KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
28. led 2014

@jahodnice držim palce a verím tomu že bude všetko na 100% jak má 😉

vormoni
30. led 2014

@jahodnice Tak je to správně 😉 ,konečně už zítra jdeš -jsem napnutá.. 🙂 My dnes měli první vysvědčení a kupodivu samé jedničky..🙂A zítra máme prázdniny,hurááá..odměna i pro nás,nemusíme vstávat.. 😀
Jinak jsem využili první nadílky sněhu a s dětma vyrazili (už 3x..) na boby,přidávám foto ze včera🙂

jahodnice
30. led 2014

@vormoni
Kubík je šikula, samé jedničky, to si zaslouží odměnu. Prázdniny jsou fajn, ale jen pro děti, my musíme do práce.Tedy já nejdu, jdu k doktorovi, ale ostatní musí i zítra do procesu.Letí to, Nikolka už je velká holka. Snad to zítra dobře dopadne a bude i dál dobře pokračovat. Jsem docela v klidu, až se sama divím. Říkám si, že to stejně nijak neovlivním a nebudu se zbytečně stresovat...nemá to cenu. Zítra se ozvu.

jahodnice
31. led 2014

@danielahe
@vormoni
@darazv
tak jsem konečně dorazila do doktora domů, ještě jsem se zastavila v práci s neschopenkou, jsem opravdu těhotná, 7.týden, dostala jsem i fotečku

jahodnice
31. led 2014

fotka není moc kvalitní, je to focené mobilem

danielahe
31. led 2014

@jahodnice tak at jste s prdikem vporadku a bobecek krasne roste 😉 😵 😵 😵 😵 😵 . Uzivej si ten krasny pocit 😵

jahodnice
31. led 2014

@danielahe
pořád jsem z toho v šoku, udělám vše pro to,aby se mu u mě líbilo

danielahe
31. led 2014

@jahodnice ja to moje posledni tehu taky nemohla tak nejaky vydychat 😀 , ten muj bobecek byl malinkej porad a ja nemohla uverit, ze se nam to povedlo samo 🙂 , az kdyz jsem sla na screening ve 12tt, tak jsem to strasne obrecela, jeste kdyz mi pan doktor rekl, ze cekame holcicku 😵 😵 😵 😵 😵

jahodnice
31. led 2014

@danielahe
jestli budeme mít holčičku, tak v to v přítelově rodině asi oslaví tak, že se z toho budou dlouho vzpamatovávat, holka už tam nebyla několik generací - přítel je ze 2 kluků, jeho bratr má 2 kluky, jeho tatínek ze 3 kluků, děda měl taky jen bratry...mně je to celkem jedno, hlavně aby byl prcek zdravý, nic víc neřeším

vormoni
31. led 2014

@jahodnice Ahoooj,to je super pecka zpráva.. 😀 😀 😀 Moc ti to přeju a určitě to bude ok,jen se opatruj a nic nepřeháněj 😉 😉 Co na to říkali v práci,věděli to už nebo tušili?A co pan doktor,asi koukal,když vám dával tak málo naděje a po těch neúspěších s IVF?
Budeš tam ted asi zářným příkladem,že možné je vše a hlavně se nemá ztrácet naděje 🙂
Hlavně ,aby bylo mimi zdravé,a bude jedno co to je 🙂 Co jména,ještě jste neřešili?
To by chtělo s přítelem pořádnou oslavu,nákou večeři aspoň co?Úplně ti závidím ten hezký pocit a to štěstí 😀 Ráda na to vzpomínám.. 😅 🙂

jahodnice
31. led 2014

@vormoni
v práci jsem už naznačila ředitelce minulý týden, že jsem asi těhotná, potřebovala jsem na dnešek volno na vyšetření. Jinak to ví ještě zástupkyně, musí za mě napsat suplování a pak ještě kolegyně z kabinetu a jedna co bydlí kousek ode mě,, všechny byly dojaté.. Ostatní nic neví, ale po čase se asi dovtípí. Doktor říkal, že se to často stává, když člověk přestane otěhotnění řešit, tak to pak prostě vyjde. Zítra se chystáme do Dolních Počernic, 10 minutová procházka, na oběd, je tam docela vyhlášená restaurace a dlouho jsme tam nebyli.
Jména zatím neřešíme, až tak po 1.trimestru, mně se líbí Marek,Martin, Lenka, Simona,Zuzana,..když to klapne, tak si mimi nadělím skoro k narozeninám.

darazv
31. led 2014

@jahodnice jeeeee gratulujem ešte raz opatruj sa a uživaj si 😉 kukam termin je na moje narodky 😀

pavlussa
4. únor 2014

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat a požádat o vaše zkušenosti. Jsem po neúspěšném IVF a dvou KET. Máme ješte dost zamřežených embryí, ale už to mu moc nevěřím. Teď mám na 3 měsíce klid a mám naseznou léčku Synaralem z důvodu endometriozy. pak máme zkusit další pokus. Kolikáty KET se povedl Vám a jaké léky jste užvaly.Děkuji za jakékoliv reakce.

jahodnice
4. únor 2014

@pavlussa já jsem byla na 2 transferech,dávala jsem vždy 2 embryjka,nepovedlo se. Teď jsem zcela nečekaně otěhotněla přirozeně. Léky jsem nebrala žádné, jen kyselinu listovou.

pavlussa
6. únor 2014

@jahodnice tak to ti závidím a gratuluji, mě na imunolgii přišli na protilátky proti spermiím, takže já mít takové štěstí nemohu.

jahodnice
7. únor 2014

@pavlussa u nás je problém u partnera,má špatný spermiogram,šance na přirozené otěhotnění byla velmi malá,tak jsme se před 2 lety vrhli na ivf...teď jsme zirali na pozitivní test a nevěřili vlastním očím...držím palce do dalšího boje

vormoni
8. únor 2014

@jahodnice Tak jak se cítíš budoucí mamino? 😀 Nějaké nevolnosti,nebo zcela v pohodě bez příznaků?Jak si užíváš to volníčko,pleteš výbavičku?🙂

jahodnice
9. únor 2014

@vormoni občas se mi trošku zvedá žaludek, koupila jsem si lízátka pro těhotné, takže celkem v pohodě. Z legrace jsem pro miminko koupila dudlik,jinak zatím nepletu,nekupuju,nejmenuju,..dokud nebudu mit po testech a alespoň malou jistotu,že je prcek v pořádku... Jsem už stará větev a to těhotenství beru s velkou pokorou

danielahe
16. únor 2014

@jahodnice u prvniho jsem chtela moc holku, ale po tech mych utrapach s genetickyma testama jsem byla rada, ze mame zraveho klucika, u druheho jsme to vedela hned od zacatku, ze je to kluk a az na potravinovou alergii, je to zdravy klucik cislo 2 🙂 , no a u tretiho mimi jsem se smirovala, ze to bude taky kluk 😀 , pro jistotu...jinak moje mamka ma uz 5 vnuku a druha babicka ma taky jenom vnuky 😀 , takze nase mala princezna bude opravdu princezna 😅 ...a je pravda, ze je ti jedno co to bude, hlavne aby miminko bylo zdrave a vporadku 😉
A jak se jinak citis, tehotenske nevolnosti? 😉
@pavlussa Ahoj, tak prvni dite mam po ET a davala jsem si zavest 2 embrijka, uchytilo se jedno, druhe ditko mam po 1. Ketu 1 embrijko, ET se nezdaril. Oba pokusy na stejne klinice Brno-Helios, kultivace do 5. dne, druhy ivf, tam byla kultivace do 6. dne, kvuli vysetreni DNA embrii, zadne leky jsem nebrala, u nas krevni, gene tesky ok, jen spatny spermio, presne uz nereknu co 🙂 ..........no a treti tehu to prislo samo jako u jahodnice 😉 , necekane nezvane 😅.

jahodnice
16. únor 2014

@danielahe ahoj,vzhledem k tomu,že jsem na nemocenské a nemusím ráno brzy z postele, tak je mi celkem fajn. Včera jsme byli nakoupit v obchodním centru, prošla jsem kolem čínské restaurace a musela jsem rychle na vzduch, ten oder mi neudělal vůbec dobře, ale jinak je to celkem v pohodě. Na kontrolu jdu za 14 dní, ttak doufám,že nás čekají jen dobré zprávy

vormoni
16. únor 2014

@jahodnice Ahoj,to občas bývá,ale mě žádné vůně ani smrady nevadily.. 😅 A co tě čeká ,nějaké testy v nejbližší době,nebo jen utrazvuk?To si užívej,že nemusíš vstávat,já bohužel při druhém musela s malým do školky,ale občas jsme se taky ulili,jak měl rýmu,hned jsme marodili.. 😀 A to máme školku za barákem..S Kubíkem jsem chodila do práce až do 8měsíce,jak to nějak bývá..ale vstávání brzo mě rozhodně ani tehdy nebavilo..Ty si to zasloužíš po tom dlouhém čekání 😉 😎

jahodnice
16. únor 2014

@vormoni čeká mě krev a ultrazvuk,budu zhruba ve 12.týdnu, mám donést ranní moč, pokud bude vše v pořádku,tak mi dr.nahraje utz na flashku a budeme mít doma na co koukat...

lotty33
24. únor 2014

ahojky jsem tu skoronová moc sem nechodím až dnes meě to napadlo. Jsem 10den po transferu embria jezdimě do Genetu v Liberci.Mam problém s endometriozou tak jsem se chtěla zeptat pokud je tu někdo s tím samým problémem jestli ji taky pobolívalo břicho poslední dva dny meě docela bolí a začla jsem i špinit.Říkali mi že e to při endošce může stávat,test si budu dělat až zitra ráno tak jsem zvědavá a v pátek na krev.jen doted to bylo docela vpohodě tak se trochu bojím že je to předzvěst něčeho špatného děkuji ☹

jahodnice
27. únor 2014

@darazv ahojky,co je u tebe nového? Co domeček, už máte hotovo? Já jdu zítra na kontrolu,zadek už mám sevřený teď....

jahodnice
27. únor 2014

@lotty33 ahoj,moc ti neporadim, endometriozu nemám... Držím palce

vormoni
27. únor 2014

@jahodnice Ahoj,neboj určitě to bude ok,držím palečky a určitě dej vědět novinky a obrázky🙂

vormoni
27. únor 2014

@lotty33 Ahoj,tu endometriozu jsem neměla,ale špinění může znamenat,že se mimi uhnízdilo,tak neztrácej naději..Přeju ti, aby na testíku byly dvě //🙂

jahodnice
27. únor 2014

@vormoni určitě se ozvu, když to bude v pogo, budu mit i video

jahodnice
28. únor 2014

@vormoni kontrola v pořádku, prcek roste,pořádně sebou mrskal,za 14 dní krev a utz.na vývojové vady,výsledky ihned,pak se snad konečně trochu uklidnim. Obrázek dodám v pondělí, Jirka ho naskenuje.

darazv
28. únor 2014

@jahodnice no vidis tak super 😉 gratulujem ešte raz.Opatruj sa .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru