KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
28. únor 2014

@darazv tak teď jsi na řadě ty...

darazv
28. únor 2014

@jahodnice haaa teraz sa ti to lahko píše 😀 ked príde tak príde 😉 buduci mesiac idem na IUI doktor ma prehovoril ale nadej tomu nedavam,ale ak mam byt uprimna nejak na to ani nemyslim,mam teraz taky stav že to vobec neriešim a je mi fajn a ked otehotnem o to viac budem mozno zaskočena,prekvapena.

jahodnice
28. únor 2014

@darazv já už jsem taky vůbec neřešila,jestli budu nebo nebudu těhotná, prostě to přišlo, nečekaně. Inseminaci zkus,pokud je dobrý spermiogr.,šance tam je. A co domeček?

darazv
28. únor 2014

@jahodnice no čo sa týka domčeka ,neuveríš ale doteraz sme nemohli prerabat kvoli pamiatkarom sme mali opletačky,natahovačky a konečne sme po 8 mesiacoch k došli spoločnemu verdiktu a projekt sa schvalil,takze cca na jar ked bude krásne začiname,no des,nervy atd.

jahodnice
28. únor 2014

@darazv památkáři to je kapitola sama pro sebe...když mají tolik řečí,tak by měli na rekonstrukci přidat peníze

darazv
28. únor 2014

@jahodnice presne jak píšeš!!ja som raz sa tak nasrala že ma moj partner musel ukludnovat!tiež som v nervoch začala kričat ,pretože mi už prislo nenormalne jak riešila s nami ženská každy detail,blbosti tak som sa proste neovladla a odvtedy som uz pri stretnutí nebola iba partner ,radsej 😠

lotty33
28. únor 2014

Tak bohužel se nepovedlo ale děkuji Vám za odpovědi špinění se rozjelo v menstruaci tak příště a naději opravdu neztrácím četla sem tu že na poprvé se to malokteré z nás povede takže dalším pokusům zdar 🙂

vormoni
2. bře 2014

@darazv Ahoj,to je teda síla,že vás doted zdržovali.. 😒 Myslela jsem ,jak budujete..zima byla slabá,to se akorát hodilo..No co už,tak hlavně že už jste to vyřešili a můžete jít na to..
Myslím ,že je dobré,že na to nemyslíš,podívej jak dopadla jahodnice🙂Určitě to přijde a aspoň zatím něco uděláte..🙂

vormoni
2. bře 2014

@lotty33 To je škoda,ale uvidíš, že to přijde🙂Hlavně se nestresovat!🙂
A někdy to vyjde napoprve,jsem zářným příkladem a moc vděčná🙂Drž se 😀

vormoni
2. bře 2014

@jahodnice Tak jak to vypadá s videjkem,nebo fotečkou? 😉 Je fajn,že je vše v pořádku,jen tak dál🙂

jahodnice
3. bře 2014

@vormoni fotku dodám během dne,musíme ji naskenovat,videjko bude příště

jahodnice
3. bře 2014

@vormoni náš poklad v 11+0

vormoni
3. bře 2014

@jahodnice Nooo - je to ještě mrňous.. 😀 ,ale hlavně ,že je v pořádku a brzy se víc "vyrýsuje" 🙂Opatruj se 😀

lotty33
4. bře 2014

@vormoni Děkuji ti ja se držím máme další dva mrazačky tak uvidíme jak to půjde ale už se na to těším takže pohoda 🙂

darazv
4. bře 2014

@jahodnice to je nadherna fazulka 🙂
@vormoni dakujem 😉

darazv
8. bře 2014

Ahojky holky prajem vam krasny sviatok 🙂

jahodnice
14. bře 2014

@vormoni
@darazv mimčo je v pořádku,kvůli věku mě hnal dr.na plodovku,tu jsem odmítla,zaplatíme si prenascan,to je jenom vyšetření z krve.

vormoni
14. bře 2014

@jahodnice Ahoj,jo to znám..já na ní byla..a nic to nebylo,myslím tím bolest,ale to riziko tu je a já tě chápu,že nechceš nic riskovat... 😉 Tenkrát jsem měla před tím slabé krvácení a trochu jsem se bála,že by mohl být problém s mimi,takže jsem na to šla i schválně,abych věděla ,že to bude ok..A naštěstí bylo..hned jsem se uklidnila...
A když to jde se ujistit i jinak,tak proč ne,držím palce 🙂 😉

jahodnice
14. bře 2014

@vormoni sice ten test stojí 14 tis.,ale co,za ten dobrý pocit to stojí

vormoni
14. bře 2014

@jahodnice Jéžišmarjá,to je ale hrůůůza.. 😒 Že se nestydí takhle ždímat maminky...fůůůůj...Co je na tom tak šíleně drahého?

jahodnice
14. bře 2014

@vormoni posílá se to do ciziny,buď USA nebo Hong King. Jinak jsem googlila. A výsledky mám všechny v normě, tak jsem docela v klidu

vormoni
16. bře 2014

@jahodnice To snad není možné..V dnešní době,kdy bych řekla ,že máme zdravotnictví v mnoha oborech na světové úrovni a to i v oblasti problematiky s těhotenstvím,existují stále procedury,které u nás nedělají nebo neumí..? 😒 No snad jednou... 😅 😕

jahodnice
27. bře 2014

@vormoni tak už jsem registrovaná do porodnice, v 15.týdnu masakr. Minulý týden jsme byli v gennetu na tom testu,výsledky do 3 týdnů. V gennetu mi nabídli utz ve 20.týdnu, takže půjdu. Jinak se mi tam vůbec nelíbilo,sice genetická byla fajn,sestřičky taky,ale jinak mi to tasm připadalo jako ve fabrice-mraky lidi, vyvolávací systém jako v bance...hned po výsledcích testů začnu plést pro mimo,nechali jsme sinzjistit i pohlaví. Teď jen aby bylo všechno v pořádku...

vormoni
27. bře 2014

@jahodnice AHoj,a kde chceš rodit? 🙂 Mě se v genettu docela líbilo,zas u tolika lidí jsem nebyla,akorát u té dr.co mi dopručovala tu plodovku,a pak ta paní primářka co to prováděla a ta byla moc hodná,příjemná,prý kapacita..ale co si pamatuju mluvila hrozně potichu,tak jsem měla tenkrát uši jak lopuchy,když mi sdělovala výsledky.. 😀 Abych něco nepřeslechla.. 😅 😕
Ultrazvuk bude prima,jdeš i s přítelem ne?Tam to bylo krásně vidět a všechno se měřilo,aspoň myslím... 😉 Ten systém tam je,ale zase dlouho nečekáš jako na poště,ne? 😎 Tak pak dej určo vědět ,co to bude 🙂 🙂 🙂 A držím palečky 😉

jahodnice
27. bře 2014

@vormoni rodit budu v Motole.Přítel na utz samozřejmě půjde, zatím toho našeho prcka viděl jen na fotkách a videu z utz od mého doktora.Pořád tajně doufám, že budeme mít holčičku, ale i za kluka budeme moc rádi.

danielahe
30. bře 2014

@jahodnice jeee, ty uz jsi 16tt 🙂 , na screeningu vam nerikaji, co tobude? mne to doktor rekl 😉

jahodnice
30. bře 2014

@danielahe ještě to nevím, doktor nic neříkal. Ale po prenascanu to vědět budu,výsledky snad budou tento nebo příští týden a v pátek jdu na kontrolu, tak třeba mi to dr.řekne. A co Adinka,je hodná?A co bráchové, jsou z ní určitě nadšení,že.

danielahe
31. bře 2014

@jahodnice celkem mazec 😀 , tobik se snazi, je na ni moc hodny, ale je to certik. Jirka ten uz ma snad nejakou predpubertu, takze je na zabiti 😀 . Mala hodne blinka, takye v noci ji to budi a moc nesp 😝

vormoni
1. dub 2014

@danielahe Jé ahoj,tak ty už máš třetího sviště?🙂Tak gratulace,krásné jméno jste vybrali🙂Takové miminečko,to je nejsladší..Hned bych to brala.. 🙂
My ted malou odnaučujeme dudlík,musíme ho odbourat,páč má horní patro zoubků nesouměrné s dolním,má na skus mezeru,ne že by nějak křivé zuby,ale prostě se nedotknou..☹Prý se to může ještě růstem spravit,ale skončit s ním co nejdřív.. 😒
Prvně jsem jí ho vyndavala jak unula a spala celou dobu,ale pak to šlo hůř,držela ho zuby nehty..a budila se,takže jsme ho schovali uplně a bojujeme..Snad na něj brzy zapomene,prdelka moje smutná..Ale jinak jí nechybí,jen na to spaní...chjo..Takže holky nepřehánět! 😉 Ale ono to někdy jinak nejde,aby měl člověk klid.. 😅 😕

vormoni
1. dub 2014

@jahodnice Toto krásně letí,jen tak dále,jak se cítíš?Jak roste bříško?Tak snad se v pátek víc ukáže a budete už něco tušit,držím palečky🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru