KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jana321969
23. lis 2011

MUZE BOLET DULE PODBRISEK JAK KDYBY MELA DOJIT MS I KDYZ BERES UTROGESTAN?

vormoni
23. lis 2011

Tady přikládám dnešní testík,pro ty které ještě neměly to štěstí, vidět jak to vypadá..

jana321969
23. lis 2011

TY VOLE NÁDHERA JA TO JEŠTĚ NIKDY NEVIDĚLA A DOUFAM ZE NEKDY BRZO UVIDIM 🙂

vormoni
23. lis 2011

@jana321969 Určitě může,píchat např..Taky můžeš začít špinit,to by se mohli uhnízďovat.. 😉

jana321969
23. lis 2011

DNESKA JSEM 9 DEN OD ET - nešpinila jsem, ani po transferu ani po punkci.

blanula85
autor
23. lis 2011

@vormoni máš nádhernej testíček 🙂 doufám že ho taky takhle vylovím 🙂

blanula85
autor
23. lis 2011

já žádné špinění nemám....jsem dnes 6-tý den tak snad jsou už uhnízdění,to už by ale měli ne??

vormoni
23. lis 2011

Nevím,jestli to špinění je vždy při zahnízdění,třeba ne..Ještě máš čas..Utrogestan jsem začla brát po ET hned druhý den..a stejně jsem ho brala i při inseminacích,hned ten večer.. 🙂 Ted jsem si ho začala zavádět,jinak jsem ho polykala..

blanula85
autor
23. lis 2011

já ho mám taky doma,tak jestli nám to klapne tak ho pak taky budu pojídat

jana321969
23. lis 2011

@vormoni ja taky 4 rano 4 denne od punkce ale - je mozne kdyz ho beru ze by me mohlo bolet dule jak kdybych to mela dostat slabo teda??? nebo diky utrogestanu by to nemelo ani bolet

blanula85
autor
23. lis 2011

a na tu krev po pozitivnim testu se může i dřív než za těch 14 dnů?já mám sveho gyn.dr. tady v místě taže bych mohla jít popřípadě i k němu než čekat?

vormoni
23. lis 2011

@blanula85 a ty ho nemáš užívat hned po ET či KETu(zapomněla jsem co máš..)???Mě říkali že utrogestan vytváří něco jako "peřinu" pro to embryo,aby se lépe a snadněji uhnízdilo..proto bych myslela že ho máš také brát..ne?..

vormoni
23. lis 2011

@jana321969 já ti nevím mě nebolelo nic,ale bolela mě hlava,(což mívám místo bolestí v podbřišku před menstr.změnilo se mi to po porodu..),takže jsem se bála ,že dostanu tu menstruaci,jako vždy předtím..tuším to bylo ten 8.den,kdy jsem i špinila..A nepřišlo nic.. 😀

blanula85
autor
23. lis 2011

já mám místo něj injekce agolutin,je to v podstatě to samé

vormoni
23. lis 2011

@blanula85 Na tu krev podle mě můžeš jít po tom testu pozitivním..

vormoni
23. lis 2011

@blanula85 aha,tak to jo 😀

blanula85
autor
23. lis 2011

furt se taky na něco ptám,tak doufám že se holky nezlobíte 😀 jinak jsem moc ráda že si s vámi můžu tady povykládat 🙂

jana321969
23. lis 2011

@vormoni prave nevim jka to chodi jeslti by me vubec dosla kdyz uz beru tak dluho vcelku ten utrogestan tak proc me to dule chvilema nejvci dneska teda boli podbrisek zatim vkuse asi 20 min. ale ne moc.

jana321969
23. lis 2011

@blanula85 nevadí mě 🙂

jana321969
23. lis 2011

ja jsem taky rada ze si muzu o tom sněkým říct poradi.

blanula85
autor
23. lis 2011
vormoni
23. lis 2011

Mě taky nevadí..jen když můžu říct něco z vlástní zkušenosti,jinak jsem laik... 🙂 Také mi to pomohlo,že jsem tady s váma mohla probírat den po dni,on si to málokdo umí představit..ty nervy.. 😕

jana321969
23. lis 2011

ja nejsem laik ale nekdy uplny debil 🙂

blanula85
autor
23. lis 2011

nervy to jsou hrozný,mě se zdá o testech dnes se mě zase zdálo o mé známé že byla těhotná a já jsem jí šahala na břicho a cítila jak ten malý tam kope 😀 bylo to jak živý ten sen.mě už asi fakt hrabe 😀

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
můj doktor se jmenuje Ilič,embyjka mi taky zaváděla Jaržembovská.

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Tak u Iliče jsem byla několikrát..a ted jsem se mohla objednat k němu nebo k ní,tak jsem si vybrala ji,když mi ho zaváděla..Ke mně se choval ok,ale některé ženské si na něj stěžovaly,že byl arogantní a neochotný vysvětlovat..Ale co,všichni se snaží pomoci..a tak to musíme brát🙂

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
já k němu chodím jako ke svému gynekologovi, mám jeho soukromé tel.číslo,když něco potřebuju můžu mu volat i domů,třeba i o víkendu.Já s ním vycházím naprosto v pohodě,dělal mi i punkci vajíček,vždycky se snaží mě uklidnit,prostě pohoda.

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Tak ho znáš nejlíp🙂Jak říkám,byl v pohodě,ale musela jsem si na něj zvyknout..ona to je dycky rychlost, když tam s někým jsi,prohlídka,pak domluvit ,kdy bude zákrok,kdy prášky,atd..člověka za tu chvíli moc nepoznáš.. 😉

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice A k čemu je ta punkce?

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
já to mám jednodušší,všechna vyšetření před stimulací a během stimulace jsem absolvovala u něj v odinaci a do Iscaru jsem jen nesla výsledky. Je to příjemněnjší než chodit pokaždé k někomu jinému.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru