KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
6. únor 2013

@jahodnice no neviem čo je kuskus a pohanka 🙂

jahodnice
7. únor 2013

@darazv
kuskus je obilnina, v té dietě je braný jako neutrální, používá se jako příloha např.v Tunisu, dá se použít jako zavářka do polévky, dělám z něj karbanátky, pohanka-někdy lámanka, něco jako krupky, taky jako příloha, dělám z ní knedlíčky do polévky, smíchám se zeleninou jako salát, pohanka se hodně jí v Rusku, naučili mě ji jíst známí z Ruska.

darazv
7. únor 2013

@jahodnice jasné uz viem 🙂 my ideme akurat v pondelok na odber krvi aby priatel zistil aku ma vlastne krvnu skupinu 🙂 mas skusenosti s darovaním krve?pretože možno by sme darovali a tým padom by mu asi aj povedali aku má krv nie?

jahodnice
7. únor 2013

@darazv
já osobně zkušenost s dárcovstvím krve nemám, ale můj táta byl dlouho dárce, má 0. Mému příteli brali krev na určení krev.skupiny před mým IVF. Zrovna jsem si uvařila kávičku bez mléka,nic moc. ☹

darazv
7. únor 2013

@jahodnice ja akurat tiez pijem velveta bez mlieka a neboj zvyknes si 🙂 mne uz to aj chutí 😝

jahodnice
7. únor 2013

jo, na kafe bez mléka si zvyknu, ale jogurty mi budou chybět, občas asi zhřeším a dám si

vormoni
14. únor 2013

Ahoj,holky,omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla.. 😒 Škola dobrý,rozhodli jsme se pro tu menší a klidnější a zápis máme už za sebou a přijali ho 😀
Jinak koukám na nové zprávy od vás,léčitel je teda zajímavý,moc přeju aby vám pomohl a aby i to odříkání v jídle,bylo jen na krátkou dobu než objevíte dvě čárky na testíku..To by bylo super 😀
Jinak jsme s malou byli na půlroční prohlídce,vážila 6400g a měřila 68cm,podle dr.je v pohodě.Pak jsme byli na nožičkách a tam už dr.viděla nějaké problémy s motorikou a sval.napětím tak nás objednala k neurologovi a možná budem chodit cvičit..Docela mě naštvala,páč nám už dříve mohla říct jak mám s malou cvičit a co nedělat,abych v ní něco nevypěstovala špatně..Každopádně k neurologovi jdeme až 20.3. do té doby s ní budu cvičit co nám moc nejde a třeba se zlepšíme:o)Jinak je malá moc hodná,hezky papá příkrmy a kojíme dál,v noci spíme 9h v kuse,bez problémů..
Tak se mějte a hezkého valentýna 😎

darazv
16. únor 2013

Ahoj Monika tak to je super ze ho prijali a malá je uz velká slečna no tí dr su fakt debilny ale urcite to bude oki ..jeeee 9hod vkuse spinka tak to je super konečne sa vyspinkas aj ty 🙂 čo sa týka valentyna u nas to neoslavujeme ...my mame valentyn kazdy den 😀 Martinka ako maš?čo strava?my sme boli v pondelok na odber zistit priatelovu KS a má AB plus takze nejak sa nam to líši oproti mojej 😠 holky prajem prijemny vikend aj ked tu je počasie na spanie :(

jahodnice
16. únor 2013

@darazv
ahojky,máms se dobře, od pondělí budeme mít prázdniny, jarní, tedy spíš zimní, nikam se nechystáme, protože ve čtvrtek musím do práce, máme nějaké nablblé školení 😠
Valentýna u nás doma taky neslavíme, snad jen vloni jsme říkali, že pokud najdeme po ketu //, tak to oslavíme. Je to hrozné, jak to letí, už je to rok od druhého ketíku.
Co dietka? Já v práci jím normálně, doma se snažím dietu dodržovat - mléko nepiju, jogurty nejím, ...když nic jiného, tak snad konečně alespoň zhubnu.
Krásný víkend

jahodnice
16. únor 2013

@vormoni
Tak už budeš mít doma studenta. menší a klidnější škola je určitě pro děti lepší, hlavně na prvním stupni. Dobré je taky to, že jsi s malou doma a Kubík nebude muset být dlouho v družině a na školu si tak líp zvykne. A není problém ho na druhý stupeň dát na tu druhou školu, pokud je lepší. I když kvalita školyse těžko dá posoudit, na každé škole jsou lepší a horší učitelé...
Krásný víkend

darazv
16. únor 2013

@jahodnice jarní prazdniny tak skoro?a potom uz len letne?tak ja to zase neberem ako dietu ale skor sa vyhybat co mojmu telu nerobí dobre 🙂 na kavu bez mlieka si si uz zvykla?

jahodnice
16. únor 2013

@darazv
jarní prázdniny jsou na několik termínů, každý rok se pro danou oblast o týden posouvají- jsou v rozmezí od začátku února do poloviny března. Na kafčo bez mléka jsem si už zvykla,ale jogurty mi chybí.Další dva dny volna jsou čtvrtek a pátek před Velikonocemi, pak až letní.
A jak se s přítelem shodnete na jídle podle skupin?

darazv
16. únor 2013

@jahodnice tak niečo bude oddelene 🙂 nejak to budeme musiet premysliet 😀

jahodnice
19. únor 2013

@darazv
to jsou jarní prázdniny jak víno, od rána chumelí a chumelí ☹

darazv
19. únor 2013

@jahodnice ahoj aj tu je na prd mam volno chcela som ho vyuzit okolo domu a prd z toho 😠

vormoni
19. únor 2013

Ahojte,u nás taky sněží od rána..nikam se mi nechce,a mám žaludek nák na vodě..jestli mě bolí břicho od včerejšího cvičení nebo co,nevím sama..tak uvidím co zítra,dnes se válíme.. 🙂

jahodnice
19. únor 2013

@darazv
já jsem původně chtěla do města na nákup, ale když jsem viděla tu chumelenici, zašla jsem jen do Sparu, co máme u domu a do centra asi vyrazím zítra.

jahodnice
19. únor 2013

@vormoni
taky se celý den válím, jen jsem uvařila, dopletla jsem si svetr, zítra se chci podívat na další vlnu, u pletení a háčkování si úžasně odpočinu,občas svými výrobky potěším kamarádky nebo neteřinku
To jsi dobrá, že cvičíš, já bych se asi nedokopala, hlavně bych litovala sousedy pod námi, kdybych se svou váhou začala skákat, tak jim asi spadne strop 😒

vormoni
19. únor 2013

@jahodnice No jen jsem si dala pár sedů a lehů.. 😅 😕 Skákala jsem už párkrát s jill,ale k tomu se musím nutit ještě víc..Sousedi to snad tak neslyší,jsem na koberci a proti dusotu Kubíka,to nic neni 😀 Tak budeš krásně v teple v novém svetříku🙂U nás dnes vařil tatínek.. 😉

jahodnice
23. únor 2013

@darazv
ahoj, tak u nás chumelí a chumelí, připadá mi, že spíš budou Vánoce, než jaro. Zkusila jsem si koupit sojové mléko do kafe, je drahé a pěkně hnusné,fuuuj 😒 Mám hroznou chuť na palačinky, tak dnes se to bez mléka prostě neobejde. Jo a ještě jsem si zkusila koupit sojový jogurt, ale nějak nemám odvahu ho vyzkoušet...
A jak to vapadá s tbou po návštěvě léčitele? Neklubou se ti //?

darazv
23. únor 2013

@jahodnice ahojky hovor mi niečo 😠 vkuse odhranam sneh jaaaj ako to nenavidim 😠 palacinky robim bez mlieka a su uplne rovnake tak nevadi ze je tam voda namiesto mlieka 😉 sranda je ze mne ti celkom ten sojovy jogurt zacal chutit 😀 kupujem ho bud cokoladovy alebo vanilkovy ale je drahy 😠 no bohuzial mrcha sa hlási co chvila a test som si nerobila ani nemam 🙂 ale neva pojdem k nemu i tak este raz a ked prd z toho tak necham to na osud..akurat jedna babenka co s nou pisem - ma za sebou neuspesne ivf nepriechodne vejcovody a je tehotna prirodzene!!! 🙂 mne ti stale dodavaju vzdy taku nadej ked baby otehotnia prirodzene tak verim ze aj my sa dočkame 😉 ozaj a vy ste vyskusali ten profertil?vrele ho doporucujem 😉

jahodnice
23. únor 2013

@darazv
taky mám doma ten vanilkový jogurt, zítra si ho dám k snídani. Ale ta cena je děsná, stojí víc než dva normální, hrůza. Profertil jsme nezkoušeli, asi ho ale koupíme a ještě jsem četla, že pomáhají kapky gynex, tak uvidím.Brácha má taky známé, kteří byli několikrát na ivf a ketech a pak se podařilo přirozeně, i když jin doktoři říkali, že je to nemožné. Snas se i my dočkáme.
Sníh mám ráda, ale jen na horách, už je ho tilik, že by fakt stačilo. Navíc říkali, že zítra do toho má začít pršet, to pak bude opravdu hnus fialovej.

darazv
25. únor 2013

@jahodnice Ahojky tak mne tie kvapky nepomohli rozhadzalo mi to cyklus 😒 ale ako u koho zeny to chvalia..profertil ti možem zohnat lacnejsie jedna zenska ho predava pod cenu normalka osobny ober a lieky su samozrejme original a aj s dlhodobou trvanlivostou ja som u nej 2x kupovala z 3200 na 1800 tak nekup to a hlavne ked mojmu pomohli 😀

jahodnice
25. únor 2013

@darazv
s tím profertilem zatím nevím, ten můj nerad jí nějaké prášky ☹ , ale díky za nabídku, kdyžtak se ti ozvu. V práci dneska hrůza, děti jsou po prázdninách jak z divokých vajec, počasí taky stojí za ...všude louže jak jezera a nejhorší je ta břečka, blééé 😠

petriska
25. únor 2013

@jahodnice Ahoj kočko, tak Profertil můžu jedině doporučit, sice jsem se málem vyvalila, když mi řekli v lékárně tu cenu:D,
ale u přítele to rozhodně zafungovalo!!! Jsem v 8.tt a věřím, že ty vitamíny v tom sehrály velkou roli. Byl to totiž celkem vlastně 6.cyklus IVF. A úspěšný!!!

darazv
25. únor 2013

@darazv tak ale priatel by prave mal stát pri tebe a robit vsetko preto aby sa zadarilo nie?moj sice tiez dvakrat tomu neveril ale ked sme prisli po troch mesiacov na kontrolu spermii a cakali na vysledok a doktor krical cez celu chodbu paaaaan ...ja som v šoku !!!tie tabletky su zazrak idem ich dalej doporučovat 😀 tak bol vprekvapeny aj moj 🙂 sice tehotna niesom ale veríííím na zazrak // ale ok ja ta samozrejme nutit nebudem chcela som len dobre 😉 tu je riadny odmak snehu vsade člapkanica nech uz je konecne jar 🙂 sebe som to poslala omylom 🙂 @jahodnice

jahodnice
26. únor 2013

@darazv
tak to jsme na tom podobně, ten můj je taky nevěřící Tomáš a má pocit, že ty prášky jsou tak trošku šarlatánství. Ale když uslyší, že to někomu pomohlo, tak se určitě nechá přemluvit.
Na víkend jedeme do Loun, tchýňka bude slavit šedesátiny, tak snad bude lepší počasí.

darazv
27. únor 2013

@jahodnice tak si uzite oslavu a hadam aj pocasie bude oki 😉

vormoni
12. bře 2013

Ahoj holky,zase po dlouhé době jsem nakoukla..My byli ted 14 dní nemocní,nejdřív Kubík pak já...Hnus fialový.. 😒 A to zrovna bylo venku jaro a my čuměli doma.. 😲 😠 Ted už jsme ok,malý opět ve školce..já ještě soplím,ale už to jde..a venku je opět zima,do rána opět něco nasněžilo..Už mě to teda taky nebaví...jaro by bylo příjemnější...Nikolka je naštěstí ok,nemoci se jí vyhýbají,snad pomáhá to,že stále kojíme.. 😎 Držím Vám palce s pokusy🙂

darazv
13. bře 2013

Ahoj Monika tak to sa ani nečudujem pri tomto blaznivom počasí ja som bola tiez prechladnuta ale teraz je to uz oki,Nikolka rastie jak z vody je nadherna 😉 toje super ze mas stale mlieko a kojiš 😉 Máte v plánu dalšie miminko ci stačí?Dnes tu zase kusok napadol sneh aj je dost zima ide ma porazit nech uz je jar!!
@jahodnice ahoj ty ako?dlho si tu nebola 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru