KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
20. lis 2011

@vormoni
zítra dám určitě vědět. Už mám hotové přípravy na úterý do práce,učím jen 4 hodiny,to je na rozjezd tak akorát...
Ještě jednou gratuluju a přiznám se,že tak trochu závidím

vormoni
20. lis 2011

@jahodnice No já tady stále nevěřícně koukám na ten test,jestli se mi ta čárka nezdá,jestli náhodou nezmizela.. 😕 Zatím tam je..zítra vynechám a udělám asi až v úterý nebo středu a zavolám do iscaru,co teda s tou krví... 😲 Držím ti zítra palce,přece jsi to nedostala,tak něco se určitě děje.. 😉

jana321969
20. lis 2011

@vormoni ahojte ja ze kdyz se bere utrogestan ze menstruace sama nedorazi,

jana321969
20. lis 2011

@jahodnice ahoj budu na tebe myslet

jahodnice
20. lis 2011

@vormoni
právě, žejsem to už i dostala, takže na krev ani nemá cenu chodit, ráno zajdu rovnou ukončit marodní, pak vyrazím do města nakoupit vánoční dárky a hlavně si půjdu udělat radost a koupím si něco nového na sebe. Mám v orsay vyhlídnutou bundu, ale nic jsem si nechtěla kupovat, pořád jsem myslela, že budu těhotná a že by to bylo zbytečné.Musím se prostě za to psychické vypětí odměnit. V lednu zkusíme další ket a pak ještě jeden cyklus na pojišťovnu a pak se na to vybodeneme.Beru to tak, že to tak asi má být...

jahodnice
20. lis 2011

@jana321969
už jsem to asi dostala, takže nic...

vormoni
20. lis 2011

@jahodnice Tak to mě mrzí i za tebe,co se dá dělat.. ☹ Radost si určitě zasloužíš,tak at pořídíš něco pěkného. 😉 Já tam asi zavolám ve středu,jak s tou krví,(pokud se nic nezmění)a možná bych si ji nechala vzít tady,at kvůli tomu nejedu půl světa...a k nim až po tom měsící, jak říkali na kontrolu..

vormoni
20. lis 2011

@jana321969 Dorazí úplně normálně,někdy dřív a i později..myslím,že to nemá na to vliv.. 😉

jana321969
20. lis 2011

aha takze kdyz dorazi tak ho muzu vysadit ten utrogestan

jana321969
20. lis 2011

holky a kontrolovaly jste nekdy z kraje tehotenstvi děložní čípek ,???

jahodnice
20. lis 2011

@vormoni
na krev se nemusí. Sestřička říkala, že tam má jít jen ten, kdo si není jistý a nebo se bojí si dělat test doma.

jahodnice
20. lis 2011

@jana321969
kontrolu děložního čípku mi dělal doktor ještě před ET

jana321969
20. lis 2011

ja myslela ze pri sprchovani sama zjistim podle cipku jestli by se dalo jednat o tehotenstvi jestli je kratky ....holky pekny vecer

blanula85
autor
20. lis 2011
jahodnice
20. lis 2011

@blanula85
nedá se nic dělat, na neúspěchy v životě jsem tak nějak zvyklá

darazv
20. lis 2011

vormoni tebe gratulujem a Tinka ty to prosim ta nevzdavaj a zajtra budeš mudrejšia a velmi ti držim palčeky a verím tomu že si tehula 😉

blanula85
autor
20. lis 2011

@jahodnice ještě uvidíš teda co zítra ta krev,a pokud to vážně ted neklaplo tak v lednu jdeš na ten druhý ket a ten už určo vyjde,budu na Tebe moc myslet,určitě se miminečka brzo s manželem dočkáte a budete štastná rodinka 🙂

vormoni
21. lis 2011

@jana321969 Ano až dorazí menstr.tak se utrogestan vysazuje.. 😉 Děložní čípek ani nevím jak bych měřila a nevím jestli mi to někdo měřil před ET,ale myslím že ani ne.. 😲

mufinka26
21. lis 2011

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, jen vám chci dodat odvahy a síly 🙂 mám zasebou 4.transféry, až na jeden pokus sme nechávaly zavádět jednoho bojovníčka, měly sme čtyřdenní morulky 🙂 a chytil se nám ted ten úplně poslední brouček co byl v mrazáku 🙂 Nevzdávej te to, ono to opravdu vyjde 😀 Moc vám držím palečky 😀

jana321969
21. lis 2011

holky jka probíhá KET, po menstruaci nejaky den na tvoji žádost rozmrazí pokud je co a a transfer je stejny, jen predtim se neco picha za hormony nebo to uz ne, kolikaty den vetsinou cyklu se ten transfer dela??

vormoni
21. lis 2011

Tak co je nového holky?Jak se cítíte,nějaké změny?Já si přece jen udělala další test dnes odpol,jestli se něco nezměnilo,a naštěstí ne.. 😀 Včera jsem si kýchla a tak moc mě píchlo v boku,až jsem se lekla,jestli si nemůžu nějak ublížit.. 😕 Snad ne..

jana321969
21. lis 2011

@vormoni AHOJ NIC NOVEHO ZATIM JE ME SKVĚLE SE DÁ ŘÍCT TAK NEVIM JESTI JE TO DOBŘE NEBO NE 😒

vormoni
21. lis 2011

@jana321969 No to nevadí,hlavně odpočívej,mě taky nic nebylo,takže je to třeba ok🙂Hlavně žádné horké koupele,to nám říkali..Já si to v minulosti možná kazila sama,miluju totiž horké vany a tak jsem se, jak skončilo léto(a že letos ani nebylo)nakládala furt do horké vany..a to jsme chodili na inseminace..ted už jsem moudřejší.. 😉

jana321969
21. lis 2011

ahoj tak me sdelily ze nezamrazily ani jedno vajičko ☹ ☹

blanula85
autor
21. lis 2011

@vormoni měla jsi i nějaké špinění nebo ne?

blanula85
autor
21. lis 2011

já zatím žádné pocity 😀

darazv
21. lis 2011

@vormoni Ahoj tehula tak mala som KET dnes 12.30 a mam v sebe dve kvalitny emryjka tak už sa len čakat a Ty sa citiš jak?som rada že testík ti vyšiel

😀

jahodnice
21. lis 2011

ahoj všechny, tak v krvi naprosto nic, další pokus dáme v lednu.Teď to nedopadlo s válením se doma,takže příště přitvrdím a budu chodit do práce. Marodní mi nechali do středy, takže si doma uklidím, ve středu zajdu ke kadeřnici,abych po návratu do práce nevypadala tak zbědovaně.
Tina

blanula85
autor
21. lis 2011

@jahodnice ahoj je mi to moc líto ☹

jahodnice
21. lis 2011

@darazv
tak ať se emryjkům u tebe líbí a hlavně ať se pěkně zahnízdí. Budeš mít krásný vánoční dáreček

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru