KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
13. lis 2012

@darazv
tak posílám fotku šály - je to focené notebookem, takže nic moc kvalita

darazv
13. lis 2012

@jahodnice waaau to je pekná šala a plus aj ty 😉 si šikulka,inac ja som dnes klasika rano vstala do prace a huuup horučka motanica hlavy tak som ostala doma s čajikom a paralenom 😠 asi ostanem doma cely tyzden lebo mi je nanič...

jahodnice
13. lis 2012

už jsem upletla včera další - pro kolegyni v práci, vloni jsem takovou šálu, ale v jiných barvách vyrobila pro neteřinku a pro kamarádku. Že bych začala plést na "kšeft"?

jahodnice
13. lis 2012

@darazv
taky jsem nastydlá,ale zatím chodím do práce, už aby byl víkend a mohla jsem si trošku odpočinout.
Díky za pochvalu 🙂

darazv
15. lis 2012

Ahojky holky,tak ja zajtra 26DC zobem posledné dve tabletky duphastonu musim poklepat ten liek nerobí so mnou nič ale ma trápi tá nemoc od pondelka som chorá začalo to nádchou potom hrdlo a moje wc je moj najlepši kamos ako cez den tak aj cez noc horučky nemam chvalabohu ,,,ale ked zakašlem ma pychne podbrušku ☹

jahodnice
15. lis 2012

@darazv
Hlavně, aby ti bylo brzy líp. Dneska je počasí jedním slovem hnus, ve škole spoustu usmrkaných a kašlavých dětí 😒

jahodnice
15. lis 2012

@vormoni
@darazv
ahoj, musím se pochlubit - v pondělí jdeme do divadla, lístky máme od přítele z práce, respektivě od nějaké spolupracující firmy, před představením je raut, už se těším. Obsazení taky perfektní - Pyško, Michal Dlouhý, Klára Pollertová...

darazv
15. lis 2012

@jahodnice sice nikoho nepoznam ale tešim sa s tebou 🙂 ja na divadlo niesom 😒

vormoni
16. lis 2012

Ahoj holky,ten rok utekl,to je fakt děs,co.. 😒 Taky jsem tuhle přemýšlela,který den jsem byla na odběru vajíček,pak transferu a pak to dlouhé čekání... 😅 😕 Škoda,že jste to ted nezkusily znovu,jako že na podruhé to třeba vyjde.. 😕 Ale chápu,že to není jen napětí z očekávaného,ale dnes už spíš stres,nervy a obavy.. 😒 Tolik bych vám přála aspoň ať máte drobečky v bříšku než budou vánoce,nebo aspoň v novém roce...Ale na to je ještě čas,to vám popřeju v prosinci!!! 😉 Co se týká vánoc,tak s váma souhlasím,v obchodech to přehání s tou aktivitou..měli by to zakázat a vyndavat dekorace až v prosinci nejdřív! 😠 Já už také pomalu shromažďuju dárky,pro děti je to snadné ale ostatním mě moc nenapadá,většinou si řekneme co by jsme rádi a je po překvapení..Ani nevím co pro nás..už se děsím těch otázek.. 😅 😕 Tak se držte a zase brzy ahoj 😎

jahodnice
18. lis 2012

@vormoni
@darazv
ahoj holky, jak si užíváte neděli? Dneska jsem nevařila, vyndalajsem z mrazáku plněné papriky s rajskou omáčkou. Vrhla jsem se na úklid balkonu - dřevěný nábytek jsem uklidila do komory, vyházela jsem muškáty, které sice ještě krásně kvetly, ae nerada bych je uklízela až bude mrznout a padat sníh. No a pak jsem zasedla k netu a objednala jsem si bavlnu na jarní háčkované svetříky, trošku jsem se rozšoupla - asi za 2500,- ale co, bude to minimálně na 6 svetříků a ještě na nějaký ze zbytků, popř. na svetřík pro neteřinku. Je pravda, že jsem si vybrala dost drahou vlnu, německou, ale ta kvalita je úplně o něčem jiném....musím si udělat nějakou radost.

vormoni
18. lis 2012

@jahodnice Ahoj,no my jsme samy doma s Nikol,chlapi jeli na chatu ale my nejely,i když nám slibil táta zatopit.. 😅 Radši jsme doma a já můžu něco uklidit na co mi čas nezbýval..Takže už jsem zametla a vytřela celý byt i venku chodbu a prach v dětským pokojíku,namočila jsem orchideje a ještě jsem hodila prádlo do pračky..ještě že zbytek zvládne sama.. 😉
To bude svetříků..aspoň se zabavíš..v německu mají víc věcí lepší kvality-to jo.. 😉 ale i tady se dá uplést příjemný svetřík,máma mě slušně zásobuje..ted dělala dvoje šatičky 😎

vormoni
18. lis 2012

Jo a včera jsem dělala nové fotky kvůli kalendáři,mrkni🙂

jahodnice
18. lis 2012

@vormoni
taky si kupuju českou vlnu, ale jednou za čas si dopřeju něcko kvalitnějšího 🙂 na jaře asi vyrazím do Německa na nákupy a vlnu si koupím přímo tam, určitě to vyjde levněji...taky dneska už nevystrčím paty z bytu, to uklízení na balkoně mi stačilo, je tam hnusně,blé 😖

jahodnice
18. lis 2012

@vormoni
na fotky jsem jukla, malá je krásná

darazv
18. lis 2012

Holky ja nevladzem ani pisat som stále chora pery aj pod nosom samí opar akurat som poslala priatela kupit compped naplast ☹ nič mi nepomaha ziadny liek vkuse smrkám kašlem mam nervy uz len cakam kedy mrcha dorazí,,,

jahodnice
18. lis 2012

@darazv
já jsem se z kašle dostala, nasadila jsem jitrocelový sirup, ale přítel taky prská,hrůza

hanicinka
18. lis 2012

Ahoj holky. Jsem 9 den po ketu, test negativní. Ale je mi blivno, točí se to se mnou. Je možné že se pozitivní test ukáže později? Nebyl ani duch na testu. Zatím nechci plašit s krví. Máte někdo podobnou zkušenost. Díky. 😕 😕 Jo a to mi byla vložena 3 embrya. 🙂

darazv
18. lis 2012

@jahodnice mne pomaha aspon kusok cibulovy sirup doma robený 😝

darazv
18. lis 2012

@hanicinka ahojky a mala si PK ? a kolko dnovu?

hanicinka
18. lis 2012

@darazv Ano měla 5 dní PK, ale embrya byli horší kvality. 😨

darazv
18. lis 2012

@hanicinka fuuha no naznak aspon ducha by tam uz mal byt ale kazda sme iná a hcg moze u teba pomaly rást takze nadej tam este je prajem ti to 😉 to je u teba 1vf?

hanicinka
18. lis 2012

No uvidíme co se bude dít dále, 1 ivf i 1 Ket. No podle dr. bych měla testit ve čtvrtek. Snad si to tělo rozmyslí a budou // .
@darazv

darazv
20. lis 2012

@vormoni ahojky prajem všetko najlepšie k sviatku Nikolke 😉

darazv
20. lis 2012

@hanicinka ahojky tak ako skušala si ešte testik?

jahodnice
20. lis 2012

@darazv
ahojky, včerejší divadlo naprosto super, dlouho jsem se tak nezasmála.Dneska jsem si vyzvedla první várku klubíček a začnu si háčkovat svetříky na jaro, další várka má dorazit zítra. Co ty, už je ti líp?

darazv
20. lis 2012

@jahodnice ahojky a čo to bolo?tak si sa aspon odreagovala a prisla na iné myslienky 😉 ja už vcelku fajn hrdlo ma uz nebolí a ani rýmu nemam taku silnu pomaha mi bromhexyn vykašlavam samé hlieny fuuuj 😖

hanicinka
21. lis 2012

@darazv ahoj, včera opět test negativní, tak jsem vysadila léky a budu čekat na mrchu 😢

darazv
21. lis 2012

@hanicinka to mi je luto ☹ mas este mrazaciky?

jahodnice
21. lis 2012

@darazv
byla to komedie Kdo je tady ředitel? - nenáročné, oddechové představení, prostě super.
Na příští víkend si beru k nám neteřinku, chystáme se do kina, bude to prima relax

hanicinka
22. lis 2012

@darazv bohužel už nemáme,další tři nepřežili rozmražení ☹ Přeji Ti ať se ti splní tvoje vánoční přání. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru