KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice Jak to, že ti nedovolili zavést tři? Mě třeba tři zavedli 2x a bez problémů!

jahodnice
16. únor 2012

@luciasek1982
tři prý nezavádějí, kdyby se náhodou chytla všechna embryjka, tak je vysoké riziko potratu a nebo toho, že se narodí předčasně. Navíc se zavedená embryjka ještě můžou dál rozdělit, takže z jednoho se můžou vytvořit jednovaječná dvojčata

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice To já vím, ale potom nechápu tu jejich logiku, že je zamrazují po třech, když ti tři nikdy nezavedou. Tak proč když využijí jen dvě, to třetí opět nezamrazí???? 😕

jahodnice
16. únor 2012

@luciasek1982
rozmražené znovu zamrazit nejde a dost často se stává, že embryjka rozmražení nepřežijí. někde na jiné diskusi jsem četla, že někdo měl zamražených 6 v dávkách po dvou, jak postupně nezvládali rozmražení, tak rozmrazovali další a nepřežilo ani jedno,

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice To není pravda...... mě u prvního KETu rozmrazili dvě, ale to jedno to vzdalo, a tak rozmrazili ještě jedno, aby mi mohli zavést dvě. Když jsem šla na druhý KET, tak rozmrazili tři, asi z předešlé zkušenosti a ony zrovna byly všechny tři dobré, a tak mi embryoložka dala na výběr, že pokud chci, že mi zavedou všechny tři a pokud nechci to riziko podstoupit, že to jedno opět zamrazí....... takže v tom opětovném zamrazení asi takový problém nebude!

jahodnice
16. únor 2012

@luciasek1982
nám embryolog říkal, že znovu nezmražují

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice Tak asi zaléží jak ve kterém CARu..... je pak asi větší riziko, že druhé rozmražení by embryo nepřežilo, ale pořád lepší riziko, že opětovní rozmražení nepřežije, než mu tu šanci nedát a rovnou ho zlikvidovat. Ovšem jak už jsem napsala, příjde mi nelogické zamrazovat embrya po třech, když zavádějí maximálně dva..... tohle je na hlavu postavené, jedno embryo vždy vyhodit do koše!!!!! 😠

jahodnice
16. únor 2012

@luciasek1982
prostě zkoušejí naši trpělivost

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice Bohužel je to tak 😒

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 určite musime vtom verit 🙂 kedy ideš k doktorovi na konzultaci?

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 ja som tiež chcela tri po troch neuspechov a tiež najprv doktor dovolil no ale potom prisla doktorka hlavná celeho oddelenia a nedovolila to 😠 tak mi dali len dva,,,že oni nedavaju tri a nie žene jak ja vraj mladej 29ročnej 😒 ty maš kolko rokov prosim ta?

jahodnice
16. únor 2012

@darazv
jak je v nové práci?

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv K doktorovi jsem objednaná v pondělí na desátou hodinu! Tak jsem zvědavá 😉

darazv
16. únor 2012

ja som bola tiež milo prekvapená ked mi dr povedal že sa dá znovu rozmrazené embryo zamrazit pretože posledne ked mi rozmrazovali tri morulky a nakoniec mi dali len dve tak tu jednu zamrazili že bola velmi kvalitna tak som bola z toho paf,,,

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv Potom mi musíš napsat, jak to probíhalo na tom vyšetření imunologie 😉 Jsem zvědavá 😀
Jinak mě letos v říjnu bude 30 let 😉 A příteli bude v říjnu 40 let 😉
No mladé jsme, ale na první těhu už si myslím, že máme nejvyšší čas 😉 Holááá, holááá příroda volááá 😀

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 tak budem držat palčeky ty si mala kedy posledne KET?a ideš hned do dalšieho alebo až ked budeš komplet vyšetrená z imunologie?poradim ti daj sa vyšetrit komplet lebo ja som na nič nečakala a každy cyklus som sa vrhla do ketu a pozri jak som dopadla ☹ vyhodené prachy a prd z toho teraz pokial nezistím problem do KETU nepojdem,,vidím ho až na duben.

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv Takže u vás taky znovu zamrazují embryjka? Pokud je embryo slabší, tak pochopím, že ho opět nechtějí zamrazit, ale pokud jde o kvalitní embryo, tak nevím proč se tomu brání. Ale jasně, odborník nejsem, takže třeba to nějaké opodstatnění má..... nevím!

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv No právě si chci vyžádat teď v pondělí ta vyšetření a ty tři embrya nechat až potom co budeme vědět, jak na tom opravdu jsme. Nechci je jen tak vyplýtvat, a pak litovat, že jsem nepočkala, pokud by se našel nějaký problém!
Jinak poslední KET proběhl 31.1. 😉 Pokud si chceš počíst, tak v albíčku mám psaní o tom, čím jsme si už prošli 😉

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 tak to sme na tom skoro podobne ja som tiež ročnik 82 a 9.9 bude mi 30 🙂 priatelovi je 36 a si aj vydatá?my nie načo je to len zdrap papiera a podla okolia čo vidim, jak sa niekto hrnie do svadby a potom je rozpad manželstva,,,,možno ked budeme komplet rodinka tak už len kvoli naším detom sa vydám 😀vyše 6 rokov a sme štastny a to je hlavné už len mimi nam chyba ☹ inač na imunologii ti vezmu krv aj priatelovi a aj jeho spermie nič hrozné.

darazv
16. únor 2012

@jahodnice 20.2 až 🙂 ale zajtra som posledne v starej a v sobotu idem okuknut novú nech viem do čoho idem 🙂

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv Tak to jsi o něco maličko starší než já 🙂 Pokud jde o to jestli jsem vdaná, tak tím už jsem si taky prošla..... jsem rozvedená! S přítelem jsme spolu tři roky a vdávat se zatím nechci, tak nějak mi to jednou stačilo a zatím jsem vyléčená z dalšího vdávání 😀 Snad jednou, až budeme mít rodinu ...... nevím, to ukáže čas 😉

jahodnice
16. únor 2012

@darazv
nám je oběma 37, taky jsme se ještě nevzali, teď ten papír nepotřebuju, ale až budeme mít děti ((snad se dočkáme), tak chci abychom se všichni jmenovali stejně. Ale žádná velká svatba by nebyla, jen my, rodiče a sourozenci s rodinami

jahodnice
16. únor 2012

@darazv
tak poslední den ve staré práci a pak ti začíná nový život, hurá

luciasek1982
16. únor 2012

@jahodnice To si piš, že se dočkáte 😉

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 ste zlatý pár 🙂 si kočka mat tvoju postavu ,,,ja som neskutočne pribrala pri ivf a teraz začinam cvičit vo velkom bo je to des,,,

darazv
16. únor 2012

@jahodnice tak tak život je zmena 🙂 som rada za každú priležitost 🙂

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv Jé děkuji 🙂 Já mám hudnutí už za sebou. Hodně jsem zhubla než jsem se rozvedla a teď už bojuju jen s tím si váhu udržet 🙂
Na mě naštěstí ty hormony nijak nepúsobí, v tom smyslu, že bych po nich přibývala na váze! Raději klepu na dřevo 🙂

darazv
16. únor 2012

@luciasek1982 so mnou si telo asi robí čo chce 🙂 ja to mam všetko naopak zo stresu viem aj pribrat a napriklad aj vinom to mam opačne sice ho nemusim ale som zistila ked pijem biele vino tak mam silnejšiu mrchu a ked červene tak mi upne zoslabne 😀

vormoni
16. únor 2012

@jahodnice No to se ti nedivím,že bys radši jinam než opět mezi děti..Ale nejdřív si určitě něco najdi,protože s prací je to bída a mohla bys mít pak nervy ještě z toho,že nic kloudného není k mání..A ty potřebuješ do dalších měsíců spíš psychickou pohodu,tak hlavně opatrně. a s rozvahou. 😉 S tou předplacenou kryokonzervací jsi mě překvapila,myslela jsem,že se to týká konkrétně zmražených embryií, co zbydou..každopádně by bylo dobré, kdyby tím mysleli všechny další, co do 3 let budou mrazit,doufám že se nepleteš 🙂 S tím jejich rejžováním(CARů) by mě ale nepřekvapil ani opak ☹

luciasek1982
16. únor 2012

@darazv 😀 takže ty jsi vlastně celá nějaká opačná 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru