KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
no je pravda, že by to sestry mohly ohlídat při rozmísťování pacientek na pokoje, potraty umístit společně, pro nás to opravdu není příjemné. Jinak jsi mi připomněla situaci vloni ve škole - jedna holčička se chlubila, že mamka čeká miminko a pokud to bude holčička tak si ji nechají a chlapečka že dají do adopce, protože maminka kluky nechce. Měly holčičku a teď je ta baba znovu těhotná...mají štěstí, že můžou mít děti a vůbec si toho daru neváží
A jak se cítíš?

darazv
25. srp 2012

@jahodnice je to celkovo fakt nespravodlive 😠 citím sa celkom fajn len ked urobim prudky pohyb tak ma to bolí tak je to predsa zásah do tela ale inac oki najhoršie je ked vstavam z postele alebo ked idem na wc na velkú 😠

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
spravedlnost neexistuje. Jako moje ex švagrová, na holku pořád řve a přitom já jí tu mám už týden a ani jednou jsem nemusela zvýšit hlas. Taky si neumí vážit toho, že holka je hezká, hodná a šikovná, je to jedináček a vůbec není lakomá, ani nafoukaná...

darazv
25. srp 2012

@jahodnice ludska povaha nemá hraníc ale kebyze o nu príde bola by až potom inak uvažovala ale žial už by bolo neskoro,,ale aspon ty jej rozdavas kopu lasky 😉

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
no, malá povídala, že by mého Jirku ráda vyměnila za maminčina nového život.partnera.Můj brácha ho zná, říká že to není špatný člověk, ale své děti už má dospělé a s dětmi už ho to moc nebaví...jsem hlavně ráda, že nás ta malá potvůrka má ráda a že k nám ráda jezdí. říká, že se těší, až budeme mít miminko a bude mi moct s ním pomáhat a vozit kočárek, už aby to bylo

darazv
25. srp 2012

@jahodnice určite sa tak stane a bude ti malá s miminkom pomahat 😉

vormoni
25. srp 2012

@darazv ahoj,to je dobře že už to máš za sebou,to že jsi v pořádku je taky jen dobře,kéž by příteli pomohly ty léky a nebo postačí to profouknutí.. 😉 moc vám držím palce ve snažení 🙂 Ať jsi hlavně brzy fit,to víš,je to zásah a tak tě to ted bolí..Strava v nemocnici,to je něco,ani v rakovníku jsem se neměla líp.. 🙄 Obědy kolikrát hnus bez chuti nebo nedovařený,svačiny suchý rohlík a obyč.jogurt,bílé kafe,bez cukru..Ještě ty večeře byly pestřejší ,snídaně jak kdy..No taky jsem si nechala nosit lahůdky a v nejhorším příp.tam byla Jednota v přízemí..To až budeš pak v porodnici,jistě využiješ🙂Tak pěkně odpočívej a brzy se na to vrhňěte,držím pěsti-štěstí:o)

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
to víš, mimčo to by bylo něco pro ni - její máma už děti nechce, ten její taky ne a můj brácha má hypotéku na barák, který navíc opravuje, platí na ni alimenty a byl dlouho ze zdravotních důvodů bez práce(má špatné plotýnky), ten se do dalšího dítěte taky nehrne ...

vormoni
25. srp 2012

@jahodnice Ahoj,tak ještě že má neteřinka tak prima tetu a strejdu,je to fakt smutné,že doma nemá takovou pohodu jako u vás..Každý to má jinak a nikdo občas nejsme ideální rodič,ale pořád ty děti musíme mít rádi aby to hlavně ony věděly a ti co si to nezaslouží b je mít neměly..ale tak to zrovna nefunguje..Ty příběhy, co jste obě psaly jsou děsné..přímo neuvěřitelné ☹ ,ale bohužel častější v dnešní době..je to hnus,kam to spějeme..? 😖

jahodnice
25. srp 2012

@vormoni
člověk dělá vše pro to, aby dítě měl a někteří dělají všechno pro to, aby se ho zbavili...a co dětí u nás ve škole je z děcáku a vlastní rodiče ani neznají, jednou za rok rodičové pošlou pohled a dítě tak není právně volné a nemůže být dáno do adopce, prostě hrůza

darazv
25. srp 2012

@vormoni dakujem si zlatá 🙂 no holky bola som na prechadzke so psami priatel nechcel ,,chcel aby som odpocivala ale ja samozrejme som chcela sa s nim prejst ,,no prisli sme domov a ja som začala mierne krvacat 😠 ach jaj,,, to je preto lebo ja neposedím ani na chvilu 😠 aj v nemocnici sestričky maju na mna spomienku dve hodky po zakroku ja hrdinka som sla sama na wc samozrejme jak opitá som bola 😀 tak ked bola vizita tak doktor hovorí -to je tá pani čo je tak hyperaktivna 😀

darazv
25. srp 2012

@jahodnice
@vormoni a ešte som zabudla napisat že dost čo som bola zhrozena že mam na izbe ženy na potrat tak ešte k tomu mi v noci miminka plakali na domnou ☹ lebo nad nami bola hned porodnica 🙂 tak som sa tak vžila do toho kedy sa ja konečne dočkam toho krasneho pocitu ☹

jahodnice
25. srp 2012

@darazv
no to já když jsem byla v Motole, tak na gynekologii neměly volné postele, tak jsem ležela na onkogynekologii, na pokoji tedy onkologické pacientky nebyly,ale stejně to nebyl příjemný pocit ☹

vormoni
26. srp 2012

@darazv ¨To zase já ležela v porodnici po porodu přímo pod sálem a v noci mě vzbudila nějaká maminka co tam měla bolesti a sténala..u toho se taky nedalo moc spát,když jsem si představila ty kontrakce ,co jsem já už měla naštěstí za sebou.. 🙄 Tak jsem radši vstala a šla odsávat mléko.. 😅 😕
Tak zapomeň na hyperaktivitu a pěkně odpočívej,aby jsi byla brzy v pořádku na to snaženíčko 😎 😉

vormoni
26. srp 2012

@jahodnice To rozhodně musel být nepříjemný pocit.. 😒

darazv
27. srp 2012

@vormoni
@jahodnice ahojky holky tak dnes som bola u svojej gynekologičke prezrela ma to krvacanie je po laparke normalne ale špiním už menej no ale tento mesiac to nevidim ružovo kukla ma cez UZ a sliznica bola len 4mm dnes som 15DC ale folikul som mala,, vraj sa može stat zazrak nech skusime cca na 20-21DC lebo ja vtedy bežne ovulujem kedže mam cyklus dlhy,no nič uvidime 😀 dávam tomu cca dva mesiace a ak sa nestane zazrak pojdem do 2ivf volím asi gennet 😉

jahodnice
27. srp 2012

@darazv
to jsem ráda, že jsi v pořádku, takže teď pěkně odpočívej a za 5 dní hurá do snažení 😉 Jinak už se vyřešil problém s proplácením IUI, tak to asi v říjnu zkusíme. S 2.IVF pořád váhám, nějak se mi do toho znovu nechce. Přeci jen je to nápor na psychiku, a to nemluvím o těch přebytečných kilech, kterých se nemůžu zbavit 😒 a finančně to taky není sranda, máme hypotéku 2,8 mil...Zítra jdu poprvé do práce po prázdninách a vůbec se mi tam nechce. Uvažuju ale o změně místa, chtěla bych mimo školství, snad něco najdu.

darazv
27. srp 2012

@jahodnice dakujem 🙂 no to u nas by iui bolo zbytočné ☹ tak iná volby ako ivf nieje,,,hovor mi niečo ja som to minule počítala tak som pribrala počas 1ivf 12kg 😠 a to som potom zvedava ked budem tehotna čo zo mna bude asi slonica 😠 a jedine čo som zhodila je iba tri kila a s vahou nie a nie ist dolu važim 77kg a vyšku mam 166 😠 hlavne sa mi to odrazilo na bruchu a o prsiach ani nehovorim mam ich jak melony,,,mam problem kupit normalne podprdu 🙂 no des,,,

jahodnice
27. srp 2012

@darazv
tak to jsme na tom stejně, mám 77 kg, výška asi 170,prsa mám jak po řech dětech, břicho jako těsně před porodem, všechno oblečení z loňska je mi malé ...a nemám pocit, že bych jedla nějak moc a kila dolů nejdou a nejdou, nabrala jsem asi 14 kg 😒

darazv
27. srp 2012

@jahodnice no tak to je sila však?ale čo preto neurobíme aby sme mali mimi,,,len keby už bolo a hlavne ked si predstavim že už sme mohli mat mimi v naručí ☹ ja tiež nepapam vela a kilá ma nechcú opustit 😀

jahodnice
27. srp 2012

@darazv
je to prostě hrůza, taky jsem si uvědomila, že už jsme obě mít mimčo doma, na ketu jsme byly skoro stejně jako Monika a Nikolce už je skoro měsíc.

darazv
27. srp 2012

@jahodnice no je to tak 😒 ale sa dočkáme a o to vačšia radost bude 😀

jahodnice
27. srp 2012

to pak můj tatínek bude nejmíň týden v lihu 🙂 Naši mají jen jednu vnučku, ale brácha je rozvedený, takže i když jí vidí často, tak už to tak nějak není ono.
Dneska mám poslední den volna a místo toho abych odpočívala, tak jsem sháněla neteřince dárek k narozkám - má je 6.září - chtěla nějaké kouzelné fixy, svetřík bolerko a svítící céčka, ta jsem ale nesehnala, zkusím je objednat na netu.

darazv
27. srp 2012

@jahodnice tak to je v znamení panna jak ja 😀 určite je to blondinka s modrými očkami či?

jahodnice
27. srp 2012

@darazv
jasně- špinavá blond, veliké modré oči

darazv
27. srp 2012

@jahodnice to je typicka charakteristika pohlavi panny 😀 ja som tiež špinavy blond a mam velke okáne 😀 určite je malá aj velmi citliva a rada sa delí o veci myslim ako napriklad bombony atd 🙂 pamatam si ked som mala cca desat rokov tak vždy ked mi mamina dala sladkost ja som jej vždy ponúkla z nej a raz sa stalo že som to dopapala a zabudla jej dat aspon kusok a začala som velmi plakat mama za mnou pribehla splašená čo sa stalo a ja som jej povedala že som to všetko spapala a zabudla som ju ponuknut tak ma hladila že to je v poriadku 😀

jahodnice
27. srp 2012

@darazv
přesně tak, podělí se o všechny dobroty, i o oběd v restauraci. Je prostě zlatá. Já teď pomalu okukuju inzeráty, zkusím si najít nové místo,ale zatím mě nic nezaujalo ☹

darazv
27. srp 2012

@jahodnice a čo presne hladaš?no v dnesnej dobe najst pracu a hlavne taku aby ta bavila a aj finančne bola oki tak je problem,,v škole aspon mas dobrý plat?či ani nie?

vormoni
27. srp 2012

@darazvahoj,tak ti moc držím palce ve snaženíčku,hlavně ted odpočívej po zásahu,at jsi brzy fit.. 😉 A když to nevyjde tak další ivf už musííííí!!!!!Gennet je určitě dobrá volba,jsou tam profesionální a můžu jen doporučit 🙂 I když já tam byla jen na různých vyšetřeních,měla jsem dobrý dojem🙂Je to tak holky,správně už jste měli mít skoro měsíční miminka,tak mě mrzí, že to nevyšlo.. 😒 Nikolka je tak sladká..i když občas zlobí-pláče,vím že stačí nakrmit a je zas hodňoučká..:o)Ted jsme byli venku s kočárkem,usnula a už ji musím vzbudit at se napápne před koupáním.. 😉

jahodnice
27. srp 2012

@darazv
no, chtěla bych učit na SŠ nebo by se mi líbila na studijním oddělení VŠ, nebo v pedagogicko-psychologické poradně, platy ve školství jsou tristní, po 15 letech praxe mám tak 19 tis.čistého, ale to je včetně osobního ohodnocení, příplatku za třídnictví, příplatku za to, že jsme spec.škola...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru