KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
31. led 2012

@monivo aha,tak to jo..S tím špiněním nevím,nikde jsem se nedočetla ,že by bylo pravidlem při zahnízdění..Ještě máš určitě čas,a třeba to vůbec nemusí být.. 😉 Držím palcce🙂

darazv
31. led 2012

@vormoni dakujem no uvídim zajtra čo bude na testíku či to bolo injekcii alebo už tehotenstvom 😒 dnes radšej skoro vkuse ležím nech je mimiskom dobre 😀 a ty ako inač bruško už rastie vo velkom? 🙂

darazv
31. led 2012

@monivo ahoj prosím ta netestuj iba čo by si sa stresovala u každej to je inak ,ja som chcela povodne v piatok na 10den ale kedže sa mi včera prihodilo to špinenie som sa zlakla a šla ho urobit 😒 to špinenie nemá každá práveže vínimočne sa objaví a niekedy je lepšie nešpinit vobec pretože to može byt i znamenie že je to prdeli alebo že sa len jedno uchytilo a druhe išlo von 😒 a niekedy to špinenie je dobry naznak zavrtávaní ze deloha pracuje a vyplavuje nečistoty takže je to rozne,,,takže nestresuj a bud rada že nešpiníš pretože je to psycho ist na wc a modlit sa aby z vytoku neprišla krv 😉

monivo
31. led 2012

@darazv já opravdu nechci ještě testovat, mám to v plánu v sobotu, tzn. 10. den 🙂 Já tedy měla píchnutý pouze Pregnyl, tak nevim, jestli ten to dokáže ovlivnit či ne. Každopádně vím, že je brzy.
Když jsem byla po prvním IVF, tak při odběru vajíček jsem jich měla 32. Rozhodovalo se, jestli vůbec bude ET, protože jsem měla docela silný OHSS. Nakonec ET byl, ale zavedli jsme pouze jedno embryo - to bylo ve čtvrtek. A ve středu jsem v Gennetu byla znovu, protože mi bylo hodně špatně, břicho jsem měla jak v 6. měsíci, špatně se mi dýchalo. Prostě se OHSS ještě zhoršil. Z Gennetu mě rovnou poslali na Bulovku, kde jsem ležela 15dní, 2x mi dělali punkci vody z břicha. Dost hnus, kůže na břiše strašně pálila a pnula, jak se rychle břicho zvětšilo. Musela jsem si psát, kolik jsem toho vypila, čůrala jsem do odměrky a zapisovala množství....no nic moc. A pamatuji si, že jsem cca 6den špinila.
Teď mám zavedeno taky jen jedno embryo - nerada bych dvojčata a hlavně mi to ani nedoporučili, protože první porod byl císařem a předčasný. Takže taky proto.

darazv
31. led 2012

@monivo no to si si musela vytrpiet ja som pri prvom ivf mala v miernom štadiu OHSS mala som 42 vajičiek 😉 ale bolesti riadne pri moči alebo stolici no ale chvalabohu žiadna tekutina v bruchu čudujem sa že vobec hned ET prebehol a tiež mi dali jedneho len mimiska radšej nechceli riskovat no a vysledok vieš bolo to chvilkové tehotenstvo ☹ preto som bola aj sklamaná že potom dva kety a nič a brala som to jak tutovku kedže vždy mi dali vraj dva luxusný embryjka 😒 a ešte dr hovoril že kedže som mala po ET biochem,graviditu je to dobré znamenie že moje telo príjme embryo aj ked bola škoda že na chvilu ,,,no uvidím jak dopadnem teraz ja by som brala aj dvojičky kedže viem aké je tažké a zložité priniest babo na svet tak by som mala aspon pokoj a už by som do toho nešla lebo moja predstava je mat dve detičky 🙂

jahodnice
31. led 2012

@darazv
tak už ležím v pelíšku a odpočívám. Přítel v době čekání na mě zajel do cukrárny Ovocný světozor pro dortíčky, takže si pochutnáme 🙂

jahodnice
31. led 2012

@vormoni
tak mám u sebe dva mimísky, prý vypadají dobře, tak to snad nevzdají a vydrží u mě 9 měsíců

annie29
31. led 2012

Tak ja taky hlasim ze jsem doma 😉 Bunka pry od vcera krasne vyrostla. Tak snad bude tenhle 5. transfer uz posledni..

annie29
31. led 2012

@jahodnice drzim palce, kdy budes testovat doma?

darazv
31. led 2012

@jahodnice tak to je super pekne odpočívaj a hladkaj bruško 🙂 priatel je zlatý ako ste dlho spolu?

darazv
31. led 2012

@annie29 super gratulujem neboj určite bude posledny a o 9 mesiacov bude mimi u Teba v náručí 🙂

jahodnice
31. led 2012

@darazv
jsme spolu 4 roky

jahodnice
31. led 2012

@annie29
pokud nezačnu menstruovat, tak nejdřív 10.den, takže asi 10.února

darazv
31. led 2012

@jahodnice jéé tak krasné 4 roky 🙂 my sme spolu 6rokov a vydavat sa neplanujete? 😉

jahodnice
31. led 2012

@darazv
svatbu zatím nějak neplánujeme, asi nejspíš až budeme mít děti, abychom se všichni jmenovali stejně 🙂

annie29
31. led 2012

@jahodnice to ja zas budu mit pocitam tak od 8.dne cukani... Mne muze ms zadrzovat Estrimax..

annie29
31. led 2012

@jahodnice ale mohl by to byt dobrej darek k Valentynu.. Ne ze bychom o s manzelem nejak prozivali 😉

jahodnice
31. led 2012

@annie29
jí beru utorgestan, ten může menzes zadržovat taky. Valentýn mě taky nebere, ale miminko jako dárek by bylo úžasné 🙂

annie29
31. led 2012

Utrogestan mi ji nikdy neudrzel 😒

darazv
31. led 2012

Tak vy to mate presne na valentyna vysledok tak to je určite dobré znamenie a budete tehulky 🙂

vormoni
31. led 2012

@jahodnice Ahoj,tak to je prima,že obě vydržela.. 😀 Tak ti moc držím palce ať to tentokrát vyjde🙂Opatruj se a odpočívej,dokud jsi doma.. 😉

vormoni
31. led 2012

@darazv Ahoj,tak zítra držím palce,ať se duchové objeví znovu🙂))U mě se bříško rýsuje snad už od prosince..přijde mi ,že vyskočilo opravdu brzy proti minulému,není sice velké,ale kalhoty nedopnu a prostě mi jako "překáží".. 😉 Kéž by to byla známka bříška s holčičkou,jak se říká,že je jiný tvar s holkou a jiný s chlapcem.. 😀 Známí sice říkají,že tam ještě nic moc nemám,ale já vím své.. 😵

vormoni
31. led 2012

Všem vám držím palečky,ať máte jedna po druhé pozitiní testíky a začnem probírat těhotenské chutě atd,potřebuju parťačky 😀 Držte se a odpočívejte,jak to jen jde! 😵 😵 😵

darazv
31. led 2012

@vormoni dakujem snad ani nezaspím 🙂 čo ti vieš možno pribudne k jakubkovi sestrička 😉

jahodnice
31. led 2012

@vormoni
jo,jo, už by to chtělo, aby se nám tu rozrostl klub těhulek 🙂

jahodnice
31. led 2012

@darazv
tak ať je zítra druhá čárka silnější a ať sílí i nadále

monivo
31. led 2012

@jahodnice tak obě, holky, pěkně "držte plod" a šetřete se, jestli můžete.
@annie29
@darazv jo jo, také přeji zítra opět // 🙂

darazv
31. led 2012

no dúfam že hej dám zajtra vediet 😉

darazv
1. únor 2012

Tak holky testík pozitivny čárka je silniešia a ked j som už dúfala že to bude riadna dialnica 😀 urobím další v piatok 🙂

vormoni
1. únor 2012

@darazv Jéééé,tak toje super! 😀 Moc ti to přeju,konečně se můžeš potichoučku radovat.. 😉 Držím palce a nadále..kdy jdeš na kontrolu? 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru