KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
8. led 2012

@jahodnice tak to maš pravdu aj ked s tym vypovídaním to ani moc nešlo pretože nik nevie pochopit čím prechadzam teda moja kamoška pretože nemá skusenost s ivf akurat že má chape v tom že chcem mimi 😀

z4401
9. led 2012

Holky tak jsem volala na kliniku, nicméně smůla, doktoři byli zrovna na semináři. Tak jsem mluvila jen se sestričkou a ta mě řekla, že se prý doporučuje až tak pul roku pauza :( Tak jsem jí říkala, že můj doktor říkal, že se tyto rány prý hojí rychle, že nevidí proč by měl být problém na jaře zahájit další IVF. Tak zítra budu mluvit s doktorem, budu volat znovu, a doufám, že to bude možné uskutečnit do dubna, jinak nevím nevím, skrz ten nový zákon :(

z4401
9. led 2012

@vormoni Ahojky, jen tak trochu procitam a koukam, ze te kamaradka myslim zbytecne vyhukala. Nemyslim si, ze deti z IVF jsou krehci, nebo spis tehotenstvi. Ja mela uz Nellinku z IVF a muzu rici, ze az do porodu jsem nemela vubec zadne problemy, naprosto uzasne tehotenstvi, zadne nevolnosti az na konci me jen stoupl tlak, ale to jsem uz prenasela. Takze se neni ceho bat. No a spineni, pokud nekrvacis tak je to opravdu normalni. Hlavne se setri a nestresuj se ju? Klidne se uzivej tehotenstvi, bude vsechno v poradku. 😉

vormoni
9. led 2012

@z4401 Já myslím,že ty 3 měsíce by měli opravdu stačit..uvidíš jak se budeš cítit,půl roku je zbytečně dlouho..Jinak díky,mám stejný názor,a jen doufám,že to proběhne jak má,i když jsem o 4 roky starší..v únoru už vlastně pět,ach jo..Šetřit se šetřím,ale měla bych se víc hýbat,chvílema mě bolí celý člověk z toho polehávání..Kdyby aspon venku bylo přijatelně,nerada mrznu,ale když je sníh,dá se toho víc dělat,když už jsem s malým venku..a také se asi pozeptám na nějaké cvičení pro těhulky🙂

vormoni
9. led 2012

@darazv To ti závidím,také jsem dloooouuuho nikde nebyla a ted zase nebudu,ale nelituju..Odreagovat se je někdy nutné🙂

vormoni
9. led 2012

@jahodnice Ahoj,děkuji,vypadá to dobře,těším se na další UZ,zas budu klidnější..🙂Jak to jde u tebe v práci?

z4401
9. led 2012

@vormoni Uvidím co mě řekne zítra doktor. Chtěla bych to stihnout do toho dubna, abych si mohla nechat zavést 2 embryjka, pak uz to skrz novy zakon nepujde :( nebo asi pujde, ale za dalsi priplatek :(
Ja myslim, ze cviceni pro tehotne ti neublizi, ja kdyz cekala malou, tak jsem take cvicila na balone a je to fakt prima odreagovacka a pak ten prijemny pocit, ze jen nelezis a necpes se 🙂)))) ikdyz tehulky na to maji omluvu 😉

darazv
9. led 2012

Tak holky velká debata s doktorom vela otazok prečo stále nie som tehotna a ma ukludnil a vysvetlil že ket nieje tak vysoko uspešny že sa proste stane že prve pokusy aj viac sa embryo nechití a zrazu bum ano,,že musím tomu verit že další ket vyjde chcela som pauzu a praveže ma prekvapil že nevidí dovod mat pauzu ked je telo naštartované 😀 pytala som sa na morulky čo mam ešte mrazené a bola som prekvapená ked povedal že sú ešte kvalitnejšie jak embrya tak nechapem prečo už mi skor nedali morulky,,no a najvačsia sranda ak morulky prežiju rozmrazovanie mam ich vo várke 4 kusy chce mi zaviest tri morulky 😒 nech je to vraj tutovka,,,no v pondelok idem na UZ nech kuknú sliznicu a potom na ketik budem verit a dufam že bude fakt posledny 🙂

vormoni
9. led 2012

@darazv ahoj,tak tě uklidnil,snad má pravdu--Ty 3 embryjka je teda už dost,ale pokud by jsi chtěla dvojčata,tak do toho jdi,at jsou šance největší..Budu držet palce,at to vyjde🙂

vormoni
9. led 2012

@z4401 No ty ted půjdeš na odběr vajíček,takže budou čerstvé vid?Já že nám to vyšlo i s jedním,ale tuším jsi psala, že by jste rádi i dvojčata,to u nás už by to bylo moc,byt je malý a pak s hlídáním máme problémy už ted,babičky jsou na moravvě,takže pomoc žádná.. 😒 Zeptám se na to civčení,jestli v nemocnici nebo v nějakém fitku,připadá mi ,že fakt zakrňuju.. 😲

z4401
9. led 2012

@vormoni Tak tak říkala jsem si, že by mě dvojčata teď už nevadila. Sice v dnešní době 3 děti je i luxus, ale nějak by se to vždy udělalo. Vyhoda je, ze mame postaveny domecek, tak misto pro 3 detu tu snad je. S tou oporou rodicu te chapu, my sice mame oboje rodice blizko, ale velice zadna pomoc. Teda nase mamka a tatka (jsou rozvedeni) a kdyz potrebuji pohlidat a maji cas tak to pohlidaji, ale nikdy mala u nich nebyla dyl jak 3 hodinky 🙂 no a u druhych rodicu tak tam na hlidani nebyla vubec, ti na to nejsou. Ti rekli, ze jim take nikdo nehlidaval a hotovo :( coz zamrzi, kord kdyz jsou oba v duchode :( Ale co nadelame. Nejak by se to muselo zvladat.

jahodnice
9. led 2012

@vormoni
ale jo, v práci to celkem jde. Za měsíc máme jarní prázdniny, to snad budu po dalším ketu a pokud by to vyšlo, tak bych se po prázdninách už nevrátila 🙂

jahodnice
9. led 2012

@darazv
tak to vypadá, že půjdeš na další ket dřív než já. Já jsem to propočítala, pokud bude sliznice O.K.,tak na začátek února

vormoni
9. led 2012

@z4401 To je teda smutný s těma druhýma rodičema.. ☹ Naši by hlídali furt,kdyby nebyli tak daleko,mamka tady byla několikrát,v době kdy jsme jezdili na inseminace a pak i na IVF,aby jsme tam nemuseli tahat i malýho..je od min.roku v důchodu,tak je ráda a přijede kdykoliv potřebuju.Malý byl u nich už 2x na týden sám,bylo to pro mě těžké,ale zvládli to Manželovi rodiče jsou starší a nikdy ho nehlídali déle,mají také 2 stafordy,takže mám i strach ho tam posílat na déle,jen když tam jsme všichni na návštěvě..S baráčkem bych brala víc dětí i já,ale přece jen jsem už starší ročník,abych se vůbec dožila i vnoučat.. 😀

vormoni
9. led 2012

@jahodnice Moc ti držím palce,aby to už tentokrát vyšlo a práci necháme mladším,no né?🙂 😀

jahodnice
9. led 2012

@vormoni
jsem pro, ať pracují mladší 🙂

z4401
9. led 2012

@darazv Júúúúúú, tak to ráda čtu. Tak to budu mocinky držet ať je to poslední úspěšný KETík a chytnou se rovnou "dvojčátka" 😉 Navíc doktor má pravdu, už jsem několikrát četla, že tělo je po pár neúspěšných KETíků tak nastartované, že pak je větší sance na úspěch. Že jen u někoho to opravdu trvá déle. Držím palečky.

petrufa86
9. led 2012

@darazv Tak to je super 😉

darazv
9. led 2012

@jahodnice vyzerá to tak cca 24.1 ak bude všetko oki 🙂 no dufam že už fakt moj posledny a hlavne 😝 úspešny ketik

darazv
9. led 2012

@z4401 dakujem mojka si zlatá 🙂 🙂 Tebe prajem tiež aby si šla čím skor a hlavne nech to vyjde 🙂

darazv
9. led 2012

@vormoni dakujem krasne 🙂 no ak mam byt uprimna a viem aké je v dnešnej dobe normalne otehotniet a mam za sebou tri neuspešné pokusy tak by som bola neskutočne štastná kebyže čakam aj dvojičky pretože moj sen je mat zdrave deti a dve, a je mi jedno či by to boli dievčatka alebo chlapčeky hlavne nech sú zdravé takže by som si trufla mat hned naraz dvojičky 😀 aj ked niekedy dá zabrat jedno dieta pretože je to o povahe dietata ale šla by som do toho pri najhoršom by som zošedivela 😀 ale čo mi ženy neurobime aby sme boli štastné a mali kompletnu rodinku nie? 😝

darazv
9. led 2012

Holky strácam prehlad kedy idete na UZ?vy tiež idete cca na 1ODC alebo skor kvoli rastu sliznice?už ste dostali mrchu či ešte čakate?odkaz pre petrufu a tinku 🙂

petrufa86
10. led 2012

@darazv tak to budeš mít ketík dřív než já. Já to mám dostat 16týho, takže KET bude začátkem února(1.-3.2.)

jahodnice
10. led 2012

@petrufa86
vychází mi naprosto stejný termín, menstruace taky 16.ledna, takže počítám, že ket bude někdy 2.-3.února

jahodnice
10. led 2012

@darazv
menstruace má dorazit 16.ledna, takže na utz pak 10.den cyklu a pak se uvidí. KET by pak měl být zhruba 2.-3.února, pokud se nám tedy rozmrazí naši sněhuláčci

jahodnice
10. led 2012

@darazv taky bych brala dvojčátka, jedna kamarádka má z ivf dvojčátka kluky a druhá zase holčičky. U nás jsou v obou rodinách dvojčata, můj taťka má sestry dvojčata a přítelův otec je z jednovaječných dvojčat. Jinak po ivf bývají dvojčátka často chlapeček a holčička.

petrufa86
10. led 2012

@jahodnice No vidfíš, tak budeme bojovat spolu

petrufa86
10. led 2012

@jahodnice Taky máme v rodině, teda přítel 2x dvojčátka. Jeho brácha má 2 kluky,ale ty jsou přirozeně a sestřenka má holku a kluka. Nikdy to nepotvrdili, ale my myslíme, že to taky mají z IVF. Mě by taky dvojčátka nevadili.

darazv
10. led 2012

Tak holky dnes som tahala dlho práci a budem tahat každy den 12tky do 23teho tak som rada aj 😀 akurat že nebudem extra stihat vo velkom upratovanie atd 😖 škoda že nebudeme mat všetky naraz ketiky bolo by to fajn 🙂 idem ja spat klipkajú mi očka rano o pol piatej budiček 😝 pa dobru nocku prajem

vormoni
11. led 2012

To máš teda dlouhé šichty,já jezdila z odpol mezi 22:30 do 23:00 ale ty ještě později co?Ale aspon se odreaguješ,v práci to vše líp utíká..🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru