KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

luciasek1982
15. únor 2012

@vormoni Mě na tom příjde nejhorší, že tam jdeš, protože máš nějaký problém a oni tam na to jsou odborníci a ví co dělat. Nakonec to dopadne tak, že co si nezjistíš a co si nevyškemráš, to nemáš. Já nevím, nechci jim křivdit, ale vždyť všechna ta IVFka, KETy atd. stojí spousty peněz a oni místo aby všemožně dostupnýma vyšetřeníma pátrali po příčinách nezdaru, tak prostě zkoušejí a zkoušení, nejen další pokusy umělého oplodnění, ale zřejmě i naši trpělivost ☹

luciasek1982
15. únor 2012

@vormoni Jinak děkuji moc za přání 😉

vormoni
15. únor 2012

@luciasek1982 No dyt právě..těch peněz..!Já můžu být jen ráda,že nám to vyšlo na poprve,manžel i tak nebyl moc nadšený,z té první částky a to jsme nevěděli že i za KET se platí.. 😲 Jistotu nemáš žádnou,jen tu- že tě opět zkasírují.. ☹ Měli by to nějak uzákonit,jenže ti zdejší blbci ve vládě toho moc rozumného schválili většinou minimum..toho se asi hned tak nedočkáme.. 😖 😠

luciasek1982
15. únor 2012

@vormoni Tak to buď v klidu..... taky jsme netušili, že za KET se ještě platí 😀 Jak nám řekli původní cenu 18 tisíc, tak jsme si říkali, tak to je paráda, to není tak strašné, ale to v tom nebyly hormony na stimulaci atd. nakonec se to vyšplhalo na částku přes 30 tisíc a to nepočítám ty KETy, které potom následovaly - KET=6000.
Ale myslím, že to tady všechny dobře známe.... ☹
Člověku to hlava nebere, že můžou být mezi centry neplodnosti takové veliké rozdíly co se přístupu a snahy týče!!!!

darazv
15. únor 2012

@luciasek1982 ahoj tak to sme na tom podobne ja tiež jeden et a tri kety neuspešné,7.3 idem na imunologii a v dubnu ked zistia problem neuspechov sa vrhnem na ket 🙂

monivo
15. únor 2012

No je to peněz dost za KET, když si vezmu, že jde jen o rozmražení a transfer a za to si řeknou u nás 5200Kč. 😅

Tak už od včerejška mám žaludek jak na vodě, pořád mě bolí, nemám chuť na jídlo. Tak jsem zvědavá, co z toho bude dál (doufám, že nic) a rychle to zmizí 😀

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv Tak to jsme ba tom opravdu stejně, až teda na to, že nás zatím na imunologii nikdo neposlal. Ale příští týden jdu na konzultační schůzku ohledně toho posledního nepovedeného KETu, tak se chci doktora poptat co se mnou hodlají dělat dále! Tak doufám že nás už taky konečně pošlou na imunologii, genetiku a hematolku.
Tak budu držet palečky, aby se přišlo na příčinu nezdaru a mohla se začít řešit! 😉

luciasek1982
16. únor 2012

@monivo Tak mi to včera nedalo a šla jsem spočítat všechny položky, kolik že jsme do toho zatím vrazili! A celkově to je zatím 49 000.
Tak budu držet palečky, aby ti bylo dobře 😉

vormoni
16. únor 2012

@monivo Ahoj,no já jsem poslední dny nafouklá,pořádně se nemůžu ani najíst,cítím se hned plná..Tuším mě i zlobí žaludeční štávy,což jsem nikdy neměla.. 😲 A jak ty,je ti lépe?Mohlo to být z nějakého jídla..

vormoni
16. únor 2012

@luciasek1982 To v Ph na Maninách je ET 16tis a KET 6900,-kč.Mě léky naštěstí nestáli tolik,řekla bych tak 1500kč..Takže dohromady to ještě jde,proti těm částkám ,co jste tady daly některé z vás 😒 😲

luciasek1982
16. únor 2012

@vormoni Tak my zaplatili za ICSI+AH+PK+ET 17 tisíc, plus jsme pak platili za hormony ke stimulaci, a to bylo celkem 10 tisíc a další 3000 za zamražení zbylých embryí a pak každý KET 6000.
Co bychom ale pro vytoužené prcky neudělali 😉 No už budeme pomalu šetřit na další IVF 😒

jahodnice
16. únor 2012

@vormoni
ket už stojí 7300,-

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice Týýýý brďo...... tak asi začnu být za těch našich 6000,- ráda!!!!! 😕

jahodnice
16. únor 2012

@luciasek1982
no jo, DPH šlo nahoru

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice To sice jo, ale u nás zůstala cena KETu stejná jako loni 😉 A díky za to 🙂

vormoni
16. únor 2012

@luciasek1982 Tak ale jinak to máte dražší,páč mi měla zamražení v té ceně 16tis..je to,nebo bylo:´8tis ISCI,prodlouž.kultivace 3500kč a kryokonzervace+každý rok 4.500..a pak ten KET..Tys tam měla navíc to AZH což já neměla a stálo by to 5tis..No jsou to teda cifry.. 😲

vormoni
16. únor 2012

@jahodnice A jak je tobě,už dorazila mrcha,nebo stále nic?

jahodnice
16. únor 2012

@vormoni
prášky jsem vysadila v pondělí, dnes mi mrcha začala, ale zatím jen tak zlehka. Zítra mi končí prázdniny a v pondělí zas do práce, ach jo ☹ , měla jsem v plánu se tam už nevrátit. Začínám pomalu uvažovat o tom, že odejdu ze školství. s každým dalším neúspěchem mi ty děti lezou čím dál víc na nervy. A úplně nejvíc mě deprimují jejich rodiče, když je vidím ráno před školou se třemi malými dětmi za ruku, dalším v kočárku a dalším v břiše.

luciasek1982
16. únor 2012

@vormoni Musela jsem vytáhnout ceník, nějak jsem se v tom ztratila 🙂)) Takže AH + PK = 9000,-, ICSI u všech oocytů = 8000,-, kryokonzervace (13 enbryí) = 3000,-. A po roce kryokonzervace pokud chceš dále uchovávat embrya, tak je poplatek 2000,-
No a KET 6000,-

jahodnice
16. únor 2012

my jsem platili ICSI-8 tisíc, kryokonzervace 3600,-(je to na 3 roky), už tam ale žádná zbylá nemáme, tak jsem zvědavá, jestli zamražení budu muset příště platit znovu, snad ne.Jo a ještě při zavedení se platí za echokatetr 900,- hrůza. A feťáky léčí zadarmo a alkoholiky taky.Na hormony jsem doplácela jen 1500,- a zhruba polovina hormonů mi ještě zbyla.

darazv
16. únor 2012

@jahodnice ahojky Tinka ty nemáš žiadne mrazačky?ja som bola vtom že ešte máš...

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 ahojky ja mam tiež ešte v zalohe tri embryjká dve várky jedna morulka a dve embrya 🙂 my sme investovali spolu s liekmi 40tisíc 😠 mrazení na rok je u nas v caru 1500kč a KET chvalabohu 5000kč ked kukám že niekde aj vyše 7000 tisíc 😒 inač počítaj s tym že na imunologiu budeš čakat mesiac dva a potom na vysledky cca tri tyždne 😒

jahodnice
16. únor 2012

@darazv
nemám, až u duhého ketu jsem zjistila, že je ti blbci zamrazili po třech, takže pokaždé jedno vyhodili. Při druhém pokusu jsem chtěla zavést všechny tři, ale nedovolili to, že je to risk

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice Aha, tak to my za katetr neplatíme nic. Tak to by mě teda taky zajímalo, zda se u další kryokonzervace bude platit, ale já si myslím, že asi ano :-/

jahodnice
16. únor 2012

@luciasek1982
teoreticky mám na 2 roky předplaceno 🙂

darazv
16. únor 2012

@jahodnice tak to ma mrzí ☹ viem je to fakt nespravodlive ked platime za zmrazení a oni to davaju po viac kusoch ale je divné že tebe to nerozhodili na viac várok,,pretože v podoli ked maš malo embryi tak ich zmrazuju aj po jednom dvoch aby bolo viac na ket 😒 takže ty pojdeš znovu do IVF? ale budeš mat aspon ovela vacsiu šancu s čerstvymi mimiskami 🙂 len tie prachy a injekcie je des ja sa bojím ist znova do ivf ,,hadam to už nezažijem,,

jahodnice
16. únor 2012

tohle jsem našla na netu, ž budu mít holčičku, tak to vyrobím

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv Jo jo, to vím, že je na imunologii tak dlouhá čekací doba, ale či nadělám??? Nic jiného mi nezbyde než čekat a doufat, že se přijde na příčinu!!!
Snad nám oběma ty naše tři embrya přinesou štěstí 😉

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice Jé to je boží 🙂 Tak to jsi šikovná že takové věci ovládáš 🙂 Já háčkovat ani plést neumím!!! 😕 😅

jahodnice
16. únor 2012

@darazv
zhruba za 14 dní jdu na utz po ketu, tak si vyzvednu žádost o další ivf a stimulaci bych chtěla tak na konci června nebo na začátku prázdnin, abych si už nemusela brát volno v práci, nerada bych byla nezaměstnaná ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru