KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
22. črc 2012

@jahodnice Nemyslím,že přehnaně,jen že by ti to jinak nepřišlo tak moc,kdybys byla jednou z nich..Vím,že ti to určitě přijde líto,taky jsem těhulky tak vnímala,dokud jsem i já nebyla mezi nima.. 😉 Tolik ti přeju, aby jsi se mezi ně zařadila taky..opravdu 😵 Tak kdy vyrazíte s přítelem na tu dovču či poznávací zájezd?

jahodnice
22. črc 2012

@vormoni
s dovčou zatím nevím, najdeme něco v last minute a vyrazíme. Doufám, že se jednou dočkáme malého pokakánka 🙂

vormoni
22. črc 2012

@jahodnice Určitě vyražte,jen vám to prospěje,jako každému 😎 😀

darazv
22. črc 2012

@vormoni
@jahodnice ahoj holky už som tu pisala že priatelovi som objednala tie lieky na spermie,berie ich zatial tyžden a je to 3 mesačná kúra,ale boli sme vo štvrtok na spermiograme že jak to vyzerá teraz a ako to bude vyzerat po troch mesiacov či tie lieky pomožu,,samozrejme sme boli dost sklamany pretože zatial čo pred rokom mal pohyblivost vyše 40% teraz ju ma necele 30% dr sice hovoril že sa to kolíše plus minus ale nemame tak zlé spermie na zazrak počat prirodzene,,hlavné je že nie su patologicke,,a bol velmi rád že začal uživat PROFERTIL tak to nechame na osudu a ak to do troch mesiacov nepomože pojdem do 2IVF samozrejme zmením CAR,teda ešte ma čaka ta laparka tak som zvedava jak to dopadne,,Monika tebe prajem aby si mala princezničku už u seba a tebe Martinka aby si do toho šla myslim ivf ked už tak s nami vybabrali s tým iui,,,ozaj monika na mene ste sa už dohodli? 😉 majte sa krasne

jahodnice
23. črc 2012

@darazv
na IVF se necítím, nechci být zase zklamaná. Asi to necháme osudu a děti mít nebudeme...Přříští týden přijede neteřinka, tak přijdu na jiné myšlenky.
Hlavně aby příteli ty léky pomohly, taky o nich uvažujeme

vormoni
23. črc 2012

@darazv Já vím,že berete ty léky.. 😉 Tak hlavně at prospějí a jinak si užívejte léta,a než půjdeš na operaci tak dej vědět ať můžem držet palce.. 😎 Děkuji,dám vědět,jakmile se něco změní na mém stavu.. 😀 😀

darazv
27. črc 2012

@jahodnice
@vormoni Ahojky holčiny moje tak máme tu piatok a ja vam chcem popriat prijemny vikend 🙂 dnes idem z mojou laskou do berouna na chatu k jeho rodine tak si to užijeme vo velkom 😀 dnes mam riadne bolesti vaječnika(ovulka) tak by sa mohol stat cez vikend zazrak 😉 nebola by som proti,,,Monika sem tam nakuknem na stranku mimi červenci tak som velmi rada že mas s kym zdielat pocity atd,uži si chatu a potom rychly bezbolestný porod 😉 majte sa krasne cmuk

jahodnice
27. črc 2012

@darazv
jéé, víkend na chatě- grilování, pohodička, závidím. Držím palce, ať se o víkendu zadaří 🙂 , my jsme se taky během týdne intenzivně snažili 😉 tak uvidíme..
užij si víkend

darazv
27. črc 2012

@jahodnice ahoj tak už sme na chate mam na zahrade zapnuty NT pocuvame hudbičku opekame popijame vinko 😉 inač monika je uz porodnici čitala som jej komentar z inej diskuze 🙂

jahodnice
28. črc 2012

@darazv
ahojky, to je pohodička...taky jsem četla na diskusi miminko v červenci, že už je Monča v porodnici. Snad se nám brzy ozve a pochlubí se s Nikolkou. V tomhle vedru jí to fakt nezávidím.

vormoni
29. črc 2012

Ahoj holky,v porodnici jsem byla od pátku do dnešního rána,ale pustili nás ještě domů..Malá ještě není správně načesaná 😀 V pátek na monitorech to vypadalo,že má problémy s dýcháním,kdo by neměl v tom hicu.. 😲 tak si mě tam radši nechali,v sobotu to už bylo lepší a jelikož ani dnes se to nezhoršilo a monitor byl jakžtakž,poslali mě domů..Zítra půjdu ráno opět,holt mě budou kontrolovat..ale na vyvlání je moc brzy,jsem otevřená jen na 1 prst a bolesti se také zklidnily,jen lehce špiním,to asi jak mě dr.kontrolovat zevnitř.. 😅 😕 Zátka mi ale začla odcházet ve čtvrtek.. 😉 Dnes přijede babi,myslela že mě tam dnes s chlapama navštíví,ale jsem ráda,že nemusí,malého jsem 2 dny neviděla a asi bych to obrečela..takto se budeme spolu doma těšit až to samo vypukne 😎 Babi bude mít aspon zážitek s přímého přenosu..Obě vás zdravím a doufám,že se snaženíčko vyplatilo a že jste měli lepší víkend než já..Ale zas tak zlé to tam nebylo,seznámila jsem se více s prostředím,co snad brzy uvidím už naostro.. 😅

darazv
29. črc 2012

@vormoni ahoj a ja že už máš malú v naručí 🙂 jej sa asi velmi páči u teba ale verim tomu že čo chvila bude už kukat na tento svet 😀 hlavne nech to už mas za sebou a užívala si malú 😉 držkaj sa pa

jahodnice
29. črc 2012

@vormoni
je to prostě ženská, musí se nakrášlit 🙂

darazv
31. črc 2012

@vormoni Monika tak pondelok bol pre teba den D teším sa s tebou a hlavne sa teším na fotečky malej princezničky 😉

jahodnice
31. črc 2012

@vormoni
moc gratujuji k Nikolce a těším se na fotečky

jahodnice
3. srp 2012

Kočky, přeju vám všem krásný víkend! Od pondělí budu hlídací teta, tak doufám,že si to s neteřinkou pořádně užijeme, už se moc těším.

darazv
3. srp 2012

@jahodnice Ahoj aj tebe prajem prijemny vikendík a hlavne vela radosti s neterinkou aspon si to užiješ 😉

jahodnice
4. srp 2012

@darazv
tak neteřinka místo v pondělí dorazí už zítra, takže kmitám - vařím, převlíkám peřiny,...navíc má v pondělí dorazit moje věrná červená kamarádka, už mě pekelně bolí břicho 😒

darazv
4. srp 2012

@jahodnice Ahoj tak to je super že ju už budes mat zajtra 😉 a mrcha kiežby si sa mylila a nedorazila už 😉

jahodnice
4. srp 2012

@jahodnice
ani nevíš, jak ráda bych se mýlila...Kdy jdeš na tu laparku?

jahodnice
4. srp 2012

@darazv
ani nevíš, jak ráda bych se mýlila...Kdy jdeš na tu laparku?

jahodnice
4. srp 2012

@darazv
teď vymýšlím program, kam všude se půjdeme s tou naší krasavicí podívat...

darazv
5. srp 2012

@jahodnice v stredu idem na pokec ohladom laparky a tam mi povedia cas tak očakavam cca do 14 dní bude laparka,,,vezmi malu do zoo alebo aguapalace alebo do dinosaurus park 😉

jahodnice
6. srp 2012

@darazv
ahoj, tak do zoo jdeme určitě, aguapalace asi taky, v dinoparku jsme byly loni. Ještě chceme vyrazit do muzea panenek Barbie a pak se uvidí. Krasavice ještě spí, spát šla kolem půlnoci.Já jsem už odpadala a ona byla pořád čilá 🙂

darazv
6. srp 2012

@jahodnice ahoj a dokedy bude u teba? mohla by si sem dat dáku spolocnu fotečku 😉 tak si to riadne užite aj ked momentalne počasie moc nepraje 😒

jahodnice
7. srp 2012

@darazv
ahoj, tak věrná černená kamarádka zaklepala hned včera ráno, na den přesně, zázraky se nedějí 😒 , včera jsme se byly koupat v Klánovicích a dnes asi vyrazíme do aqua parku na Barrandov, je to přeci jen blíž než Čestlice. Zkusíme se vyfotit, fotku sem pak dám.

darazv
7. srp 2012

@jahodnice to ma mrzí ☹ ja som dnes 27DC a mrcha by mala prist cca 31-35 dc kiežby neprisla 😠 tak sa budem tešit na fotecku a poriadne si to užite 😉

vormoni
7. srp 2012

:Ahoj holky,omlouvám se že jsem se neozvala hned po návratu z porodky,je to zatím doma chaos,ale fotky jsem dala do alba,jestli jste ještě nekoukly..Malá se narodila 30.7.2012 v 9.25 a vážila 3050g a měřila 49cm.Je tak drobňoučká jako panenka.. 🙂 Vložím vám i sem nějakou fotku 🙂
@darazv Držím palce aby mrcha nedorazila 😎
@jahodnice A u tebe mě mrzí že snaženíčko nevyšlo... 😒 Ale věřím,že to jednou vyjde,jen se nevzdávat 😉 a pěkně si užívejte s neteří..rozptýlení je to dobrý 🙂
Jinak porod byl dost makačka,slabé slovo..psala jsem více v červencovkách..ale nemusíte to číst,at vás neděsím.. 😅 no žádný porod není lehký,ale výsledek za to vždy stojí.. 😀 Ted už jsme doma,kojíme a snažíme se najet nějaký režim,dnešní noc se povedla,ale předešlé jsem moc nespala..Kubík je zatím v projevu k malé opatrný ,snad si ji zamiluje jako já..nesmím být na něj tolik přísná,ze začátku to toršku haprovalo,měla jsem nervy na pochodu,a on asi žárlil..ale už si to uvědomuju a chci s ním být kámoš jako předtím než to byl ten drobeček..Připadá mi ted najednou tak velký..a je i šikovný,jdou mu některé věci lépe od ruky,stavění a malování..koukám chvílema čí je to dítě vedle mě? 😅 Dnes jsme byli nahlásit malou na pojištovně,zítra jdeme na kyčle a ve čtvrtek k dětské dr.na kontrolu váhy a provitamíny..včera byla u nás doma,je to moc fajn dr.stejná jak pro Kubíka🙂Přeju vám hezký den,my půjdeme asi chvíli ven 😉

jahodnice
7. srp 2012

@vormoni
ahoj, ještě jednou gratuluju k Nikolce, je kouzelná. Já chci taky takovou živou panenku a je mi úplně jedno jestli chlapečka nebo holčičku. I když holčička by byla něco, u přítele v rodině - ze strany tatínka už několik generací hočička nebyla ...

vormoni
8. srp 2012

@jahodnice Díky,je krásná a je hodně podobná Kubíkovi,až se někdy pletua mluvím o ní,jako o něm.. 😅 😕 Je vidět,že nám dali správné embryo,párkrát mě napadlo,že by se mohli splést,ale tady je podoba jasná už ted 😉 To je právě výhoda umělého,že by ti i mohli tu holčičku někde i vybrat,já si teda dopředu neřekla,až při tranferu jsem tam ze srandy říkala,jestli pak mi tam dávají holčičku..? 😉 Tohle je prostě splněný sen,ale i chlapečka by jsme přijali-to jee jasný..U tebe je jedno co,hlavně at se zadaří,já vím.. 😎 a jako bonus holčička 🙂 ..držím palce.. 😉 Jak to máš s tou inseminací,nepůjdeš vůbec a necháváš to spíš na přírodě? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru