KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
punkce je odběr vajíček

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Aha,to jsem ale trouba.. 😅 Určitě je lepší 1dr,ale zase musím říct, že jsem jich poznala dost za tu dobu tam,a všichni byli kupodivu fajn.. 😉

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
já jsem byla jen jednou u Jaržembovské a jinak tam nikoho jiného neznám.
Dneska jsem vypala ty kupy prádla, co se mi tu nashromáždily během posledních 14 dnů, jen nevím,kdo to bude žehlit. Přítel nosí do práce košili,denně čistou a žehlení košil mě vysloveně neba ☹

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Aha,to ti nezávidím..zase máš ale určitě chlapa, co vypadá a umí se oblíct..Ten můj chodil v práci spíš v montérkách nebo něčem podobném..košili když má oblíct,tak remcá..přitom každýmu chlapovi sluší..on je nejvíc v zeleným,páč je to velký rybář.. 😕

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
ten můj je "ajťák", programátor.Teď měl naprogamováno,že se miminko narodí v červenci na jeho narozeniny a můj svátek (máme ve stejný den) a ouha,nic...

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice aha,tak rozumí počítačům..to u nás se víc vyznám já..ale taky mám ze školy jen základy a bojím se hledat práci v kanceláři,že nemám zkušenosti..tak jsem jen prodavačka.. 😒

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
a já jsem jenom učitelka na zvláštní škole. Sice mám aprobaci pro střední školu,ale najít v Praze místo nebylo vůbec jednoduché. i tohle místo mám tak trošku z protekce

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Aspon se věnuješ tomu,co ses naučila..🙂Já mám strojárnu,nic na co bych byla hrdá a ani bych se tím nechtěla živit..A hned jsem šla makat a většinou prodávat,1x jsem byla v kanclu,ale to ještě nebyly takové nároky ,jako jsou dnes... 😒 Ale nestěžuju si,měla jsem dobrou práci na letišti deset let a ted tam jsem sice taky,ale už jinde a v podstatě jsem jen čekala, kdy otěhotním ,abych to tam zabalila..I když také to není zlé,ale to dojíždění 100km tam a zpět je dost,i hodin mám víc..ted bych to nerada riskovala se zimou před náma..Minulé těhotenství jsem makala až do toho 8měs,jak je dovoleno(tak nějak), ale ted jsem to neměla v úmyslu,přece jen jsem starší a mimi bude vymodlené..
🙂

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
jestli se mi někdy povede otěhotnět, tak do práce taky chodit nebudu. Sice to mám do práce asi 10 min,cesty busem,ale nebudu riskovat, že mě nějaké dítě rozčílí a já potratím.Doufám, že se při příštím pokusu zadaří a zbytek zimy strávím doma v teploučku, mimo dosah chřipek a podobných radostí.

vormoni
23. lis 2011

Rozhodně,zasloužíme si to..budem už zasloužilé matky,tak co🙂držím palce,at je to co nejdřív.. 😉

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
díky,dám vědět

z4401
23. lis 2011

Ahojte holky, můžu se k vám přidat? Mám 6 dní po KETu a tak čerpáv všelijaké zkušenosti od ostatních maminek (příznaky,rady atd.)

jana321969
24. lis 2011

@z4401 ahoj ahoj vítámtě 🙂, taky jsem tady u holek nová 🙂, jinak jak jsem se dívala 1 miminko máš.

vormoni
24. lis 2011

@z4401 ahoj,tak hlavně odpočívej a výsledek se jistě dostaví🙂

vormoni
24. lis 2011

@blanula85 Ahoj,tak co je novýho,ses dlouho neozvala.. 😲

vormoni
24. lis 2011

@darazv Ahoj a co ty,nějaké nové zprávy..kde jste holky?

z4401
24. lis 2011

@jana321969 Přesně tak, máme už holčiku z 1.IVF a teď chceme druhé mimčo - sourozenečka pro Nellinku

z4401
24. lis 2011

@vormoni Odpočívat 🙂))) tak to slovo ani moc neznám 🙂) Polehávala jsem jen 2 dny a 3 den jsem uz normalne fungovalo, ono to ani s mou raubirkou jinak nejde 🙂)) Ale snazim se moc nenamahat brisko, to jo 🙂

vormoni
24. lis 2011

@z4401 Nelinka je krásné jméno 😀 ,líbilo by se mi pro holčičku,ale manželovi ne..Bohužel se tak jmenovala fenka jeho bejvalky..☹Třeba bych ho překecala,ale ještě je daleko zjištění ,co to bude..hlavně ať je to zdravé🙂

blanula85
autor
24. lis 2011

@vormoni ahoj,dnes jsme byli s malo u doktora na kontrole 🙂
nového není nic,příznaky nikde 😀 jsem zatím bez špinění tak doufám že je to dobrý znamení 🙂 musím to zaklepat 🙂

z4401
24. lis 2011

@vormoni Tak můj manžel také nebyl nějak extra pro, ale nakonec to nechal na mě, ten chtěl spíš Adélku nebo Natálku 🙂 Ale já si stála za svým 🙂 A v kolikátem týdnu jsi?

blanula85
autor
24. lis 2011

@darazv nějak se nám neozýváš 🙂

vormoni
24. lis 2011

@z4401 Ahoj,no já jsem 15.den od ET a dvě čárky mám od neděle..Takže moc moc brzy,ještě to nemám jisté,na kontrolu půjdu za 3týdny,a budu doufat,že se dál vyvíjí.. 🙂

vormoni
24. lis 2011

@blanula85 Aha,tak to jo..🙂Určitě je to dobré znamení,musíš myslet pozitivně🙂

vormoni
24. lis 2011

@z4401 A kolik je malé Nelince?

blanula85
autor
24. lis 2011

@vormoni to se snažím,ale je to těžký 🙂

z4401
24. lis 2011

@vormoni Aha, tak to je čerstvé tak to držím moc palečky, ale myslím, že to dopadne dobře, uvidíš. Hlavně myslet stále pozitivně a odpočívat. Jinak Nellince jsou 2,5 roku. 🙂

blanula85
autor
24. lis 2011

@vormoni kdy se malá narodila?naše Blanula je v srpnu 🙂

vormoni
24. lis 2011

@blanula85 Jestli to bylo mě,tak já mám Kubíka a je 10.7.20007:-)

blanula85
autor
24. lis 2011

@vormoni jee já myslela že ty máš Nellinku 🙂 jsem si spletla nick 🙂 ale to nevadí.takže malý už chodí do školky,ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru