KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
2. pro 2012

@darazv
@vormoni
Ahoj holky, jak jste prožily první adventní víkend? Mně bylo fajn, měla jsem na víkend neteřinku, byli jsme na obědě, pak v kině, samozřejmě jsme psaly úkoly, pak mi pomáhala vařit, pomohla mi ozdobit okna,ten můj se s ní taky pořádně vyblbnul.Musím si ji půjčovat častěji

vormoni
3. pro 2012

@jahodnice Ahoj,koukám,že jste tu dlouho nebyly..U nás tak nějak pohoda.. 🙂 udělala jsem konečně výzdobu,upekla další druh cukroví,ale jinak jsme byli doma,v teple.. 😎 🙂 Dnes k nám má přijet vánoční kamion,tak se tam pojedeme mrknout,ale nevím jak to tam bude vypadat,asi hooodně lidí bude mít stejný nápad 😅 😕 ..snad udělám nějakou fotečku.. 😀
To je dobře, že s neteří máš vždy lepší náladu a nakonec i ona je u vás podle frekventovanosti možná raději než doma,děláte si radost navzájem 😎 Jen tak dál..a podaří se víc věcí 😎 😉

jahodnice
3. pro 2012

@vormoni
bydlím kousek od coca-coly,když kamion vyráží na první jizdu, je tam taky vždy akce pro děti - minule jsem jela okolo a lidí ta bylo opravdu hooodně.
Neteřinka je u nás opravdu ráda, hlavně máme čas si s ní hrát a blbnout

vormoni
3. pro 2012

@jahodnice No to bylo něco..lidí jako sr..zima děsná a čekání nekonečné..Tak jsme udělali pár fotek a honem domů.. 😅 😕

jahodnice
4. pro 2012

@vormoni
Kubíkovi to sluší.
Ať žijí americké Vánoce, že?Tady u Coca coly mají obrovský bilboard se Santou - prostě hnus

vormoni
4. pro 2012

No přesně,to asi nikdo normální nemusí.. 🙄 Ale ty děti vidí světýlka a slyší o dárečkách a to jim stačí... 😎 Díky 😉

jahodnice
4. pro 2012

@vormoni
jasně, dětem se to líbí.Naproti v domě mají na balkoně pověšeného obrovského Santu s pytlem na zádech, vkus některých lidí je oravdu na pováženou ☹

jahodnice
4. pro 2012

@darazv
ahojky, tak kdy se stěhujete?

darazv
7. pro 2012

@jahodnice
@vormoni ahoj holky tak od soboty sme uz vo svojom domceku nebol cas a ani net teraz pisem z mobilu akonahle bude internet a bude cas hned vam napisem prajem príjemný vikend pa

jahodnice
9. pro 2012

@darazv
Super!!!Ať se vám hezky bydlí a ať se brzy podaří miminko

vormoni
14. pro 2012

Ahoj holky,tak jak se máte?
@darazv Jak je v domečku,co první noc?Asi hodně práce než se zabydlíte že..Ale to budou vánoce,určitě jedny z nejhezčích..ve vlastním.. 🙂 Ted jen aby se zadařilo i mimi a bude to supééér:o)

jahodnice
15. pro 2012

@vormoni
ahoj, u nás ráno ledovka, místo chodníků kluziště, hrůza. Odpoledne jsme byli v kině na Hobbitovi, bylo to úžasné. V Globusu jsem nakoupila nějaké dárky, už mají výprodej vánočních kosmetických balíčků. Pro přítele jsem včera v Marks and Spencer koupila 3 košile. Po neděli ještě musím do Hornbachu, tátovi kouím poukázku, ať si vybere sám, co potřebuje.Jinak už jsem i nakoupila salátové brambory, majolku atd., lidí všude jak s....,všichni mají narvané vozíky k prasknutí, fronty u pokladen, nic pro mě ☹

jahodnice
15. pro 2012

@darazv
Jak je v novém domečku? Naše první Vánoce v bytě taky byly v bojových podmínkách, kuchyň mi udělali asi týden před Vánocemi, všude jsme měli krabice, postele nám přivezli až po Vánocích, takže jsme spali na zemi na matracích, ale byli jsme ve svém. Držím palce, ať Ježíšek zaúřaduje a přinese miminko

vormoni
16. pro 2012

@jahodnice Ahoj,u nás byla včera taky..já to nevěděla a vyrazila na nákup...že autem,ale jakmile jsem se natáhla před barákem,tak jsem si to rychle rozmyslela a jen skočila do jednoty po svých..teda doplazila jsem se..☹Až odpol to povolilo a to už jsem s autem vyrazila,něco málo obhlídnout krámy a slevy..Taky už mám tak nějak dárky,ale na salát ještě nenakupuju..Dnes jsem zdobila linecké a jinak se poflakujeme doma.. 😎 Jsem ráda,že ty pražské fronty už nezažívám..i když i tady lidi stresují,ale na v takové míře.. 😉
Tak Hobbit dobrý?To mě zajímá,jednou shlédnu asi až na dvd.. 😎

jahodnice
16. pro 2012

@vormoni
hobit super, mohem lepší než Pán prstenů. Dneska jsem se celý den taky flákala, k obědu jsem dělala rizoto, takže celkem rychlovka.
Měla jsem v plánu umýt okna, ale skoro celý den pršelo, tak na to kašlu. Bydlíme v 2.patře, tak stejně nikdo moc nevidí, jestli jsou umytá nebo ne. Letos budeš mít krásné Vánoce, první s Nikolkou.

vormoni
17. pro 2012

@jahodnice Tak to se těším:o)
Já myla okna před 14dny,většinou jen zevnitř,nechtěla jsem moc větrat a nastydnout..akorát v dětským jsem je vzala z obou,rychlovka..a od té doby kašlu a nemůžu se toho zbavit..Takže tím jsem s okny skončila.. ☹ Taky bydlíme ve dvojce,takže to nehrotím,větší smysl to má myslím na jaře.. 😉
Jo vánoce budou pěkné,malá si to sice ještě moc neužije,ale za rok,to bude jiná.. 🙂 Ale máš pravdu budou krásné,protože můj sen se splnil a ted už jen ty radosti a starosti s drobkama.. 😉
Doufám,že vám se také brzy splní 😎

jahodnice
17. pro 2012

@vormoni
pro dětičky se dobře nakupuje, pro neteřinku mám krásné "hadýrky", moc by se mi líbilo nakupovat pro vlastní dítko, ale co nadělám...snad se taky jednou dočkáme alespoň jednoho štěstíčka

darazv
22. pro 2012

Ahojky holky tak po dlhej dobe sa hlásim mam uz konecne aj net!!prvy tyzden bol mazec praca je tu kopec ale spojazdnili sme dve izby a v jednej prespavame vsak načo máme topit vsade nie?a ked bude jar teplejsie budeme robit novu strechu zvysne dve izby nove okna atd bude toho vela ale pomalicky porobime a bude dobre...cukroví uz mam porobene stromcek tiez dnes som robila svičkovu a varit budem uz len v pondelok na vianoce vsetko čo k tomu patrí 🙂 TT je negativní a mrcha sa hlási mam bolesti ale to som mohla cakat pri tolkej praci by bolo nemožné mat // ale ja sa nevzdavam novy rok bude v znamení hada a urcite sa dočkame 😀 a vy ako sa mate?včera som inač kusok bola v neistote myslim s tým koncom sveta netvrdim ze som poverčiva ale predsa kusok strach tam bol 😠 inač prajem vam prijemne prežitie vianočnych sviatkov 😉

jahodnice
22. pro 2012

@darazv
to je paráda, že už bydlíš ve svém. Vím, jaké je to rekonstruovat starší domek, brácha je na to podobně. My jsme dnes měli uzené, bramborový knedlík a zelí, zítra to dojíme a zítra večer už chci udělat bramborový salát, aby se uležel. Cukroví mi dnes přivezla mamka, stromeček nemáme, jen jsme ozdobili větve ve váze. Vždycky jsme říkali, že stromeček si koupíme až budeme mít děti, ale to bychom se se asi nedočkali, takže příští rok stromek prostě bude ať s dítkem nebo bez něj...
Krásně Vánoce a plodný rok 2013!!!

jahodnice
22. pro 2012

@vormoni
Krásné Vánoce a dětem hodně dárků pod stromečkem.

darazv
22. pro 2012

@jahodnice ahojky salat ja tiez urobim večer zajtra a stromček máme taký malinky aby sa nepovedalo 🙂

jahodnice
22. pro 2012

@darazv
no jo, bez dětí to prostě není ono 😒

vormoni
22. pro 2012

@darazv Ahoj,tak už bydlíte,to víš že jo,zatím dvě místnosti stačí a na jaře se začne budovat,hlavně ať máte teplo,navařeno a útulno:o)Bylo by to hezké mít dvě // ale uvidíš že to příjde časem,až to budeš nejmíň čekat 🙂
Co se týká konce světa,taky jsem měla trošku obavy a doufala,že z toho nic nebude..Pro mě byl tento rok dobrý,a tak doufám,že ten příští nebude horší..Hlavně ať jsme zdraví a víc netřeba 😀 😉 My už včera nazdobili stromek,je to fuška ,tak jsem ráda ,že jsme ho udělali dřív...Dárky máme všechny,jen ještě nejsou zabalené..dělám je postupně.. 😉 Zítra bych si taky mohla už udělat salát ,abych v pondělí už jen v klidu sledovala pohádky 😀

vormoni
22. pro 2012

@jahodnice To víš že jo, stromek patří k vánocům ,tak si to nenechte příští rok utéct 😉 My měli roštěnou na houbách a polívku..Ještě jsem byla koupit poslední dárky,na sebe jsem nic nesehnala,co by se mi líbilo,tak holt budu muset něco najít ve skříni..Nu což.. 😎

vormoni
22. pro 2012

Jinak Vám všem přejeme také krásné a klidné prožití svátků vánočních a štastný Nový rok,který vám přinese miminka 😀 😀 😀

darazv
22. pro 2012

@vormoni bože to je nadherne myslim tie fotky dakujem 🙂

jahodnice
23. pro 2012

@vormoni
tý jo, ty fotky jsou nádherný !!! Teď jsem dovařila brambory a zeleninu na salát, dala jsem to chladnout na balkon, jsem moc ráda, že máme kuchyň společně s obývákem, můžu u vaření sledovat pohádky.
Jinak slavnostní oblečení na Štědrý den nijak neřeším, blůza a kalhoty stačí.
Mocděkuji za vánoční a novoroční přání

jahodnice
31. pro 2012

@darazv
Dari, přeju ti krásného silvestra a hlavně úspěšný a plodný rok 2013.

jahodnice
31. pro 2012

@vormoni
Moni, krásného silvestra a tobě i dětem krásný rok 2013.

darazv
31. pro 2012

@jahodnice
@vormoni Holky moje zlaté aj vam prajem Stastny novy rok 🙂 pre nas plodny a pre moniku plní radosti s detickami 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru