KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
26. únor 2012

@annie29 Aha,tak škoda,asi pomalé spermie,jako my.. ☹

jana321969
26. únor 2012

@darazv díky díky moc, i já vam holkam vse protze je to neco hrozne kde si clovek šahne až na dno teda u mě to tak aspon bylo vzdy jsem si vse zaridila udelala koupila nasestrila a tady v tomto je to jina ani miminka nemae jen tak vid, u nas v reproftu moc nemrazi pry je vesti sance z cerstvych embrii vetsi o dost.

jana321969
26. únor 2012

@jahodnice my meli vzdy ICSI + PCSI pro jistotu jeste priplacene za 3.000 Kč.

vormoni
27. únor 2012

Ahoj holky,tak jsem byla na tom odběru plodovky,nebylo to nic hrozného,větší strach jak byla skutečnost.. 🙂 Nejdřív mi pěkně ukázali mimčo,všechno přeměřili,zkontrolovali hlavičku,obličej, ruce a nožičky,prstíčky,orgány v bříšku a vše vypadá dobře.Pohlaví koukala a pindíka neobjevila,takže předběžně to vypadá na holčičku 😉 Nejradši bych se už radovala ale až výsledky budou jistota a hned pak vyrazím na nákupy 😀

vormoni
27. únor 2012

@jana321969 Tak jak to s tebou vypadá,kolikátý den jsi od posledního pokusu,psala jsi ,že zatím žádné příznaky..

darazv
27. únor 2012

@vormoni jéééé tak super vyzerá to predsa na princezničku 🙂 prajem ti to z celeho srdca,neboj čo chvila ju budeš mat už v náručí,tak sa pekne raduj a uživaj si tehulkovanie 🙂 už vieš aj aké jej dáš meno?

vormoni
27. únor 2012

@darazv Ahoj,děkuju,tolik štěstí se mi ani nechce věřit 🙂 Ještě je moc malinké,jen ať si tam pěkně naroste..Jméno jsme ještě neřešili,nápady mám,ale manžel nesouhlasí,takže to bude ještě boj.. 😲 počkáme si až co řeknou výsledky 😉 A ty jak v práci?Kdy jdeš na to vyšetření,začátek března nebo to má tak nějak Martina?..

jahodnice
27. únor 2012

@vormoni
Super,takže to bude holčička.Já jdu ve čtvrtek na kontrolní utz po ketu, chci si domluvit tu imunologii a 20.března si jdu pro výsledky na endokrinologii.Vyzvednu si žádost na další ivf a pokud bude vše v pořádku, dáme další pokus v červnu nebo červenci.

vormoni
27. únor 2012

@jahodnice Tak at máš ultrazvuk ok,pokud tam není schované mimi i přes proběhlou MS.. 😎 A pak ty výsledky snad najdou skrytý problém,který do června stačí nějak poléčit,nebo pak během dalšího pokusu,pokud to stačí.. 🙂 Za chvíli tu je jaro a to uteče samo 😀 a další pokus musí vyjít,budou čerstvé embryjka,tak to už musí klapnout 😉

jahodnice
27. únor 2012

@vormoni
no to by bylop něco, kdyby tam bylo schované mimi, vůbec bych nebyla proti 🙂 🙂

jana321969
28. únor 2012

@vormoni ahoj dneska jsem 12 den od transferu jako pres den nic ale k veceru se zvetsi prsa a boli podbrisek a jsem unavena ale rano a pres den pohoda,

jana321969
28. únor 2012

@vormoni šak tobě taky ani nic moc nebylo ne jsi rikala?

monivo
28. únor 2012

@jana321969 mě takhle brzo taky nic nebylo. špatně mi začalo být asi před dvěma týdny, tzn. cca 5-6tt. Je to opruz, sice nezvracím, ale celý den mě bolí žaludek. Nikdy nevim, jestli hladem nebo po jídle. Je to stále stejný. 😝 Jím tak nějak všechno. Někdy je mi lépe, někdy hůře. Nevíte někdo, jestli by třeba pomohl čaj na zažívání? Nic na něm nepíšou.

jana321969
28. únor 2012

@monivo JO JEN PRECHODNE ME SPIS VECER BOLI V KLIDU PODBRISEK PRES DEN ZATIM PARADA, ALE TEN PODBRISEK OBCAS TO JE NORMALNI ZE?

vormoni
28. únor 2012

@jana321969 Ahoj,tak mě bolelo víc břicho ten 8.den,prsa jsem měla naběhlá a bolavá,hlava mě pobolívala jako před MS..testovala jsem někdy desátý-jedenáctý den a měla jsem už ducha..Tak ti držím palce,ať to tentokrát vyjde a máš // 😀

vormoni
28. únor 2012

@monivo Ahoj,tak to je mi líto,že ti není dobře,já naštěstí jím normálně a nic mi není..O těch čajích nic nevím,zavolala bych na gyn.,tam by ti měli poradit:o)Tak zítra jdeš na ten UZ vid?Držím palce,ať je vše jak má být🙂 😉

vormoni
28. únor 2012

@jahodnice To by bylo prima překvápko,přála bych ti ho🙂 😉

monivo
28. únor 2012

@jana321969 a kdy budeš testovat? Jsi dobrá, že jsi to zatím vydržela 🙂
@vormoni jo jo, jdeme zítra v 15.15. Tak pak večer dám vědět, jak jsem dopadla 🙂

vormoni
28. únor 2012

@monivo ok,tak držím palce a zítra podej hlášení 😀

monivo
29. únor 2012

Tak UTZ dopadl dobře, jsem 8+1tt, mimčo má 17,4mm. Termín mám 9.10. 🙂

jahodnice
29. únor 2012

@monivo
Gratuluji a závidím

darazv
29. únor 2012

@monivo velka gratulace 😀

vormoni
29. únor 2012

@monivo Tak gratuluji,a ať mrňous pěkně roste 😉

monivo
29. únor 2012

Děkuju moc 🙂

jahodnice
1. bře 2012

@vormoni
tak jsem byla na utz, překvápko se nekonalo, ale podle doktora máme klidně zkusit inseminaci, tak počkám, až mi přijdou výsledky hormon.profilu a jdeme do toho.Říkal, že to nevidí podle posledního spermio tak beznadějně, tak uvidíme.

vormoni
1. bře 2012

@jahodnice Aha,no vidiš to,proč to nezkusit,je to skoro zadarmo,víceméně 😉 Tak držím palce 🙂

jahodnice
1. bře 2012

taky si říkám, proč to nezkusit.Doma jsme o tom mluvili,že se zeptám, jestli má inseminace pro nás smysl a ani jsem se ptát nemusela, doktor mi to navrhl sám.

monivo
1. bře 2012

@jahodnice to je fajn, inseminace je přeci jen trochu snadnější. Ale procentuálně taky málo úspěšná jako KET. Ale zase by byla škoda to aspoň nezkusit 😉

darazv
1. bře 2012

Ahoj holky ako sa mi máte?Ja na prd bolí ma prišerne hlava tak nemožem spat ☹ Tinka asi mi pamat nesluži ty si bola na UZ kvoli čomu?som to nepochopila a čo je inseminace to je to IVI?to sa netýka len ked sú kvalitne spermie?a to je fakt zadara?no budem zase mudrejšia ak mi to vysvetlite 😉 A ideš kedy do toho teda? budem držat palčeky moc moc,tak sa majte krasne ja si idem zobnut druhu tabletku a pokusit sa zaspat inač rano odpadnem,,,

vormoni
2. bře 2012

@jahodnice To víš že jo,zkusit se má všechno,aspon bude větší šance než úplně přirozeně,dokud nebudeš mít výsledky všech testů🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru