou dávku injekcí, že se jí ucpal druhý vejcovod. Mám pocit, že zkoušejí co vydržíme.
Jinak my asi taky zkusíme profertil a necháme se překvapit.Jinak změna caru asi není na škodu.
Držím palce, ať laparka dopadne dobře, kam na ni jdeš?

darazv
10. črc 2012

@jahodnice jéééé Martinko žeby sme išli do toho spolu naraz 😀 urobia mi ju v podolí ešte som zabudla napísat že mam prist do caru na hormonalny profil na 2-5 dc 😉 ale sranda doktor si myslí asi že ked budem po laparke že sa znovu u nich vrhnem do toho čo samozrejme ani za boha 😠 mojka ty si bola na laparke?

jahodnice
10. črc 2012

@darazv
na laparce jsem nebyla,ale taky o ní uvažuju,abych vyloučila všechny možné příčiny neúspěchu. Hormonální profil mám v pohodě.Prostě teď toho svého drahouška nacpu práškama a třeba se nám zadaří přirozeně. Já se taky dám psychicky do pohody, mám prázdniny.

darazv
10. črc 2012

@jahodnice na tvojom mieste by som na nu šla čím skor vie ti dat žiadanku aj tvoja gynekologička je pravda že do vnútra nevidime a ani v care do nas nevideli,,, takže už len pre pocit či je všetko jak má ja do toho idem,,,na jednej strane aj budem rada ak mi niečo zistia ale na drujej strane ak by som bola oki zase by som bola v otazkach prečo? prečo sa nedarí ked som oki 😠 život je fakt boj,,,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru