KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
15. dub 2012

@jahodnice No dokud to nemam potvrzene z krve tak porad neverim a bojim se, aby to nebyla Pregnylovka, ikdyz 15 den od pichnuti snad ne. Ted budu snad denne testovat dokud carka poradne nezesili 😀

z4401
16. dub 2012

Holky tak jsem nafotila testiky, co myslite, me se porad zda ta carka nejaka slaba 😖

z4401
16. dub 2012
darazv
16. dub 2012

@z4401 Ahojky mne prídu všetky rovnaké ale to neznamená nič zlé,doležité je že tam vobec tá druhá / je 😉 nie u každej hcg rýchlo rastie,, ale z mojej skusenosti bude najlepšie až vysledok z krve aké je hcg,lebo sama vieš čím som prešla Ja ☹ ale tebe kazdopadne prajem z celeho srdca potvrdene z krvi tehotenstvo ideš vo štvrtok na krv? budem na teba mysliet 🙂

darazv
16. dub 2012

Inač holky zajtra mi držte palceky idem si vypočut vysledky na čom vlastne som 😀 a potom napísem jak som dopadla 😉

jahodnice
16. dub 2012

@darazv
držím palečky,jak nejvíc to jen jde

darazv
16. dub 2012

@jahodnice Dakujem si hodná 🙂

z4401
16. dub 2012

@darazv Ten foťák to moc nevzal, ale ten poslední je ve skutečnosti výraznější 😉 Jinak já vubec hleděla, že už 9 den od ET me to neco ukázalo, v minulosti jsem testovávala až tak 11 den nejdjriv 😉 tak snad krev ukaze ukazkove HCG.
Zitra budu na tebe myslet a drzet palce. Urcite pak dej vedet a doufam, ze prisly na pricinu, ktera se da vyresit 🙂

z4401
17. dub 2012

Krásné ráno holky, tak dnes čárečka zřetelně zesílila, tak už se můžu začít trochu radovat 🙂 ale zatím opravdu jen potichoučku, ještě je dlouhá cesta předemnou a tak mám i strach, aby to nezkončilo v 9 tt, ikdyz ted to nemá už kam putovat, když nemám ani jeden vejcovod 😉 Dnes je to 12 den od ET

vormoni
17. dub 2012

@z4401 Tak myslím,že tenhle už vypadá optimisticky,u těch prvních bych se fakt bála toho pregnylu...a podle toho jak pěkné testíky měla darazv,a nic z toho nakonec nebylo.. 😖 Držím palce.s tímto už bych se opatrně radovala 😀

vormoni
17. dub 2012

@darazv Držím palce,a jsem, zvědavá co se dozvíš.. 😉

vormoni
17. dub 2012

Jinak malýmu smecta zabrala,měl nakonec jen dva sáčky a uklidnilo se to 🙂 ..nám se to vyhnulo,akorát dnes lítal na wc děda.. 😲 Dostal také smectu a od té doby nebyl 😎 Takže fakt super medicína 😉 My za chvíli vyrážíme na cestu směr Rakovník,uteklo to tady rychle,ale navštívili jsme i pár známých 😀 A babi s dědou si nás užili 😉 Od babi jsem nafasovala pletenou výbavičku,moc pěkné kousky z příze,tak to pak nafotím a ukážu 😉 Přeju pěkný den všem,tady je dnes hezky,lilo včera.. 😲

darazv
17. dub 2012

@z4401 Potichučky gratulujem 🙂 Kedy ideš na krv?

darazv
17. dub 2012

Tak holky z genetickeho a imunologickeho hladiska som na sto percent v poriadku na nič mi neprišli a hned mi aj ponukli zase KET pytala sa ma dr kolkí DC som dnes som 25DC kiežby mrcha nedorazila a ja nemusela ist na ketík 😀 Takže cca mi KET vychádza na 14.5 a mam posledné dve várky jedna morulka a dva embrya 😒 na jednej strane sa aj teším že som v poriadku ale na druhej strane zase sklamaná prečo mi štyri KETi nevyšli ☹ vraj je to podla dr normalne že niekedy tá cesta k miminku je dlhšia,,každopadne nemám silu ani financie na dalšie IVF a ak by som aj mala šla by som do iného CARU radšej 😒

jahodnice
17. dub 2012

@darazv
to je dobře, že jsi v pořádku. Problémy můžou být v psychice,je to potvora zrádná.Musíš věřit, že příště to prostě vyjde!!!

darazv
17. dub 2012

@jahodnice tak to nebudem mat ani na vyber len dufat že to vyjde ale tá psychika je fakt hrozná 😒 Ty ideš čo chvíla na IUI však?budem silno držat palčeky aby vobec nedošlo k 2IVF 🙂

z4401
17. dub 2012

@vormoni jéééé tak to musís pak ukaza fotecku výbavicky, babicky jsou na tyto prace moc velke sikulky a ja se kuknu, treba budu mit inspiraci. Hodne male hackuji cepicky 🙂 Jinak jsem rada, ze je virozka za vama, my jsem uz take v richtiku 🙂 a dnes uz jsem zkousela dat male jugurt a dobry, nevyhodila ho. Tak je to za nama a zitra uz zkusim i mlicko 🙂

z4401
17. dub 2012

@darazv Ahojky, tak to je dobra zrpravicka ze jsi vporadku a ze na nic neprisly, tak to bude nejspis opravdu otazka psychiky. Musis od zacatku myslet pozitivne, budu drzet palecky at mrcha vubec nedorazi a jsi spontanne tehotna 🙂 to by bylo to nejkrasnejsi a kdyz by to nevyslo tak at vyjde KETik a nemusite setrit na dalsi IVFko 😉 Urcite davej pak info jak pokracujes 🙂
Jinak ja jdu na krev ve cevrtek, v CaRu kam chodim berou krev vzdy za 14 dni od ET. TAk jsem zvedava. Doufam, ze bude relativne vysoke 😉

jahodnice
17. dub 2012

@darazv
ve čtvrtek jdu na utz,jestli je dost narostlá sliznice a folikul a podle toho se naplánuje IUI. Třeba budeš spontánně těhotná, to by bylo úplně to nejlepší. Pokud mi nevyjde IUI,tak dáme v létě 2.IVF a pak končíme.Podvědomě se začínám smiřovat s myšlenkou, že s přítelem prostě dítě mít nebudeme.

darazv
17. dub 2012

@z4401 Tak vo štvrtok budem na Teba mysliet 🙂 vysledok budeš vediet daní den?hned napíš potom jak si dopadla 😀 a dakujem pekne

jahodnice
17. dub 2012

@vormoni
na fotečky výbavičky se těším, bude to pro mě inspirace na dárky pro známé

darazv
17. dub 2012

@jahodnice Mojka prosím ta prestan tak ani neuvažuj!! musíme tomu verit že sa toho vytuženeho plodu lasky dočkáme 🙂 len sme tie menšie štasteny čo to nevyšlo na prvy krat a prekonavame dlhšiu trať 😉

z4401
17. dub 2012

@darazv jo jo vysledek budu vedet hned za hodinku co me vezmou krev, musim si na nej tam pockat 🙂 Takze jak dorazim domu dam vedet, ale bude to nejspis kolem obeda, ten den mame i zapis do skolky, tak to vezneme jednim vrzem.

jahodnice
17. dub 2012

@darazv
říkám si, proč zrovna my musíme mít takovou smůlu ☹
my jsme se doma dohodli, že v létě to zkusíme naposled, prostě to nebudeme lámat přes koleno, beru to tak, že to asi tak má být. Prostě nemůžu mít všechno - vždycky jsem chtěla vystudovat vysokou školu, to se mi splnilo hned dvakrát, mám fajn přítele, máme hezký byt,
Od září se chci přihlásit na jazykový kurz, chci si zopakovat francouzštinu a udělat si státnici

vormoni
18. dub 2012

Ahoj holky,tak zdravím všechny už opět z Rakovníka 😉 Ráno jen 2st,ale vypadá to že odpol bude hezky.. 🙂
@darazv Tak výsledky v pořádku,jak říkáš,člověk je rád,že je zdravý ale jestli je to jen psychika,tak ti to moc nepřidá,vid..je těžké na to vše nemyslet,jak vždycky radí.. 😠 Budu ti moc moc držet palce,aby další pokus vyšel,jestli ne ted to přirozené,to by bylo nejlepší i na tu psychiku 😀 Musíš věřit a nevzdávat to,stejně tak jahodnice..Po těch neúspěších vás holky chápu,kdyby to nebylo vše tak drahé a tak nervující,nikdy by jsme to nepřestaly zkoušet.. 😒 Držte se a přeju hodně sil a maximum štěstí,bez toho to nejde 😉
@z4401 Tobě držím palce at je hcg v pořádku a pak se moc opatruj at se miminku(-ům) 🙂 u tebe líbí,drž se,budem čekat až se ozveš 😀
Dala jsem do alba ty fotky s oblečením,nevím jestli je to vidět pro všechny,pro jistotu to dám i sem,babička se opravdu činí🙂Pěkný den všem:-

z4401
18. dub 2012

@vormoni na krev jdu az zitra, tak uz jsem nedockava 🙂)))) tak pak odpoledne pisnu jak jsem dopadla 🙂

z4401
18. dub 2012

@vormoni ty brdooooooooooo, tak babicka je neskutecna sikulka. Krasa!!!!

jahodnice
18. dub 2012

@vormoni
babička je opravdu šikulka. Taky mě baví plést a háčkovat, obzvlášť s oblečky pro miminko jdou dělat opravdová kouzla. Snad se taky jednou dočkám, i když tomu už pomalu přestávám věřit ☹

vormoni
18. dub 2012

@jahodnice Šikovná to je:o)Ty určitě taky a přeju Ti ,aby ses také dočkala 🙂 ,nesmíš ztrácet naději 😉 ,s pesimistickým postojem to určitě půjde hůř 😕

jahodnice
18. dub 2012

@vormoni
já vím, ale je toho na mě nějak moc, navíc v práci děti zlobí, cítí, že se blíží konec škol.roku a je s nimi k nevydržení...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru