KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
24. lis 2011

@z4401 To je právě,doufám a odpočívám...snažím se nic netahat i toho malýho..Ted mi ale přivezli balík s nádobím a doufám,že když jsem ho jen převzala a dala na zem (3vteřiny)nemohla jsem si ublížit..jsem blbá..☹A ktomu je to nádobí rozbité,tak už hodinu řeším reklamaci..děs!!

vormoni
24. lis 2011

@blanula85 Jojo,to víš,už druhý rok..docela to tam zvládá,ale vstávat se mu nechce..Máme školku hned za barákem,tak to jde..Ted je celý týden doma se mnou,jsme nastydlí.. 😒

blanula85
autor
24. lis 2011

@z4401 ahojík prosímtě dali ti ještě po ket nějaké injekce?.......já jsem snads asi jedinná 😖

blanula85
autor
24. lis 2011

@vormoni já půjdu v březu dát přihlášku tak snad nám ji vezmou,je strašně ráda mezi dětma 🙂

vormoni
24. lis 2011

@blanula85 Je to děs s těma školkama,jak jsou přeplněný..my měli štěstí,nejdřív nám to slíbili hned po narození(byli jsme ho přihlásit tak brzo,páč strašili, že pak by mohlo být pozdě..)a pak jsme stejně museli znova k zápisu..ale vyšlo to🙂

z4401
24. lis 2011

@vormoni No ja myslim, ze kdyz to neni ze neco tahas hodinu tak ze to nemuze uskodit, nebo nemelo by snad ublizit. Aspon ja na to spoleham, pac musim take malou dat do postylky, vytahnout, dat do autosedacky atd. No a zitra take cekam balik a to 6,5 kg, takze snad me to pan da az za dvere, kdyz ho poprosim 🙂
No a s tou reklamaci to je mazec, co ti na to rekli? Vyreklamuji to? Ja jsem se jeste s nicim takovym teda nesetkala, krom toho, kdyz jsem kupovala male jidelni zidlicku a poslali jinou barvicku, ale jinak ne.

z4401
24. lis 2011

@blanula85 Ahojky, jako jedina, ze ti dali nebo nedali? Ja jsem po KET nedostala zadnou injekci, jen me upravili leky a to, ze si vecer a rano zavadim 4 tabletky Utrosu, 3x denne Estrimax "mam dojem, ze se to tak jmenuje" a rano jeste prednison a anopyrin, toď vse!!!

blanula85
autor
24. lis 2011

@z4401 dali mě právě ještě pregnyl,a ten mě teda pěkně mate,chtěla bych si zkusit v po test,ale někde píšou že může být test po něm falešně pozitivní až 14 dnů po aplikaci 🙄

z4401
25. lis 2011

@blanula85 No já právě párkrát četla, že holky dostaly i Pregnyl, ale netuším proč.

vormoni
25. lis 2011

@z4401 Ahoj,no musela jsem volat na poštu i té firmě..nakonec to řeším s firmou,páč obal byl nepoškozený,ale už při rozbalování bylo slyšet že jsou tam střepy..a byly..☹Musím to poslat zpět a počkat až mi pošlou peníze..Nechápu, že posílají nádobí a neoznačí ho jako křehký balík..Jinak vážil 5,5kg,tak snad se nic nestalo...Já mám právě trošku výhodu,že malý už je větší,že ho tolik nenosím,ale občas taky jo a ted si dávám pozor..proto mi přišlo 5,5kg dost těžký,jak jsem si odvykla..Kubík má už 16kg.. 😲

z4401
25. lis 2011

@vormoni Ahojky, tak ještě,že se k to postavili čelem a ne zady 🙂 Naše malá ma cca 12 kg a snažím se ji také moc netahat, ale kolikrat se tomu hold nevyhnu. No nevím, nějak mám pocit, že to tentokrát nevyšlo. Vůbec mě nic není, nic necítim a jsem úplně v pohodě, bez jakýchkoliv příznaků 😖
Za chvilku tu budu mít také PPLko poštu s balíkem 6,5 kg, tak jsem zvědavá zda mě to pomůže pán dát až do chodby či ne. No a také doufám, že v obchůdku vyslechly mé přání a balík zabalili tak aby nešlo poznat co v něm je, páč má dojít dárek na Vánoce pro malou a ona na každé zazvonění letí ke dveřím, takže to bych nijak neukecala, kdyby viděla obsah!!!

vormoni
25. lis 2011

@z4401 Tak snad to zabalili a poštákovi řekni, že jsi možnná těhotná a nesmíš nic tahat,at je hodný a pomůže ti..to nemůže slušný člověk odmítnout..já to měla říct taky a měla jsem klid..Hele,mě taky nic nebylo,většinu času pohoda,takže jsem nevěřila podívej🙂Věř a uvidíš,že to vyjde🙂

z4401
25. lis 2011

@vormoni Tak naštěstí to krásě zabalili, takže nejde vidět co v krabici je 🙂 No a pošťák byl hodný, dal mě to až ke dveřím a u dveří jsem si to jen posunula domů 🙂 byla to velka krabice, s tou bych se asi pěkně namordovala. Tak já budu věřit, že snad se usměje štěstí. Dnes když jsem se šla s Nell projít, tak mě trošku více pobolívalo v podbříšku 😕

blanula85
autor
25. lis 2011

holky co budete nadělovat manželi/příteli pod stromek??mě zatím vůbec nic nenapadá 🙂

vormoni
25. lis 2011

@z4401 Tak vidíš,dobří lidé nevymřeli..🙂Kolikátý den jsi dnes?Třeba se právě uhnízdují🙂Držím palce🙂

vormoni
25. lis 2011

@blanula85 Jo tak to řeším každý rok,myslela jsem ,že letos bude dárek hlavně miminko,takže nakoupíme jen Kubíkovi..peněz bude málo z nemocenské ,tak co..ale třeba nakonec něco vymyslím..Vím,že potřebuje nový holící strojek,má prodřenou planžetu..Uvidím,jestli se takhle plácnu přes kapsu.. 😲

blanula85
autor
25. lis 2011

@vormoni můj má děsně roztrhanou peněženku,je to jeho oblíbenkyně,takže se asi pokusím sehnat tu samou 😀 no to miminko je HLAVNÍÍÍ 🙂 jinak mě nic chytrého nenapadá 🙂

vormoni
25. lis 2011

@blanula85 Asi tak,nebudem to hrotit..před rokem jsme si koupili televizi a bylo🙂Ted jsem dodělala vánoční výzdobu,jen jsem něco vystavila do váz a na police,utřela prach a dala do oken svítící svícny a jeden světelný řetěz a jsem k.o.To je děs,jak jsem zlenivěla za 14 dní odpočívání... 😲 Ale zdraví je přednější že.. 😀

jahodnice
25. lis 2011

Tak já už funguju v práci, je to děs, dětičky jsou po téměř třech týdnech mé marodní jako utržené ze řetězu. Taky jsem doufala, že hlavním vánočním dárkem bude miminko,ale nezadařilo se. K Vánocům si nadělíme vestavnou skříň do předsíně a pro přítele mám vyhlídnutou encyklopedii Věda, je ale docela drahá 1500,- a pak nějaké ty drobnosti.Dneska jsem byla v Ikee, nakoupila jsem ještě nějaké svíčky na adventní věnce a samozřejmě vánoční hvězdu. Ještě musím sehnat nějaký pěkný vánoční kaktus,mám sice 2 od loňska, ale nasadily květy nějak brzy a už jsou téměř odkvetlé. Chtěla bych tmavě červený,snad ho někde seženu.
Tina

vormoni
25. lis 2011

@jahodnice Zdravíme pracující🙂Já se taky chystám do ikei na svíčky,mám to tam ráda.. 😵 Asi jak pojedu v úterý do Ph tak to tam na Zličíně okouknu..nechávám tam stejně auto a jezdím metrem,netrefila bych na Maniny 😀 Ted jsem si uvařila silnou česnečku,aby nás přešel ten kašel,mám občas pocit že vykašlu i co nechci.. 😲 ale to snad nejde a doufám,že mu nemůžu ublížit?..Jinak mi nic není,rýma ustoupila..A jinak příznaky veškeré žádné.. 😉

jana321969
25. lis 2011

pěkný večer holky 🙂 moje

blanula85
autor
25. lis 2011

@jana321969 ahoj jak je?

blanula85
autor
25. lis 2011

@jahodnice ahoj,já jsem si jednou koupila v ikee taky svíčky takové ty čajové a za pár dní letěli do koše,té vůně bylo až moc a začali mě smrdět 😀 ,ted radši kupuji brees-nevim jak se to píše-ty skořicové vánoční naladují pěknou atmosféru 🙂

jahodnice
25. lis 2011

@vormoni
já jezdím do ikei na Černý Most nebo tam můžu dojít i pěšky, mám to přes pole.Ty jedeš už v úterý na kontrolu? Já jsem domluvená s Iličem, že za ním zajdu 8.prosince do Iscaru a domluvíme další postup, tak doufám,že příští pokus vyjde.
A co jitrocelový sirup na kašel? mně vždy pomůže a navíc mi i chutná.

jahodnice
25. lis 2011

@blanula85
Já sem si koupila v ikee čajovky s vánočními vůněni, je na nich nějaký koláč a na druhých jablko a skořice, voní nádherně. Jinak je úžasná svíčka, jak ji ukazují v reklamě,jak mění barvy,docela mě uklidňuje se na ni dívat.

blanula85
autor
25. lis 2011

@jahodnice jo jo tu jsem videla v reklamě,a to vážně tak mění barvy??

jana321969
26. lis 2011

AHOJTE HOLKY 12 DEN OT TRANSFERU A TEST NEGATIVNI ANI DUCHA TAM NEVIDIM. BOHUZEL.

marsik82
26. lis 2011

Ahojky holky, všechny vás zdravím.Mužu se přidat? Já jsem dnes 10 den od ketu a hrozně mě bolí už dva dny břicho jako před mrchou. K tomu se mi dnes přidala hrozná bolest hlavy. Tak pomalu strácím naději na // čárečky. ☹

vormoni
26. lis 2011

@jahodnice Ahoj,já nejdu na kontrolu ted v úterý,jedu si jen pro lístek na peníze,oni je prý neposílají..na kontrolu jdu až 14.12. už na ultrazvuk.. 😀 Jitrocel.sirup popíjíme s malým,snad pomůže..ještě kašlu ale jde to.. 😉 Tak to jsem zvědavá na ty svíčky,reklamu jsme neviděla..ale já koupím nějaké čajovky a pak takové bílé špalíky,balené po 4ks,krásně žlutě svítí a dlouho vydrží.. 😀 😵 Dnes jsem si udělala kontrol test a je to v pořádku,stále dvě čárky.. 😎

vormoni
26. lis 2011

@jana321969 Jani,to ještě nemusí nic znamenat,říkají že až za 14dní se můžou ukázat a to jen slabě..mě to i ted trvá pár vteřin než se ukážou obě.. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru