KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

petrufa86
29. srp 2012

@darazv jo, to já měla včera taky na krajíčku, ale nevím při jaký reklamě. Je to děs, před 2,5 rokama kdy jsme se začali snažit sem neměla ani tucha o tom že to nepůjde a budu to zrovna já, kdo bude muset podstoupit IUI, IVF, laparku a já nevím co všechno. Neříkám, že žijeme nějak extra zdravě, ale každý den máme ovoce, zeleninu,jíme luštětiny, jogurty, kysaný věci, a............ já piju alkohol příležitostně, ale to jen bílý víno nebo kolu s rumem, nic tvrdýho. Jarda občas skákne do hospody, občas 1x týdně si dá 1 cigaretu a stejnak to nejde. Někteří hulí, chlastají a jednou si šuknou (pardon) a je to a ani třeba to mimčo nechtějí, ale teda když už se to stalo tak si ho nechají. Pane bože kde je spravedlnost. A nejvíc do breku mě je ztoho když si uvědomím to, že kdyby nedošlo k potratu tak třeba za 2-3 týdny rodím. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

darazv
29. srp 2012

@petrufa86 presne ako píšeš je to fakt nespravodlive,,,tiež ma viac krát napadlo že už som mohla mat miminko pri sebe kebyže prvy transfer vyšiel ☹ kebyže aspon viem nakuknut na chvilku do buducnosti a mohla vediet kedy príde ten den D a ja budem mat mimi 😒

jahodnice
29. srp 2012

@darazv
když jsem byla to transferech tak taky doma kmital, vzal si i dovolenou,ale vařit neumí, tak sem si vždy navařila jídlo předem do mrazáku a jen se ohřívalo.Ale zaplaťpánbůh za něj - nepije, nekouří, není náladový, myslím, že si opravdu nemůžu stěžovat. A když jsem viděla, jak si rozumí s neteří, prostě paráda

darazv
29. srp 2012

Tak holky kedže nemám zatial miminko tak má aspon doma 4 nohé 😀 akurát sa mi hára tá staršia fenka tak jej musím dávat na doma nohavičky s vložkou 😀 prídavam dve fotky mojích krásavic 🙂

jahodnice
29. srp 2012

@darazv
Jsou to krasavice. Já jsem měla ratlíka, když jsem se před 3 lety stěhovala do Prahy, zůstal u našich, byl tam zvyklý a mamka už je v důchodu, takže nemusel být celý den zavřený doma, navíc mají velikou terasu. Bohužel letos v dubnu zemřel, bylo mu 12 let

darazv
29. srp 2012

@jahodnice ja som mala predtým tiež psíka ktorí vo veku 14rokov umrel bolo to pre mna tažké obdobie ☹

vormoni
31. srp 2012

@petrufa86 Ahoj,tak to je mi fakt líto.. 😒 Je to nespravedlivé,jak píšeš.. ☹ To musí být hrozné to vědomí,žes mohla mít mimi..já to naštěstí nezažila,a člověku tu ubírá sílu na další pokusy... 😖 A co máte s přítelem v plánu ted?..

vormoni
31. srp 2012

@darazv Pěkný miminka máš,je dobré mít někoho doma,než se prcek podaří,tak to má většina,co se snaží,jak jsem si všimla..Aspon se s nimi odreaguješ.. 😉

petrufa86
31. srp 2012

@vormoni Jojo, co nadělám. teď si dáme mininálně 3/4 roku pauzu. pak skákneme na imunologii, párkát zkusíme IUI a budeme doufat že se zadaří a když ne tak až našetříme tak IVFko. 😠

jahodnice
2. zář 2012

tak nám zítra začíná nový školní rok a já doufám, že se ve škole moc neohřeju a brzy se nám zadaří mimčo

darazv
2. zář 2012

@jahodnice ahojky ja zajtra tiež konečne do prace a neboj urcite sa zadaří 😉

jahodnice
2. zář 2012

@darazv
zadaří se nám oběma, určitě. Na netu jsem našla nějaký gel na podporu početí, asi zakoupíme. Jmenuje se conceive plus gel

darazv
2. zář 2012

@jahodnice ja gél nepotrebujem 😀

jahodnice
3. zář 2012

@darazv
to je na pomoc spermijkám, na urychlení pohybu

darazv
3. zář 2012

@jahodnice viem načo to je ale nam to nepomohlo mala som značku PRE-SEED posledné dva roky sme to kupili dva krat a prd z toho 😠

jahodnice
3. zář 2012

@darazv
tak snad pomůžou vitamínky 😉

jahodnice
5. zář 2012

@darazv
@vormoni
ahoj holky, tak po třech dnech v práci jsem totálně znechucená- děti jsou naprosto šílený, do konce školního roku to tam nevydržím, musím si rychle najít něco jiného nebo skončím na uzavřeném pavilonu léčebny v Bohnicích ☹

darazv
5. zář 2012

@jahodnice ahoj tak to ti nezavidim ☹ klobuk dole mna by asi porazilo,nemam pevne nervy 😀 už si si kupila ten gel?kedy mas dostat mrchu?ja som dnes 24DC kiežby neprisla nám už mrcha mrchovitá 😠

vormoni
6. zář 2012

@jahodnice Ahoj,no to je tedy začátek,co.. 😒 Upřímně,já bych ve škole dělat nemohla,když vidím ty puberťáky venku,rozčílí mě už jen přiblblý účes a ted ještě asi i ty kecy..na to musí být povaha..Ještě tak malé děti 1.-2.třída..ale dál už radši nic..nebo školka,jesle.. 😅 to je ještě k ukočírování.. 😕 😅 Doufám,že se ti brzy podaří najít lepší místo,a nebo otěhotnět,abys už měla pak jistý konec 😎 😉

vormoni
6. zář 2012

@darazv ahoj,tak držím palce aby nedorazila 😉 😉 A pak kdyžtak znovu snažilkování 😅 😉 😀 😀

jahodnice
6. zář 2012

@darazv
gel jsem zatím nekupovala, dnes jsem těsně po mrše. Ale vzhledem k psychickému vypětí tomu že otěhotním nevěřím. Držím palce, ať mrcha nedorazí

jahodnice
6. zář 2012

@vormoni
mám letos deváťáky - ty jejich kecy jsou naprosto šílený, kluci myslí nejspíš rozkrokem, ve všem vidí skrytý druhý význam...naštěstí víkend se blíží. Abych se uklidnila koupila jsem si včera novou sukni a blůzu a dneska jsem zajela na Florenc do cukrárny Hájek pro dortíčky, jsou sice docela drahé, ale výborné. A zítra se chystám plenit obchody se slevami z časopisu Marianne

vormoni
6. zář 2012

@jahodnice Tak to musí být mazec,máš můj obdiv.. 😉 Ty se máš,nákupy...to mě taky bere..dnes jsme vyrazili ale s dětma to není ono,nehledě na to,že slevy, co jsem tam viděla o víkendu -už nebyly!!! 🙄 Dortíčky já ted nějakou dobu asi vynechám,neb jsem stále větší než moje staré věci a to mě dost štve..musím si počkat,cvičit jsem líná.. 😅 😕

jahodnice
6. zář 2012

@vormoni
Což o to, já bych taky potřebovala zhubnout, ale po dnešku jsem si musela obalit nervíky, už jsem snědla pařížský rohlíček a ještě na mě v lednici čeká banánová boma, je to něco jako krtkův dort - dorty se šlahačkou miluju, ale málokde je mají opravdu se šlehajdou, většinou je to ten rostlinný hnus ☹ , ale tahle jsou fakt bezva. Jinak obchody se slevami, to je tady v Praze velké lákadlo...Dny časopisu Marianne se někdy opravdu vyplatí, když jsme se stěhovali, tak jsme díky slevovému kuponu ušetřili docela hodně tisíc na vestavných skříních. Zítra asi zajdu do CaA, H-M,..chystám se do Manufaktury pro nějakou kosmetiku a tak.
Co Nikolka, jak roste?

vormoni
6. zář 2012

@jahodnice Aha,tak tyhle kupony neznám,asi si kupuješ ten časopis,vid?Já si kupovala maminku 😉 Nikolka roste,už máme snad 3700gr,jetli váha nekecá.. 😕 😅 Míry nevím,dr.jen váží..Mrkni do alba,mám tam zas nové fotky🙂Je hodná ,usne do 22hod a spí celou noc až kolem 4-5hod se začne mlet,chrochtat a olizovat si prstíky, a už vím,že má hlad ,tak ji vezmu a krmíme,tak 45min a pak ještě uspávám 15min a přenesu ji do postýlky..ted většinou už neusnu,páč vstáváme s Kubíkem do školky,ale jdu si lehnou ještě, když ho odvedu 😉 😉

jahodnice
6. zář 2012

@vormoni
tento časopis kupuju jen jednou ročně - v září, když jsou tam kupony, je dost drahý a jsou v něm kecy o ničem. Já si předplácím Praktickou ženu, Dekor a Ona ví, čerpám z nich nápady na pletení, háčkování atd. Občas si koupím ještě nějaké časáky o vyšívání, když je tam něco zajímavého.Na fotky princezničky juknu hned, jak dopíšu tuto zprávu

jahodnice
6. zář 2012

@vormoni
jukla jsem na fotky, malá je kouzelná. Náušničky jsi vybrala nádherné

darazv
6. zář 2012

@jahodnice
@vormoni teda holky chvilu tu nie som a už sa tak rozpíšete 😀 ja som bola dnes na nakupoch a ked som videla tie veci tak som si iba nervy urobila poslednom čase mám pocit že vyrabaju veci na S- kosti 😠 dvoch obchodoch čo som bola tak najvacsia valkost M 😠 som sa citila jak slonica 😀 nakoniec som si kupila ked nie na seba nič tak aspon striebornu retiazku,špíralu,parfum dolce gabbana,dobrotky pre psíkov mojej polovičke tričko a šla som domov 😖 monika tak super že mala ti dá aj odpočinut 😉 holky majte sa pa pa

jahodnice
7. zář 2012

@darazv
jé, parfém dolce gabbana taky používám - light blue. Jinak takymám v poslední době prpblém na sebe sehnat kloudné oblečení, někdy mám pocit, že budu muset nosit šatovou zástěru jako nějaká důchodkyně.
Dneska mě ti parchanti v práci tak vytočili, že to vidím tak, že pokus se nezklidní, tak zajdu k doktorce, hodím se marod a mezitím budu hledat práci, už pomalu rozhazuju sítě, obvolávám známé.Přes víkend se snad trošku uklidním a pak se uvidí. Je toho na mě v poslední době nějak moc a psychika je pěkná potvora ☹

darazv
8. zář 2012

@jahodnice ahojky je mi luto že mas takú pracu a prajem ti aby sa na teba usmialo stastie a netrapila sa ,máš u mna obdiv ja by som to asi nezvladla,,prajem ti prijemny vikend a hlavne plný pohody 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru