KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
15. srp 2012

Ahoj holky,také doufám,že se brzy dočkáte🙂
@darazv Škoda,že mrcha dorazila,laparka by byla zbytečná...Co se dá dělat,určitě to dobře dopadne a pak se vám konečně zadaří..Vím,že se na to netěšíš,přece jen je to zásah,ale musíš to brát jako další krůček blíž k vytouženému miminku,my ženský vydržíme všechno a jistě to dobře dopadne 😎 😉
@jahodnice Tak už bez neteřinky,aspon že jste si to užili a zapomněla jsi na běžné starosti a s kámoškou taky,že ti dala jistě větší naději 😉 Držte se🙂Přidám fotečku z procházky🙂

jahodnice
15. srp 2012

@vormoni
Princeznička je prostě kouzelná, závidím ti. Neteřinka dorazí asi znovu v pondělí nebo v úterý, takže bude zase legrace.No a 28.srpna nastupujeme do práce, doufám, že to nebude na dlouho...

darazv
15. srp 2012

@vormoni Ahoj je nadherná 😉 ja sa neviem dočkat dna ked mi oznamia vysledky po laparke či niečo našli alebo nič,,hlavne nech uz to mam za sebou 😀 pytala som sa ta či tvoj muž bol pri porode ale si mi neodpisala na to 😉

vormoni
16. srp 2012

@darazv Nebyl,tentokrát nešel a ve finále jsem byla ráda,že tam nebyl,ptotože jsem byla histeričtější jak u Kubíka,a krapet se stydím za svůj výkon,jsem ráda že to nikdo známý neviděl.. 😅 😕 V tu chvíli jsem si ale neuměla pomoct.. 😖

darazv
16. srp 2012

@vormoni tak to si musela mat teda zaujmavy porod 🙂 ale určite stál za to hlavne ked si uvidela princezničku a držala ju v náručí 😉

vormoni
16. srp 2012

@darazv No psala jsem zážitek u nás v červencovkách,ale nehledej to,o porodech je lepší nečíst 😉 prostě to bylo tentokrát težší jak poprve (aspon mě se zdálo..)a tak jsem byla ráda,že tam nebyl.. 😅
Ale jak říkáš,kvůli té malé určitě neituji,že jsem si něco vytrpěla..🙂))

jahodnice
16. srp 2012

@vormoni
jestli se jednou dočkáme mimča, tak u porodu budu asi taky sama, toho svého bych tam nedostala a nejspíš by mi nepomohl, jen by mě víc stresoval, není zvyklý na bolest. Když jsem si píchala injekce a byl o víkendu doma, tak šel raději nakoupit, aby to neviděl 😒

darazv
16. srp 2012

Tak zase ja určite budem chciet moju lasku u porodu pretože to by nebolo ono 😉 my sa strasne navzajom doplnujeme a bolesti preživame spoločne on je taký moj hrdina verím tomu že s radostou aj prestrihne pupušnú šnuru 😀 mna už zažil v bolestiach v nervoch atd tak toto určite prežije 😀

vormoni
17. srp 2012

Tak poprve tam manžel se mnou byl a já byla ráda,nevěděla jsem do čeho jdu,a člověk tam není na to sám.. 🙂 Podruhé jsem myslela že vím co bude a překvapilo mě to..asi jak jsem o 5 let starší než minule,vnímala jsem i tu bolest jinak. 😅 😕 .Pokud by chlap nechtěl,nemá cenu ho nutit a když půjde,je to jen dobře..my tentokrát nevěděli, kdy to příjde,a musel by hlídat stejně malýho..takže jsem s tím nepočítala..I když nakonec tu byla babi a jít mohl..mě to v tu chvíli fakt nevadilo.. 😅

jahodnice
20. srp 2012

tak od večera budu zase hlídací teta, tak alespoň ta vedra budu líp snášet - s neteří se půjdeme koupat, sama bych nikam nešla. Jen doufám, že příští týden už takové vedro nebude, v úterý nastupujeme do práce. 😒 Nad vodou mě drží naděje, že to snad nebude na celý rok, že brzy nastoupím na marodní jako těhulka...

vormoni
21. srp 2012

@jahodnice :To je dobře,hned je veseleji 😉 Ty vedra jsou šílená,naštěstí ne pro malou,tak jak je drobná neumí se moc zahřát,takže je i přikrytá,ale už to hlídám,přijde mi že se už víc aklimatizovala..nechci aby se mi z horka oprudila,sotva jsme se zbavili té vyrážky..🙂Včera jsem ji nemohla probrat před koupáním,tak jsem zkusila pár fotek:

jahodnice
21. srp 2012

Ta je sladká, kočička malinká

jahodnice
21. srp 2012

@vormoni
@darazv
něco pro zasmání - já vloni s Ozzákem

darazv
21. srp 2012

@vormoni bože tá je rozkošna a tá čelenka či jak sa to volá nemá chybu 😉
@jahodnice tak to si ma pobavila 😀 dala si si s ním aj pivo? 😀 neterinku už máš pri sebe?minule ma tak napadlo sa ta opytat ak možem,, ked ty maš prazdniny jak deti si vlastne platená?či máš dáke určite percentá z platu?

jahodnice
21. srp 2012

@darazv
běhen letních prázdnin si vybíráme dovolenou, máme nárok na 40 dní, to tak akorát pokryje letní prázdniny, poslední týden v srpnu už chodíme do práce. Tím pádem si nemůžu vybrat dovču během roku, nenám na to nárok. O vánočních a jarních prázdninách jsme většinou doma, ale jen díky tomu, že ve škole se uštrří za topení. Mám ale kamarádky učitelky, které i během jarních a vánoč.prázdnin chodí do práce.
Jinak ta akce s Ozzákem byla u nás v domě, takže jsem si šla i pro podpis pro neteř, jo a vyhráli jsme pivo a lístky na nějaký fesťák, kde vystupoval Ozzy Osbourne, ale ta hudba mi nic neříká, lístky dostala kolegyně pro syna.
Neteřinka zase vegetí u nás, teď jsme na koupališti.Doma to vypadá jak po výbuchu atomovky - všude jsou drobky od brambůrků, roztahané hračky, pastelky...na úklid jsem rezignovala, uklidím až odjede

darazv
21. srp 2012

@jahodnice Tak máš doma aspon veselo 😀 odkáž jej že ju chcem vidiet na fotke tak nech sa nečertí 😀 včera a dnes to je des s tým počasím ale vyzerá že dorazí burka teda dufam,,, nie jak tuto noc sprchlo na 10 minut a to bolo všetko v noci som riadne nespala z toho tepla 😝

jahodnice
21. srp 2012

@darazv
jo, veselo je. Jirka si to taky užívá, blbne s ní jak malý kluk. Ještě mě čeká kino Rebelka, snad to přežiju, nemá ty animované filmy moc ráda. S tou fotkou to zkusím, je to Malá potvora - s velkým M, protože se tak jmenujeme 🙂
Koukám, že se ženou nějaké mraky, už aby pořádně sprchlo, včera v noci to bylo peklo to horko. Celou noc jsem měla zapnutý větrák, ale nějak to nepomáhalo...
Vůbec ti nezávidím ten nástup do nemocnice, v tom vedru to bude děs. Já byla vloni v září na 2 dny v Motole, taky bylo zrovna horko, klimoška žádná, vzduch na padnutí...Hlavně, aby ti to dobře dopadlo

darazv
21. srp 2012

@jahodnice no hovor mi niečo už sa fakt teším 😖 hadam to rýchlo ubehne nech už je sobota a ja som mohla byt už doma teda ak bude všetko prebiehat jak má 😠

jahodnice
21. srp 2012

@darazv
Určitě to doře dopadne a pak hurá do těhotnění 😉

jahodnice
21. srp 2012

@darazv
tak mám na chvíli volno - malá Malá hraje se strejdou Dostihy a sázky, pak chce koukat na Farmu a na Ozzáka a večerku plánuje až na půlnoc

vormoni
21. srp 2012

Díky holky 🙂
@darazv A kdy tam nastupuješ na tu laparku?Každopádně moc držím palce a hned se pak ozvi🙂
@jahodnice Tobě přeju prima zážitky s neteřinkou:o)))

darazv
21. srp 2012

@vormoni ahojky teraz vo štvrtok a piatok ráno bude zákrok a ak bude všetko oki v sobotu ma pustia 😉 dám vediet možno napisem z nemocnice aktivujem si asi net v mobile 😉

jahodnice
22. srp 2012

@darazv
dej vědět jak jsi dopadla, držím palce!!!

darazv
22. srp 2012

@jahodnice neboj určite dám vediet 😉 každopadne ak budú tam také horučavy jak tieto dni tak ma tam porazí asi budem viac v sprche jak na izbe 😠

jahodnice
22. srp 2012

@darazv
tak to ti věřím. My plánujeme na zítra agua park Barrandov

darazv
22. srp 2012

@jahodnice tak si to riadne užite 😉

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
Dari, tak jak? Myslím na tebe a držím palce.

darazv
25. srp 2012

@jahodnice
@vormoni Ahojky holky tak už som doma 🙂 vo štvrtok som nastupila o desiatej na obed mi dali polievku bleeee a v piatok rano o 7.30hod zakrok a o deviatej som už bola na izbe mala som aj mierne krvacanie z pupíka ale uz je to oki najest mi dali až dnes rano jogurt takže som dva dni držala hladovku 😠 čo sa týka vysledku mam len dve malé jazvy v pupiku a vedla ešte jednu a som uplne zdravá absolutne mi nič nenašli žiadny myom ziadny polyp žiadne zrasty proste nič mám vraj ukažkovu zdravu delohu aj vaječniky 🙂 takže som sa aj potešila ale zaroven zaskočilo ma to 😠 takže u mna je všetko oki len moja polovička je problem ☹ takže ideme dopapat lieky čo berie má ich ešte na 40dní a ak dovtedy neotehotniem šup do 2ivf aso do gennetu 😉 mam mierne bolesti brušné ale doktor povedal nech sa za 2-3 dni vrhnem sexovat vo velkom pretože ma aj prefukali tak nadej tam stále je 😀 😀 dnes som 12DC a ovulku mam cca 18-21 dc tak hadam sa poštastí 😉 dakujem že ste na mna mysleli ste zlaté a ja som rada že to už mam za sebou a som doma pri svojej laske 🙂

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
ahojky,tak to jsem moc ráda, že je všechno v pořádku a nic nenašli. Tak, sex ve velkém s požehnáním od doktora a to by bylo, aby miminko nebylo 😉
Jinak o nemocniční stravě mi nic říkat nemusíš - vloni v Motole večeře žervé a suchý rohlík, po zákroku jsem měla nárok na oběd, ale zapomněli mi ho dát, večeře ten nejlacinější a nejhnusnější jogurt s rohlíkem, zachraňoval mě jen nemocniční bufet. Představa, že bych tam ležela dýl, hrůza - za 90,-denně 😒

darazv
25. srp 2012

@jahodnice tak to je pravda strava nič moc bléééé ☹ a za noc sa platí 100kč takže som dnes platila dve stovky 😠 inač vo štvrtok a piatok som mala na izbe ženské čo boli na potrate tak som bola zhrozená a jedna dokonca čakala dvojičky a nechcela ich len preto žeby to finančne nezvladla tak som jej povedala že existuje aj redukcia a ona mi povedala žeby chcela dievčatko a čo ak by zabilo zrovna to dievcatko?tak si dala preč obydva plody no fakt uboha uvaha,,,a tiež bola v tom že idem na potrat a ked som jej povedala kvoli čomu som tu a jak dlho sa nám nedarí počat babo tak bola zahambena a ticho ,,,no užas tak ma to dostalo do kolien že prečo práve ja musim mat na izbe zenske čo sa idu vzdat plodu ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru